Το πρώτο σας φιλί

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
γυρω στα 16,5,με ενα αγορι π ημουν πλ ερωτευμενη.

νμιζα οτι αξιζα ολκλρες πρτασεις

τπτ , τπτ δεν ήμουν για σν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Πρώτη λυκείου.... οι γονείς είχαν πάει στο χωριό, εγώ δεν τους είχα ακολουθήσει για να ... διαβάσω...:whistle: -δεν είχα χάσει τότε ακόμα την εμπιστοσύνη τους...:P - Είχαν αναθέσει στη γιαγιά που έμενε στο ισόγειο- να μου ρίχνει που και που καμιά ματιά...
Οκ, η γιαγιά μου έριχνε ματιές ως τις 10:00-10:30... μετά, αφού έβαλα για ύπνο τη γιαγιά :P , κανόνισα να πάω σε ένα κλαμπάκι -πρώτη φορά στη ζωή μου- με ένα τύπο που ¨τα είχα φτιάξει¨ μόλις την προηγούμενη -Γιάννης,δευτέρα λυκείου, heavymetalας, μαλλί ως τον @ωλο/ οκ, έχουν αλλάξει τα γούστα μου από τότε!:P - Εγώ innocent κοριτσάκι...:angelnot: και πολύ ¨φυτό¨ μπορώ να πω.... αν έπαιρνα κάτω από 18 βαλάντωνα στο κλάμα! - τα ετερώνυμα έλκονται...-
Πάμε σε ένα ροκ κλάμπ στη Γλυφάδα, renegate λεγόταν ... Κάποια στιγμή , αφού μου πούλησε την απαραίτητη μούρη με headbaging και τα συναφή :P -εγώ μάσησα, ψάρωσα και είχα χυθεί ¨αχ τι ωραίος που είναι.... :inlove::inlove::inlove:¨ ήρθε και κάθησε δίπλα μου... αμήχανος όμως ο heavymetalας...;) κούναγε νευρικά το πόδι, η κεφάλα κάτω, η μαλλούρα να πέφτει και να μην φαίνεται φάτσα καθόλου... Τελικά μετά από πολύ κούνημα ποδιού , του κάνω μες το νάζι... ¨Γιάάάάννηηηη¨... ¨έλα¨ μου κάνει... -¨Αυτό που θέλεις να κάνεις, κάντο...¨ :hehe:
Και κάπως έτσι πήρε μπρος ο heavymetalas...:clapup:
...φιλί με γεύση σκασιαρχείου από το σπίτι, μπύρας, τσιγάρου, μυρωδιά από το δερμάτινό του και μουσική υπόκρουση smells like teen spirit....
Ο έλεγχος του επόμενου τριμήνου... τα 18άρια και τα 19άρια έγιναν ένας μέσος όρος του 12-13, και εγώ από τα παλ χρωματάκια μεταπήδησα σε only black, total black και έγινα φρίκουλο!:crazy: -τώρα έχω αποθεραπευτεί-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eleniav

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
χαχα!ωραία εμπειρία Μαρίνα :P

εμένα πάλι το πρώτο μου φιλί ήταν με την πρώτη μου "σοβαρή" και καλά σχέση..:P..αλλά που δεν θα πάψει να είναι ο μεγάλος έρωτας των εφηβικών-παιδικών μου χρόνων..εκείνος ένας 18χρονος μαντραχαλάς ως εκεί πάνω, εγώ μια μικρή και αθώα 14αρα!είμασταν σε ένα internet cafe, σαν καλά-καμμένα παιδάκια :P και καθόμασταν στον καναπέ του μαγαζιού..εγώ άπειρη και πολύ ντροπαλή, το βλέμμα καρφωμένο στο πάτωμα..εκείνος σαν πιο έμπειρος με κοιτούσε έντονα και όλο έφερνε το πρόσωπό του κοντά μου..ξάφνου σηκώνω το κεφάλι και μου λέει τι?:shifty: εγώ γοητευμένη τραυλίζω ένα εεεε.. και εκεί στο αμήχανο εεεεε ήρθε το φιλάκιιι..και με γλώσσα παρακαλώ..εμ τι..για να μάθεις κολύμπι σε ρίχνουν στα βαθιά!! εγώ άπειρη τότε...ήμουν σίγουρη πως δεν του άρεσε, αλλά προς μεγάλη μου ανακούφιση-έκπληξη έμαθα μετά, ότι έλεγε δεξιά και αριστερά ότι είμαι πολύ καλή :redface: και φυσικά το είχα καμάρι..:whistle: :rolleyes:
πολύ άξεστος και καθόλου ρομαντικός για πρώτη φορά..αλλά φυσικά δεν είχα μέτρο σύγκρισης :P

αυτά από μένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
το πρωτο μου φιλι ηταν μια μαμακια και μιση..
Λυπαμαι που το λεω.. αλλα ηταν με εναν και καλα γοη που δηθεν ημουν ερωτευμενο, ελιωνα να τον φιλησω και οταν συνεβει θεε μου τι ξενερωμα...
Φιλουσε τοσο βιαια λες και ημουν φτιαγμενη απο τουβλα που χρειαζοντουσαν τσιμεντο
Μετα απο αυτον ακολουθησε ενας παρομοιος.. για αρκετο καιρο πιστευα οτι δεν ημουν φαν των φιλιων

Ευτυχως στο μελλον ακουλουθησαν μαγικα φιλια... και καταλαβα οτι το φιλι ειναι τοσο ομορφο σαν εργο τεχνης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Πρώτη λυκείου.... οι γονείς είχαν πάει στο χωριό, εγώ δεν τους είχα ακολουθήσει για να ... διαβάσω...:whistle: -δεν είχα χάσει τότε ακόμα την εμπιστοσύνη τους...:P - Είχαν αναθέσει στη γιαγιά που έμενε στο ισόγειο- να μου ρίχνει που και που καμιά ματιά...
Οκ, η γιαγιά μου έριχνε ματιές ως τις 10:00-10:30... μετά, αφού έβαλα για ύπνο τη γιαγιά :P , κανόνισα να πάω σε ένα κλαμπάκι -πρώτη φορά στη ζωή μου- με ένα τύπο που ¨τα είχα φτιάξει¨ μόλις την προηγούμενη -Γιάννης,δευτέρα λυκείου, heavymetalας, μαλλί ως τον @ωλο/ οκ, έχουν αλλάξει τα γούστα μου από τότε!:P - Εγώ innocent κοριτσάκι...:angelnot: και πολύ ¨φυτό¨ μπορώ να πω.... αν έπαιρνα κάτω από 18 βαλάντωνα στο κλάμα! - τα ετερώνυμα έλκονται...-
Πάμε σε ένα ροκ κλάμπ στη Γλυφάδα, renegate λεγόταν ... Κάποια στιγμή , αφού μου πούλησε την απαραίτητη μούρη με headbaging και τα συναφή :P -εγώ μάσησα, ψάρωσα και είχα χυθεί ¨αχ τι ωραίος που είναι.... :inlove::inlove::inlove:¨ ήρθε και κάθησε δίπλα μου... αμήχανος όμως ο heavymetalας...;) κούναγε νευρικά το πόδι, η κεφάλα κάτω, η μαλλούρα να πέφτει και να μην φαίνεται φάτσα καθόλου... Τελικά μετά από πολύ κούνημα ποδιού , του κάνω μες το νάζι... ¨Γιάάάάννηηηη¨... ¨έλα¨ μου κάνει... -¨Αυτό που θέλεις να κάνεις, κάντο...¨ :hehe:
Και κάπως έτσι πήρε μπρος ο heavymetalas...:clapup:
...φιλί με γεύση σκασιαρχείου από το σπίτι, μπύρας, τσιγάρου, μυρωδιά από το δερμάτινό του και μουσική υπόκρουση smells like teen spirit....
Ο έλεγχος του επόμενου τριμήνου... τα 18άρια και τα 19άρια έγιναν ένας μέσος όρος του 12-13, και εγώ από τα παλ χρωματάκια μεταπήδησα σε only black, total black και έγινα φρίκουλο!:crazy: -τώρα έχω αποθεραπευτεί-
Τι τέλειο!!!!!!!!!:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: Ήταν και μέταλ!(καλά εμένα το μακρύ μαλλί στους άντρες με τρελαίνει:P) Ε τώρα ρε παιδιά ζηλεύω εγώ δεν έχω φιλήσει ακόμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Τι τέλειο!!!!!!!!!:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: Ήταν και μέταλ!(καλά εμένα το μακρύ μαλλί στους άντρες με τρελαίνει:P) Ε τώρα ρε παιδιά ζηλεύω εγώ δεν έχω φιλήσει ακόμα:(


Ούτε εγώ έχω φιλήσει ακόμα και είμαι 16 χρονών :worry:...μήπως κάτι δεν πάει καλά;;...
μήπως έχω πρόβλημα;;....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ούτε εγώ έχω φιλήσει ακόμα και είμαι 16 χρονών :worry:...μήπως κάτι δεν πάει καλά;;...
μήπως έχω πρόβλημα;;....:hmm:
Δεν το δέχομαι αυτό! Δεν έχουμε εμείς πρόβλημα :pfff: :pfff: :pfff: :pfff: :pfff: Δεν έχει βρεθεί ο κατάλληλος μάλλον:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
αγαπες μου ομορφες μην τρελλαινεστε.. εγω ημουν σχεδον 20 οταν φιλησα για πρωτη φορα.. απαξ και ξεκινησετε μετα δεν θα σταματατε...
απολαυστε το τωρα ακριβως οπως εχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ούτε εγώ έχω φιλήσει ακόμη και η αληθεια είναι ότι κι εγώ ανησυχώ. Είναι φυσιολογικό τη στιγμή που όλα σχεδόν τα παιδια της ηλικίας μου έχουν φιλήσει, εγώ να μην έχω κάνει ακόμη τίποτα? Μάλλον έχω κάτι που απωθεί τους άλλους... Δεν ξέρω τι άλλο να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Φραουλιτσα εσυ τι θελεις και ολα σου φταινε?
μηπως περιμενεις να σε αρπαξει κανεις απ το πουθενα και να σε φιλησει παθιασμενα οπως στις ταινιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Όχι, αλλα δεν ξέρω πώς γίνεται :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
ειναι λαθος να συγκρινεις τον εαυτο σου με τα αλλα παιδια.. θα μου πεις, στην ηλικια που εισαι μαλλον η συγκριση ειναι αναποφευκτη
αλλα σου μιλαω απο την εμπειρια μου..
οταν εγω ημουν στο γυμνασιο λυκειο.. τα αγορια προτιμουσαν να με κοντραρουν παρα να με φιλανε.. καποιους τους τρομαζα..
μη σου πω ακομη τους τρομαζω...
αν σε καιει τοσο πολυ το να σε φιλησει καποιος, θα τον βρεις...
δε σε ενδιαφερει να ειναι με καποιον "ξεχωριστο"? θελεις ντε και καλα να φιλησεις καποιον για να λες οτι εχεις φιλησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο το φιλί το θέμα μου. Εννοώ ότι ποτέ δεν είχα σχέση ή κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
α! επισης σε αυτην την ηλικια που εισαι το πιο πιθανο ειναι να σε αρπαξει κανενας μαντραλαχας απο μεγαλυτερη ταξη...

θυμαμαι οταν ημασταν στην α' γυμνασιου, ψαρωμενα παιδακια τελειως, απ το δημοτικο μεταβαση στο γυμνασιο, ημασταν εξω στην αυλη και βλεπω εναν απ την γ' που μου αρεσε ηταν αναμεσα στους φιλους του .. σε καποια φαση περναω απο μπροστα του (εγω κλεισμενη στο καβουκι μου εντελως) και τον ακουω
"ΠΑΠΑΔΟΥΠΟΥΛΟΥ! ΕΛΑ ΔΩ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΗΣΩ!"

χριστεεεεε μου... εκανα πως δεν ακουσα και ετρεξα να φυγω καταντροπιασμενη....

χαχαχα αναμνησεις παιδικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Φραουλιτσα εσυ τι θελεις και ολα σου φταινε?
μηπως περιμενεις να σε αρπαξει κανεις απ το πουθενα και να σε φιλησει παθιασμενα οπως στις ταινιες?
Όπως στο notebook allie+noah Αυτά είναι:D
ειναι λαθος να συγκρινεις τον εαυτο σου με τα αλλα παιδια.. θα μου πεις, στην ηλικια που εισαι μαλλον η συγκριση ειναι αναποφευκτη
αλλα σου μιλαω απο την εμπειρια μου..
οταν εγω ημουν στο γυμνασιο λυκειο.. τα αγορια προτιμουσαν να με κοντραρουν παρα να με φιλανε.. καποιους τους τρομαζα..
μη σου πω ακομη τους τρομαζω...
αν σε καιει τοσο πολυ το να σε φιλησει καποιος, θα τον βρεις...
δε σε ενδιαφερει να ειναι με καποιον "ξεχωριστο"? θελεις ντε και καλα να φιλησεις καποιον για να λες οτι εχεις φιλησει?
Ακριβώς αυτό juliette μου:clapup: Αλλά δεν είναι ότι είμαι απελπισμένη, δεν θα ήθελα να με φιλήσει αγόρι της ηλικίας μου αυτό είναι το θέμα:P
Δεν είναι μόνο το φιλί το θέμα μου. Εννοώ ότι ποτέ δεν είχα σχέση ή κάτι τέτοιο
Και εγώ μέχρι τώρα τίποτα :P Προτιμώ τους πιο μεγάλους όμως είτε θεωρείται φυσιολογικό είτε όχι:confused:
α! επισης σε αυτην την ηλικια που εισαι το πιο πιθανο ειναι να σε αρπαξει κανενας μαντραλαχας απο μεγαλυτερη ταξη...

θυμαμαι οταν ημασταν στην α' γυμνασιου, ψαρωμενα παιδακια τελειως, απ το δημοτικο μεταβαση στο γυμνασιο, ημασταν εξω στην αυλη και βλεπω εναν απ την γ' που μου αρεσε ηταν αναμεσα στους φιλους του .. σε καποια φαση περναω απο μπροστα του (εγω κλεισμενη στο καβουκι μου εντελως) και τον ακουω
"ΠΑΠΑΔΟΥΠΟΥΛΟΥ! ΕΛΑ ΔΩ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΗΣΩ!"

χριστεεεεε μου... εκανα πως δεν ακουσα και ετρεξα να φυγω καταντροπιασμενη....

χαχαχα αναμνησεις παιδικες
Τρομακτικό ακούγεται...:/:

Όχι, αλλα δεν ξέρω πώς γίνεται :redface:
Σοβαρά τώρα πώς γίνεται?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
ποιο πως γινεται καλε???

ξυλο θελετε και οι 2
γρηγορα στο videoclub για να παρετε αυτη την ταινια:

https://www.imdb.com/title/tt0102388/

μιλαει για ενα 14χρονο κοριτσι που δεν εχει φιλησει ποτε του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aphrodite_95

Νεοφερμένος

Η Aphrodite_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ανακουφίζομαι να βλέπω πως δεν είμαι η μόνη που δεν έχω φιληθεί! Βέβαια συνφωνώ με τις τις απόψεις της juliette αλλα δεν ξέρω τι φταίει και έχω απογοητεύτει! Δεν είμαι ασχημη αλλα δεν ξέρω... ίσως να μην κανω κάτι καλά...!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ποιο πως γινεται καλε???

ξυλο θελετε και οι 2
γρηγορα στο videoclub για να παρετε αυτη την ταινια:

https://www.imdb.com/title/tt0102388/

μιλαει για ενα 14χρονο κοριτσι που δεν εχει φιλησει ποτε του
Φυσικο είναι να ειναι κανείς περίεργος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
και βεβαια ειναι φυσιολογικο ανυπόμονα μπουμπουκια μου

σας το υποσχομαι ολα θα ερθουν πολυ συντομα απο κει που δεν το περιμενετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εγώ πάντως σκεφτομαι κατι πολύ: τα αγόρια της ηλικίας μας διαθετουν την κατάλληλη ωριμότητα γαι να συμπεριφερθουν όπως πρέπει σε μια στιγμη όπως είναι το πρώτο φιλί? Προσωπικά δεν νιώθω και τόσο ενθουσιασμένη να φιλήσω κάποιον απο αυτούς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top