Πρόθεση ψήφου εκλογών Ιούνιου 2012

Αν γίνουν εκλογές τον Ιούνιο, τί θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 127)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 10 7.9%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 58 45.7%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 4 3.1%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 11 8.7%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημιουργία Ξανά!

    Ψήφοι: 7 5.5%
  • Δράση - ΦΙΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.

    Ψήφοι: 5 3.9%
  • Κοινωνική Συμφωνία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΧΙ (Δημοκρατική Αναγέννηση - ΕΠΑΜ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ένωση Κεντρώων

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κόμμα Πειρατών

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΚΟΙΝΩΝΙΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • Λευκό/Άκυρο/Αποχή

    Ψήφοι: 3 2.4%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ή μαχαίρι ή τσεκούρι δηλαδή, ε; Γιατί όχι ... κανένα απ' τα δύο, ίσως;

Μη λέτε για μαχαίρια και τσεκούρια. Φοβάμαι τα ρόπαλα της χρυσής αυγής!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το ρεαλισιτκο ειναι εκλογες ξανα

τοονειρο μου-και εφιαλτης της μερκελ- ειναι σαμαρας τσιπρας μαζι να πανε για επαναδιαπραγματευση στην ευρωπη

αλλα ο τσιπρας δεν φαινεται υπευθυνος αρκετα να ξεκολησει εστω και ελαχιστα απο την αριστερη του αποψη για το καλο πανω απο ολα της χωρας

και θα παμε σε εκλογες


ολοι λενε κατω οι δικομματισμος

αλλα μολις αυτος πεσει

κανεις δεν θελει να σνεργαστειμε τον αλλον,και ειδικα αυτοι που το ζητουν τοσο..
τρελα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το ρεαλισιτκο ειναι εκλογες ξανα

τοονειρο μου-και εφιαλτης της μερκελ- ειναι σαμαρας τσιπρας μαζι να πανε για επαναδιαπραγματευση στην ευρωπη

αλλα ο τσιπρας δεν φαινεται υπευθυνος αρκετα να ξεκολησει εστω και ελαχιστα απο την αριστερη του αποψη για το καλο πανω απο ολα της χωρας

και θα παμε σε εκλογες


ολοι λενε κατω οι δικομματισμος

αλλα μολις αυτος πεσει

κανεις δεν θελει να σνεργαστειμε τον αλλον,και ειδικα αυτοι που το ζητουν τοσο..
τρελα..

Τι να συνεργαστεί? Να καταστρέψει την πολιτική του σταδιοδρομία ακόμα δε την άρχισε? Δεν βλέπεις τα χάλια ΠΑΣΟΚ και ΝΔ? και οι δυο μαζί, αυτοδυναμία δε την πιάνουν! Ο κόσμος τον ψήφισε γιατί πιστευε πως δε θα συνεργαστεί με αλήτες και ψεύτες.
Οψώμεθα πλέον και περιμένουμε τις εξελίξεις. Υγεία. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
μα και οι χρυσαυγιτες ενιοτε τσεκουρατοι ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
"Ποτέ μην ανέβεις ό,τι δεν μπορείς να κατέβεις, ποτέ μην κατέβεις ό,τι δεν μπορείς να ανέβεις"

nioniosmeg
"θα μας φάνε οι Χρυσαυγίτες, θα βγαίνουμμε στο δρόμο και θα μας μαχαιρώνουν, αλλά δεν θα προλάβουμε να αντιδράσουμε γιατί ο κόσμος θα έχει σιχαθεί τη ζωή του"
"θα γίνει κάτι και θα φανεί πως φταίει η αριστερά, τότε ο στρατός θα το εκμεταλλευτεί..."

Ε ΚΟΙΤΑ!
ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΩ ΜΠΑΦΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΠΑΠΑΡΙΕΣ!
ΕΛΑΤΕ ΕΙΜΑΙ ΑΓΙΟΣ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΛΑΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΣΗΣΩ ΚΑΙ ΦΥΛΛΑ ΔΑΦΝΗΣ!


Μπορείς να έχεις όποια άποψη θέλεις .. αλλά μην προσβάλλεις τα πιστεύω του άλλου.Για μένα ναι είναι πολύ σημαντικά τα λόγια του γέροντα και προφητικά.Όταν θα μεγαλώσεις λίγο και θα μάθεις κάποια πράγματα έλα να μιλήσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Λοιπόν το απόγευμα πετάω για Βρετανία.Οι λόγοι που ψήφισα ΣΥΡΙΖΑ σε ότι αφορά εμένα είναι περισσότερο ιδεολογικοί και λιγότερο στα της κρίσης εν Ελλάδι τα οποία δε με άγγιξαν ιδιαίτερα όπως και όσους από την οικογένεια μου ζουν ακόμα στην Ελλάδα.Έχουμε όμως και λέμε κατά σειρά προτεραιότητας τι περιμένω από τον ΣΥΡΙΖΑ να υλοποιήσει με τον ένα ή άλλο τρόπο:


  • Δυναμική συσπείρωση και ένωση της Αριστεράς (ξύπνα μωρή Αλέκα :P )..και φυσικά γιατί όχι Αλεξάκη εξάντλεισε τα ΠΑΝΤΑ για δημιουργία κυβέρνησης συνεργασίας όλων των αριστερών και προοδευτικών δυνάμεων της χώρας.

  • Η δύναμη στο λαό.Κοινωνικό κράτος επί της ουσίας με την έννοια που προπαγανδίζει τόσα χρόνια η Αριστερά (να δούμε πόσα απίδια πιάνεις μαρή Αλέξη) ,με αξιοπρέπεια και σεβασμό στη ιδιαιτερότητα,ιδιωτικότητα και δεξιότητες του κάθε πολίτη

  • Διασφάλιση της Ευρωπαικής προοπτικής της Ελλάδας με την καλύτερη δυνατή αξιοποίηση των σκληρών διαπραγματευτικών πολιτικών που μας υποσχέθηκες σε σχέση με το Μνημόνιο για το συμφέρον του λαού και μόνο.Το χεις Αλέξαινα ή μπα ;

  • Μπλοκάρισμα των ρατσιστικών,αντιπαραγωγικών και απάνθρωπων πολιτικών απέναντι στους μετανάστες με ΑΠΟΛΥΤΟ σεβασμό στα ανθρώπινα δικαιώματα και αξιοπρέπεια.Πρωτοβουλείες για γερό και βιώσιμο μεταναστευτικό.Εδώ σε θέλω Αλεξάκη.Θα σε παρακολουθώ στενά.

  • Διαχωρισμός Εκκλησίας-Κράτους.Give em hell bitch!!Φιλαράκι αμα λάχει και βόμβα ρίχνω στο Κοινοβούλιο αν δω ότι έκανες πίσω σε αυτό.

  • Σύμφωνο συμβίωσης για αρχή για όλα τα ομόφυλα ζευγάρια στην Ελλάδα, like χθές.Σκιζόσουν Αλεξάκη για την ισονομία αλλά και προώθηση της ομόφυλης συντροφικότητας.

  • Αλλαγή στάσης προς το ''Σκοπιανό'' και Τουρκία με υιοθέτηση δόγματος συναδέλφωσης και φιλίας.Γιατί μαρή καλύτερη είναι η Βουλγαρία που δεν έχει ούτε ΜΙΣΗ διεθνή προστριβή μέσα στο κέντρο των Βαλκανίων ;

  • Μείωση των εξοπλιστικών δαπάνων και αξιοποίηση των πόρων προς το συμφέρον της Παιδείας και Υγείας.

  • Εξέταση των αιτιάσεων των μειονοτήτων στην Ελλάδα.Ακόμα και αν αυτό σημαίνει αναγνώριση Τουρκικής μειονότητας (και όχι μπαζαρίες ''Μουσουλμανικές'' και σαλαντ Μασεντουαν) αν αυτό ζητούν οι Μουσουλμάνοι κάτοικοι της Δυτικής Θράκης.Είδες ότι πήρες πρώτη θέση στην Ξάνθη; Γιατί άραγε έγινε αυτό Αλεξάκη; Εδώ σε θέλω!!!

Εδώ θα είμαι μωρή. Prove me right bitch!!Αμά λάχει ξανάρχομαι και φηφίζω ,δεν κολάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι να συνεργαστεί? Να καταστρέψει την πολιτική του σταδιοδρομία ακόμα δε την άρχισε? Δεν βλέπεις τα χάλια ΠΑΣΟΚ και ΝΔ? και οι δυο μαζί, αυτοδυναμία δε την πιάνουν! Ο κόσμος τον ψήφισε γιατί πιστευε πως δε θα συνεργαστεί με αλήτες και ψεύτες.
και πώς θα γινει κυβερνηση ?

οι αριστεροι δεν φτανουν

πασοκ νδ ουτε εγω δεν θελω..ουτε οι ιδιοι











πειτε μια προταση..που να βγαινει

ειμαστε εκτος τοπου

αδιεξοδο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Λοιπόν το απόγευμα πετάω για Βρετανία.:P


Βρε Pano, ήρθες από England και δεν σε κεράσαμε ενα γλυκάκι του κουταλιού....:P

Για να σε γλυκάνουμε προκαταβολικά, για τις πικρίες που έχεις να λάβεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Τι πιθανοτητες υπαρχουν να παμε παλι σε εκλογες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τι πιθανοτητες υπαρχουν να παμε παλι σε εκλογες??

Αν κάνουμε λοβοτομή στην Αλέκα έγκαιρα,ομολογουμένως λίγες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Τωρα με τους χρυσαυγιτες θα δουμε πολυ πιο ασχημα πραγματα μεσα στο τσιρκο
πηραμε και μια γευση απο τις πρωτες δηλωσεις μιχαλολιακου
που φθασαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Τωρα με τους χρυσαυγιτες θα δουμε πολυ πιο ασχημα πραγματα μεσα στο τσιρκο
πηραμε και μια γευση απο τις πρωτες δηλωσεις μιχαλολιακου
που φθασαμε...

Tον ακούσατε που είπε βένι βίντι βίκι;;;;; (αντί βίτσι) ότι να ' ναι. Ούτε αυτό δεν μπόρεσε να πει. Κάποιος του το είχε γράψει......:mad: ΟΥΣΤ. Χρυσαυγίτες....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Tον ακούσατε που είπε βένι βίντι βίκι;;;;; (αντί βίτσι) ότι να ' ναι. Ούτε αυτό δεν μπόρεσε να πει. Κάποιος του το είχε γράψει......:mad: ΟΥΣΤ. Χρυσαυγίτες....:mad:

Μα κελ τρατζεντι μον ντιε :P

Το φαγα το φλας όταν τον άκουσα να το λέει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει αν γίνουν επαναληπτικές εκλογές, οι βουλευτές που βγήκαν τώρα παραμένουν ή μπορεί να αλλάξουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει αν γίνουν επαναληπτικές εκλογές, οι βουλευτές που βγήκαν τώρα παραμένουν ή μπορεί να αλλάξουν;

Η επαναληπτικες εκλογες ειναι κανονικοτατες εκλογες, ο ορος επαναληπτικες ειναι στην ουσια λαθος. Ξεκινανε ολα κανονικα, ασχετα με τα αποτελεσματα των προηγουμενων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ετσι ξυπνησα σημερα:
:)
Θυμηθηκα οτι χθες ειχαμε εκλογες:
:hmm:
Σκεφτηκα τα χθεσινα αποτελεσματα:
:(
Τα ξανασκεφτηκα:
:'(
Τα ξαναξανασκεφτηκα:
:cry_x:
Απο την πολλη σκεψη τελικα με επιασε πονοκεφαλος:
:knife:
Ειδα λιγο ΤV να δω τι παιζει:
:popcorn:
Μπηκα λιγο στο πισι να δω κι εδω τι παιζει:
:pc:
Μπα τιποτα...
:santa: (ασχετο)
Τελικα ξανακοιμηθηκα:
:sleep:

Καλυτερα να κοιμαμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Η επαναληπτικες εκλογες ειναι κανονικοτατες εκλογες, ο ορος επαναληπτικες ειναι στην ουσια λαθος. Ξεκινανε ολα κανονικα, ασχετα με τα αποτελεσματα των προηγουμενων.

Thanks. Κι αν υποθέσουμε ότι πάλι έχουμε τα ίδια, τι γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αν κάνουμε λοβοτομή στην Αλέκα έγκαιρα,ομολογουμένως λίγες :D
Καμία ελπίδα να ξυπνήσει η Αλέκα. Πιο πιθανό να αποκοιμηθεί η λοβοτομή. :P
Ας ελπίσουμε ότι ήρθε η ώρα να της κάνουν... απόσυρση.

Ήθελα νέες δυνάμεις μέσα στη βουλή κι αυτό όπως φαίνεται επιτεύχθηκε ως έναν βαθμό αν και υπήρξαν φυσικά και τα πολύ δυσάρεστα μαντάτα για τη Χρυσή Αυγή. :knife:

Ο επόμενος στόχος είναι η απλή αναλογική. Δεν μπορεί ποτέ με το εκλογικό σύστημα που έχουμε αυτή τη στιγμή να δούμε χαΐρι.
Είναι δυνατόν να θεωρείται πρώτο κόμμα αυτό που μάζεψε το 18% ;; :eek: Όπως είπε κι ένας στο twitter, πρώτη φορά το ποσοστό των ανέργων, είναι μεγαλύτερο από το ποσοστό του πρώτου κόμματος.
Χθες έλεγαν και το ποσοστό όσων δεν εκπροσωπούνται στη βουλή που ήταν κι αυτό 18%...

Ελπίζω επίσης οι αγορές και οι εταίροι μας να πήραν το μήνυμα, αν και δεν το πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μπορείς να έχεις όποια άποψη θέλεις .. αλλά μην προσβάλλεις τα πιστεύω του άλλου.Για μένα ναι είναι πολύ σημαντικά τα λόγια του γέροντα και προφητικά.Όταν θα μεγαλώσεις λίγο και θα μάθεις κάποια πράγματα έλα να μιλήσουμε...

Δεν προσέβαλλα τίποτα.
Όσο λογικό είναι να πιστεύεις έναν ξεμωραμένο κωλόγερο που νόμιζε ότι γνωρίζει το μέλλον (τώρα τον προσβάλλω), τόσο λογικό είναι να πιστεύεις όσα λέω εγώ όταν είμαι μαστουρωμένος.
Έχει την ίδια ποσότητα λογικής το να το κάνεις, και ίσως μέσα στη μαστούρα μου να πω και facts, όχι μόνο όσα κατεβάσει η κούτρα μου, οπότε πάλι εγώ είμαι πιο γαμάτος.

Υ.Γ. Δεν σεβάστηκα ποτέ κανένα πιστεύω και δεν θα το κάνω τώρα.
Το "θα μεγαλώσεις", δεν το σχολιάζω καν, το 'χω κάνει επανειλημμένα, φτάνει.

Οφτόπικ και το δικό μου και το δικό σου ποστ, δεν έχει νόημα, άμα θες πήγαινε γράψ' το αλλού να έχω να ποστάρω facepalms.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top