Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δεν πειράζει Μάρα...:bigarmhug

Αφού πιάνεις όλες τις άλλες! ;) ;) ;)

Συγχαρητήρια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ναι καμάρι μου...πιάνω όλες τις άλλες Διεθνών εκτός από την Αθήνα αλλά δεν θυμάμαι πια έβαλα δεύτερη...θα φανεί!!!:D

Άντε, άντε φύγε και εσύ να μάθεις τι έγινε...Καλή Επιτυχία!!!

Συγχαρητήρια Palladin...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έχασα το ΔΕΟΣ για 24 μόρια...:wall:
Τουλάχιστον όλες τις άλλες τις πιάνω...δεν θυμάμαι όμως αν έχω δηλώσει δεύτερη την Διεθνών της Μακεδονία ή του Δημοκρίτειου...


Δεν πειράζει Μάρα μου! Κάθε εμπόδιο για καλό είναι!!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
σας ευχαριστώ πολύ όλους:)

θα γίνω δασκάλα:smartass:

pall ξανάδινες εξετάσεις?!?!? :eek: (με το 10% υποθέτω??)

COngrats :clapup::clapup:

Μάρα... όλα καλά! Συγχαρητήρια!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
:kissing:Σ' ευχαριστώ Φοιβούλα μου και σένα Ρηνούλα!!!
Και εγώ αυτό πιστεύω...κάθε εμπόδιο για καλό!!!

Αυτό που θα πρέπει να σκεφτώ τώρα είναι το αν θα φύγω επαρχία ή θα χρησιμοποιήσω την μετεγγραφή μου...

Τεσπά, πάω να πάρω τηλ. τα υπόλοιπα ρεμάλια της παρέας μου να δω τι κάνανε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ω, ναι δεύτερο πτυχίο
ανακάλυψα (λίγο αργά) ότι με το πτυχίο μας δεν πρόκειται να βρω δουλειά που να με εκφράζει:redface:

δεν έδωσα εξετάσεις, απλά ξαναέκανα μηχανογραφικό με το 10%

ΠΣ: συγχαρητήρια Μάρα και ιντριλοαδερφέ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Pall... χαρά στο κουράγιο σου "πάλι από την αρχή"(!)

και θα παρακολουθείς κανονικά (θα αφήσεις δουλειά κοκ) ή θα τα κάνεις παράλληλα? (σόρρυ αν γίνομαι αδιάκριτη απλά ... είσαι η μόνη που ακούω να έκανε το 10% και να το έκανε "σοβαρά" και όχι όπως ο fand πχ για το 2ο πάσο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Pall... χαρά στο κουράγιο σου "πάλι από την αρχή"(!)

και θα παρακολουθείς κανονικά (θα αφήσεις δουλειά κοκ) ή θα τα κάνεις παράλληλα? (σόρρυ αν γίνομαι αδιάκριτη απλά ... είσαι η μόνη που ακούω να έκανε το 10% και να το έκανε "σοβαρά" και όχι όπως ο fand πχ για το 2ο πάσο)
Γιατί εγώ και μερικοί άλλοι (όχι απ' το forum) για πλάκα το κάναμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατί εγώ και μερικοί άλλοι (όχι απ' το forum) για πλάκα το κάναμε; :P

Tsip καλό μου έχεις πάρει πτυχίο από κάποια σχολή και δουλεύεις ήδη στο αντικείμενο του πτυχίου αυτού και μας το κρύβεις?!?!? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Tsip καλό μου έχεις πάρει πτυχίο από κάποια σχολή και δουλεύεις ήδη στο αντικείμενο του πτυχίου αυτού και μας το κρύβεις?!?!? :P
Πτυχίο όχι, σπουδάζω ακόμα. Δουλειά... εεε... ζέσταινα την καρέκλα σε ένα μαγαζί για service Η/Υ μέχρι πριν 2 εβδομάδες :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Pall... χαρά στο κουράγιο σου "πάλι από την αρχή"(!)

και θα παρακολουθείς κανονικά (θα αφήσεις δουλειά κοκ) ή θα τα κάνεις παράλληλα? (σόρρυ αν γίνομαι αδιάκριτη απλά ... είσαι η μόνη που ακούω να έκανε το 10% και να το έκανε "σοβαρά" και όχι όπως ο fand πχ για το 2ο πάσο)

θα παρακολουθώ κανονικότατα και σκοπεύω να τελειώσω ακριβώς στα 4 χρόνια (εδώ τα κατάφερα στο πολυτεχνείο, πιστεύω να τα καταφέρω και τώρα.) την δουλειά δεν θα την αφήσω, θα παρακολουθώ τα απογευματινά μαθήματα, και μόνο τα υποχρεωτικά πρωινά (τα οποία είναι 1-2 σε κάθε εξάμηνο.) Με την δουλειά θα βρω τρόπο να τα καταφέρω, το πολύ πολύ να λείπω μία μέρα την εβομάδα και να κάθομαι παραπάνω τις υπόλοιπες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
θα παρακολουθώ κανονικότατα και σκοπεύω να τελειώσω ακριβώς στα 4 χρόνια (εδώ τα κατάφερα στο πολυτεχνείο, πιστεύω να τα καταφέρω και τώρα.) την δουλειά δεν θα την αφήσω, θα παρακολουθώ τα απογευματινά μαθήματα, και μόνο τα υποχρεωτικά πρωινά (τα οποία είναι 1-2 σε κάθε εξάμηνο.) Με την δουλειά θα βρω τρόπο να τα καταφέρω, το πολύ πολύ να λείπω μία μέρα την εβομάδα και να κάθομαι παραπάνω τις υπόλοιπες:)
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Χαρά στα κουράγια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:clapup::clapup:
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :clapup::clapup:
Pall... χαρά στο κουράγιο σου "πάλι από την αρχή"(!)

και θα παρακολουθείς κανονικά (θα αφήσεις δουλειά κοκ) ή θα τα κάνεις παράλληλα? (σόρρυ αν γίνομαι αδιάκριτη απλά ... είσαι η μόνη που ακούω να έκανε το 10% και να το έκανε "σοβαρά" και όχι όπως ο fand πχ για το 2ο πάσο)
:hmm:
Και εγώ αν περνούσα δημοτικής εκπαίδευσης και όχι προσχολικής που πέρασα μπορεί να σκεφτόμουν σοβαρότερα το 2ο πτυχίο. Καθαρά για το πάσο έβαλα τα ΤΕΙ φυτικής κτλ, τα υπόλοιπα μπορώ να τα δω και αλλιώς. :worry:

Δεν με βλέπω να παίρνω laptop :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Fandago!


Πάω και ΄γω σε λίγο να δω τι έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Mπραβο fand!

δασκάλα η μία... νηπιαγωγός ο άλλος... καλά το πάτε :P:P:P

άντε tsip... περιμένουμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ΡΕΘΥΜΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :clapup::clapup:

Δεν με βλέπω να παίρνω laptop :/:


Συγχαρητήριαααα!!! :clapup::clapup::clapup:

Το laptop γιατί δεν το παίρνεις;



Άντε θέλουμε και άλλα αποτελέσματα!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Μάρα, palladin, tsipouro (αν και δεν είδα αν είπες που πέρασες:P), fandago (για τα μειωμένα κατά 25% εισιτήρια:P)

Σκέψου το όμως σοβαρά μιας και είναι στο Ρέθυμνο Θοδωρή να παρακολουθείς συστηματικά... γεμάτο γυναίκες είναι το Νηπιαγωγών!;)
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μπράβο Φαντάγκο! :D :D :D

Σκέψου το και τώρα το 2ο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Το laptop γιατί δεν το παίρνεις;
Γιατί μπήκα τελευταίος με το 10% οπότε έχω ήδη 10% άτομα πάνω από το κεφάλι μου. Οι βάση η κανονική είναι 16327 και εγώ έχω 18254 οπότε δεν θα είναι άλλο 10% από αυτούς πάνω από μένα; :worry:

Άρα αφού παίρνει το 20% του συνόλου επιδότηση, δεν το βλέπω. Αντίθετα αν δεν είχα περάσει εκεί στην επόμενη μου επιλογή λογικά θα έπαιρνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top