Ευαισθησία

Πόσο ευαίσθητοι είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)
  • Λίγο.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ.

    Ψήφοι: 4 66.7%
  • Καθόλου.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω. :worry:

    Ψήφοι: 2 33.3%

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πολλοί λένε ότι τα ευαίσθητα άτομα έχουν μία έντονη εσωτερική αγάπη για την ειρήνη και την γαλήνη.
Λέει μια παροιμία «Να ‘σαι άνθρωπος ευαίσθητος, μα και συνετός. Αν δεν είσαι παρά μόνο το ένα απ’ τα δύο, δεν είσαι τίποτα.»

Τελικά είναι καλό να είναι κάποιος ευαίσθητος;
Εσείς τι πιστεύετε ότι είστε και από που το συμπεραίνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ολοι ειναι σε καποιο κομματι του χαρακτηρα ευαισθητοι και σε καποιο σκληροι..

απλως βλεπουμε το εξωτερικο περιβλημα συχνα και μενουμε εκει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον...ποιος μιλησε για ευεσθησια!Η αληθεια ειναι οτι ειμαι ΥΠΕΡευεσθητη...κλαιω,στεναχωριεμαι με το παραμικρο...Ακουω πολλους φιλους να μου λενε να ειμαι πιο δυναμικη αλλα πολυ απλα δε μπορω να γινω...ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου...ισως με το καιρο αποκτοντας εμπειρια και περνωντας δυσκολες καταστασεις αποκτισω <<τσαγανο>>..
Απο την αλλη κλαιγωντας ξεσπαω....και οταν σταματησω το κλαμα ειμαι και παλι καλα...οποτε δε με πειραζει που ειμαι ευεσθητη και φυσικα ουτε προκειται να αλλαξω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σε κατι ομως θα εισαι ανθεκτικη και σκληρη,,σιγουρα..;)

(εγχείρησή αιματα κλπ αντεχεις να βλεπεις πχ?:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
σε κατι ομως θα εισαι ανθεκτικη και σκληρη,,σιγουρα..;)

(εγχείρησή αιματα κλπ αντεχεις να βλεπεις πχ?:P)

με τιποτα!!!γι αυτο δε μπορω να γινω γιατρος......ενω θα ηθελα πολυ...αλλα δεν αντεχω το αιμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top