Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,089 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 223 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Playlist για Στριπτίζ

Katerina_patmos (κατερινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πάτμος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Katerina_patmos έγραψε: στις 20:50, 31-12-11:

Εχετε κανει ποτε στριπτιζ για τον καλό σας(κορίτσια) η σας έχει κανει ποτε η κοπέλα σας (αγοοορια)?? Σκεφτομαι από καιρό να κάνω στον φίλο μου αλλα κολλάω στη μουσική!! περιμένω τισ δικές σας εμπειρίες για βοήθειααα!!
http://www.youtube.com/watch?v=uS870zCCAwM , http://www.youtube.com/watch?v=yF-GvT8Clnk
Ακούω τις δικέσ σας προτάσεις!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 996 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 20:57, 31-12-11:

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,538 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 21:20, 31-12-11:

Κολλαει λεει στο τραγουδι ... Το απο πανω τραγουδακι ειναι υμνος !

Σκετη απολαυση απο μονο του το βιντεακι
Σκεψου το live
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:24, 31-12-11:

Προφανώς αναφερόμαστε σε "ερασιτεχνικές" καταστάσεις.

Μου έχουν κάνει και μουσική αυτό

Το αποτέλεσμα ιδιαίτερα θεαματικό και αποδοτικό
18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina_patmos (κατερινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πάτμος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Katerina_patmos έγραψε: στις 22:00, 31-12-11:

Εννοείται ερασιτεχνικές κατστάσεις!!! Έλεγα να ξεφύγω από το συνηθισμένο που ομολογουμένως είναι σταθερή αξία και μετράει!!! Πολύ καλό πάντως το απο πάνω!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 20:22, 02-01-12:

Των 9 1/2 εβδομάδων κομματάκι ξεπερασμένο κι ο ρυθμός του δε με πολυενθουσιάζει- νομίζω το έχουμε οι πιο πολλοί συνδέσει με την σκηνή αυτή

black velvet
justify my love
glory box
mad about you

*Exposed, ενα συνκαι γραπτώς στην επιλογή της κοπελιάς (ή τη δική σου)!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 02-01-12 στις 21:00.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 996 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 21:13, 02-01-12:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε: στις 21:49, 02-01-12:

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,883 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 22:54, 02-01-12:

δες και κανενα σχετικο βιντεο να παρεις καμια ιδεα. ή την ταινια με την ντεμι μοουρ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pop corn

Περιβόητο Μέλος

H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε: στις 23:36, 02-01-12:

Ίσως το ωραιότερο striptease ...

ΥΓ: Η Alannah Myles πολύ αισθησιακή στο Black Velvet.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 12:14, 04-01-12:

Εχω κάνει με το Humanity των Scorpions, αλλά εγώ είμαι και λίγο ο,τι να ναι στις επιλογές μου. Θυμάμαι στο Friends που η Monica κάνει με το Let me blow your mind των Gwen Stefani και Eve.
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 14:05, 04-01-12:

Εγώ θα προτιμούσα να μου κάνει ο φίλος μου!! (πλάκα κάνω) Δεν έχω κάνει ποτέ κ δύσκολα θα έκανα οπότε δεν έχω προτάσεις.SOrry
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 14:24, 04-01-12:

Μα κι εμένα για να μου βγει πρεπει να μην είναι "παραδοσιακό" στριπτιζ, hence (κόλλησα, πως το λέμε?) το τραγούδι που διάλεξα.
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 14:26, 04-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από iJohnnyCash
Προφανώς αναφερόμαστε σε "ερασιτεχνικές" καταστάσεις.

Μου έχουν κάνει και μουσική αυτό

Το αποτέλεσμα ιδιαίτερα θεαματικό και αποδοτικό
Για μένα, αυτό το τραγούδι είναι ο ορισμός του στριπτίζ και της σεξουαλικότητας.-
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 15:10, 04-01-12:

Στο μυαλό μου είσαι? Kι εγώ τώρα τελευταία σκεφτομαι striptease....
Για κάτι πολύ αισθησιακό με επιρροές από Bourlesque

http://www.youtube.com/watch?v=Gv4wkCt1zdE
http://www.youtube.com/watch?v=JGb5IweiYG8
http://www.youtube.com/watch?v=CFsSC...eature=related
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 15:17, 04-01-12:

Α και για πιο παιχνιδιάρικο...

http://www.youtube.com/watch?v=9OPc7MRm4Y8

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 15:20, 04-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rainbow Blues
Στο μυαλό μου είσαι? Kι εγώ τώρα τελευταία σκεφτομαι striptease....
Για κάτι πολύ αισθησιακό με επιρροές από Bourlesque

http://www.youtube.com/watch?v=Gv4wkCt1zdE
http://www.youtube.com/watch?v=JGb5IweiYG8
http://www.youtube.com/watch?v=CFsSC...eature=related
Α ρε συ, έχουμε ίδια γούστα. Ετσι κι έμενες Αθήνα θα σε έπρηζα να κάνουμε παρέα. Αν και η Peggy είναι θρύλος, η εκτέλεση από την ταινία είναι πάρα πολύ καλή επίσης.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 18:58, 04-01-12:

Ελα, σου'χω κι αλλο! Μου ρθε σημερα
Δες 8)
Lenny Kravitz

Πάντως, οταν κανς ο,τι κανς, κλειστό το τιουμπ διοτι αν χορευεις με βιντεο του Κραβιτζ και πεσει κει το ματι σου, μαλλον σε βλεπω να χανεις...κατευθυνση προσανατολισμου
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε: στις 19:20, 04-01-12:

http://www.youtube.com/watch?v=fGnueC-14xU ανάλογα τα γούστα
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 13:25, 05-01-12:

Τωρα που το σκέφτομαι κι αυτό θα ήταν καλό....

http://www.youtube.com/watch?v=RaG8f...feature=artist

Πωωω poser καταστάσεις!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Η γαλλική μας playlist - Από Lysippe
      Το θέμα έχει λάβει 56 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-05-18 στις 14:16.
    • Ανδρικό Στριπτίζ - Από Seniorita.Irene
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-14 στις 21:17.
    • Playlist για δώρο CD στον σύντροφο μου - Από maroula_z
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-02-07 στις 20:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους