Δύο 10χρονοι βίασαν 8χρονη!

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Το να πεις ότι από μικρή δεν είχαμε τάση προς το άλλο φίλο είναι ηλίθιο, τουλάχιστον εγώ θυμάμαι ότι παίζαμε με κοριτσάκια έτσι, βέβαια δεν πήγαινε στην βία αλλά υπήρχε σεξουαλικότητα και από ότι έχω συζητήσει και με άλλους, δεν είναι κάτι σπάνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eγώ δεν θυμάμαι να ένιωθα τέτοιου είδους έλξη στα 10.Όταν έβλεπα αυτόν που μου άρεσε απλά χαιρόμουν.Ως εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δε θέλει πολύ παιδιά. Διαφωνώ στο οτι η υπαρξη σεξουαλικής αγωγής θα γλίτωνε αυτή την κατάσταση. Θεωρώ οτι θα την έκανε χειρότερη.
Το πιο πιθανό είναι αυτά τα παιδιά να έχουν δεί πάρα πολλά. Μπορεί να έχουν δεί τους πατεράδες τους να κακοποιούν τη μάνα τους. Πάντως είχαν άσχημα ερεθίσματα για να το κάνουν. Και με την μορφή παιχνιδιού έφτασε όπου έφτασε η κατάσταση

ρε συ αμα υπαρχει σεξουαλικη διαπαιγαγωγηση θα ειναι χειροτερα τα πραγματα.
Εγω στα 10 μ, δεν ειξερα οτι οι γυναικες ειχαν μ****, στα 12 το καταλαβα απο τσοντες. Αμα ομος τα μαθαινουν απο μικρα, θα θελουν να τα δοκιμασουν απο μικρα κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ρε συ αμα υπαρχει σεξουαλικη διαπαιγαγωγηση θα ειναι χειροτερα τα πραγματα.
Εγω στα 10 μ, δεν ειξερα οτι οι γυναικες ειχαν μ****, στα 12 το καταλαβα απο τσοντες. Αμα ομος τα μαθαινουν απο μικρα, θα θελουν να τα δοκιμασουν απο μικρα κιολας.

συμφωνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ελεος δεν εχω να πω τιποτα αλλα...πηγαινουμε απο το κακο στο χειροτερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Σεξουαλικη διαπαιδαγώγιση εννοείται προγραμμα ελεγγμένο απο ψυχολόγους, όχι ότι να ναι. Κι απο μόνα τους μια χαρα ξέρουν σ αυτη την ηλικία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ρε τι γινεται ποποποποπ μα καλα πως αντεχουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ελεος....10 χρονων παιδακια να κανουν τετοια πραγματα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Που καταλήξαμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
καλα εχω μινει με το στομα ανιχτο αν κανουν τετια τωρα τι θα κανουν στα 18;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ο Χριστός κ η Παναγία.
Αν είναι αλήθεια, πρόκειται για έγκλημα.
Το να έχει ένα παιδί στα 10 του σεξουαλικές ορμές είναι φυσιολογικό.
Το να έχει όμως στο μυαλό του τον βιασμό, την κακοποίηση είναι κάτι το εξωφρενικά άγριο και επικίνδυνο.Σίγουρα αυτές τις "αξίες" τις έχουν πάρει από τους γονείς τους κ τα πρότυπα που έχουν δημιουργηθεί.
Αν φτάσαμε στο σημείο να αλληλοβιάζονται 10χρόνα, τότε δεν μιλάμε για εξαιρετικό πρόβλημα των δύο οικογενειών αλλά κοινωνικό πρόβλημα.
Δεν μπορούμε να πούμε ότι τα 2 αγόρια είναι θύτες και σίγουρα δεν πρέπει να αντιμετωπιστούν ως κακοποιοί.Κατά την άποψη μου,και τα τρία παιδιά είναι θύματα καθώς υπέστησαν ένα σοβαρό σοκ.Έτσι κι αλλιώς, τα αγόρια να μιμηθούν ήθελαν αυτά που βλέπουν κ ακούν γιατί δυστυχώς τέτοια είναι τα ερεθίσματα τους.

Δεν συμφωνώ με αυτό. Μέχρι αποδείξεως του εναντίου, τα 2 αγόρια έκαναν συνειδητά ό,τι έκαναν, έστω κι αν θεώρησαν ότι μιμούνταν κάτι που είχαν δει.

Για μένα, το θύμα της ιστορίας είναι όχι μόνο το μικρό 8χρονο κοριτσάκι που υπέστη τέτοιο σοκ, αλλά η παιδική αθωότητα που σιγά - σιγά σβήνει όλο και πιο νωρίς...
-----------------------------------------
καλα εχω μινει με το στομα ανιχτο αν κανουν τετια τωρα τι θα κανουν στα 18;;;

Αν λειτουργήσει αξιοκρατικά το σύστημα δικαιοσύνης, θα αυνανίζονται σε ένα αναμορφωτήριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
καλα εχω μινει με το στομα ανιχτο αν κανουν τετια τωρα τι θα κανουν στα 18;;;
Σωστά!!!!
-----------------------------------------
λογικα αυτα τα αγορια θα εκαναν οικειοθελως ο,τι εκαναν,δν πιστευω να το εκαναν καταλαθος...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
καλα εχω μινει με το στομα ανιχτο αν κανουν τετια τωρα τι θα κανουν στα 18;;;


Kαι εγω αυτό αναρωτιέμαι...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Δεν συμφωνώ με αυτό. Μέχρι αποδείξεως του εναντίου, τα 2 αγόρια έκαναν συνειδητά ό,τι έκαναν, έστω κι αν θεώρησαν ότι μιμούνταν κάτι που είχαν δει.

Για μένα, το θύμα της ιστορίας είναι όχι μόνο το μικρό 8χρονο κοριτσάκι που υπέστη τέτοιο σοκ, αλλά η παιδική αθωότητα που σιγά - σιγά σβήνει όλο και πιο νωρίς...

Πώς μπορεί ένα 10χρονο αγόρι να κάνει κάτι τέτοιο συνειδητά ;
Αυτός που ηθικά ευθύνεται για αυτό είναι ο γονιός. Μπορεί τα παιδιά να το έκαναν αλλά δεν μπορείς να τα κατηγορήσεις.Τα παιδιά δεν μεγαλώνουν εγκληματίες και δεν έχουν στο μυαλό τους το βιασμό.Οι γονείς, τα ερεθίσματα, οι εικόνες, το διαδίκτυο και άλλοι τόσοι παράγοντες οδηγούν σε αυτό το φαινόμενο.
Ίσως να βολεύει να λέμε ότι τα φταίνε τα μικρά αλλά όπως και να το κάνουμε δεν φταίνε εξ'ολοκλήρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Πώς μπορεί ένα 10χρονο αγόρι να κάνει κάτι τέτοιο συνειδητά ;
Αυτός που ηθικά ευθύνεται για αυτό είναι ο γονιός. Μπορεί τα παιδιά να το έκαναν αλλά δεν μπορείς να τα κατηγορήσεις.Τα παιδιά δεν μεγαλώνουν εγκληματίες και δεν έχουν στο μυαλό τους το βιασμό.Οι γονείς, τα ερεθίσματα, οι εικόνες, το διαδίκτυο και άλλοι τόσοι παράγοντες οδηγούν σε αυτό το φαινόμενο.
Ίσως να βολεύει να λέμε ότι τα φταίνε τα μικρά αλλά όπως και να το κάνουμε δεν φταίνε εξ'ολοκλήρου.
Συμφωνώ στο "εξ'ολοκλήρου", αλλά πρέπει να τιμωρηθούν. Σίγουρα όχι ως ηθικοί αυτουργοί, αλλά πρέπει να τιμωρηθούν.

Εννοείται ότι οι γονείς τους θα δεχτούν αυστηρότατες κυρώσεις. Μαθεύτηκε τίποτα άλλο αυτές τις ημέρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
ψαχνω για να μαθω κι αλλα για αυτο το θεμα αλλα δεν βρισκω τιποτα και στις ειδησεις ουτε που το αναφερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ελεος πια!:lol2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Θα σας πω προσωπικη εμπειρια αμα θελετε την πιστευετε αμα θελετε οχι!!!οταν ημουν 6 και πηγαινα στο χωριο συνηθιζα να παιζω με την επισης 6χρονη γειτονισα!!!
Λοιπον μια μερα οπως ολες οι μερες πηγαμε στην αποθηκη και εκει περα δενξερω πως και γιατι βγαλαμε τα ρουχα μας απο την μεση και κατω(βασικα δεν θυμαμαι)!!!Και απλα φεραμε σε επαφη τα σωματα μας!!!χωρις να γνωριζω τι θα κερδιζα με αυτο!!!αν και νομιζω οτι επρεπε να ειχα στο μυαλο μου οτι ειναι κατι κακο γιατι το καναμε κρυφα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
:!:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top