Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δύσκολο αν δεν γνωρίζω πλήρη χάρτη. 'Εχει όμως κάτι γοητευτικό και αλλόκοτο - παράξενο μαζί. Σαν τα μαλλιά της εικόνας σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ειμαι ζυγος. τι γνωμη εχετε για αυτο το ζωδιο, και μηπως ξερετε τι τον περιμενει φέτος ??

Ο Ζυγός είναι το μάθημα του μέτρου και της μετριοπάθειας. 'Ολοι λένε δια τον Ζυγόν ότι είναι το σύμβολον της ισορροπίας. Αυτό όμως το λένε γιατί στην πραγματικότητα, η ισορροπία απαιτεί μέτρο και το μέτρο είναι η Παρθένος που προηγείται του Ζυγού. Ισορροπία άνευ μέτρου δεν είναι δυνατή. 'Ετσι, οι περισσότεροι Ζυγοί είναι Παρθένοι χωρίς να το συνειδητοποιούν, επειδή εις τας προηγούμενας ζωές τους δεν αφομοίωσαν το μάθημα του μέτρου επαναλαμβάνουν το μάθημα της ισορροπίας. Κάποιες ψυχές από την πλανητικήν ομάδαν που ανήκουν οι υποτιθέμενοι Ζυγοί, έχουν όμως ξεφύγει από τας αλυσίδας. Αυταί είναι κάπως δύσκολαι έννοιαι δια να αφομοιωθούν και δεν δύνανται να γίνουν αποδεκταί από τους ορθολογιστάς δυτικούς επιστήμονας, ούτε όμως από τους Αστρολόγους. Οι πλείστοι εκ των Αστρολόγων ανήκουν εις τα κατώτατα πεδία συνειδητότητος και ευρίσκονται εις την αυτήν κατηγορίαν με τους μάγους και τους ιερείς της ανθρωπότητος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aggeloydi ghino

Νεοφερμένος

Η aggeloydi ghino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ο Ζυγός είναι το μάθημα του μέτρου και της μετριοπάθειας. 'Ολοι λένε δια τον Ζυγόν ότι είναι το σύμβολον της ισορροπίας. Αυτό όμως το λένε γιατί στην πραγματικότητα, η ισορροπία απαιτεί μέτρο και το μέτρο είναι η Παρθένος που προηγείται του Ζυγού. Ισορροπία άνευ μέτρου δεν είναι δυνατή. 'Ετσι, οι περισσότεροι Ζυγοί είναι Παρθένοι χωρίς να το συνειδητοποιούν, επειδή εις τας προηγούμενας ζωές τους δεν αφομοίωσαν το μάθημα του μέτρου επαναλαμβάνουν το μάθημα της ισορροπίας. Κάποιες ψυχές από την πλανητικήν ομάδαν που ανήκουν οι υποτιθέμενοι Ζυγοί, έχουν όμως ξεφύγει από τας αλυσίδας. Αυταί είναι κάπως δύσκολαι έννοιαι δια να αφομοιωθούν και δεν δύνανται να γίνουν αποδεκταί από τους ορθολογιστάς δυτικούς επιστήμονας, ούτε όμως από τους Αστρολόγους. Οι πλείστοι εκ των Αστρολόγων ανήκουν εις τα κατώτατα πεδία συνειδητότητος και ευρίσκονται εις την αυτήν κατηγορίαν με τους μάγους και τους ιερείς της ανθρωπότητος.

ευχαριστώ. πάντως με παρθένους στην ουσία βιόνω απόλιτο κενό. δεν καταλαβενόμαστε. αυτο που αναφερεις για το ξέφευγμα, υπάρχει περίπτωση να μάθω περισσότερα? νομίζω οτι ανίκω σε αυτήν την ψυχή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εμένα μου είχαν πει ότι είμαι τάυρος.Γεννήθηκα στις 24-25 Απριλίου
Έχω όμως και πολλά στοιχεία κριού που δεν εξηγούνται από τα ζώδια

Οπότε είμαι Κριόταυρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οπότε είμαι Κριόταυρος
παντως κερατάς εισαι :hehe:

σαν και σενα ηταν και ο χιτλερ..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
παντως κερατάς εισαι :hehe:

σαν και σενα ηταν και ο χιτλερ..:worry:

Η περίπτωσις του Χίτλερ επιβεβαιώνει την Αστρονομία. 'Ενας ήσυχος Ταύρος ποτέ δεν θα είχε επιλεγεί από το πεπρωμένο δια να διεξάγει έναν αιματηρό πόλεμο για κυριαρχία. Επίσης, αφού είχε κατακτήσει τόσα εδάφη, δεν θα επεκτείνοταν δια να μην ρισκάρει την απώλειαν όσων είχε κατακτήσει. Το Mein Kampf - η λέξις "Αγών" - είναι αρχέτυπο του Κριού, πόσο μάλλον όταν προστίθεται και το Μου, δεικνύοντας το τεράστιο μέγεθος του εγωισμού. Το κάρμα της ηγεσίας, του αρχηγού, του μπροστάρη. Τα άρεια ιδανικά. 'Αρης κυβερνήτης του Κριού, θεός του πολέμου, ουχί του Ταύρου. Εισερχόταν εις τις μπυραρίες και εκφωνούσε πύρινους λόγους. Και ο Ωροσκόπος του ήτο εις τον Ζυγόν, που δείχνει την "παλαιά" ζωή του, όταν ήτο καλλιτέχνης και απορρίφθηκε από την Σχολή Καλών Τεχνών. 'Ητο ένας εκ των λόγων που στράφηκε προς την πολιτικήν και τον στρατόν. Επειδή ο Κριός είναι η πολικότητα του Ζυγού, όταν το άτομον αδυνατεί να βιώσει το θέμα του Ωροσκόπου του ή του ζωδίου του αρχίζει να επιδιώκει ασυνειδήτως και λυσαλέως να βιώνει και να εκπληρώσει το πολικόν του θέμα και αποστολή.

Να προσθέσω ότι τον κατεδίωκε μια ζωή το θέμα του ανδρισμού. Υπάρχουν στοιχεία ιστορικά που ομιλούν για κρυπτοομοφυλοφιλία. 'Ετσι, το θέμα αρενωπότητα αποδείχθηκε μοιραίον δια το πεπρωμένοντου. 'Ανθρωποι που έχουν ένα θέμα με αυτό, συχνά λειτουργούν πολύ επιθετικά δια να "επιβεβαιώνουν" τον ανδρισμόν που τους λείπει. Ο άξων Κριού/Ζυγού είναι ο άξων του διπόλου ανδρισμός versus θηλυκότης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Η περίπτωσις του Χίτλερ επιβεβαιώνει την Αστρονομία. 'Ενας ήσυχος Ταύρος ποτέ δεν θα είχε επιλεγεί από το πεπρωμένο δια να διεξάγει έναν αιματηρό πόλεμο για κυριαρχία. Επίσης, αφού είχε κατακτήσει τόσα εδάφη, δεν θα επεκτείνοταν δια να μην ρισκάρει την απώλειαν όσων είχε κατακτήσει. Το Mein Kampf - η λέξις "Αγών" - είναι αρχέτυπο του Κριού, πόσο μάλλον όταν προστίθεται και το Μου, δεικνύοντας το τεράστιο μέγεθος του εγωισμού. Το κάρμα της ηγεσίας, του αρχηγού, του μπροστάρη. Τα άρεια ιδανικά. 'Αρης κυβερνήτης του Κριού, θεός του πολέμου, ουχί του Ταύρου. Εισερχόταν εις τις μπυραρίες και εκφωνούσε πύρινους λόγους. Και ο Ωροσκόπος του ήτο εις τον Ζυγόν, που δείχνει την "παλαιά" ζωή του, όταν ήτο καλλιτέχνης και απορρίφθηκε από την Σχολή Καλών Τεχνών. 'Ητο ένας εκ των λόγων που στράφηκε προς την πολιτικήν και τον στρατόν. Επειδή ο Κριός είναι η πολικότητα του Ζυγού, όταν το άτομον αδυνατεί να βιώσει το θέμα του Ωροσκόπου του ή του ζωδίου του αρχίζει να επιδιώκει ασυνειδήτως και λυσαλέως να βιώνει και να εκπληρώσει το πολικόν του θέμα και αποστολή.

Να προσθέσω ότι τον κατεδίωκε μια ζωή το θέμα του ανδρισμού. Υπάρχουν στοιχεία ιστορικά που ομιλούν για κρυπτοομοφυλοφιλία. 'Ετσι, το θέμα αρενωπότητα αποδείχθηκε μοιραίον δια το πεπρωμένοντου. 'Ανθρωποι που έχουν ένα θέμα με αυτό, συχνά λειτουργούν πολύ επιθετικά δια να "επιβεβαιώνουν" τον ανδρισμόν που τους λείπει. Ο άξων Κριού/Ζυγού είναι ο άξων του διπόλου ανδρισμός versus θηλυκότης.
να σε ρωτησω κατι σχετκα με την ομοφυλοφιλία? Ειναι χαρακτηριστικό οντως των ανδρων που ειναι ζυγοι? οι περισοοτεροι ζυγοι που εχω γνωρισει ειναι γκει αλλά και υπαρχουν γνωστοι ζυγοι ομοφυλόφιλοι π.χ. μάνος χατζιδακις και οσκαρ ουαιλντ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
να σε ρωτησω κατι σχετκα με την ομοφυλοφιλία? Ειναι χαρακτηριστικό οντως των ανδρων που ειναι ζυγοι? οι περισοοτεροι ζυγοι που εχω γνωρισει ειναι γκει αλλά και υπαρχουν γνωστοι ζυγοι ομοφυλόφιλοι π.χ. μάνος χατζιδακις και οσκαρ ουαιλντ...

Ναι, είναι συχνό. Ο Χατζηδάκις είναι Ζυγός σύμφωνα και με το Αστρονομικόν σύστημα, το αληθές σύστημα δηλαδή, λόγω του ότι συμφώνως με την ψευδο-αστρολογία γεννήθηκε εις το μεταίχμιον Ζυγού - Σκορπιού, με το Αστρονομικόν παραμένει το ίδιο. Με τον άλλον δεν έχω ασχοληθεί. Γενικά δεν τους πάω τους Ζυγούς (τους Σκορπιούς δηλαδή) ακόμα και όταν είναι άντρες εκπέμπουν κάτι που με απωθεί ολοκληρωτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ναι, είναι συχνό. Ο Χατζηδάκις είναι Ζυγός σύμφωνα και με το Αστρονομικόν σύστημα, το αληθές σύστημα δηλαδή, λόγω του ότι συμφώνως με την ψευδο-αστρολογία γεννήθηκε εις το μεταίχμιον Ζυγού - Σκορπιού, με το Αστρονομικόν παραμένει το ίδιο. Με τον άλλον δεν έχω ασχοληθεί. Γενικά δεν τους πάω τους Ζυγούς (τους Σκορπιούς δηλαδή) ακόμα και όταν είναι άντρες εκπέμπουν κάτι που με απωθεί ολοκληρωτικά.
O Χατζηδακις ειχε γεννηθει 23 δηλαδη οπως ειπες και συ πάνω στην αλλαγη ο οσκαρ ουαιλντ 16/10 θεωρειται ζυγός, παρθενος ή σκορπιος ειναι στη μεση του Οκτωβριου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.



Ήλιος 28 Ταύρος 14 I 16 Λέων 6
Σελήνη 21 Τοξότης 54 II 8 Παρθένος 24
Ερμής 27 Ταύρος 3 III 5 Ζυγός 29
Αφροδίτη 8 Δίδυμοι 37 IV 7 Σκορπιός 58
Άρης 7 Ιχθείς 52 V 13 Τοξότης 16
Δίας 11 Υδροχόος 55 VI 16 Αιγόκερως 42
Κρόνος 20 Δίδυμοι 39 VII 16 Υδροχόος 6
Ουρανός 19 Ζυγός 33 VIII 8 Ιχθείς 24
Ποσειδώνας 6 Τοξότης 17 IX 5 Κριός 29
Πλούτωνας 1 Ζυγός 49 X 7 Ταύρος 58 XI
13 Δίδυμοι 16
XII 16 Καρκίνος 42

Ωροσκόπος Λέων Η εκφραστικότητα, ο δυναμισμός αλλά και η αρχοντιά που διαθέτεις είναι μερικά από τα στοιχεία της προσωπικότητάς σου που σε κάνουν να λάμπεις και να διακρίνεσαι σε κάθε τομέα της προσωπικής σου ζωής. Είσαι ένας άνθρωπος που καταφέρνει εύκολα να κερδίζει της συμπάθειες, γιατί είσαι εξωστρεφής, κοινωνικός, καλόκαρδος, πονόψυχος και αρκετά γενναιόδωρος! Ωστόσο δεν λείπουν οι στιγμές που εκδηλώνεις απόλυτη, απότομη και δεσποτική συμπεριφορά στους γύρω σου και άθελά σου καταπιέζεις τα αγαπημένα σου πρόσωπα με τον αυταρχικό χαρακτήρα σου. Σου αρέσει η πολυτέλεια, η διασκέδαση και θέλεις όλα τα βλέμματα να στρέφονται πάντα πάνω σου!

Ο Ήλιος είναι κυρίαρχος πλανήτης του ωροσκόπου


Ζώδιο Ταύρος Είσαι ένα υπομονετικό και συνετό άτομο που δεν χάνεις ποτέ την ψυχραιμία σου. Όλοι θαυμάζουν την ηρεμία και την γαλήνη που εκπέμπεις, ωστόσο πίσω από αυτή την ήσυχη μορφή σου, σιγοβράζει και ταυρίσια φύση σου, που όταν το ποτήρι ξεχειλίσει, τα ριμάζεις όλα γύρω σου και συμπεριφέρεσαι σαν ταύρος σε υαλοπωλείο. Είσαι ένας σταθερός, συνεπής και υπεύθυνος άνθρωπος, δεν σου αρέσουν τα ρίσκα και οι αλλαγές αλλά προτιμάς μία σταθερή και ασφαλής ζωή, ακόμα και αν κάποιες στιγμές όλο αυτό γίνεται ρουτίνα. Αργείς να πάρεις αποφάσεις, όταν όμως καταλήξεις σε μία άποψη, δεν πρόκειται να την αλλάξεις και θα την υπερασπίζεσαι με πολύ μεγάλο πείσμα και εμμονή! Έχεις πολύ καλό γούστο, σου αρέσουν οι πολυτέλειες και η ακριβή ζωή και έχεις μεγάλη αδυναμία στο καλό φαγητό!



- δόκτωρα καλησπέρα, μία βοήθεια αν έχεις τη διάθεση.

έβαλα τα στοιχεία και μου έβγαλε αυτό, ήθελα να σε ρωτήσω αυτά στον πίνακα τι είναι;

ας πούμε στην ευθεία του ήλιουξ το καταλαβαίνω είναι το ζώδιό μου με το ωροσκόπιό μου,
στο από κάτω στη σελήνη σημαίνει πάλι πως αφορα το ζώδιο τοξότη με ωροσκόπο παρθένο;

και τα νούμερα δίπλα στα ζώδια τι σημαίνουν;

ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν ξέρω Ajusshi (ryan gosling). Δεν τα υπολογίζω με τον ίδιο τρόπο και ποτέ δεν είναι εύκολο να συγκεντρωθώ στο pc. Είμαι σαν τυφλός με το pc. Τα κείμενα που γράφουν όπως τα γράφουν δεν μου αρέσουν πάντως. 500 αντιφάσεις επειδή είναι προκάτ. Τα απορρίπτω. 'Επειτα αυτό που μου δείχνεις δεν είναι η αληθές δια εμένα. Αυτός ο πίνακας δεν έχει τα πραγματικά αστρονομικά δεδομένα, έχει τα αστρολογικά.

O Χατζηδακις ειχε γεννηθει 23 δηλαδη οπως ειπες και συ πάνω στην αλλαγη ο οσκαρ ουαιλντ 16/10 θεωρειται ζυγός, παρθενος ή σκορπιος ειναι στη μεση του Οκτωβριου:worry:

Παρθένος. Mε την ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΝ - οχι την ψευδή Αστρολογία - ήτο Παρθένος με Ωροσκόπον εις τον Λέοντα, εξ ου και όλη αυτή η ματαιοδοξία, ο ναρκισσισμός, η ωραιοπάθια, η αρχοντιά και τόσα άλλα χαρακτηριστικά της εμφάνισης αυτού του Ωροσκόπου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Δεν ξέρω Ajusshi (ryan gosling). Δεν τα υπολογίζω με τον ίδιο τρόπο και ποτέ δεν είναι εύκολο να συγκεντρωθώ στο pc. Είμαι σαν τυφλός με το pc. Τα κείμενα που γράφουν όπως τα γράφουν δεν μου αρέσουν πάντως. 500 αντιφάσεις επειδή είναι προκάτ. Τα απορρίπτω. 'Επειτα αυτό που μου δείχνεις δεν είναι η αληθές δια εμένα. Αυτός ο πίνακας δεν έχει τα πραγματικά αστρονομικά δεδομένα, έχει τα αστρολογικά.


οκ, σε ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
θελω και εγω να μαθω τον ωροσκοπο μου...μπορει ν μου πει καποιος?...γεννηθηκα 25/8/1994.στις 1:30 το μεσημερι στην αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
θελω και εγω να μαθω τον ωροσκοπο μου...μπορει ν μου πει καποιος?...γεννηθηκα 25/8/1994.στις 1:30 το μεσημερι στην αθηνα

Ο ωροσκόπος σου ειναι ο Σκορπιός. Αντε σε καλή μεριά με τον Κρόνο:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ο ωροσκόπος σου ειναι ο Σκορπιός. Αντε σε καλή μεριά με τον Κρόνο:P:D

ευχαριστω πολυ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ...:)

Τον Θεο να ευχαριστείς που σου δωσε τέτοιο υπέροχο ωροσκόπο, όχι εμένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
θελω και εγω να μαθω τον ωροσκοπο μου...μπορει ν μου πει καποιος?...γεννηθηκα 25/8/1994.στις 1:30 το μεσημερι στην αθηνα
ουαου απο οτι βλεπω στον αστρολογικό σου χαρτη υπαρχουν όλα τα ζωδια φανταστικό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ουαου απο οτι βλεπω στον αστρολογικό σου χαρτη υπαρχουν όλα τα ζωδια φανταστικό:)

Δε με λες γλυκούλα μου που τα κοίταξες αυτά, εγώ που χω διάφορους πλανήτες στον Σκορπιό, πώς το κόβεις, θα ζήσω εφέτο?
:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δε με λες γλυκούλα μου που τα κοίταξες αυτά, εγώ που χω διάφορους πλανήτες στον Σκορπιό, πώς το κόβεις, θα ζήσω εφέτο?
:D:P

Mια πολύ χαρακτηριστική Ζυγός λοιπόν. Χαρούμενη, εξωστρεφής, αέρινη, φλύαρη, φωτεινή, χαριτωμένη και άκρως επικοινωνιακή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top