Ποια θεωρείτε τη χειρότερη πόλη στην Ελλάδα;

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
το κορωπι δηλαδη την πολυ που μενω.κυριως επειδη μενουν κατι βλακες εδω περα ψηλομυτες και δεν σε κανουν παρεα αν δεν εισαι απο την περιοχ.ειναι τελειος κομπλεξικη και μιλαμε για τον 21 αι.
επεισης δεν εχει τιποτα αξιολογο ουτε club tpt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πτολεμαιίδα






ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
τελικα φιλε εχεις δικιο δεν μενω στην χειροτερη πολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
για την Κομοτηνη και την Αθηνα διαφωνω καθετα ομως!
anyway απο τα μερη που εχω παει ή εχω περασει θα ελεγα Σπαρτη,Λαρισσα,Σερρες και Τριπολη
Λίγα τα λόγια σου για τη λάρισα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πύργος ολέ ολέ xD
:giveup::giveup::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Πυργος .. και κατ' επέκταση όλη η Πελοπόννησος. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πυργος .. και κατ' επέκταση όλη η Πελοπόννησος. :mad:

ΌΛΗ η Πελοπόννησος;;; :eek::eek::eek:

Προσωπικά, θεωρώ κάποια σημεία της Πελοποννήσου από τα καλύτερα στην Ελλάδα!!! :D:D (πχ Ναύπλιο ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ναι παίρνει η μπάλα και τα καλά μέρη .. Τι να κάνουμε η πλειοψηφία κερδίζει ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι παίρνει η μπάλα και τα καλά μέρη .. Τι να κάνουμε η πλειοψηφία κερδίζει ..

Nah... Πάντα υπάρχει και η εξαίρεση (στην προκειμένη περίπτωση εξαιρέσεις :P) στον κανόνα, σωστά; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
ΌΛΗ η Πελοπόννησος;;; :eek::eek::eek:

Προσωπικά, θεωρώ κάποια σημεία της Πελοποννήσου από τα καλύτερα στην Ελλάδα!!! :D:D (πχ Ναύπλιο ;))

Καὶ ὄχι μόνο...

Μάνη... :inlove:

Ὀρεινὴ Ἀρκαδία :inlove:

Ὀρεινὴ Ἀχαΐα :inlove:

Λυπᾶμαι ποὺ θὰ στενοχωρήσω τοὺς φίλους μου τοὺς Κρητικούς, ἀλλὰ ἀπὸ πλευρᾶς φυσικοῦ κάλλους ἡ Πελοπόννησος εἶναι ἀνώτερη τῆς Κρήτης... Τὰ βουνά μας εἶναι πνιγμένα στὰ ἔλατα καὶ δὲν ἔχουν μόνο πουρνάρια.:P

Ἡ δὲ ἀκτογραμμὴ τῆς Πελοποννήσου εἶναι κορυφαία ἰδίως σὲ συγκεκριμένα σημεῖα (Μάνη!)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ωχ θα με δείρετε στο τέλος, το βλέπω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matasiros

Νεοφερμένος

Η matasiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εμένα πάλι δεν μου άρεσε καθόλου η πόλη της Χίου.
που γραφουμε για τα ωραιώτερα μέρη; έχω πολλά για εκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Μάνη... :inlove:
Λυπᾶμαι ποὺ θὰ στενοχωρήσω τοὺς φίλους μου τοὺς Κρητικούς, ἀλλὰ ἀπὸ πλευρᾶς φυσικοῦ κάλλους ἡ Πελοπόννησος εἶναι ἀνώτερη τῆς Κρήτης... Τὰ βουνά μας εἶναι πνιγμένα στὰ ἔλατα καὶ δὲν ἔχουν μόνο πουρνάρια.:P
Μάνη. Σκέτο.
Επίσης,σε ποιο βουνό πήγες;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Άρτα-Καβάλα,δε μου άρεσαν καθόλου και δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάω.:P
Σοβαρέψου.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
την τσιμεντούπολη->Λάρισα
την χαοτική->Αθήνα (με εξαίρεση πολύ ελάχιστα,μα πάρα πολύ ελάχιστα μέρη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
την τσιμεντούπολη->Λάρισα
την χαοτική->Αθήνα (με εξαίρεση πολύ ελάχιστα,μα πάρα πολύ ελάχιστα μέρη)
ή δεν έχεις πάει σε πολλές πόλεις ή δεν έχεις δει την Λάρισα...χειρότερη πόλη της Ελλάδας σίγουρα δεν είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ή δεν έχεις πάει σε πολλές πόλεις ή δεν έχεις δει την Λάρισα...χειρότερη πόλη της Ελλάδας σίγουρα δεν είναι:P
όχι,όχι, έχω δει τη λάρισα και έχω πάει και σε πολλές περιοχές :P δε μου λέει και πολλά :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
όχι,όχι, έχω δει τη λάρισα και έχω πάει και σε πολλές περιοχές :P δε μου λέει και πολλά :hehe:
πτολεμαίδα π.χ έχεις πάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top