Ποια θεωρείτε τη χειρότερη πόλη στην Ελλάδα;

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
η αθηνα δεν ειναι τσιμεντουποληηη!!!!!
βασικα ειναι αλλα σε μερικες περιοχες μονο
Ναι ρε κορίτσι και εμένα με αρέσει η αθήνα αλλά πολύ τσιμέντο έχει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
η αθηνα δεν ειναι τσιμεντουποληηη!!!!!
βασικα ειναι αλλα σε μερικες περιοχες μονο

Πες μωρή Νεφ.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην μου την πέσετε όλοι από Καλαμάτα. Αλλά...αίσχος!
Ενώ γνωρίζω καλά παιδιά από εκεί, σε δυο επισκέψεις μου, αποκόμμισα τις χειρότερες εντυπώσεις από αυτή την πόλη.
Αφιλόξενους να τους πω? Να είσαι σε ξενοδοχείο στο λιμάνι, πρώτης κατηγορίας (το οποίο ήταν άδειο), και να σου λένε με αγένεια πως δεν ανοίγουν το parking, να σου λένε πως δεν λειτουργεί το εστιατόριο λόγω εποχής (σεπτέμβριο). :confused: Να πηγαίνεις να φας σε άλλο μαγαζί και να είναι αδιάφοροι να σε εξυπηρετήσουν. Να ψάχνεις ιστορικά μνημεία, (μανιάκι και έτσι) και να έχουν πλήρη άγνοια. Να τηλεφωνείς στην τουριστική αστυνομία και να μην ξέρουν ούτε τα στοιχειώδη. Να μένεις απο τακάκια έξω από την Μεσσήνη, να γυρνάς Καλαμάτα και να στα χρεώνουν χρυσάφι στο συνεργείο, γιατί βλέπουν ξένο αριθμό αυτοκινήτου. Χάλια να το πω...λίγο θα είναι. Τραγικοί σε όλα τους...:mad:
Όσο για την εικόνα της πόλης....τίποτα, μηδέν!

:eek::eek::eek::eek: Τι άλλο θα διαβασουμε!!
Μην παίρνετε στα σοβαρα αυτά που λέει. Το παραδέχομαι, οι Καλαματιανοί δε σκίζουν όσον αφορά τη ευγένεια ή τις γνώσεις για τα ιστορικά μνημεία, αλλά όχι και να την αναφέρουμε ως τη χειρότερη πόλη της Ελλάδας!!! Έχει καθαρή παραλία μέσα στην πόλη, στο κέντρο έχει μια τεράστια πλατεία, το ιστορικό κέντρο (πλατεία 23ης Μαρτίου) είναι υπέροχο, τώρα πια έχει και ποδηλατόδρομους...
(Δεν έχει και τίποτα να δεις στο Μανιάκι, το ότι έγινε εκεί μαι μάχη δεν το καθιστά αυτόματα ιστορικό μνημείο. Έχει ένα σωρό ωραία μέρη, στο Μανιάκι ήθελες κι εσύ να πας;!)
Πάρετε και φωτογραφίες για να πειστείτε: https://www.flickr.com/photos/99169370@N08/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kαλαματα ρε παιδια εμενα μου φανηκε πολυ ωραια...νταξει βαρετη για χειμωνα, αλλα για καλοκαιρι πολυ ωραιες και πολλες επιλογες, και ωραιος ο κοσμος στην ηλικια μας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:eek::eek::eek::eek: Τι άλλο θα διαβασουμε!!
Μην παίρνετε στα σοβαρα αυτά που λέει. Το παραδέχομαι, οι Καλαματιανοί δε σκίζουν όσον αφορά τη ευγένεια ή τις γνώσεις για τα ιστορικά μνημεία, αλλά όχι και να την αναφέρουμε ως τη χειρότερη πόλη της Ελλάδας!!! Έχει καθαρή παραλία μέσα στην πόλη, στο κέντρο έχει μια τεράστια πλατεία, το ιστορικό κέντρο (πλατεία 23ης Μαρτίου) είναι υπέροχο, τώρα πια έχει και ποδηλατόδρομους...
(Δεν έχει και τίποτα να δεις στο Μανιάκι, το ότι έγινε εκεί μαι μάχη δεν το καθιστά αυτόματα ιστορικό μνημείο. Έχει ένα σωρό ωραία μέρη, στο Μανιάκι ήθελες κι εσύ να πας;!)
Πάρετε και φωτογραφίες για να πειστείτε: https://www.flickr.com/photos/99169370@N08/
Εγώ για Καλαμάτα έχω να πω ότι το καλοκαίρι έχει ωραία beach bar.:P
Εγώ δεν είχα δει τόση αγένεια.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει το πολεοδομικό συγκρότημα της πρωτεύουσας, με εξαίρεση το ιστορικό κέντρο και η Πτολεμαϊδα, Λαμία και Πύργος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει το πολεοδομικό συγκρότημα της πρωτεύουσας, με εξαίρεση το ιστορικό κέντρο και η Πτολεμαϊδα, Λαμία και Πύργος.
Η Αθηνα πιστευω ειναι απ τις καλυτερες πολεις... για τη Λαμια και την Πτολεμαιδα θα συμφωνησω, οντως αθλιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alonel

Νεοφερμένος

Η alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
η καθεμια εχει την ομορφια της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Steff

Νεοφερμένος

Ο Steff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Η ασχημότερη πόλη της Ελλάδας νομίζω είναι η Κατερίνη. no hard feelings
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγαθαρχιδης

Νεοφερμένος

Ο Αγαθαρχιδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annabelle

Νεοφερμένος

Η Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Αθήνα! Ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που αποφάσισα να κατέβω,τώρα είμαι στο πατρικό μου στη Θεσσαλονίκη και όσο σκέφτομαι πως σε 4ς μέρες πρέπει να γυρίσω πίσω κατάθλιψη με πιάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εννοείται πως η Λάρισα είναι τσιμεντούπολη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αυτό το πιστεύουν μόνο οι Λαρισαίοι:P και πάλι εχώ γνωρίσει αρκετούς που το αποδέχονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αυτό το πιστεύουν μόνο οι Λαρισαίοι:P και πάλι εχώ γνωρίσει αρκετούς που το αποδέχονται
Και εγώ που δεν είμαι λαρισαία (περίπου) δεν πιστεύω ότι είναι τσιμεντούπολη. Βασικά πολλές πόλεις θ μπορούσαν να χαρακτηριστούν έτσι αλλά ντάξυ δε νομίζω ότι είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα στη λάρισα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χειρότερη πόλη ως προς τι; Βασικά εγώ δεν θεωρώ ότι υπάρχει ''χειρότερη'' πόλη... Ναι μεν συγκριτικά προτιμώ κάποιες πόλεις από άλλες, αλλά δεν θα κατατάξω καμία σαν η χειρότερη. Καθεμιά έχει τις δικές της ομορφιές, η κάθε μία υστερεί κάπου και κάπου υπερτερεί. Συνεπώς, δεν θα αναφέρω κάποια συγκεκριμένη :P. Χαρακτηριστικά που δεν μ'αρέσουν σε μια πόλη όμως, θα τα έλεγα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaki13

Νεοφερμένος

Η Katerinaki13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Eμενα παντως η Πατρα μου φανηκε πολυ ευκολη στο να την μαθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Αθήνα πάρα πολύ άσχημη πόλη τώρα για το άν υπάρχουν άλλες περισσότερο δεν το αποκλείω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Βγαζετε παντως πολλη χολη για την Αθηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.


Οντως φρικτη φαινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top