Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πείτε μου κι εμένα τον ωροσκόπο μου, πλιζπλιζπλιζπλιζ:D

πέμπτη, 15.00, 26/5/77.

και να βγει κάτι καλό ε????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νι καλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Παρθένος!

Sun in Gemini, Moon in Virgo

You were born with the Sun in Gemini and the Moon in Virgo. Inwardly you are much more intellectual than your personality shows, and you are ambitious for intellectual self- improvement. Your internal make-up inclines you to all types of mental work. Your mind is versatile and inclined to change, but at the same time strong and positive. Your personality is not completely in agreement with these character indications. In a subtle fashion, fate may force you to become involved in activities that are not up to the level of your abilities. You are quite easy-going and perhaps, as a result, somewhat undecided about things. Your ambitions never leave the realm of the mind or become translated into action. You are perfectly happy without material wealth. Your pastimes are analysis, exercising critical faculties, and mental dissection. You are very likely to criticize others, but never with malicious intent. Cleanliness and neatness are necessary to your serene existence. You like serving others and are a devoted and obliging friend. You are swayed by external influence and the recommendation of others and find it difficult to follow your own will and inner voice. You are plagued by perennial doubt. You are very conceptual and engage in more mental than physical activity. You should open yourself to experience, think less, and try to surrender control. Your habit of analysis is essentially a defense. You feel that you are less the victim of events if you can achieve a total understanding of them.

Ascendant in Virgo, Mercury in the Eighth House


At the time of your birth the zodiacal sign of Virgo was ascending in the horizon. Its ruler Mercury is located in the eighth house. This indicates that throughout your life you will assume a reserved, quiet, analytical, critical, and receptive attitude. Although you are not an individual with a very strong ambition, you possess the ability to persevere and exert ingenuity. Some selfishness is noted. However, if you are able to counteract this trait with your natural helpful and sympathetic attitude and address your positive qualities to resolve the problems of others then you will accomplish your highest spiritual duties and your degree of consciousness and perception will be expanded. You are not afraid to work but you like to do things where you can use intellectual resources rather than mechanical ones. There is some independence here but don't try to be forceful about it because Virgo's natural habitat is one in which the person is led by some powerful authority and where the important decisions are best made by others. You are very attentive to detail and this makes you a good worker, especially so in those jobs that require a great deal of precision and observation. You have a desire for purity and though you don't mind relating to others there is something that you do dislike: continuous intrusion of your privacy. Business and practicality should be very important in your life. Although we are not advising you to turn against your natural traits, which make you slightly reserved, we would suggest that when in love you let yourself relax and respond so as to be able to return some of the affection you are receiving. Life will find you in many situations in which you will function as advisor and counsellor; make use of these opportunities to project the power of your creativeness. This denotes a life where death constitutes permanent preoccupation. Your consciousness is active and will be fully alert until the last day of your existence. Mentally, you are attracted by occult subjects and there is an inclination to study occult and metaphysical problems. Throughout life this position indicates a slight tendency to be fond of disputes and arguments and an inclination not to adhere completely to facts. Throughout your existence there are two things which you must try to avoid: first, do not let yourself become too preoccupied over trivial matters secondly, try always to adhere to the truth.

Venus in the Seventh House

Venus was found in your seventh house at the time of birth. Regarding marriage and other intimate relationships this is one of the best influences existing. You have been promised a happy relationship with a very attractive, lovely, and pleasing person. You have the potential to derive both emotional and financial gain through this connection. Your individuality is thrust toward the environment and this will lead to happiness as well as a psychological compensation for any disabilities. In your interaction with other human beings, there will be harmonious relationships. You will achieve balance through sentimental affection, aesthetics, art, and relationships.

Sun in the Ninth House

The Sun was found in the ninth house at the time of birth. This is an indication that your real self possesses an attraction to higher levels of thought. Additionally, this indicates that the most important realizations may come through the process of pure reasoning. You will tend to grow through the workings of your higher mind where you may find, after much striving, the creative principle and the power of self-expression. You possess a rather austere mind which is fearless, self-confident and keenly analytical. Regarding life events, you will be inclined to obtain success in subjects connected with law, religion, and possibly foreign lands.

Saturn in the Eleventh House

Saturn was found in the eleventh house at the time of birth. Psychologically, this denotes a rather hidden and limited view of your personal ambitions, your friendships, and of your future. You're very ambitious, cautious, just, patient, responsible, but perhaps, too serious. You're an individual with few friends and even there you may find that some of them will assist you with advice rather than with actual help in times of peril.

Moon in the Twelfth House


The Moon was in your twelfth house at the time of birth. Secretly, you enjoy a love of romance and adventure that lends a bit of excitement to your daydreaming. It is possible that the little popularity that you may enjoy in this life will be from some very reserved and secretive circles where your merits are recognized. It can be expected that you will be successful in positions that call for solitude or remote locations.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
θα μου πει καποιος τι σχεση υπαρχει σε υδροχοο κ παρθενο?
λοιπον 2 κολλητες παρθενες ο αντρας παρθενος ο πατερας παρθενος κ οι 2 συναδελφες παρθενες κ αυτες.... μπορει να μου πει καποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Παρθένος!


Inwardly you are much more intellectual than your personality shows,

μόνο αυτό ισχύει:P:P κάποιος δε μας τα λέει καλά, τουτέστιν ή η μάμυ δε θυμάται καλά ή η πηγή τα λέει λάθος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα μου πει καποιος τι σχεση υπαρχει σε υδροχοο κ παρθενο?
λοιπον 2 κολλητες παρθενες ο αντρας παρθενος ο πατερας παρθενος κ οι 2 συναδελφες παρθενες κ αυτες.... μπορει να μου πει καποιος?

όλοι παρθένοι είναι?????





ΑΚΟΜΑ?:bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
μόνο αυτό ισχύει:P:P κάποιος δε μας τα λέει καλά, τουτέστιν ή η μάμυ δε θυμάται καλά ή η πηγή τα λέει λάθος:P

Mη πυροβολείτε τον αγγελιοφόρο!

θα μου πει καποιος τι σχεση υπαρχει σε υδροχοο κ παρθενο?
λοιπον 2 κολλητες παρθενες ο αντρας παρθενος ο πατερας παρθενος κ οι 2 συναδελφες παρθενες κ αυτες.... μπορει να μου πει καποιος?

Εγώ είμαι Υδροχόος. Όταν κάποτε έμπλεξα με άντρα Παρθένο έκανα τέλειο σεχ μεν, αλλά κατά τα άλλα στους τρεις μήνες ήθελα να τον καθαρίσω.. πολύ στον κόζμο του ρε παιδάκι μου (και λένε πως οι νεροχύτες το έχουν αυτό, όχι οι αμάμητοι! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ είμαι Υδροχόος. Όταν κάποτε έμπλεξα με άντρα Παρθένο έκανα τέλειο σεχ μεν, αλλά κατά τα άλλα στους τρεις μήνες ήθελα να τον καθαρίσω.. πολύ στον κόζμο του ρε παιδάκι μου (και λένε πως οι νεροχύτες το έχουν αυτό, όχι οι αμάμητοι! :P)

Εγώ κρατάω το τέλειο σεξ για το ζώδιο :P
Έλα μωρέ....δεν είμαστε και τοοοοοοοοοοοοσο στον κόσμο μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Κριός με Ζυγό: Ο Κριός δεν μπορεί να χειριστεί με επιτυχία την λαγνεία του Ζυγού. Είναι μία σχέση με ψευδεσθήσεις και ελπίδες που δεν ολοκληρώνονται ευκολα. Είναι τα δύο άκρα αντίθετα παρόλα αυτά μπορούν να κάνουνε ένα ταιριασό ζευγαροι. Είναι και οι δύο εξίσου απαιτητικοί φτάνει να καταλάβουνε ότι είναι ένα παιγνίδι που πρέπει να παίζουν και οι δύο σωστά.Είναι δηλαδή μία σχέση η οποία μπορεί να λειτουργήσει πάντα με συμβιβασμό και από τις δύο πλευρές. [/FONT]

και τωρα μπορεις να γελασεις!;)
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Να σας πω....

θέλω χαρούλα.....

Καταρχήν τον ωροσκόπο μου [10/5/81, 20:00, Κέρκυρα]

και κατα δεύτερον να μου πείτε το...compatibility μου με Καρκίνους μπας και καταλάβω γιατί πέφτω από καρκίνο σε καρκίνο τα τελευταία χρόνια :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να σας πω....

θέλω χαρούλα.....

Καταρχήν τον ωροσκόπο μου [10/5/81, 20:00, Κέρκυρα]

και κατα δεύτερον να μου πείτε το...compatibility μου με Καρκίνους μπας και καταλάβω γιατί πέφτω από καρκίνο σε καρκίνο τα τελευταία χρόνια :D:P

Ηλιο στον ταυρο και σεληνη στον λεωντα με ωροσκοπο σκορπιο.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ταύρος με Καρκίνο: Ο Ταύρος λατρεύει τον Καρκίνο για τα χαρακτηριστικά του γιατί είναι σχεδόν ίδια. Είναι εξίσου και οι δύο αξιαγάπητοι, άτομα υπεύθυνα. Ο Καρκίνος ανταποκρίνεται θαυμάσια στις ερωτικές διαθέσεις του Ταύρου. Ο Καρκίνος αφήνει ελεύθερο τον Ταύρο και έτσι εκείνος πράττει πιστεύοντας ότι έχει το επάνω χέρι, ενώ ωστόσο ο Καρκίνος εφαρμόζει αυτό που έχει στο μυαλό του. Συμπέρασμα, όταν συναντηθείτε απολαύστε τη σχέση σας, να είστε σίγουροι ότι θα προκύψει ένας καλός γάμος.[/FONT]​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
θα μου πει καποιος τι σχεση υπαρχει σε υδροχοο κ παρθενο?
λοιπον 2 κολλητες παρθενες ο αντρας παρθενος ο πατερας παρθενος κ οι 2 συναδελφες παρθενες κ αυτες.... μπορει να μου πει καποιος?
θα μου πει καποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να σας πω....

θέλω χαρούλα.....

Καταρχήν τον ωροσκόπο μου [10/5/81, 20:00, Κέρκυρα]

και κατα δεύτερον να μου πείτε το...compatibility μου με Καρκίνους μπας και καταλάβω γιατί πέφτω από καρκίνο σε καρκίνο τα τελευταία χρόνια :D:P


με βάση αυτά που έγραψε η νεράιδα, υπάρχει πολύ καλός λόγος!
άντε να φάμε και κουφέτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
θα μου πει καποιος?

χμμμ...τι να σου πω...απο αυτα που γνωριζω....ειναι τελειως διαφορετικος ο υδροχοος απο την παρθενο...ο μεν υδροχοος ειναι ανθρωπος της περιπετειας , η δε παρθενος ιδιαιτερα συντηρητικη. Αν προσαρμοστει ο Υδροχοος και παψει να ειναι τοσο απροβλεπτος, ισως καταφερουν να συμβιωσουν....τον Υδροχοο τον ελκει ιδιαιτερως ο πουριτανισμος της παρθενου....αν ειναι και οι δυο χαλαροι, υπαρχει πιθανοτητα επιβιωσης της σχεσης....

αυτα τα ολιγα....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Θα ήθελα να προσθέσω, ότι είναι πολύ γενικό το σχήμα που μπορούμε να αντιληφθούμε γνωρίζοντας μόνο το ζώδιο δύο ατόμων, ώστε να μπορούμε να βγάλουμε σοβαρά συμπεράσματα..., γύρω από το τι..., μπορεί να είναι αυτό, που γίνεται αιτία να έρθουν κοντά..., αυτά τα δύο άτομα και ακόμα περισσότερο αδύνατο, να κάνουμε και πιθανή πρόβλεψη..., για το πως μπορεί να εξεληχθεί μελλοντικά..., αυτή η συνάντηση...

Ο κάθε ένας μας, είναι απολύτως μοναδικός..., εξού και το ότι, ακόμα και δύο δίδυμα αδέλφια, που έχουν διαφορά στην ώρα γεννήσεως 5 με 10 λεπτά, τις περισσότερες φορές, είναι δύο εντελώς διαφορετικοί χαρακτήρες, με δύο εντελώς διαφορετικές πορείες ζωής...

Αν τα πράγματα ήταν τόσο απλά..., θα είμασθαν όλοι αστρολόγοι...!!!!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
.

Θα ήθελα να προσθέσω, ότι είναι πολύ γενικό το σχήμα που μπορούμε να αντιληφθούμε γνωρίζοντας μόνο το ζώδιο δύο ατόμων, ώστε να μπορούμε να βγάλουμε σοβαρά συμπεράσματα..., γύρω από το τι..., μπορεί να είναι αυτό, που γίνεται αιτία να έρθουν κοντά..., αυτά τα δύο άτομα και ακόμα περισσότερο αδύνατο, να κάνουμε και πιθανή πρόβλεψη..., για το πως μπορεί να εξεληχθεί μελλοντικά..., αυτή η συνάντηση...

Ο κάθε ένας μας, είναι απολύτως μοναδικός..., εξού και το ότι, ακόμα και δύο δίδυμα αδέλφια, που έχουν διαφορά στην ώρα γεννήσεως 5 με 10 λεπτά, τις περισσότερες φορές, είναι δύο εντελώς διαφορετικοί χαρακτήρες, με δύο εντελώς διαφορετικές πορείες ζωής...

Αν τα πράγματα ήταν τόσο απλά..., θα είμασθαν όλοι αστρολόγοι...!!!!

.

κουκλα μου, μια απλη συναστρια δοθηκε βασει των γενικων χαρακτηριστικων των ζωδιων....σαφως και απο ο,τι λεγεται χρειαζεται αναλυση αστρολογικου χαρτη για να καταληξει κανεις σε ιδιαιτερα συμπερασματα(δεν αναφερω το "σοβαρα", γιατι γενικως δεν παιρνω στα σοβαρα τπτ που εχει να κανει με την αστρολογια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ηλιο στον ταυρο και σεληνη στον λεωντα με ωροσκοπο σκορπιο.


[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ταύρος με Καρκίνο: Ο Ταύρος λατρεύει τον Καρκίνο για τα χαρακτηριστικά του γιατί είναι σχεδόν ίδια. Είναι εξίσου και οι δύο αξιαγάπητοι, άτομα υπεύθυνα. Ο Καρκίνος ανταποκρίνεται θαυμάσια στις ερωτικές διαθέσεις του Ταύρου. Ο Καρκίνος αφήνει ελεύθερο τον Ταύρο και έτσι εκείνος πράττει πιστεύοντας ότι έχει το επάνω χέρι, ενώ ωστόσο ο Καρκίνος εφαρμόζει αυτό που έχει στο μυαλό του. Συμπέρασμα, όταν συναντηθείτε απολαύστε τη σχέση σας, να είστε σίγουροι ότι θα προκύψει ένας καλός γάμος.[/FONT]​


merci!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
γυναίκα παρθένος με άντρα καρκίνο ταιριάζει...?:hmm:Εχω ακούσει ότι κάνει καλό συνδιασμό με τον κριό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top