Σε ποια πολυτελή περιοχή θα θέλατε να μένετε;

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα ΠΟΛΥ ενα οροφοδιαμέρισμα στην γλυφάδα με θέα τη θάλασσα!! (γενικά δεν είμαι πολύ του βουνού:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Στη Διονυσίου Αρεοπαγίτου... Κέντρο να ναι, κι ότι να ναι.. :)
(Απ ότι έμαθα διατίθεται το σπίτι του Τσοχατζόπουλου :hmm: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Στη Διονυσίου Αρεοπαγίτου... Κέντρο να ναι, κι ότι να ναι.. :)
(Απ ότι έμαθα διατίθεται το σπίτι του Τσοχατζόπουλου :hmm: )

Το'χεις υπόψην σου Gilda:P;
Δεν ξέρω γιατί αλλά εγώ θα ήθελα ένα σπίτι στο κέντρο κάποια ευρωπαϊκής πρωτεύουσας. Αν όχι Ευρώπη τότε Νέα Υόρκη.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τόκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Σε καμία. Οι ωραίες αναμνήσεις δεν είναι στις λουξάτες γειτονιές.
Μου την σπάνε οι πλούσιοι, πολύ δήθεν και ξενέρωτοι άνθρωποι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ζυρίχη

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Παιδιά για Ελλάδα μιλάμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Στην περιοχή που μένω και τώρα, αλλά σε δικό μου σπίτι. Και το μπαλκόνι με θέα τη θάλασσα, παρακαλώ.
Αυτό ας πούμε δε θα με χαλούσε:
https://asunnot.oikotie.fi/myytavat-asunnot/7456043
Το πιο μικρό και φθηνό διάλεξα, μην είμαστε και πλεονέκτες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα ΠΟΛΥ ενα οροφοδιαμέρισμα στην γλυφάδα με θέα τη θάλασσα!! (γενικά δεν είμαι πολύ του βουνού:/:)

Το ιδιο ακριβως θαθελα και σκεφτομαι να το κανω πραγματικοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἀπὸ Ἀθῆνα κι ἐγὼ θὰ ἔλεγα στὴ Διονυσίου Ἀρεοπαγίτου. Αὐτὸς ὁ δρόμος εἶναι φοβερός. Ἐλπίζω μόνο νὰ μὴν ἔχω τὴν κατάληξη τοῦ Ἄκη...:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Στη Θεσσαλονίκη κέντρο ή Άνω Πόλη κοντά στα κάστρα. Στα Γιάννενα μέσα στο κάστρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ἀπὸ Ἀθῆνα κι ἐγὼ θὰ ἔλεγα στὴ Διονυσίου Ἀρεοπαγίτου. Αὐτὸς ὁ δρόμος εἶναι φοβερός. Ἐλπίζω μόνο νὰ μὴν ἔχω τὴν κατάληξη τοῦ Ἄκη...:P

:P αχαχαχαχα μπα! αν δεν έχεις κλέψει το κράτος δε σε πειράζει κανείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εξωτερικό: Upper East Side στο Manhattan
Ελλάδα: Πάνω στην Αρεοπαγίτου ή Γλυφάδα

Υ.Γ. Υπήρχε και ένα μέρος στην Θεσσαλονίκη κάπου ψηλά κοντά σε ένα τείχος, αλλά δεν ξέρω πως λέγεται η περιοχή. Ήταν τα σπίτια των προσφύγων μας είχε πει μια ξεναγός θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εξωτερικό: Upper East Side στο Manhattan

χαχαα, xoxo gossip girl και ετσι.

anyway επειδη ακουστηκε και η γλυφαδα, στην αθηνα θεωρω το πανοραμα βουλας εχει απτις πιο ομορφες θεες. ειναι απιστευτο να ξυπνας και να σε περικυκλωνει η θεα της θαλασσας. θελει ομως χρημα αμαξι και γερα νευρα. οπως και οι περισσοτερες χαΪ χουι περιοχες της αθηνας ειναι στη ροζ φουσκα τους περα απτο κεντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Στην ουγκάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Φαντάζομαι όταν λέτε Γλυφάδα θα έχετε κάτι συγκεκριμένο σε σημείο στο μυαλό σας non? το λέω γιατί πχ. Είναι ένα σημείο στην Γλυφάδα (μην με ρωτήσετε που ακριβώς φίλος μου μένει εκεί κ...δεν θυμάμαι περισσότερα :P) που είναι φανταστικά αλλά στο κέντρο πχ της γλυφαδας μου φαίνεται... Ενα Δράμα :P κ με τίποτα δεν θα μου άρεσε.

Anyway, στην Αθήνα εκτός φυσικά από τη αρεοπαγιτου αν πάμε προς προάστια μου αρέσει ιδιαίτερα στο κεφαλαρι αλλά όχι η υπόλοιπη Κηφισιά... Οχι ότι τη λες και χάλια ρε παιδί μου αλλά δεν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 9,970 μηνύματα.
Υπάρχουν και πολυτελείς περιοχές που δεν τις φανταζόμαστε...
Κάποτε με έστειλε ο πατέρας μου να πάω στο σπίτι ενός γνωστού του ένα φάκελο. Όταν είδα τη διεύθυνση απόρρησα. Ήταν στην πλατεία Συντάγματος. Δεν ήξερα ότι υπήρχαν και κατοικίες εκεί. Το διαμέρισμα ήταν στον τελευταίο όροφο κτιρίου με εταιρίες, ανέβαινες με δικό του ασανσέρ, ηταν πολυτελέστατο, η βεράντα ήταν τεράστιος κήπος και η θέα απεριόριστη.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Δε θα θελα να μένω σε πολυτελή περιοχή γιατί οι ανθρωποι σε αυτές τις περιοχες ειναι ψευτικοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ενω η Αθηνα εχει πολυ ωραια προαστια και βορεια και νοτια, εγω θεωρω οτι το Κολωνακι ειναι η καλυτερη περιοχη της Αθηνας για να μεινεις. Αλλιως καπου κοντα στην αγορα της Κηφισιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top