Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
θα κρατας και κανενα πανο ? να εισαι μπροστα μπροστα οχι τιποτα αλλο,αλλα αμα ερθουν οι καμερες να σε παρουν μια παει χαμενο..

δε ξέρω, παίζει.

μην αγχώνεσαι, θα είμαι μπροστά με τους αναρχικούς γιατί μ'αρέσει ένας (ο μόνος λόγος που θα πάω στη πορεία βασικά γιατί δεν ασχολούμαι με αυτά) και φροντίστε να φοράω κάτι να κρύβω λίγο το πρόσωπο. Θέλω να φαίνονται τα μάτια ή έστω το ένα να του το κλείνω ανά διαστήματα. Να βάλω και φακούς ή too much; Που πάω με το μελί το μάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
θα είμαι μπροστά με τους αναρχικούς γιατί μ'αρέσει ένας (ο μόνος λόγος που θα πάω στη πορεία βασικά) και φροντίστε να φοράω κάτι να κρύβω λίγο το πρόσωπο. Θέλω να φαίνονται τα μάτια ή έστω το ένα να του το κλείνω ανά διαστήματα.


:confused: :worry:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω να πάω σε μια πορεία από βδομάδα και δε ξέρω τι να βάλω.
Plz help

Από πότε υπάρχει dress-code για τις πορείες; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Πορεία shopping?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πορεία shopping?

τέλειο.

και σε συνδυασμό με το γοβάκι που πόσταρες προηγουμένως νομίζω θα τον κάνω δικό μου από το πρώτο σύνθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Yπάρχει ντρεςς κοουντ στις πορείες. εμενα ενας ματατζής μου φώναξε τις προάλλες "χρυσή μου, αυτή η τριχρωμία είναι τόσο πασσέ και κιτς, ποιά σε ντύνει να την ξεμαλλιάσω???"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Από πότε υπάρχει dress-code για τις πορείες; :confused:
Δεν σε βρισκω καθολου ενημερωμενη! ^^ :P

τέλειο.

και σε συνδυασμό με το γοβάκι που πόσταρες προηγουμένως νομίζω θα τον κάνω δικό μου από το πρώτο σύνθημα.
Αααα και μην ξεχασεις τονισεις και με λιγο μολυβι το ματι^^ Να φαινεται ρε παιδι μου. Αμα δεν εβαζες την κουκουλα θα σου ελεγα να πας και κομμωτηριο ^^

Yπάρχει ντρεςς κοουντ στις πορείες. εμενα ενας ματατζής μου φώναξε τις προάλλες "χρυσή μου, αυτή η τριχρωμία είναι τόσο πασσέ και κιτς, ποιά σε ντύνει να την ξεμαλλιάσω???"
επρεπε να του πεις να παει να δει τις νεες τασεις και να βγει για κανενα καφε με τον τριφωνα μπας και τον μαθει να ντυνεται :P
αμαν πια με αυτες τις σκουρο μπλε στολες τους! ανοιξη ειναι! θελουμε λουλουδια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Όσο μου αρέσουν αυτού του είδους τα παντελόνια...λίγο πιο "επίσημα", υφασμάτινα και με "φουφούλα" μπροστά...τόσο δύσκολα ταιριάζουν στον σωματότυπο μου! Ζω ένα δράμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
To καινούριο μου απόκτημα, με την διαφορά πως το δίπατο αλλά και το τακούνι είναι ασημί (και το τακούνι πιο χοντρό) :redface:
Το ξέρω ακούγεται πολύ φανταζέ, αλλά ταίριαξε υπέροχα με ένα μαύρο φόρεμα που έχω, οπότε :D

Πήρα και μια υπέροχη τσάντα από makgio, αν και δεν είχα ποτέ αυτή την εταιρεία σε εκτίμηση... είναι μαύρη με μπεζ λεπτομέρειες (τα χερούλια) σαν βαλιτσάκι αλλά έχει και λουρί που μπορείς να την φοράς και στο πλάι, δεν μπορώ να την βρω όμως γιατί πρέπει να είναι πολύ παλιό σχέδιο...

Επόμενες αγορές, πρώτα ο Θεός,





Επίσης, έχω δει αρκετά φορεματάκια που μου άρεσαν πάρα πολύ, αλλά οι τιμές μου φάνηκαν αρκετά τσουχτερές, οπότε σκέφτηκα μετά το πάσχα να διαλέξω υφάσματα και να στρώσουμε το πωπω μας με τη μαμά να.. δημιουργήσουμε! (αυτή δηλαδή, εγώ απλά θα στέκομαι για να μου πάρει τα μέτρα :P) όταν ολοκληρωθεί το επιχείρημα θα σας τα παρουσιάσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Οι γραμμές του κόκκινου και του μαύρου φορέματος είναι υπέροχες!
Πού τα βρίσκουμε είπαμε?:whistle:


asos.com αν και πρέπει να 'χουν εξαντληθει προ πολλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Επίσης, έχω δει αρκετά φορεματάκια που μου άρεσαν πάρα πολύ, αλλά οι τιμές μου φάνηκαν αρκετά τσουχτερές, οπότε σκέφτηκα μετά το πάσχα να διαλέξω υφάσματα και να στρώσουμε το πωπω μας με τη μαμά να.. δημιουργήσουμε! (αυτή δηλαδή, εγώ απλά θα στέκομαι για να μου πάρει τα μέτρα :P) όταν ολοκληρωθεί το επιχείρημα θα σας τα παρουσιάσω :)

Τα περιμένουμε με αγωνία και μπόλικη περιέργεια :P


ον:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
To καινούριο μου απόκτημα, με την διαφορά πως το δίπατο αλλά και το τακούνι είναι ασημί (και το τακούνι πιο χοντρό) :redface:
Το ξέρω ακούγεται πολύ φανταζέ, αλλά ταίριαξε υπέροχα με ένα μαύρο φόρεμα που έχω, οπότε :D

Πήρα και μια υπέροχη τσάντα από makgio, αν και δεν είχα ποτέ αυτή την εταιρεία σε εκτίμηση... είναι μαύρη με μπεζ λεπτομέρειες (τα χερούλια) σαν βαλιτσάκι αλλά έχει και λουρί που μπορείς να την φοράς και στο πλάι, δεν μπορώ να την βρω όμως γιατί πρέπει να είναι πολύ παλιό σχέδιο...

Επόμενες αγορές, πρώτα ο Θεός,



Επίσης, έχω δει αρκετά φορεματάκια που μου άρεσαν πάρα πολύ, αλλά οι τιμές μου φάνηκαν αρκετά τσουχτερές, οπότε σκέφτηκα μετά το πάσχα να διαλέξω υφάσματα και να στρώσουμε το πωπω μας με τη μαμά να.. δημιουργήσουμε! (αυτή δηλαδή, εγώ απλά θα στέκομαι για να μου πάρει τα μέτρα :P) όταν ολοκληρωθεί το επιχείρημα θα σας τα παρουσιάσω :)

Πολύ ωραίο το τακουνάκι-και τα φορέματα. :redface:
Μεγειά!
Και καλή δημιουργία. :D

asos.com αν και πρέπει να 'χουν εξαντληθει προ πολλου

Δεν νομίζω. Δεν εξαντλούνται όλα τα κομμάτια εκεί.

~~
Τελικά για την βάπτιση που σας είχα πει, κατέληξα-με την βοήθεια της μαμάς-σε κάτι πραγματάκια, απλά και ωραία, χωρίς δόση μεγαλισμού-τουλάχιστον μεγάλη. :P
Το περίεργο είναι οτι συμφώνησε ΚΑΙ η γιαγιά που λέει "Τα κοριτσάκια δεν φοράνε τακούνια, φοράνε μπαλαρίνες και κοντά φουστανάκια". :P
Τα πραγματάκια, εντός του σπόιλερ.




Σας τα παραθέτω για να πάρω τη γνώμη σας/κάποιες παραπάνω ιδέες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Το είχα και αυτό κατά νου για βάπτιση-σε κόκκινο βέβαια. Όχι πως για καθημερινό δεν είναι ωραίο. :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το είχα και αυτό κατά νου για βάπτιση-σε κόκκινο βέβαια. Όχι πως για καθημερινό δεν είναι ωραίο. :redface::redface:
Ρε σκάλωσα τώρα, θέλω να βρω κάτι παρόμοιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top