Πώς τον/την φαντάζεστε;

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
όσον αφορά την εμφάνιση δεν έχω ιδιαίτερες προτιμήσεις, αρκεί να μου κάνει αυτό το "κλικ"! αλλά η αλήθεια είναι ότι δε θα με χάλαγε ένας ψηλός, μελαχρινός, με μπάσα φωνή και ωραίο στυλάκι!:P:)
τώρα για το χαρακτήρα, αν και ουτοπικό, θα ήθελα να είναι ειλικρινής, να έχει χιούμορ, ευγενικός και πάνω απ'όλα όχι γκρινιάρης και μίζερος! αυτά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
όσον αφορά την εμφάνιση δεν έχω ιδιαίτερες προτιμήσεις, αρκεί να μου κάνει αυτό το "κλικ"! αλλά η αλήθεια είναι ότι δε θα με χάλαγε ένας ψηλός, μελαχρινός, με μπάσα φωνή και ωραίο στυλάκι!:P:)
τώρα για το χαρακτήρα, αν και ουτοπικό, θα ήθελα να είναι πάνω απ'όλα ειλικρινής, να έχει χιούμορ, ευγενικός και πάνω απ'όλα όχι γκρινιάρης και μίζερος! αυτά!:D



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πειραζει που ποτε δεν ειχα τετοιες σκεψεις? :/:

Το οτι ξερω οτι δεν προκειται να βρεθει ποτε η συγκεκριμενη λεγαμενη,ειναι και αυτο κακο?

Επισης τωρα που προσπαθω να την φανταστω κολλαω στην εμφανιση,δεν μπορω να επιλεξω μια εκδοχη μονο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αναζητώ την Πύλη, τον Κήπο, τον Καθρέφτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.

η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει την ταινία, αλλά τον ξέρω κι έχω την εντύπωση ότι μου πέφτει λίγο μεγάλος! :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
ε ρε Αννα δεν εχω σγουρα μαλλια:( χαχα:)
χαχαχχαχαχχα!!!αφου δεν εχεις,δεν εισαι ο ιδανικος...:P:P δεν πειραζει,θα κοιταξω αλλου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαχαχχαχαχχα!!!αφου δεν εχεις,δεν εισαι ο ιδανικος...:P:P δεν πειραζει,θα κοιταξω αλλου!!:P
ε οχιιιιιιι..θα παω να τα σγουρυνω καπως..θα βρω τροπο:redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Εαν δεν εχει μεγαλες βλεφαριδες τον απορριπτεις??
Ετσι ειναι ο Γιωργος Β.δηλαδις???:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Εαν δεν εχει μεγαλες βλεφαριδες τον απορριπτεις??
Ετσι ειναι ο Γιωργος Β.δηλαδις???:P:P:P
Χαχχαχχαχαχ!!! εννοειται!!αν δεν εχει τρωει ενα X...:P:P:P
Θα'θελε να ηταν ετσι...:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πειραζει που ποτε δεν ειχα τετοιες σκεψεις? :/:

Το οτι ξερω οτι δεν προκειται να βρεθει ποτε η συγκεκριμενη λεγαμενη,ειναι και αυτο κακο?

Επισης τωρα που προσπαθω να την φανταστω κολλαω στην εμφανιση,δεν μπορω να επιλεξω μια εκδοχη μονο :P

H μιστίκ από τους x-men θα ήταν ιδανική για εσένα τότε :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
απλη, καθημερινη, μερικως νευρικη, οταν θυμωνει να μου το δειχνει
(δεν σου μιλαω εσενα), αλλα να ξερω οτι με σκεφτεται....
και πολλα αλλα ακομα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
για μενα ο τελειος αντρας δεν παει βασει λιστας!ο τελειος αντρας ειναι αυτος που θα μου κανει το κλικ!που θα με κανει να περναω καλα οπου και να ειμαι να γελαω πολυ να με κανει ν να τον ερωτευτω και να νιωθω οτι ειμαι μονο εγω!τελος παντων να με κανει να νιωσψ πραγματα που δεν ξερω καν οτι υπαρχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δεν θέλω να την φαντάζομαι στα όνειρα, θέλω να την κοιτάζω με ματιά καθάρια και διαπεραστική, να της μεταφέρω όλα όσα αισθάνομαι για εκείνη με το βλέμμα και μόνο. Πως την σκέφτομαι "Εμείς οι δυο σαν ένα" που λέει και το τραγούδι. Τι σημασία έχει αν θα είναι ξανθιά ή μελαχρινή, αδύνατη ή γεματούλα με πράσινα ή μαύρα μάτια; Αρκεί που θα με κάνει να καρδιοχτυπώ, να ονειρεύομαι με τα μάτια ανοιχτά όλα όσα θέλω να μοιραστούμε, να αποτελεί την συνοδοιπόρο στην ζωή μας.

Θεσπέσια Καρυάτιδα
που ντύνεσαι στα μπλε
σύρε να'ρθεις στο πλάϊ μου
να γίνουμε κομπλέ

Τέτοιο ζευγάρι αχώριστο
όμοιο του δεν θα έχει
γι'ασυμφωνία ή καυγά
λόγος δεν θα συντρέχει

Τόλμη μόνο χρειάζεται
η άνοιξη για να'ρθει
και να καλύψει αμφότερους
με πέπλα από άνθη

Μονάχα μην βραδυπορείς
άρπα την ευκαιρία !
Έλα και στάσου δίπλα μου
ατρόμητη Κυρία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top