Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Mια χαρά τα βρίσκω εγώ, αρκεί να ταιριάζουν στο στυλ του φορέματος. Πάντως μου κάνουν για χειμωνιάτικα περισσότερο. Τι εποχή είναι ο γάμος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Αυτά τα παπούτσια για γάμο είναι καλά; Μου φαίνονται λίγο κάπως γιατί είναι αρκετά ψηλά...
Με φόρεμα λέω να τα βάλω που είναι άσπρο από πάνω και από κάτω λουλουδάτο με μαύρο φόντο όμως... :hmm:
ωραιεσ ειναι :clapup: παντωσ πολυ ψηλεσ μπραβο που τισ περπατασ :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
δεν 3ερω αν σασ αρεσουν αλλα εμενα μ αρεσουν κ οι γοβεσ χωρισ φιαπα:)
ειδικα αμα το φορεμα-φουστα ειναι αερατο νομιζω κανουν πολυ ωραιο το ποδι



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
μαρεσαν το 1ο το 2ο κ το τελαυταιο:clapup:ειδικα το 2ο κ το τελαυταιο πολυ οικονομικα:P χεεχεχ:D
Ναι και μένα αυτά μ' άρεσαν πιο πολύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Mια χαρά τα βρίσκω εγώ, αρκεί να ταιριάζουν στο στυλ του φορέματος. Πάντως μου κάνουν για χειμωνιάτικα περισσότερο. Τι εποχή είναι ο γάμος;
Ταιριάζουν νομίζω... Είναι απο πάνω εφαρμοστό στο μπούστο και μετά ανοίγει, γίνεται πολύ αέρινο και φτάνει μέχρι το γόνατο περίπου. Το μόνο που με προβληματίζει είναι το ύψος της γόβας.. Εγώ την περπατάω δεν έχω θέμα αλλά μου κάνει για μπουζουκοκατάσταση περισσότερο. Χμμ ο γάμος είναι... αύριο :P

ωραιεσ ειναι :clapup: παντωσ πολυ ψηλεσ μπραβο που τισ περπατασ :thumbsup:

Μπα δεν έχω θέμα. Μέχρι και χορό έχω ρίξει με αυτές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
μιασ κ πιασαμε τισ γοβεσ ασ βαλω καποιεσ :P:P




αυτεσ οι nude γοβεσ χωρισ φιαπα τισ αγαπω







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Φιάπα είναι ο δεύτερος πάτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Φιάπα είναι ο δεύτερος πάτος;
φιαπα ειναι το "τακουνι" μπροστα

το διαφανεσ μεροσ μπροστα (απαισιο πεδιλο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
μπράβο ρε κορίτσια που φέρνετε βόλτα αυτές τις τακουνάρες.. εγώ στην καλύτερη θα χα σκαλώσει σε κανένα πεζοδρόμιο :P
χώρια την κούραση που τραβάς εκεί ψηλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τι το ωραιο βρισκετε στις γοβες που αναρτησατε πιο πανω? :confused:
Γενικα, αυτο που βλεπω ειναι πως ολες οσες διαλεγουν ψηλοτακουνα/πλατφορμες, δεν ξερουν να τα περπατησουν και το θεαμα στο δρομο ειναι ασχημο :P
Αν τα φορατε μονο για εντυπωση, τι να πω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Τι το ωραιο βρισκετε στις γοβες που αναρτησατε πιο πανω? :confused:
Γενικα, αυτο που βλεπω ειναι πως ολες οσες διαλεγουν ψηλοτακουνα/πλατφορμες, δεν ξερουν να τα περπατησουν και το θεαμα στο δρομο ειναι ασχημο :P
Αν τα φορατε μονο για εντυπωση, τι να πω... :P
αν εννοεισ αυτεσ που εβαλα εγω απλα εβαλα καποια σχεδια π μ αρεσουν
αν και δυσκολα φοραω γοβεσ γιατι προτιμω τα αλλσταρακια κ μποτακια flat
οσο για το περματημα οκ καποιεσ το εχουν καποιεσ οχι (εγω νομιζω ειμαι στισ οχι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ταιριάζουν νομίζω... Είναι απο πάνω εφαρμοστό στο μπούστο και μετά ανοίγει, γίνεται πολύ αέρινο και φτάνει μέχρι το γόνατο περίπου. Το μόνο που με προβληματίζει είναι το ύψος της γόβας.. Εγώ την περπατάω δεν έχω θέμα αλλά μου κάνει για μπουζουκοκατάσταση περισσότερο. Χμμ ο γάμος είναι... αύριο :P
Βασικά το μαύρο για καλοκαίρι είναι αρκετά βαρύ..αλλά κι ο γάμος είναι αύριο οπότε δεν έχεις και πολλές επιλογές ( δεν ξέρω τι παπούτσια διαθέτεις:confused: )..και το φόρεμα είναι τέτοιο που θα ταίριαζε κάτι πιο ανοιχτόχρωμο..κάτι στο χρώμα του λουλουδάτου κομματιού του φορέματος..αλλά τουλάχιστον έχει μαύρο φόντο οπότε είναι λίγο καλύτερα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Βασικά το μαύρο για καλοκαίρι είναι αρκετά βαρύ..αλλά κι ο γάμος είναι αύριο οπότε δεν έχεις και πολλές επιλογές ( δεν ξέρω τι παπούτσια διαθέτεις:confused: )..και το φόρεμα είναι τέτοιο που θα ταίριαζε κάτι πιο ανοιχτόχρωμο..κάτι στο χρώμα του λουλουδάτου κομματιού του φορέματος..αλλά τουλάχιστον έχει μαύρο φόντο οπότε είναι λίγο καλύτερα ;)

Κοίτα έχω και κάποια πιπ τοου που δεν μου αρέσουν καθόλου γιατί αν ιδρώσει το πόδι μες στη ζέστη γλιστράει και δεν περπατιέται καν...
Τα είχα βάλει πέρυσι και περπατούσα σαν σιγκαμένο. Μετά πάμε σε πλατφόρμες που δε νομίζω ότι κάνουν για την περίσταση. Ή και σανδάλι αν και με το φόρεμα δε θα είναι πολύ ωραίο...
Αλλιώς αλλάζω φόρεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
βαλε οτι σε κανει να νιω8εισ ανετα κ ωραια:)
αντε και καλα να περασεισ κ ρι3ε κ κανα χορο:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Κοίτα έχω και κάποια πιπ τοου που δεν μου αρέσουν καθόλου γιατί αν ιδρώσει το πόδι μες στη ζέστη γλιστράει και δεν περπατιέται καν...
Τα είχα βάλει πέρυσι και περπατούσα σαν σιγκαμένο. Μετά πάμε σε πλατφόρμες που δε νομίζω ότι κάνουν για την περίσταση. Ή και σανδάλι αν και με το φόρεμα δε θα είναι πολύ ωραίο...
Αλλιώς αλλάζω φόρεμα :P
E OK τότε μην αλλάζεις κάτι..κράτα το σύνολο που είπες..αφού έχει και μαύρο το φόρεμα θα είναι μια χαρά..και όπως αναφέρθηκε :P βάλε ό,τι σου αρέσει εσένα και σε κάνει να νιώθεις άνετα.. :D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Ταιριάζουν νομίζω... Είναι απο πάνω εφαρμοστό στο μπούστο και μετά ανοίγει, γίνεται πολύ αέρινο και φτάνει μέχρι το γόνατο περίπου. Το μόνο που με προβληματίζει είναι το ύψος της γόβας.. Εγώ την περπατάω δεν έχω θέμα αλλά μου κάνει για μπουζουκοκατάσταση περισσότερο. Χμμ ο γάμος είναι... αύριο :P



Μπα δεν έχω θέμα. Μέχρι και χορό έχω ρίξει με αυτές :P
Αύριο;;; Καταρχάς θα τις βάλεις με γυμνό πόδι; Κατά δεύτερον... είναι καστόρ; Εγώ που έχω κάτι παρόμοιες (για να μην πω ακριβώς ίδιες) είναι καστόρινες... :hmm:(ΥΓ: Και δεν πάω μπουζούκια! ;) ) Οπότε σε αυτήν την περίπτωση απορρίπτονται... Πέδιλο ψηλό που να ταιριάζει δεν έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αύριο;;; Καταρχάς θα τις βάλεις με γυμνό πόδι; Κατά δεύτερον... είναι καστόρ; Εγώ που έχω κάτι παρόμοιες (για να μην πω ακριβώς ίδιες) είναι καστόρινες... :hmm:(ΥΓ: Και δεν πάω μπουζούκια! ;) ) Οπότε σε αυτήν την περίπτωση απορρίπτονται... Πέδιλο ψηλό που να ταιριάζει δεν έχεις;

Άκυρο. Αλλάζω φόρεμα για να βάλω κάτι άλλα παπούτσια πιο χαμηλά διότι ξέχασα ότι θα χορεύω αρκετά αύριο.
Επίσης μόλις γύρισα από έξοδο φορώντας πλατφόρμες και ήδη τα πόδια μου με έχουν πεθάνει. Έκαναν και φουσκαλίτσες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Άκυρο. Αλλάζω φόρεμα για να βάλω κάτι άλλα παπούτσια πιο χαμηλά διότι ξέχασα ότι θα χορεύω αρκετά αύριο.
Επίσης μόλις γύρισα από έξοδο φορώντας πλατφόρμες και ήδη τα πόδια μου με έχουν πεθάνει. Έκαναν και φουσκαλίτσες :P
καλυτερα να βαλεισ πιο χαμηλα γιατι προβλεπω 8α ρι3εισ πολυ χορο:hehe::hehe::hehe::hehe:

καλε 5:09 μολισ γυρισεσ μπηκεσ στο στεκι εγω χ8εσ μολισ γυρισαα το μονο πραγμα π η8ελα ηταν το κρεβατι μ:redface::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
καλυτερα να βαλεισ πιο χαμηλα γιατι προβλεπω 8α ρι3εισ πολυ χορο:hehe::hehe::hehe::hehe:

καλε 5:09 μολισ γυρισεσ μπηκεσ στο στεκι εγω χ8εσ μολισ γυρισαα το μονο πραγμα π η8ελα ηταν το κρεβατι μ:redface::redface::P

Κι εγώ το προβλέπω αυτό... Οπότε πέδιλο και τέλος... :D

Εεε δε με έπιανε ο ύπνος και άνοιξα υπολογιστή να δω κανένα σιριαλ :P κατά τις 6 κοιμήθηκα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Α, μάλιστα.
Πάντως οι γόβες με την φιάπα (εγώ τις λέω δίπατες :P ) είναι τρομερά άνετες.

'Εχω ένα ζευγάρι μαύρες σαν δερματίνη, δεν τις αλλάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top