Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
λαιφ σε εχασα αυτες τις μερες...:P
Δεν ειναι κλαρινο στυλ καλε.Απλως ειναι πιο σοβαρα.Και τα τζιν πουκαμισα δεν ειναι ασχημα,δινουν ενα πιο ροκ στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
μόλις παρήγγειλα τα καινούρια μου vans :D





κάνω edit για να προσθέσω και τις υπόλοιπες αγορές μου :










αυτά μέχρι στιγμής. οι επόμενες αγορές μου είναι ιντερνετικές οπότε όταν κάνω την παραγγελία θα τα ποστάρω κι εδώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
add_b25402____02_1.jpg


Θα φοράγατε αυτά τα παπούτσια; Δε λέω ωραία και χαριτωμένα είναι αλλά πολύ μπαμ κάνουν, δεν μπορείς να είσαι διακριτική με αυτά τα παπούτσια, ειδικά με τα κίτρινα. :lol:
Δε μου αρέσουν. Τα stan smith τα άσπρα τα σκέτα είναι πιο όμορφα και βολικά σε συνδυασμούς.:redface:


Έχω πάρει αρβύλες dr.martens και έχω,να πω,ότι βολικότερο παπούτσι δεν είχα ακόμα.
Τι βροχή,τι χιόνι,με φορέματα/τζιν/σορτς.
Δηλαδή τα 120-140,που θα δώσεις,τα αξίζουν και με το παραπάνω. :redface:

Να αγιάσει το στόμα σου κοπελιάα.:redface:
Έχω τύπου dr martens μαύρα εδώ και τρία χρόνια και τα φορούσα μέχρι που τρύπησαν.
Σκέφτομαι τώρα να πάρω αυθεντικά martens, είμαι σίγουρη πως θα περάσουμε μαζί την επόμενη δεκαετία.:redface:

μόλις παρήγγειλα τα καινούρια μου vans :D





κάνω edit για να προσθέσω και τις υπόλοιπες αγορές μου :










αυτά μέχρι στιγμής. οι επόμενες αγορές μου είναι ιντερνετικές οπότε όταν κάνω την παραγγελία θα τα ποστάρω κι εδώ :D

Πόσο τέεεεελεια.:redface:
Μεγειά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Ρε κορίτσια θα βγούμε με την παρέα μου το βράδυ και έχω ξεμείνει απο ιδέες.Δεν ξέρω τι να φορέσω:confused: έχετε κάτι να προτείνετε?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πήρα αυτά τα μποτάκια πριν λίγες μέρες, im in loveee with them, και είναι πολύ άνετα.
:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε κορίτσια θα βγούμε με την παρέα μου το βράδυ και έχω ξεμείνει απο ιδέες.Δεν ξέρω τι να φορέσω:confused: έχετε κάτι να προτείνετε?:redface:

Μαύρη φούστα, μαύρο καλσόν και ψηλές κάλτσες πάνω από το γόνατο, κι από κάτω μποτάκι, είτε φλατ, είτε με τακούνι.
Επίσης, έχω εμμονή με τις μακριές ζακέτες τελευταία (τύπου ως το γόνατο).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μαύρη φούστα, μαύρο καλσόν και ψηλές κάλτσες πάνω από το γόνατο, κι από κάτω μποτάκι, είτε φλατ, είτε με τακούνι.
Επίσης, έχω εμμονή με τις μακριές ζακέτες τελευταία (τύπου ως το γόνατο).:P

Εσένα θα σε χω στα υπόψη μου για προσωπική στυλίστρια. Κάθε κοπέλα χρειάζεται από μια πιστεύω. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εσένα θα σε χω στα υπόψη μου για προσωπική στυλίστρια. Κάθε κοπέλα χρειάζεται από μια πιστεύω. :worry:

Thaaaaaaaaats my job. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Πήρα αυτά τα μποτάκια πριν λίγες μέρες, im in loveee with them, και είναι πολύ άνετα.
:redface:

Aλήθεια είναι άνετα; ενδιαφέρομαι κι εγώ να πάρω αλλά φοβάμαι την ποιότητά τους...είσαι γενικά ευχαριστημένη από τα συγκεκριμένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Aλήθεια είναι άνετα; ενδιαφέρομαι κι εγώ να πάρω αλλά φοβάμαι την ποιότητά τους...είσαι γενικά ευχαριστημένη από τα συγκεκριμένα;

Τα πήρα στις 31 Δεκεμβρίου, τα φόραγα από τις 12 το βράδυ μέχρι τις 6+ το πρωί, χωρίς να κάτσω λεπτό, και ήμουν κομπλέ.
(το ότι στο τέλος παραπατούσα οφειλόταν στο αλκοόλ:redface:)
Επειδή το τακούνι του είναι χοντρό, είναι πολύ εύκολο στο περπάτημα, το συνηθίζεις γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Τα πήρα στις 31 Δεκεμβρίου, τα φόραγα από τις 12 το βράδυ μέχρι τις 6+ το πρωί, χωρίς να κάτσω λεπτό, και ήμουν κομπλέ.
(το ότι στο τέλος παραπατούσα οφειλόταν στο αλκοόλ:redface:)
Επειδή το τακούνι του είναι χοντρό, είναι πολύ εύκολο στο περπάτημα, το συνηθίζεις γρήγορα.
Kαλα το παραπατημα ειναι αλλη ιστορια και δεν οφειλεται στο παπουτσι :P
γι αυτό θέλω κάτι με χοντρό τακούνι γιατί είναι πιο σταθερά, πιο ευκολοφόρετα και πιο άνετα...:D Ωραία λοιπόν θα δω..ευχαριστώ για την άμεση απάντηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
σε λίγες μέρες έρχονται :jumpy:
αυτό το φούτερ
αυτό το παρκά
και αυτή η μακρυά ζακέτα
και ίσως παραγγείλω και αυτό.

Να το παραγγείλεις φαίνεται πολυ ωραίο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Να το παραγγείλεις φαίνεται πολυ ωραίο:D

πράγματι, εγκρίνω κι εγώ!! :D
σε μαύρο ε; :D γιατί το άσπρο δεν μου κάνει πολύ κλικ.
επίσης μόλις είδα αυτά και σκέφτηκα τι ωραία που θα ταιριάζανε μαζί :inlove: ή μήπως το πουκαμισάκι είναι χειμωνιάτικο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ψάχνομαι για μποτάκια και ζαχαρώνω τα παρακάτω αλλά δε ξέρω ποιο να πάρω. :P








Ποια λέτε σεις, κοπελιές; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top