Τρόποι για να αποκτήσουμε σωματικό βάρος

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Ωχχ, όχι θυρεοειδη :S
Είμουν 59, σε δύο-τρις μήνες μάσα μάσα έφτασα 63, αλλά τώρα με ζωρίζει, δεν ανεβαίνει -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Πολυ γυμναστικη και πολυ φαι man. Αυτα κανω εγω..Τα βαρη να ξερεις δινουν ογκο-μυικη μαζα . Τρωγε οτι σου ερθει δεν μας νοιαζει. Εμενα ο γυμναστης που ειπε οτι καθε 2 ωρες πρεπει να τρωω οπωςδηποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaltsas

Νεοφερμένος

Ο kaltsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Δε σημαινει οτι εχεις απαραιτητα θεμα με το θυρεοειδη, ισως να ναι και θεμα καλου μεταβολισμου. Παντως, δε θα ηταν κακο να κανεις καποιες εξετασεις, να ξερεις τι σου γινεται ρε παιδι μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
οταν λεμε πολυ φαι, όχι γλυκα και λιπαρα. γτ θα τα βάλεις σε πάχος και κοιλιά

για μυικό όγκο τρώγε μεγάλες ποσότητες φαγητων πλούσια σε πρωτείνη όπως αυγα κοτόπουλα κτλ
υδατάνθρακες πχ μακαρόνια και καλο θα ήταν να έπαιρνες και μια πρωτείνη όγκου μετα την γυμναστικη.

το βασικό όμως είναι το γυμναστήριο. σπίτι με κάμψεις δεν θα κάνεις πολλά πράγματα θα πρέπει να γραφτεις σε γυμναστήριο και να σου βγάλει γυμναστής εκει πρόγραμμα για μυικό όγκο τουλάχιστον 3 φορες την βδομάδα.

και εγω αδύνατος σαν εσενα ήμουν μικρός, τώρα είμαι 1,93 και 95 κιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Παίρνω και βιταμινούλες, Ομέγα 3, Ομέγα 6 και ιχθυέλαια ...
Okay, σας ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top