Το πρώτο σας φιλί

Άφρο

Νεοφερμένος

Η Άφρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θελω τη βοηθεια σας (κυριως εσας τα κοριτσια) ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θα δωσω το πρωτο φιλι μου ενα αγορι το οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δεν μου αρεσει και μου ειπε να κανουμε κατι (φιλι μονο) και εγω δεν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μου και μου ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου να ξεκινησω και μετα θα μου αρεσει και θα κανω κατι κ με αγορια που μου αρεσουν! εγω τους ελεγα οτι αν δεν αισθανομαι κατι γι αυτον δεν μπορω να κάνω κατι μαζι του! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μου! Το θεμα ειναι οτι δεν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θα του αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλά μιλάμε πολύ fail φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
θελω τη βοηθεια σας(κυριως εσας τ κοριτσια)ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θ δωσω τ πρωτο φιλι μ ενα αγορι τ οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δν μ αρεσει και μ ειπε ν κανουμε κατι(φιλι μονο) και εγω δν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μ και μ ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου ν ξεκινησω και μετα θ μ αρεσει και θ κανω κατι κ με αγορια π μ αρεσουν! εγω τς ελεγα οτι αν δν αισθανομαι κατι γ αυτον δν μπορω ν κν κατι μαζι τ! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μ! Το θεμα ειναι οτι δν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θ τ αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!


πανε φιλα τον και μετα αστραψε του ενα χαστουκι και αρχισε να ουρλιαζεις '' αυτο το καθαρμα με πειραξε'' :whistle:;)

επειτα φυγε σαν κυρια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
θελω τη βοηθεια σας(κυριως εσας τ κοριτσια)ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θ δωσω τ πρωτο φιλι μ ενα αγορι τ οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δν μ αρεσει και μ ειπε ν κανουμε κατι(φιλι μονο) και εγω δν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μ και μ ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου ν ξεκινησω και μετα θ μ αρεσει και θ κανω κατι κ με αγορια π μ αρεσουν! εγω τς ελεγα οτι αν δν αισθανομαι κατι γ αυτον δν μπορω ν κν κατι μαζι τ! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μ! Το θεμα ειναι οτι δν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θ τ αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!

Το φιλί (ή ο ασπασμός) είναι το άγγιγμα των χειλιών σε μια επιφάνεια. Αποτελεί συνηθισμένη πρακτική των ανθρώπων και μπορεί να είναι έκφραση αγάπης, τρυφερότητας ή σεβασμού. Χρησιμοποιείται ακόμα για χαιρετισμό και αποχαιρετισμό. Το φιλί μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να εκφρασθεί, επίσης, η ρομαντική αγάπη ή η σεξουαλική επιθυμία μεταξύ δύο ανθρώπων. Η λέξη προέρχεται από το αρχαίο ρήμα φιλώ, που είναι συνώνυμο του ρήματος αγαπώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
θελω τη βοηθεια σας(κυριως εσας τ κοριτσια)ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θ δωσω τ πρωτο φιλι μ ενα αγορι τ οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δν μ αρεσει και μ ειπε ν κανουμε κατι(φιλι μονο) και εγω δν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μ και μ ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου ν ξεκινησω και μετα θ μ αρεσει και θ κανω κατι κ με αγορια π μ αρεσουν! εγω τς ελεγα οτι αν δν αισθανομαι κατι γ αυτον δν μπορω ν κν κατι μαζι τ! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μ! Το θεμα ειναι οτι δν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θ τ αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!

Τέτοιου είδους καταστάσεις δεν τις ζορίζεις.... μόνες τους έρχονται :|

"Προγραμματισμένο" φιλί θεέ μου τί άλλο θα ακούσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Τι άλλο θα δουν τα μάτια μου σε αυτό το φόρουμ; :look:

Αφού δεν τον γουστάρεις,μην βγεις μαζί του.
Δεν θες? Δεν κάνεις.- Δική σου ζωή,δικές σου οι επιλογές. Όχι της κάθε φίλης σου.:worry:
Έλεος πια με την άποψη,ότι στα 15 πρέπει να έχουμε φιλήσει και στα 18 θα πρέπει να έχουμε κάνει όλοι σεξ. :confused:
Αφήστε τα στερεότυπα και ζήστε την ζωή σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!

1ο βήμα: Να αλλάξεις φίλες.:mad:
Να συναναστρέφεσαι με πιο σοβαρά και ώριμα άτομα(ναι, ακόμα και αν είσαι 15).

Αφού δε θέλεις ΜΗΝ το κάνεις.:)
Οκ, δε μπορούμε να κάνουμε πάντα αυτό που θέλουμε ΑΛΛΑ αυτό που δε θέλουμε(και είμαστε σίγουροι για αυτό), θα ήταν καλό να μη το κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Πολύ εύκολα επηρεάζεσαι μου φαίνεται και πολύ κουμάντο κάνουν οι φίλες σου στην ζωή σου. ΤΙ θα πάθεις αν αργήσεις να δώσεις το πρώτο σου φιλί; Εγώ που είμαι 19 τι πρέπει να κάνω, να ψάχνω άντρα να φιλήσω γιατί έχω περάσει το μέσο όρο;:confused:
Να μάθεις να έχεις πυγμή και να υπερασπίζεσαι αυτό που θες. Εφόσον δεν τον θες; γιατί να τον φιλήσεις; Το φυσιολογικό είναι να γίνεται με άτομα που θέλουμε και να είσαι περήφανη για τον εαυτό σου αν καταφέρεις να διαφέρεις από τους υπόλοιπους για να περιμένεις κάποιον που πραγματικά θα θες.Δεν είναι ντροπή αυτό ;) Άσε τους άλλους να λένε ότι θέλουν, δική σου είναι η ζωή και εσύ αποφασίζεις. Μην κάνεις κάτι που θα μετανιώσεις μετά και μην χαλάσεις μια από τις ωραιότερες στιγμές για ένα καπρίτσιο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Είναι απλά τα πράγματα: αν δεν τον θέλεις δεν τον φιλάς! Τι σχέση έχει τι λένε οι φίλες σου? Ας τον φιλήσουν αυτές (αστειεύομαι)!:P
Αν τον θέλεις φυσικά κ τον φιλάς! Δεν νομίζω ότι χρειάζονται οδηγίες. Πιστεύω θα σου βγει, αν τον θες ξαναλέω.
Πάντως προγραμματισμένο φιλί πράγματι δεν υπάρχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Πολύ εύκολα επηρεάζεσαι μου φαίνεται και πολύ κουμάντο κάνουν οι φίλες σου στην ζωή σου. ΤΙ θα πάθεις αν αργήσεις να δώσεις το πρώτο σου φιλί; Εγώ που είμαι 19 τι πρέπει να κάνω, να ψάχνω άντρα να φιλήσω γιατί έχω περάσει το μέσο όρο;:confused:
Να μάθεις να έχεις πυγμή και να υπερασπίζεσαι αυτό που θες. Εφόσον δεν τον θες; γιατί να τον φιλήσεις; Το φυσιολογικό είναι να γίνεται με άτομα που θέλουμε και να είσαι περήφανη για τον εαυτό σου αν καταφέρεις να διαφέρεις από τους υπόλοιπους για να περιμένεις κάποιον που πραγματικά θα θες.Δεν είναι ντροπή αυτό ;) Άσε τους άλλους να λένε ότι θέλουν, δική σου είναι η ζωή και εσύ αποφασίζεις. Μην κάνεις κάτι που θα μετανιώσεις μετά και μην χαλάσεις μια από τις ωραιότερες στιγμές για ένα καπρίτσιο. :(
εχει δικιο (the story of my life...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Η ζωή είναι πολύ μικρή για να μας λένε οι άλλοι τι θα κάνουμε. Εσύ αποφασίζεις τι θα γίνει. Και να πεις στις φίλες σου ότι έξω απ'το χορό, πολλά τραγούδια λέγονται! Τι σημαίνει δηλαδή? Ότι επειδή σου είπαν κάτι πρέπει να το ακολουθήσεις κατά γράμμα?! Όχι δα!
Η janewin έχει δίκιο. Για τον καθένα υπάρχει μια στιγμή ξεχωριστή που θα κάνει κάτι. Κάν'το όταν είσαι έτοιμη και θες να κάνεις κάτι. Αλλιώς δε λέει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
θελω τη βοηθεια σας (κυριως εσας τα κοριτσια) ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θα δωσω το πρωτο φιλι μου ενα αγορι το οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δεν μου αρεσει και μου ειπε να κανουμε κατι (φιλι μονο) και εγω δεν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μου και μου ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου να ξεκινησω και μετα θα μου αρεσει και θα κανω κατι κ με αγορια που μου αρεσουν! εγω τους ελεγα οτι αν δεν αισθανομαι κατι γι αυτον δεν μπορω να κάνω κατι μαζι του! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μου! Το θεμα ειναι οτι δεν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θα του αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!
από τη στιγμή που δεν θέλεις δεν θα πάς! οι φίλες σου δεν κατάλαβα που κολλάνε σε όλο αυτό... μάλλον ώρα για αλλαγή:P
αυτο που γράφει η ιωάννα με μικρά γράμματα...ε αυτό!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεύθερο πνεύμα

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
λοιπον το πρωτο μου φιλι το εδωσα στα 14,5 κ ηταν η πιο τελεια αισθηση..:clapup: πραγματικα τη στιγμη που φιληθηκαμε ενιωθα πως βρισκομουν αλλου... και πιστευω πως δεν εχει τοσο μεγαλη σημασια αν φιλαει ο αλλος υπεροχα.. αλλα το τι νιωθεις γι'αυτον!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliki:)))

Νεοφερμένος

Η vasiliki:))) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αφρο και μενα η φιλη μου αντιμετωπιζε την ιδια κατασταση με ενα παιδι που δεν της πολυαρεσε αλλα η κολλητη της την επριζε να φιληθουνε για να ''μαθει''. εγώ της ειπα να κανει οτι αισθανεται. στο τελος δεν εγινε τιποτα.τελικα μετα απο λιγο καιρο γνωρισε ενα πολυ καλο παιδι που της αρεσε πραγματικα και τα εφτιαξε μαζι του.οποτε , οπως καταλαβαινεις, το ηθικο δίδαγμα ειναι να περιμενεις μεχρι να νιωσεις εσυ ετοιμη να φιλησεις καποιον που πραγματικα θα αξιζει για σενα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εγώ το πρώτο μου φιλί το έδωσα όταν ήμουν 10 ετών περίπου, δημοτικό, με μια κοπέλα που ήμασταν στην ιδια γειτονια. Εκείνη ήταν μερικά χρόνια μεγαλύτερη μου κι εκείνη τη μέρα θυμάμαι μιλούσαμε για ενα απο εκείνα τα βραζιλιάνικα σίριαλ που παίζονταν εκείνη την εποχή:D. Στην κουβέντα είπαμε να "αναπαραστήσουμε" ένα φίλι από μια σκηνή του σίριαλ, κι έτσι έγινε:) Φιληθήκαμε κι άλλες φορές, κρυφά φυσικά απο τ'άλλα παιδια, γιατί ντρεπόμασταν:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καθαρή ανάμνηση...Μάλλον δεν μου έκανε αίσθηση...Θυμάμαι το πρώτο μου στα 18 και 2 μηνών κ με ποιο άτομο αλλά κάτι παραπάνω όχι...Προφανώς δεν με εντυπωσίασε καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
θελω τη βοηθεια σας (κυριως εσας τα κοριτσια) ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θα δωσω το πρωτο φιλι μου
Καλα,προγραμματιζονται αυτα τα πραγματα??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θελω τη βοηθεια σας (κυριως εσας τα κοριτσια) ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θα δωσω το πρωτο φιλι μου ενα αγορι το οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δεν μου αρεσει και μου ειπε να κανουμε κατι (φιλι μονο) και εγω δεν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μου και μου ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου να ξεκινησω και μετα θα μου αρεσει και θα κανω κατι κ με αγορια που μου αρεσουν! εγω τους ελεγα οτι αν δεν αισθανομαι κατι γι αυτον δεν μπορω να κάνω κατι μαζι του! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μου! Το θεμα ειναι οτι δεν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θα του αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!

Το θέμα δεν είναι να σου κάνουν υποδείξεις οι φίλες σου για το άν θα φιλήσεις το αγόρι σου.Το θέμα είναι αν εσύ νιώθεις έτοιμη να φιλήσεις.Πότε μην περιμένεις υποδείξεις απο τις φιλες σου,απο άλλους γενικότερα και ακόμα απο τους ίδιους τους γονείς σου.Αν δεν νιώσεις έτοιμη να φιλήσεις τότε μην φιλήσεις,απλά τα πράγματα.Θα φιλήσεις μόνο όταν εσύ η Ιδια νιώσεις έτοιμη και θα προχωρήσεις μόνο όταν εσύ νιώσεις έτοιμη,δεν θα σου υποδείξει κανείς τι θα κάνεις με το σώμα σου ή πότε πρεπει να φιλήσεις επειδή στο λένε οι φίλες σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitra12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
το πρώτο μου φιλή το έδωσα στην δευτέρα γυμνασίου ήταν όμορφο και ξεχωρηστό.....ωστόσο επεισή αυτό το αγόρι δεν μου πολυάρεσε και τα είχαμε μονο 3 μέρες πριν φιληθούμε κανονικά όσο και αν με ξάφνιασε δεν ήταν το καλύτερο! Όταν χωρίσαμε 5 μήνες αργότερα κατάλαβα ότι το πρώτο φιλί είναι κάτι το ιδιαίτερο....δεν το μετάνιωσα όμως γιατί ήταν καλό παιδί και περάσαμε καλά....καποιος είπε ότι το φιλί δεν είναι ωραίο επειδή ο άλλος φιλάει ωραία αλλά με βάση τα συναισθήματα.... γι αυτί το φιλί που με στιγμάτησε ήταν με το τρίτο μου αγόρι...το πρώτο μπορεί να είχε αυτό το χτυποκάρδι, το περίεργο και το ξαφνικό αλλά έλειπε το συναίσθημα! ;) αυτό λειτουργεί και ως απάντηση στην Άφρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:hmm:πωωωω τι θυμήθηκα πάλι ....... Ήταν καλοκαίρι (τέλος εξετάσεων της Α' τότε γυμνασίου) κάτι έπαιζε με έναν από την Γ' γυμνασίου.... Δεν τα είχαμε γιατί εκείνος τότε είχε κοπέλα (μία τελείως ξινομούρα) αλλά το πράγμα με εκείνη πήγαινε για ολοσχερή διάλυση :D ..... Ήταν Κυριακή μεσημέρι εκείνη την ώρα διάβαζα Μαθηματικά (γιατί έδινα την Τρίτη) τα είχα βρει παλούκια και επειδή ήταν ο μόνος που γνώριζα τόσο καλά και που ήξερα πως λάτρευε τα Μαθηματικά (εγώ πάλι τα μισώ) βουτάω το κινητό μου και χωρίς την παραμικρή ντρόπη τον πέρνω τηλέφωνο μισο-κλαμμένη γιατί είχα πελαγώσει αλλά και πολύ χαρούμενη που θα τον ξαναέβλεπα.Όταν σήκωσε το τηλέφωνο ακουγόταν πολύ θυμωμένος αλλα συνενοηθήκαμε και σε μία ώρα ήταν στο σπίτι μου (στο οποίο είχαμε την τύχη να λείπουν οι δικοί μου). Αρχίσαμε να μου εξηγεί ένα-ένα τα μαθήματα που ήταν εντός ύλης φαινόταν προβληματισμένος και ο λόγος ???? Είχε χωρίσει με την Κατερίνα (έτσι λεγόταν η κοπέλα του) . Σε κάποια φάση πήγα να σηκωθώ να πάω να φέρω νερό εκείνη τη στιγμή σηκωθηκε και με φίλησε :yahoo:εγώ πετούσα στα σύννεφα εδώ και ώρα αλλά τότε ένιωσα υπέροχα τα είχαμε για τρεις μήνες μετά χωρίσαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top