Βγαίνετε πάντα μαζί με τον/την σύντροφό σας;

Πόσες φορές βγαίνετε μόνοι/ες σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 81)
  • Σεν πάω πουθενά χωρίς εκέινη/νο :inlove:

    Ψήφοι: 14 17.3%
  • Μια φορά τον μήνα καλά ειναι

    Ψήφοι: 8 9.9%
  • 2 φορές με τρείς ειναι αρκετές

    Ψήφοι: 15 18.5%
  • 6-7 φορές για να ξεδώσω

    Ψήφοι: 7 8.6%
  • 3 φορές την εβδομάδα περίπου

    Ψήφοι: 14 17.3%
  • Κουμπάκιας όποτε κάτσει....

    Ψήφοι: 16 19.8%
  • Δεν είναι στο χέρι μας :(

    Ψήφοι: 7 8.6%

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
"Τώρα που το θέμα έπιασε 10 σελίδες, μπορώ να πω οτι με ασφάλεια παρατήρησα οτι αυτοί που είναι υπέρ του "βγαίνω πάντα με τη σχέση μου", είναι και οι μικρότεροι σε ηλικία.:)"
Αυτό ακριβώς ήταν το ποστ μου.
Νομίζω είναι σαφέστατο.:) :)
Αν πάλι δεν το καταλαβαίνεις, είμαι πρόθυμος να το αναλύσω.:)


Ανέλησε το σε παρακαλώ άλλα μην αφήσεις πάλη ανοικτή πρόταση για να την χειρηστείς αργότερα όπως σε συμφέρει, πάντα αυτό κάνεις αφήνεις ανοικτά υπονοούμενα και τα δουλέυεις με όποιο τρόπο θές, και άν κάνω λάθος βρές μου μια πρόταση που δεν αφήνεις έστο κάτι ανοικτό για να πείς πάλι ότι δεν καταλάβαμε.....



Αρχική Δημοσίευση από dedheat_perate:
Τι εννοείς βρε Μάνια;
Οπου πηγαίνεις και όποτε πηγαίνεις κάπου, πηγαίνεις μόνο μαζί του; :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Δεν σε κουράζει αυτό;:confused:
Πόσο χαίρομαι που με επιβαιβεώνετε κάθε φορά (όχι οτι χρειαζόταν δηλαδή).

Και αυτό ανέλησε σε πατρακαλώ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν ειπα οτι ειναι υποχρωμενος να αλλαξει γνωμη. Αν διαβασες καλα, ξεκαθαρισα οτι δεν μιλαω για προσπαθεια επιβολης της αποψης μας. Αλλα νομιζω οτι αυτος ειναι ο βασικος λογος που παραθετουμε την αποψη μας, χωρις βεβαια να ειναι και αυτοσκοπος.
Ωραία.:)
Ας συμφωνήσουμε λοιπόν στο οτι όταν συζητούν δύο άνθρωποι, δεν είναι απαραίτητο να καταλήξουν οτι ο ένας έχει δίκιο και ο άλλος άδικο.:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ανέλησε το σε παρακαλώ άλλα μην αφήσεις πάλη ανοικτή πρόταση για να την χειρηστείς αργότερα όπως σε συμφέρει, πάντα αυτό κάνεις αφήνεις ανοικτά υπονοούμενα και τα δουλέυεις με όποιο τρόπο θές, και άν κάνω λάθος βρές μου μια πρόταση που δεν αφήνεις έστο κάτι ανοικτό για να πείς πάλι ότι δεν καταλάβαμε.....



Τι εννοείς βρε Μάνια;
Οπου πηγαίνεις και όποτε πηγαίνεις κάπου, πηγαίνεις μόνο μαζί του; :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Δεν σε κουράζει αυτό;:confused:
Πόσο χαίρομαι που με επιβαιβεώνετε κάθε φορά (όχι οτι χρειαζόταν δηλαδή).

Και αυτό ανέλησε σε πατρακαλώ.....
Αυτό δεν το αναλύω γιατί δεν αφορά εσένα.:)
Για το παραπάνω, λοιπόν, εννοούσα οτι στις 10 πρώτες σελίδες, όσοι ετάχθησαν υπέρ του τίτλου, είναι μικρότεροι σε ηλικία από αυτούς που ετάθησαν κατά.
Νομίζω είναι απλό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ωραία.:)
Ας συμφωνήσουμε λοιπόν στο οτι όταν συζητούν δύο άνθρωποι, δεν είναι απαραίτητο να καταλήξουν οτι ο ένας έχει δίκιο και ο άλλος άδικο.:) :)

Σαφως. Αλλα δεν νομιζω να ηταν σε αυτο η διαφωνια μας. Τελος παντων, το παρακουρασαμε, και ειμαστε και οφτοπικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτό δεν το αναλύω γιατί δεν αφορά εσένα.:)
Για το παραπάνω, λοιπόν, εννοούσα οτι στις 10 πρώτες σελίδες, όσοι ετάχθησαν υπέρ του τίτλου, είναι μικρότεροι σε ηλικία από αυτούς που ετάθησαν κατά.
Νομίζω είναι απλό.:)

Τότε να μην το γράφεις κάπου που μπορεί να ειναι παρεξηγήσημο.

Α!!!! δες την δημοσκόπηση σε παρακαλώ 2 μόνο δεν πάνε συνέχεια μαζί οι υπόλοιποι τι ειναι; 80 χρονοι στην πλατεία στου φόρουμ;

Εχει δίκιο η io-io ειμαστε πολλύ όφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Τότε να μην το γράφεις κάπου που μπορεί να ειναι παρεξηγήσημο.

Α!!!! δες την δημοσκόπηση σε παρακαλώ 2 μόνο δεν πάνε συνέχεια μαζί οι υπόλοιποι τι ειναι; 80 χρονοι στην πλατεία στου φόρουμ;

Εχει δίκιο η io-io ειμαστε πολλύ όφ
Δε νομίζω να παρεξηγήθηκε κανείς με αυτό που έγραψα.:)
Τι θέλεις να μου πεις σχετικά με τη δημοσκόπηση; :confused:
Δεν το κατάλαβα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δε νομίζω να παρεξηγήθηκε κανείς με αυτό που έγραψα.:)
Τι θέλεις να μου πεις σχετικά με τη δημοσκόπηση; :confused:
Δεν το κατάλαβα.:redface:

Πάλι με ρωτάς τι θέλει να πει οποιητής ενώ ξέρεις:worry: τέλος πάντον θέλω να πώ πώς μόνο το 7,69 % δεν κάνει χωρίς το αμόρε και οι υπόλοιποι βγένουν και μόνοι δεν ειναι πολλύ λίγο ποσοστό για 2 άτομα;;;;;; το ένα ειμαι εγώ και το ξέρω:D άρααααα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μα εγώ όταν έγραψα ότι έγραψα, δεν έλαβα υπ όψη μου τη δημοσκόπιση, αλλά τα ποστ που είχαν γραφεί ως εκείνη τη στιγμή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα εγώ όταν έγραψα ότι έγραψα, δεν έλαβα υπ όψη μου τη δημοσκόπιση, αλλά τα ποστ που είχαν γραφεί ως εκείνη τη στιγμή.:)


Πόσο θα ήθελα να βγώ πολλύ off topic άλλα έχε χάρη που σε 10 λέπτά εχουμε συμβούλιο και πρέπει να ετοιμαστώ.. Δεν ξεχνώ θα τα ξαναπούμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
@adespoto: Κι εγώ την άποψη μου εκφράζω, δεν σε κατέκρινα. Τόσο πολυ΄σε ενοχλεί η διαφορετική άποψη;

Εμένα καθόλου δε με ενοχλεί που έχουν άλλοι άνθρωποι διαφορετική άποψη από τη δική μου.
Άλλωστε δεν απαντάω εγώ σε όλα τα πόστ των άλλων που εκφράζουν διαφορετική άποψη από τη δική μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Άλλωστε δεν απαντάω εγώ σε όλα τα πόστ των άλλων που εκφράζουν διαφορετική άποψη από τη δική μου...

Ποιός το κάνει αυτό; :confused::confused::worry::worry::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ποιός το κάνει αυτό; :confused::confused::worry::worry::hmm::hmm:


ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ:P :P :P :P

Πλακίτσα παλακίτσαα

Λοιπόν χωρίς βλακείες τώρα πέζει ρόλο η σχέση του ζευγαριού τι έχουν περάσει μαζί και τι θέλουν να κάνουν στην ζωή τους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Δεν βγαίνουμε και πολύ μονοι μας. Απολαμβάνουμε τη συντροφια ο ένας του άλλου κυρίως. Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα βγουμε και μόνοι μας καθόλου!Εαν τυχει καμια καλη μαζωξη, ευχαρίστως!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
για καφεδάκι...ναι φυσικά.. πυκνά συχνά θα βγω μόνη μου
Ομως θα το κανονίσω μερα και ώρα που κι αυτός θα έχει κάτι άλλο να κάνει... είτε δουλειά είτε κι αυτος καμια βολτα με φίλους κλπ (φυσικά αυτο ειναι αμφιδρομο, κανενας μας δεν θέλει να αφηνει τον άλλον μονο του σπιτι κι αυτος να ειναι εξω να διασκεδαζει)
Για ποτο φαγητο βραδυ έξω κλπ... οχι... δεν βγαινω μονη μου...
Δε μου αρέσει για να το κάνω....
Θεωρώ ότι είναι ένα είδος διασκέδασης που θέλω να μοιράζομαι με τον αντρουλη μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
το να επιλέγεις να είσαι με έναν άνθρωπο σημαίνειπως αυτός σε γεμίζει, σε συμπληρώνει και γενικά δεν σου προκαλεί πρόβλημα η έξοδος μαζί του.. άρα ποιος ο λόγος να βγεις λοιπόν μονος σου απ τη στιγμή που έχεις αποφασίσει να είσαι μαζί με κάποιον??
εμένα δε μ αρέσει να βγαίνω μόνη μου.. πέρα απο κάποιες φορές που θα συναντηθώ με την κολλήτη μου και θαθέλει να μιλήσουμε για θέματα δικά της ή για κάποια θέματα που δεν θα νιώθει άνετα να είναι άλλος μπροστά..
αλλιώς.. ναι.. βγαινω πάνα με το έερον ήμισυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Εκτός από κάποιες γνωστές - γνωστούς που έχω και επιλέγω να τους/τις βλέπω κυριώς τα Σαβ/βραδα για χαβαλέ και παρεούλα και είναι αμφίδρομο για όλους και γνωστό, χωρίς να κοροιδεύει κανείς κανέναν έχω την τύχη να έχω μία φίλη όπου είμαστε στην κυριολεξία σαν αδερφές. Έχουμε μοιραστεί τα άπειρα μαζί, έχουμε κλάψει μαζί σε χωρισμούς, έχουμε γελάσει σε διακοπές και χαζοξενύχτια και γενικότερα έχουμε χτίσει μία σχέση που την θεωρούμε μοναδική. Μία φιλία που χαρακτηρίζεται από ηθική και από τιμιότητα. Εγώ λοιπόν με αυτή τη φίλη μου (και όχι μόνο αλλά το θέτω ως παράδειγμα) δεν θα σταματήσω να την βλέπω (είτε για καφέ, είτε για μια στο τόσο για ποτάκι) και ποτέ δεν "θα τη μοιραστώ" με τον ενίοτε σύντροφο ή γκόμενο πείτε το όπως θέλετε. Φυσικά κατάλαβα την ερώτηση, δεν παρερμηνεύω, φυσικά θα βγω και μόνη μου, φυσικά θα βγει και μόνος του, όποτε ο ένας από τους δύο έχει ανάγκη να το κάνει. Άλλα πράγματα θα μοιραστώ με τον σύντροφό μου, άλλα θα μοιραστώ με την κολλητή μου και άλλα θα κάνουμε όλοι μαζί. Σίγουρα δεν κατακρίνω καμία άλλου είδους συμπεριφορά αλλά εμένα σε καμία περίπτωση δεν θα μου άρεσε να είμαι με τον σύντροφό μου και να βάζω βαθμολογία σε κωλαράκια που περνάνε από μπροστά μου. Είναι υγεία για μένα σε μία σχέση ο κάθε ένας από τους δύο να έχει λίγο χρόνο για τον εαυτό του. Τον χρόνο που είχε πριν τη σχέση αυτή, αν όχι τον ίδιο, τον απαραίτητο χρόνο για να μην χάνεται "η προσωπικότητα" και το "είναι" μας. Είναι φυσικά προσωπική μου άποψη... Αλλά σε καμία περίπτωση δεν έχω κρατήσει δήθεν φίλες που κατα την περίοδο που είχαν γκόμενο εξαφανιζόντουσαν και όταν τον "έχαναν" επανεμφανίζονταν. Το θεωρώ αν μη τι άλλο φάουλ. Μετά από τα πολλά που έγραψα λοιπόν, η απάντησή μου είναι ότι βγαίνω πολύ με τον σύντροφό μου (5 φορές την εβδομάδα περίπου) αλλά σίγουρα θα έχω χρόνο για τις φίλες μου, για το γυμναστήριό μου.. για τον εαυτό μου. Και ναι ο σύντροφός μου δεν είναι ένα τυχαίο γκομενάκι για μένα, είναι πολύ πολύ σημαντικός (για να μην τεθεί θέμα ότι και καλά αν ήμουν καψούρα θα άφηνα στην άκρη τα υπόλοιπα στη ζωή μου)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Και ναι ο σύντροφός μου δεν είναι ένα τυχαίο γκομενάκι για μένα, είναι πολύ πολύ σημαντικός (για να μην τεθεί θέμα ότι και καλά αν ήμουν καψούρα θα άφηνα στην άκρη τα υπόλοιπα στη ζωή μου)..

δεν διαφωνώ μαζί σου απλά θέλω να θέσω ένα ερώτημα, καθαρά για να καλύψω την περιέργεια μου κι όχι για κάτι πιο σημαντικό (δλδ δεν υπάρχει trick question :P)
αν ήσουν παντρεμένη? θα ίσχυε το ίδιο πιστεύεις? θα έβρισκες τον χρόνο για όλα αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχμμμ.. αν και δεν ρώτησες εμένα, θυμάμαι πως όταν συζούσα ήταν πολύ δύσκολο να κανονίσω να βγω μόνη μου.. βέβαια έμενα και πολύ μακριά από όλες τις φίλες μου, δεν μπορώ να ξέρω αν θα ήταν αλλιώς τα πράγματα αν είμασταν πιο κοντά, αλλά υποψιάζομαι πως και πάλι κάπως έτσι θα ήταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Οχι, φυσικα δεν βγαινω παντα με τον συντροφο μου(οταν εχω) οπως και δεν θα διαλεγα να βγαινω παντα με τον ιδιο φιλο, οσο κι αν τον συμπαθουσα και τον αγαπουσα. Χρειαζομαστε μια εναλλαγη ανθρωπων και παραστασεων στη ζωη μας γιατι αλλιως θα καταληξουμε να βαριομαστε και τους ανθρωπους και τα πραγματα που λατρευουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
δεν διαφωνώ μαζί σου απλά θέλω να θέσω ένα ερώτημα, καθαρά για να καλύψω την περιέργεια μου κι όχι για κάτι πιο σημαντικό (δλδ δεν υπάρχει trick question :P)
αν ήσουν παντρεμένη? θα ίσχυε το ίδιο πιστεύεις? θα έβρισκες τον χρόνο για όλα αυτά?
Αν και δεν μου αρέσει να απαντάω θεωρητικά γιατί ποτέ δεν ξέρω πώς ακριβώς θα αντιμετωπίσω τις αντίστοιχες καταστάσεις τη δεδομένη στιγμή θεωρώ ότι όταν εγώ προσωπικά κάνω οικογένεια θα έχω επιλέξει να έχω και άλλες προτεραιότητες. Αυτό δεν σημαίνει και πάλι ότι τους λίγους καλούς φίλους που έχω ότι δεν θα τους κρατήσω. Μπορεί η συχνότητα να μην είναι η ίδια αλλά δεν θα απομονωθώ. Όσον αφορά το γυμναστήριο κ.ο.κ, πάντα υπάρχουν οι λύσεις (διάδρομος στο σπίτι κτλ) και πάλι όμως ούτε είμαι της άποψης ότι όταν κάνεις οικογένεια ξαφνικά γίνεσαι άλλος άνθρωπος, χάνεσαι από όλο τον κόσμο και κλείνεσαι σε 4 τοίχους με τον σύντροφό σου και με τα 1-2, 3 παιδιά. Υιοθετώ την άποψη ότι ο γάμος είναι μία σχέση που απλά θέλεις να την κρατήσεις για πάντα γιατί γουστάρεις και θέλεις να αφοσιωθείς σε έναν συγκεκριμένο άνθρωπο. Ούτως ή άλλως δεν νομίζω ότι σε έναν γάμο και ειδικά αν έχεις αποκτήσει παιδιά έχεις ως προτεραιότητα να βγαίνεις τα βράδια με τους κολλητούς σου. Θα τους δεις για έναν καφέ, θα βρεθείς αλλιώς μαζί τους. Νομίζω ότι αλλάζουν οι ανάγκες για να το πω πιο απλά. Αλλά όχι δεν θα χαθώ με ανθρώπους που σημαίνουν πράγματα για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top