Τι όνειρο είδατε χθες;

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ότι ήμουν στον νοσοκομείο και αντί να μου πάρουν αίμα από το χέρι μου έβαλαν την πεταλούδα(το πραγματάκι για να σε τρυπάνε)στο μπούτι :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είδα να γίνεται ένας φόνος στον οποίο ήμουν μάρτυρας και φοβόμουν μην κατηγορήσουν εμένα. Ήταν πολύ ρεαλιστικό όμως, δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzatziki lover

Νεοφερμένος

Η tzatziki lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Χθες η κουλη, ειδα οτι νοικιασαμε ενα καστρο με την παρεα μου για να παμε διακοπες, στο οποιο αφου πηγα, συνειδητοποιησα οτι ειχα ξαναπαει παλιοτερα και ηταν λεει στοιχειωμενο . Ανοιγοκλειναν πορτες και φωτα αλλα εγω στην κοσμαρα μου 8). Και το πιο κουλ ειναι οτι τα φαντασματα μετα τις 12, κανα παρτυ :drunk:. Μαλλον παλι ειχα φαει πολυ για βραδυ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Χτες είδα ένα πολύ όμορφο όνειρο. Ήμουν τόσο ευτυχισμένη που το ένιωθα και πραγματικά. Ένιωθα πολύ δυνατό θετικό συναίσθημα, το πρόσωπό μου έλαμπε από χαρά κι ελπίδα. Αλλά όταν ξύπνησα και διαπίστωσα ότι η ευτυχία αυτή δεν ήταν παρά μία ονειρική ψευδαίσθηση, απογοητεύτηκα και προσγειώθηκα ανώμαλα στην πραγματικότητα. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
είδα πως ήμουν σπίτι και ξαφνικά με πήρε τηλέφωνο το ...άισθημα... και μου είπε πως κατέβηκε Κρήτη και να ετοιμαστώ για να βγούμε έξω..και η φωνή του ήταν θεϊκή από το τηλέφωνο και ήμουν πάάάρα πολύ χαρούμενη -σίγουρα θα είχα ένα ηλίθιο χαμόγελο την ώρα που κοιμόμουν- και ετοιμαζόμουν αλλά δεν μου άρεσαν τα ρούχα μου και είχα νευριάσει...
και την ώρα που κάνω να γυρίσω πλευρό και να συνεχίσω το όνειρο με ξύπνησε η αδερφή μου..το τι βρισίδι έφαγε δε λέγεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Εγω παντως καποιες φορες κατευθυνω ο ιδιος τα ονειρα μου.:D
Δηλαδη απλα κινω ο ιδιος τους ανθρωπους που βλεπω στο ονειρο:D
Σαν να παιζω PlayStation ενα πραμα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Εγω παντως καποιες φορες κατευθυνω ο ιδιος τα ονειρα μου.:D
Δηλαδη απλα κινω ο ιδιος τους ανθρωπους που βλεπω στο ονειρο:D
Σαν να παιζω PlayStation ενα πραμα
να το κοιτάξεις (ή να κόψεις το πολύ play station):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
να το κοιτάξεις (ή να κόψεις το πολύ play station):P
Χαχαχαχα εχω να παιξω κανα 3αρι χρονια:teasing:
Δεν το κανω παντα.
Βλεπω κανονικα το ονειρο και οταν ξαφνικα εμφανιστει ενα προσωπο που με ενδιαφερει τοτε παιζω "play station";)
Exoυν βγει κατι ονειραρες ετσι..αστα:redface::whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
καποιος_καπου πώς το κάνεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Χαχαχαχα εχω να παιξω κανα 3αρι χρονια:teasing:
Δεν το κανω παντα.
Βλεπω κανονικα το ονειρο και οταν ξαφνικα εμφανιστει ενα προσωπο που με ενδιαφερει τοτε παιζω "play station";)
Exoυν βγει κατι ονειραρες ετσι..αστα:redface::whistle::P

εγώ δεν μπορώ :(
μία φορά είδα ένα αγόρι που μου άρεσε και ενώ ήμασταν μια χαρά,ξαφνικά καταλαβαίνω ότι δεν με θέλει και τον προκαλώ εγώ να χωρίσουμε :P

ενιγουει,χτες είδα κάτι πολύ κουλό(όπως όλα μου τα όνειρα,ήμουν σε ένα πανηγύρι στην περιοχή μου με τέντες από πάνω(σαν κλειστό) και έψαχνα πετρολ γυαλιά ηλίου.Έβλεπα πολλά,αλλά όλα ήταν στρογγυλά(εγώ ήθελα λίγο πιο οβάλ,πιο κανονικά,τα στρογγυλά δεν μου πάνε) και ενώ έψαχνα και αγόραζα(μάλλον έκλεβα :P) διάφορες αηδιούλες,ξαφνικά βγαίνω από το πανηγύρι και δυο τύποι αρχίζουν να με κυνηγάνε.
άσε...και τα όνειρά μου για τα πανηγύρια είναι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω ειδα οτι το ποταμι στο χωριο μου ηταν θαλασσα και βρωμικη και βουτουσαμε ολοι μεσα σαν τρελοι:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
καποιος_καπου πώς το κάνεις; :P
Ανεξηγητο
εγώ δεν μπορώ :(
μία φορά είδα ένα αγόρι που μου άρεσε και ενώ ήμασταν μια χαρά,ξαφνικά καταλαβαίνω ότι δεν με θέλει και τον προκαλώ εγώ να χωρίσουμε :P
Εγω με την κοπελα που μου αρεσε (πριν τα φτιαξουμε) ειχα δει ενα ονειρο οτι και καλα ημουν σε ενα μπαρ και με το που την ειδα αμεσως ανοιξα το "play station;)" και ολα πηγαν οπως ηθελα:redface::D.


Αλλα προσωπικα πιστευω οτι τα καλυτερα ονειρα που κατευθυνω ειναι οταν βλεπω πολεμους (:whatever:
)
Εχει παιξει κανεις Call of Duty ?
Ακριβως ετσι το ζω αλλα με την διαφορα οτι υπαρχει και το αισθημα του φοβου:P

Αν και εχω δει μονο 2 φορες τετοιο ονειρο ειναι ολα τα λεφτα:worry::clapup:
Περιεργα πραγματα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.


Αλλα προσωπικα πιστευω οτι τα καλυτερα ονειρα που κατευθυνω ειναι οταν βλεπω πολεμους (:whatever:
)
Εχει παιξει κανεις Call of Duty ?
Ακριβως ετσι το ζω αλλα με την διαφορα οτι υπαρχει και το αισθημα του φοβου:P

Αν και εχω δει μονο 2 φορες τετοιο ονειρο ειναι ολα τα λεφτα:worry::clapup:
Περιεργα πραγματα:hmm:
Eίναι οριστικός ο θάνατος στον ύπνο σου ή ξαναπαίζεις την πίστα, όπως στο παιχνίδι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Eίναι οριστικός ο θάνατος στον ύπνο σου ή ξαναπαίζεις την πίστα, όπως στο παιχνίδι;:P
Χαχαχα
Οχι ποτε δεν ειχα πεθανει αν και γινοταν χαμος, οπως ακριβως στο παιχνιδι ενα πραμα (χωρις βοβμες και εκρηξεις).:P:P
Αλλα γενικα τρως πολυ φοβο.
Εισαι στο τσακ για να ξυπνησεις.
Ειναι λιγο φρικη γενικα οταν το ονειρευεσαι αλλα μετα οταν ξυπνησεις ειναι πραγματικα ΓΑΜΑΤΟΟ
Προσωπικα ειναι απ'τα καλυτερα ονειρα που εχω δει ποτε:redface::D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Χαχαχα
Οχι ποτε δεν ειχα πεθανει αν και γινοταν χαμος, οπως ακριβως στο παιχνιδι ενα πραμα (χωρις βοβμες και εκρηξεις).:P:P
Αλλα γενικα τρως πολυ φοβο.
Εισαι στο τσακ για να ξυπνησεις.
Ειναι λιγο φρικη γενικα οταν το ονειρευεσαι αλλα μετα οταν ξυπνησεις ειναι πραγματικα ΓΑΜΑΤΟΟ
Προσωπικα ειναι απ'τα καλυτερα ονειρα που εχω δει ποτε:redface::D

Αχαχα, καταλαβαίνω. Με τους τρομοκράτες είσαι ή τους αστυνομικούς; :P Πάντα νίκες στον ύπνο σου.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αχαχα, καταλαβαίνω. Με τους τρομοκράτες είσαι ή τους αστυνομικούς; :P Πάντα νίκες στον ύπνο σου.:clapup:
Το Call of Duty δεν εχει αστυνομικους :teasing:
Ειμαι με τον στρατο των ΗΠΑ και πολεμαμε κατι Ταλιμπανεους:P:P
Ναι μονο στον υπνο μου:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Είδα ότι ήμουν κολλητή με τη γκόμενα αυτουνού που γουστάρω.... -η συγκεκριμένη δεν θα έλεγα ότι με συμπαθεί ιδιαίτερα, αλλά ούτε κι εγώ!-

Και είναι η 3η φορά που βλέπω αυτό το όνειρο!! Τραγικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
κατι με μια βασιλικη οικογενεια που ειχε το ζευγος 3 παιδια και ενα απο αυτα ονομαζοταν grey-ειχε χαθει και καποια στιγμη ξαναβρεθει

και οτι ειχε γινει μια βρωμοδουλεια στην πολυκατοικια μου, ενας φονος και γυριζοντας με την μητερα μου ανοιξαμε την πορτα του διπλανου διαμερισματος-γεματο ξεραμενα αιματα στους τοιχους σα να ειχε βαλθει καποιος να κατακρεουργησει το δωματιο. "κριμα για τον ιδιοκτητη" λεει η μητερα μου, "πώς θα το ανακαινισει τωρα, πως θα βγαλει ολο αυτο το μαυρο απο τον τοιχο;". "κοκκινο" την διορθωνω
αναισθησια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
"κριμα για τον ιδιοκτητη" λεει η μητερα μου, "πώς θα το ανακαινισει τωρα, πως θα βγαλει ολο αυτο το μαυρο απο τον τοιχο;". "κοκκινο" την διορθωνω
αναισθησια....
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Το πιο πιθανό είναι οι μανάδες να έλεγαν κάτι τέτοιο σε μία ανάλογη κατάσταση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στο πρώτο όνειρο, είδα ότι ήμουν σε ένα καθαρό τακτοποιημένο σπίτι, είχα μπροστά μου ένα ποτήρι νερό και κοιταζόμουν στο νερό μέσα κάνοντας αστείες γκριμάτσες θέλοντας να βγάλω φωτοζ. Από πίσω μου υπήρχε ένα ενυδρείο που είχε μέσα μικρά πολύχρωμα ψαράκια που κολυμπούσαν και τα νερά ήταν πολύ καθαρά κι εγώ ήμουν σε φάση ''woww".:eek:

Στο δεύτερο όνειρο είχαμε επίδειξη με ρούχα, και ήταν και η καρακάξα από τη σχόλη μου[άσχετο] και οι περισσότερες φόραγαν λευκά, είχα επιλέξει κι εγώ για το ρούχο μου λευκό, και το φόραγα η ίδια και έλεγα πόσο ωραίο είναι και μου' λεγαν και οι άλλοι πόσο όμορφο είναι και μπράβο μου κτλ. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top