Βγαίνετε πάντα μαζί με τον/την σύντροφό σας;

Πόσες φορές βγαίνετε μόνοι/ες σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 81)
  • Σεν πάω πουθενά χωρίς εκέινη/νο :inlove:

    Ψήφοι: 14 17.3%
  • Μια φορά τον μήνα καλά ειναι

    Ψήφοι: 8 9.9%
  • 2 φορές με τρείς ειναι αρκετές

    Ψήφοι: 15 18.5%
  • 6-7 φορές για να ξεδώσω

    Ψήφοι: 7 8.6%
  • 3 φορές την εβδομάδα περίπου

    Ψήφοι: 14 17.3%
  • Κουμπάκιας όποτε κάτσει....

    Ψήφοι: 16 19.8%
  • Δεν είναι στο χέρι μας :(

    Ψήφοι: 7 8.6%

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δηλαδή mania οι τσεκαρισμένοι φίλοι δεν μας αγαπάνε? :worry: :worry: :worry:

Ποιοι ειναι τσεκαρισμένοι; αυτοί που δεν πάνε τον σύντροφό μου; ή αυτοί που ειμαστε μαζί τους μια ολόκληρή ζωή και μιά μέρα βρείσκει ένα γκόμενο ή γκόμενα και τα βάζει μαζί σου; Αυτή που σου κλέγετε όταν έχει προβλήματα και όταν βρεί κάποιον που ειναι καθήκι και της πείς ότι δεν μου φένετε πολύ καλό παιδί πρόσεχε τα ξερνάει στον φίλο της και γίνεσε κακία;
Πόσοι απο δώ μέσα δεν την πάτησαν έστο μια φορά απο κάποια που χρόνια ήταν μαζί και η φίλη την πλήγωσε;

Βρείτε μία μόνο μια άλλα να απαντήσει ηλικρινά:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μόνο εγώ ειμαι αυτή που βγαίνω πάντα με τον σύντροφό μου και ειμαι 25 χρονών και παντρεμένη δεν ειμαι κανένα κοριτσάκι που απλά εχει σχέση μην το ξεχνάμε αυτό, άν ειμουν φρέσκια δεν θα μηλούσα ειμαι κοντά στα 4 χρόνια παντρεμένη και έπρεπε να είμουν ήδη αλλαγμένη. κανω λάθος;:worry:

Mάνια μου, άλλο 25 κι άλλο 35, έχει μια μικρή διαφορά, ή μάλλον καθόλου μικρή. Είναι πολύ μεγάλη.:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Mάνια μου, άλλο 25 κι άλλο 35, έχει μια μικρή διαφορά, ή μάλλον καθόλου μικρή. Είναι πολύ μεγάλη.:) :)

Απευθηνθηκα στην κοπελιά πρίν επιδή ειναι 28 άν δεν κάνω λάθος, άλλα και πάλι μπορώ να σου πώ ότι ένα 35 χωρίς γάμο με απόλητη ελευθερία δεν μπορεί να κρίνει βάση εμπιρίας αυτού που δεν έχει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Tι θέλει να πει ο ποιητής;:confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Tι θέλει να πει ο ποιητής;:confused: :confused:


Απο την στιγμή που δεν έχεις εμπειρία σε κάτι δεν πα νασε και 90 η γνώμη σου μετράει μέν άλλα όχι σαν αυτόν που την ζεί, άλλο να μου πεί ο ειληκρινής που ξέρω ότι ειναι παντρεμένος και ζεί κάποια πράγματα και άλλο απλά να λές ότι ακούς γενικά. Τώρα κατάλαβες τον ποιητη;
Ας έρθει ο ειληκρηνής να μου πεί ότι θέλει θα τον ακούσω θα τον σεβαστώ άλλα ξέρω ότι ΕΧΕΙ εμπειρία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Tι θέλει να πει ο ποιητής;:confused: :confused:

κάτι που είναι κοινή άποψη πολλών (και δική μου :))
δεν μπορείς να κρίνεις και να εισαι απόλυτος για κάτι που δεν ξέρεις...

Μου είναι αδύνατο (πχ!) να κρίνω [κυρίως]και να σχολιάσω τις (πχ) σχέσεις στις οποίες η γυναίκα ειναι 10 χρόνια μεγαλύτερη από τον άντρα, και κυρίως δεν μπορώ να είμαι απόλυτη στη γνώμη που έχω για αυτές από τη στιγμή που...ουδέποτε είχα σχέση με κάποιον 10 χρόνια μικρότερο και δεν έχω ιδέα πως είναι η καθημερινότητας της ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Απο την στιγμή που δεν έχεις εμπειρία σε κάτι δεν πα νασε και 90 η γνώμη σου μετράει μέν άλλα όχι σαν αυτόν που την ζεί, άλλο να μου πεί ο ειληκρινής που ξέρω ότι ειναι παντρεμένος και ζεί κάποια πράγματα και άλλο απλά να λές ότι ακούς γενικά. Τώρα κατάλαβες τον ποιητη;
Ας έρθει ο ειληκρηνής να μου πεί ότι θέλει θα τον ακούσω θα τον σεβαστώ άλλα ξέρω ότι ΕΧΕΙ εμπειρία ;)

κάτι που είναι κοινή άποψη πολλών (και δική μου :))
δεν μπορείς να κρίνεις και να εισαι απόλυτος για κάτι που δεν ξέρεις...

Μου είναι αδύνατο (πχ!) να κρίνω [κυρίως]και να σχολιάσω τις (πχ) σχέσεις στις οποίες η γυναίκα ειναι 10 χρόνια μεγαλύτερη από τον άντρα, και κυρίως δεν μπορώ να είμαι απόλυτη στη γνώμη που έχω για αυτές από τη στιγμή που...ουδέποτε είχα σχέση με κάποιον 10 χρόνια μικρότερο και δεν έχω ιδέα πως είναι η καθημερινότητας της ...
Ναι, αλλά ξέρω τι θέλω, τι δεν θέλω, τι μπορώ και τι δεν μπορώ.
Εγώ προσωπικά αυτό έχω πει μόνο.:) :) :)
Και δεν ήμουν πουθενά απόλυτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι, αλλά ξέρω τι θέλω, τι δεν θέλω, τι μπορώ και τι δεν μπορώ.
Εγώ προσωπικά αυτό έχω πει μόνο.:) :) :)


Δεν ειναι το ίδιο μπορεί να σου την βαρέσει μια μέρα και να πείς παντρέυομαι και να άλλαξουν όλα ή μπορεί να δείς μια γυναίκα και να νοιώσεις υπέροχα μαζί της.

Λίγοι ειναι εκείνοι που ξέρουν τι θα συμβεί στο μέλλον, ποτέ μην λές ποτέ (ξέρω ότι θα το πείς) δεν ξέρεις τι γίνετε ίσως αυριο άλλαξεις γνώμη και δεν θα ξέρεις τι σου γίνετε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν ειναι το ίδιο μπορεί να σου την βαρέσει μια μέρα και να πείς παντρέυομαι και να άλλαξουν όλα ή μπορεί να δείς μια γυναίκα και να νοιώσεις υπέροχα μαζί της.

Λίγοι ειναι εκείνοι που ξέρουν τι θα συμβεί στο μέλλον, ποτέ μην λές ποτέ (ξέρω ότι θα το πείς) δεν ξέρεις τι γίνετε ίσως αυριο άλλαξεις γνώμη και δεν θα ξέρεις τι σου γίνετε;)
Είδες που έκανες λάθος;:)
Το ποτέ μη λες ποτέ ισχύει και για μένα, ειδικά τόσο απρόβλεπτος που είμαι, και φυσικά μπορεί και να αλλάξω γνώμη.
(Αν και δεν το βλέπω.:) :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είδες που έκανες λάθος;:)
Το ποτέ μη λες ποτέ ισχύει και για μένα, ειδικά τόσο απρόβλεπτος που είμαι, και φυσικά μπορεί και να αλλάξω γνώμη.
(Αν και δεν το βλέπω.:) :) )


Ερχεσε στα λόγια μου και δεν έκανα λάθος απλά σου λέω ότι τα το τί θές άλλαζει απο στιγμή σε στιγμή, άρα φεν πέζει ρόλο η ηλικία άλλα ο χαρακτήρας, δεν θέλω να διαφωνήσουμε απλά θέλω να καταλάβεις τι νόιώθουν και οι άλλοι μπορεί να άλλαξω χτένισμα πρόσωπό σώμα ακόμα και απόψεις άλλα αυτό που νοιώθω για τον γάμο και για την πλήρη ένωση δεν άλλαζει, παντρέυτηκα για να περάσουμε κοινή ζωή αυτά έλεγα στα 10-15-20 αυτά λέω και τώρα, το μουλάρι δεν μπορεί να άλλαξει περπατισιά;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ερχεσε στα λόγια μου και δεν έκανα λάθος απλά σου λέω ότι τα το τί θές άλλαζει απο στιγμή σε στιγμή, άρα φεν πέζει ρόλο η ηλικία άλλα ο χαρακτήρας, δεν θέλω να διαφωνήσουμε απλά θέλω να καταλάβεις τι νόιώθουν και οι άλλοι μπορεί να άλλαξω χτένισμα πρόσωπό σώμα ακόμα και απόψεις άλλα αυτό που νοιώθω για τον γάμο και για την πλήρη ένωση δεν άλλαζει, παντρέυτηκα για να περάσουμε κοινή ζωή αυτά έλεγα στα 10-15-20 αυτά λέω και τώρα, το μουλάρι δεν μπορεί να άλλαξει περπατισιά;) :)
Χαχαχα έχεις πλάκα τελικά......
Εγώ δεν ξέρω τι θα γίνει στο μέλλον και τι μπορεί να αλλάξει στη ζωή μου,
εσύ όμως φαίνεται να ξέρεις.:D :D :D
Δηλαδή εσύ γνωρίζεις τι θα γίνει με το μέλλον σου, ενώ εγω όχι;:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Ποιοι ειναι τσεκαρισμένοι; αυτοί που δεν πάνε τον σύντροφό μου; ή αυτοί που ειμαστε μαζί τους μια ολόκληρή ζωή και μιά μέρα βρείσκει ένα γκόμενο ή γκόμενα και τα βάζει μαζί σου; Αυτή που σου κλέγετε όταν έχει προβλήματα και όταν βρεί κάποιον που ειναι καθήκι και της πείς ότι δεν μου φένετε πολύ καλό παιδί πρόσεχε τα ξερνάει στον φίλο της και γίνεσε κακία;
Πόσοι απο δώ μέσα δεν την πάτησαν έστο μια φορά απο κάποια που χρόνια ήταν μαζί και η φίλη την πλήγωσε;

Βρείτε μία μόνο μια άλλα να απαντήσει ηλικρινά:hmm:

Αυτοί που περιγράφεις mania μου δεν είναι φίλοι...:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χαχαχα έχεις πλάκα τελικά......
Εγώ δεν ξέρω τι θα γίνει στο μέλλον και τι μπορεί να αλλάξει στη ζωή μου,
εσύ όμως φαίνεται να ξέρεις.:D :D :D
Δηλαδή εσύ γνωρίζεις τι θα γίνει με το μέλλον σου, ενώ εγω όχι;:) :)


Δεν ειπα ότι ξέρω το μέλλον είπα ότι η συγκεκριμένη ΙΔΕΑ δεν αλλαζει και να χωρίσω πάλι το ίδιο θα πιστέυω για το γάμο άλλο το ένα άλλο το άλλο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μα αυτό θέλω να πω.
Γιατί εσύ ξέρεις οτι δεν θα αλλάξεις ιδέα,
ενώ για μένα λες οτι μπορεί και να αλλάξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτοί που περιγράφεις mania μου δεν είναι φίλοι...:no:


Με αφήνεις να σου θυμήσω;:)

https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4331
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=983
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4658


Και πολλά άλλα. ο κόσμος δεν ειναι ρόδινος καμάρι μου και το ξέρουμε όλοι εδώ μέσα. όλοι αρχισαν σαν φίλοι άλλα κάπου κατέληξαν, καλά κακά αυτά ειναι και οφήλουμε να το δεχτούμε, όλοι αυ΄τοί φίλοι ήταν άλλα δές τι έγινε, δεν λέω ότι πάντα έτσι ειναι άλλα καλύτερα να προσέχουμε τα νότα μας απο φιλίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα αυτό θέλω να πω.
Γιατί εσύ ξέρεις οτι δεν θα αλλάξεις ιδέα,
ενώ για μένα λες οτι μπορεί και να αλλάξω;


Γ*μω το δεν πρόκειτε να καταλάβεις έτσι όπως γράφω:mad: (εγώ εχω πρόβλημα)

Θα προσπαθήσω... Δεν ειπα ότι δεν θα αλλάξω όλων των ιδών τις ιδέες μ΄'ονο αυτό οτι ο γάμος ειναι δόσιμο.
Δεν ειπα ότι θα άλλαξεις τα πάντα όλο και κάτι θα σου μήνει απο ιδέες, απλά κάθε φορά λές δεν ειμαι για αυτό δεν μπορώ το άλλο πάντα όμος μέσα σού κάτι το έχεις σίγουρο. Θα μπορούσε να είναι το πιστη πατρίδα χωρίς το οικογένεια, ειναι σαν να ξέρουμε στάνταρ ότι θα πεθάνουμε και το έχουμε μέσα μας άλλα το πότε μπορεί να άλλαξει. Το ίδιο λέω και για σένα δεν ειπα ότι εισαι άστατος και ότι εισαι την μια έτσι και την άλλη γιουβέτσι απλά ότι μπορεί κάποια πράγματα που τα θεωρούμε στάνταρ να μην ισχείουν. Ειμαι σύγουρη ότι έχεις στάνταρ όπως δεν θα κλέψω τράπεζα λέμε τώρα ή δεν θα κάνω βιασμό ξαναλέμε και σίγουρα καποια στ'άνταρ που έχεις μέσα σού άλλα αυτό που λένε δεν θα χωρίσω και δεν θα παντρευτώ ποτέ δεν ειναι σίγουρο και το ξέρουμε όλοι μας.

Καταλαβες τι ενοώ; ότι δεν κατάλαβες σκούρινε και δώσε πάσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Με αφήνεις να σου θυμήσω;:)

https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4331
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=983
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4658


Και πολλά άλλα. ο κόσμος δεν ειναι ρόδινος καμάρι μου και το ξέρουμε όλοι εδώ μέσα. όλοι αρχισαν σαν φίλοι άλλα κάπου κατέληξαν, καλά κακά αυτά ειναι και οφήλουμε να το δεχτούμε, όλοι αυ΄τοί φίλοι ήταν άλλα δές τι έγινε, δεν λέω ότι πάντα έτσι ειναι άλλα καλύτερα να προσέχουμε τα νότα μας απο φιλίες.

Αυτά τα παραδείγματα δεν μπορούν να κλονίσουν την πίστη μου στη φιλία!;)
Και πιστεύω ότι όποιος δεν έχει αποκτήσει ούτε 1 ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ φίλο, είναι ανίκανος πνευματικά και συναισθηματικά να αγαπήσει πραγματικά οποιονδήποτε.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως διαπιστώνω ότι οι γυναίκες είναι αυτές που αναφέρουν "τα κάνω όλα με τον σύντροφο" και ότι "οι φίλοι είναι κατώτεροι". Νομίζω ότι αυτό που λένε ότι οι αντρικές φιλίες είναι πιο δυνατές ισχύει, καθώς πολλές γυναίκες όταν βρουν φίλο αλλάζουν νοοτροπία και σου δείχνουν σαφώς που σε έχουν γραμμένο.:/: Οι άντρες από την άλλη δίνουν περιθώρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Είχα καταλάβει και από πριν, δεν χρειαζόταν όλο αυτό.:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top