Βοήθεια στους πυροπαθείς

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σε καποιο αλλο φορουμ που συμμετεχω, σκεφτονται μηπως οργανωσουν κατι ολοι μαζι για το σκ που ερχεται..
Κατι του τυπου γεμιζουμε τα πορτ μπαγκαζ με νερο, τροφιμα και τα σχετικα και τα παμε (οχι χρηματα).
Δυστυχως, δεν ξερω αν θα μαζευτουν αρκετα ατομα απο εκει ωστε να γινει τελικα κατι τετοιο, αλλα αν καποιος απο εδω θελει να συμμετεχει σε κατι τετοιο.. θα βοηθουσε. Περισσοτερες πληροφοριες δεν εχω/γνωριζω αλλα αν καποιος ενδιαφερται μπορει να με ρωτησει και θα φροντισω να μαθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αυτο λεω κι εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Α, συγνωμη δεν το καταλαβα.
Νομιζω παντως, οτι ειναι πολυ καλη ιδεα. Και εννοειται οτι ειμαι μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχεις μαζεψει πραγματα? εχεις αυτοκινητο? σορι αν γινομαι αδιακριτη αλλα εμενα το βασικο προβλημα ειναι το αυτοκινητο..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αυτοκινητο εχω. Και στην συγκεκριμενη περιπτωση μπορω να βρω και φορτηγακι (τυπου transporter) αν χρειαστει (για αυτην την περιπτωση διπλωμα δεν εχω μονο).
Πραγματα δεν εχω μαζεψει (δεν εχω ασχοληθει καν) αλλα μεσα σε 2 μερες μπορω να βρω αρκετα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κ εγω θελω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Επισης σε περιπτωση που δεν γινει τιποτα τελικα, Gio κοιταξε κι αυτο..

Ο Δήμος Αμαρουσίου θα συγκεντρώνει μέχρι τις 31 Αυγούστου τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημαρχιακού Μεγάρου (Βασ. Σοφίας 9 και Δημητρίου Μόσχα). Η αίθουσα θα είναι ανοιχτή από τις 8 το πρωί έως τις 8 το βράδυ. Το πρώτο μέρος βοήθειας στους Δήμους Ζαχάρως, Μεγαλόπολης και Αρχαίας Ολυμπίας, θα αποσταλεί στους πυροπαθείς την Τετάρτη.
Ο Δήμος Κηφισιάς συγκεντρώνει τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης στο Πολύιατρείο του Δήμου -Τατοΐου 11 Κηφισιά (8:30 -14:00).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α ρε διαβολινα! μπραβο, αυτο που λες με τους δημους ειναι η καλυτερη λυση... εχω πολυ σοβαρο προβλημα με τη μετακινηση. μηπως να το κανουμε απλα ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Υποθετω, οτι κι αλλοι δημοι το κανουν. Απλα για τους συγκεκριμενους γνωριζουμε σιγουρα.
Νομιζω οτι αυτο με τους δημους ειναι κατι πιο σιγουρο, γιατι αν περιμενεις να μαζευτει κοσμος.. σωθηκες. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτοκινητο εχω. Και στην συγκεκριμενη περιπτωση μπορω να βρω και φορτηγακι (τυπου transporter) αν χρειαστει (για αυτην την περιπτωση διπλωμα δεν εχω μονο).
Πραγματα δεν εχω μαζεψει (δεν εχω ασχοληθει καν) αλλα μεσα σε 2 μερες μπορω να βρω αρκετα πραγματα.

Μα, για transporter δε θέλεις άλλο δίπλωμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
μου έδωσαν μια ηλεκτρονική διεύθυνση που δίνει μαζεμένες πληροφορίες για το πώς να βοηθήσουμε.
να τη δώσω η παραβαίνω κάποιον κανόνα? μπλοκ είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι εχεις δικιο Miss! εμενα μου λενε οτι μπορουν να με πανε μονο το αλλο σκ, και γω τοτε θα δουλευω, δε μπορω...
μαλλον αυτο με το δημο... εκτος αν η Prime εχει να μας δωσει νεες Info..
prime Νομιζω οτι επιτρεπεται αυτο.. αλλα ας απαντησει καποιος με σιγουρια ρε παιδια απο την οδ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
λοιπόν το δίνω και αν υπάρχει πρόβλημα σβήστε το, αν και δε νομίζω..

https://www.anadasosi.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οκεικ, ευχαριστουμεεεεεεεε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Επισης, μπορεις να απευθυνθεις στον Ερυθρο Σταυρο.


Μα, για transporter δε θέλεις άλλο δίπλωμα...

Εχω (β') ερασιτεχνικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για όσους ενδιαφέρονται να βοηθήσουν ας ρίξουν και εδώ μια ματιά.

www.ihelp.gr

Υ.γ.: Πάντως τα 3000? που έχουν μαζευτεί μέχρι στιγμής είναι λίγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Για όσους ενδιαφέρονται να βοηθήσουν ας ρίξουν και εδώ μια ματιά.

www.ihelp.gr

Υ.γ.: Πάντως τα 3000? που έχουν μαζευτεί μέχρι στιγμής είναι λίγα
Το ποσό ανεβαίνει όση ώρα περνάει (δε χρειάζεται καν να κάνεις refresh τη σελίδα) :) .

Πάντως μπράβο σε όλους όσους συμβάλλουν στη προσφορά χρημάτων και γενικά για τη κάθε είδους προσφορά βοήθειας (από επιχειρήσεις και πολίτες)
Είναι πάρα πολύ σημαντικό για να αντεπεξέλθουν οι άνθρωποι μετά από αυτό. :(



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
---------------------
Ανακοίνωση από την Ομάδα Διαχείρησης:
Σε αυτό το thread, λόγω του ειδικού χαρακτήρα του θέμματος, επιτρέπεται να δημοσιεύσετε οτιδήποτε που θα μπορούσε χρηστικά να βοηθήσει το συγκεκριμένο σκοπό.


--------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Ανοιχτή γραμμή για δωρεές από οποιοδήποτε δίκτυο σταθερής η κινητής τηλεφωνίας. 1555
Λογαριασμός δωρεάς σε οποιαδήποτε ελληνική τράπεζα. 2341103053
Από το εξωτερικό: IBAN GR380100023000000 2341103053

Τα θύματα χρειάζονται ΟΤΙΔΉΠΟΤΕ έχετε.

ο λογαριασμός δεν είναι για όλες τις τράπεζες
στην εθνική που δουλεύω είναι άλλος
αθ τον μάθω και θα τον γραψω αύριο
εντελως πληροφοριακά, ο λογαριασμός αυτός άνοιξε χτες και την ίδια μέρα όταν τον τσέκαρα τελευταία φορά είχε πάνω από 270.000,00 € :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top