Αδικούνται άραγε τα "καλά παιδιά" στις σχέσεις με το άλλο φύλο;

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Oταν ποθείς εσύ δηλαδή καταστρέφεις ; Δεν έγραψα ότι ο πόθος μετασχηματίζεται σε έρωτα, αλλά ότι ο πόθος μετασχηματίζεται με τον καιρό σε σχέσεις απ'τις οποίες απουσιάζει τελείως η εξουσία αν πράγματι αγαπάς κάποιον. Οι πληγές μου υπαρκτές όπως όλων των ανθρώπων, και δεν ντρέπομαι να τις κρύψω. Για τις δικές σου πληγές μου έδωσε το δικαίωμα να γράψω αυτό όλο που παρατηρώ από την αρχή. Αν κάνω λάθος και όλα όσα έχεις γράψει ως τώρα είναι για πλάκα, πράγμα που ποτέ δεν πίστεψα, γιατί σε έχω από τα πλέον σοβαρά μέλη, τότε πράγματι μπορεί να κάνω λάθος ότι το κακό παιδί δεν είναι απλά ένα αστείο σου, αλλά ότι προσπαθείς να είσαι κακό παιδί, και ότι όλο αυτό είναι μια άμυνα. 'Οσο για μένα τι νόημα έχει να σου πω τι θεωρώ κακό παιδί και τι κακό κορίτσι ; Ούτε γω δεν ξέρω αν είμαι διάολος ή άγγελος ακόμα. Αγγελικός σατανάς και σατανικός άγγελος ίσως ; :D Λες να είμαι τα φτερά του μαύρου αγγέλου ίσως που είπε και κάποιος παλιότερα ; Ο DrStranglelove ? :devil: Kαλή χρονιά, αυτές οι ώρες είναι μακρυά από το pc καλύτερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ακόμα δεν έχω καταλήξει τι ακριβώς συμβαίνει στα πολλαπλά ενδεχόμενα που τρακαρίζεσαι με έναν άνθρωπο.

έχουμε να μάθουμε πολλά ως ψυχές... γιαυτό και κάθε άνθρωπος που συναντάμε είναι ενδεχομένως και δάσκαλος μας και μαθητής μας για διαφορετικά μαθήματα...

Αλλα έχεις να πάρεις/μάθεις από την σύντροφο που σου βγάζει το ψάρι κι άλλα απ αυτή που σου βγάζει το wild thing...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
έχουμε να μάθουμε πολλά ως ψυχές... γιαυτό και κάθε άνθρωπος που συναντάμε είναι ενδεχομένως και δάσκαλος μας και μαθητής μας για διαφορετικά μαθήματα...

'Ημουν και θα είμαι μόνο ο DrStrangelove. 'Εμαθα από μια γυναικεία ψυχή προ αμνημονεύτων ότι αυτό είμαι :D και το διατύπωσα μερικά χρόνια αργότερα με ένα ψευδώνυμο διφορούμενο και παρεξηγημένο. Τα γεγονότα και οι εμπειρίες από τότε επιβεβαιώνουν εκείνη και κανέναν άλλον. Οι υπόλοιπες ψυχές επαναλαμβάνουν περίπου τις κοινοτυπίες τους ταξινομώντας με σε κάτι που δεν είμαι. Το καλό παιδί απέχει πολύ από την πραγματικότητα, όπως και το κακό παιδί. Τα μαθήματά τους μετά βίας μου συγκρατούν τα μάτια ανοιχτά από τη νύστα μπροστά στο τότε μεγαλείο. Ο δάσκαλος στη ζωή μας είναι ένας, αυτή είναι η άποψή μου, και το concept σύμφωνα με το οποίο θα κινηθούμε πάνω κάτω δεν αλλάζει. Wild thing με τίποτα, καλό παιδί επίσης με τίποτα. Οποιοσδήποτε άλλος όρος δεν με περιγράφει και δεν με αφορά. Μόνο DrStrangelove.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τα μαθήματα της ζωής που λαμβάνουμε ή δίνουμε δεν είναι πάντα ορατά με ... γυμνό μάτι :P


ακόμα κι αν έχεις δίκιο ότι δεν έχεις πάρει μαθήματα (πράγμα που διαφωνώ κάθετα αλλά δεν μπορώ να σε πείσω για το αντίθετο γιατί είναι θέμα προσωπικής εκτίμησης του καθενός στο ΤΙ είναι μάθημα ζωής), μπορεί να δίνεις μαθήματα... μπορεί να είσαι εσύ ο δάσκαλος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Σέξυ (σ' εφτά, σ' οκτώ...) με κάνει η κακία μου, η βάναυσή μου σκληρότητα, ο αλήτικος χαρακτήρας μου, ο κακός μου ο καιρός!!

(είδα τους 20 πιο σέξυ άντρες στο Mega Channel και κατάλαβα ποιους γουστάρουν περισσότερο οι γυναίκες...:lol:)

Πέρα απ' την πλάκα, είδα σήμερα τους άντρες πρωταγωνιστές τους οποίους οι τηλεθεάτριες του Mega Channel ως τους πιο σέξυ άντρες. Φυσικά μέσα στην εικοσάδα, υπήρχε πλήρης εκπροσώπηση. Υπήρχαν τα καλά παιδιά, οι "γλυκούληδες", οι όμορφοι, οι gay, αλλά τις καλύτερες θέσεις, ως επί το πλείστον, κατέλαβαν σκληροί τύποι, όπως ο Γεωργούλης (ατάκες: "Θέλεις να μιλήσουμε για μας;" απάντηση Γεωργούλη: "ΟΧΙ". "Θέλεις να κοιμηθούμε μαζί απόψε;" Απάντηση Γεωργούλη: "ΟΧΙ". Ούτε ο Μεταξάς να ήταν ο άνθρωπος...:P), ο μόνιμα ξυνισμένος κι επιθετικός Μαρκουλάκης, ο διεφθαρμένος Χειλάκης που πηδούσε τη μάνα του κολλητού του (εκεί να δεις ξυνίλα και νεύρα ο Μαρκουλάκης :hehe:) διάφοροι άλλοι αξύριστοι και καφροσέξουαλ (δέστε χαρακτηριστικά το νούμερο 1), τύποι σε ρόλους μπάτσου, άλλοι που σπάνε και κανένα ποτήρι στο θυμό τους επάνω, κλπ.

Αναρωτιέμαι λοιπόν: Μήπως τελικά οι γυναίκες, στην μεγάλη τους πλειοψηφία, θεωρητικά ψάχνουν για το καλό παιδί, με ευαισθησίες, με τρόπους, με γλυκύτητα χαρακτήρος, να συζητάνε μαζί του τη σχέση τους χωρίς σταματημό κλπ, αλλά στην πραγματικότητα έλκονται ερωτικά από τους "σκληρούς", "τραχείς" στο χαρακτήρα και γενικότερα τσογλαναράδες κάθε είδους; Μήπως τελικά θέλουν να παντρεύονται τους πρώτους, ώστε να τους απατούν (έστω νοερά) με τους δεύτερους;

Για τους/τις ενδιαφερόμενους/νες, ακολουθεί η λίστα των είκοσι πιο σέξυ πρωταγωνιστών του Mega:

1 Αλέξανδρος Σταύρου - Βέρα στο δεξί

2 Αλέξης Γεωργούλης - Είσαι το ταίρι μου

3 Παναγιώτης Μπουγιούρης - Τα μυστικά της εδέμ

4 Πέτρος Μπουσουλόπουλος - Ευτυχισμένοι μαζί

5 Χριστόφορος Παπακαλιάτης - Κλείσε τα μάτια

6 Γιώργος Χρυσοστόμου - LAPD

7 Αποστόλης Τότσικας - Μαζί σου

8 Σταύρος Ζαλμάς - Άφρικα

9 Κων/νος Μαρκουλάκης - Να με προσέχεις

10 Αντώνης Καρυστινός - Singles 2

11 Αιμίλιος Χειλάκης - Η ζωή που δεν έζησα

12 Σπύρος Παπαδόπουλος - Περί ανέμων και υδάτων

13 Κώστας Αποστολίδης - Αέρινες Σιωπές

14 Γιάννης Φέρτης - Βεντέτα

15 Γιώργος Νινιός - Μη φοβάσαι τη φωτιά

16 Νίκος Σεργιανόπουλος - Άλμα Λίμπρε

17 Ιωάννης Παπαζήσης - Μια στιγμή δυο ζωές

18 Δημήτρης Αλεξανδρής - Ίχνη

19 Μέμος Μπεγνής - 7 θανάσιμες πεθερές

20 Άρης Λεμπεσόπουλος - Η αίθουσα του θρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Η κακία μου, η βάναυσή μου σκληρότητα

αυτα δεν ειναι σεξυ παντως:/:
Εμενα με απωθουν. Αληθεια υπαρχουν γυναικες που τους γοητευουν αντρες τετοιου τυπου? Αν ναι, ας εμφανιστουν να μας πουν και γιατι για να καταλαβω που τοχω κι απορια τωρα...:confused:

στο μεγκα τι ελεγε χαος? οτι αυτα γοητευουν κι αρεσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μη το λες μαιντ...
εχω φιλη που αν ο αλλος δεν ειναι ''κωλοπαιδο'' δε τη βρησκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Α ναι σιγουρα, γνωριζω κι εγω τετοιες περιπτωσεις. Εξαρταται ομως πως το εννοουμε το κωλοπαιδο. Δηλαδη να τη χτυπα? να την απατα? να τη μειωνει? να τη προσβαλλει? Να ειναι κακος και σκληρος χωρις τσιπα ευαισθησιας? Εγω αυτους εννοω κωλοπαιδα κι οχι τους τυπους που αρεσουν στις κοπελες με τις μηχανες πχ, την ψωροαλητεια(τη λεω -ψωρο- διοτι η αλητεια ειναι κακη λεξη, ενω αυτη ειναι μαλακη αλητεια), τη μαγκια, το ντυσιμο το ψαγμενο κλπκλπ? Γιατι αυτοι οι τυποι μπορει να ειναι τα καλυτερα παιδια και δε θα πρεπει να τους κατηγοριοποιουμε στα κακα παιδια, οπως θελουν μερικοι να τους λενε(οι πραγματικοι κακοι δηλαδη)

Στην πρωτη περιπτωση υποθετω πως το κοριτσι απλως δεν εχει βρει ακομα τι θελει απο τον εαυτο της, αισθημα κατωτεροτητας, πιστευει πως το αξιζει κοκ. Αυτο το κοριτσι μαλλον χρειαζεται βοηθεια..:/: κι ο τυπος μοναξια και σφαλιαρα(οχι κατ επιλογη του ομως) μεχρι να ισιωσει και αν... ειναι αυτο που λεγα σε ενα αλλο θεμα, πως οι καταστροφικοι ανθρωποι- οσοι δημιουργουν καταστροφες- ειναι η χειροτερη ρατσα ανθρωπων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βρε συ μαιντ ο χαος απαντησε με μια δοση χιουμορ ο ανθρωπος!

σε λιγο θα παρουμε να τον καταγγειλουμε και στην αστυνομια για ξυλοδαρμο της συντροφου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καταρχας δε μιλησα πανω για το Χαος. Βεβαια αν εννοουσε οσα εγραψε θα μιλουσα και για κεινον.

Υπεθεσα πως κανει χιουμορ, χωρις να το διασταυρωσω βεβαια(δεν ειχε ενα σμαιλυ η πρωτη φραση του).
Η διαπιστωση μου για τα κακα παιδια ειναι γενικευμενη και θεωρησα μιας που το φερε η κουβεντα, καλο για μενα να πω και την αποψη μου πανω στο θεμα κωλοπαιδου μπλα μπλα μπλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Καταρχας δε μιλησα πανω για το Χαος. Βεβαια αν εννοουσε οσα εγραψε θα μιλουσα και για κεινον.
Εγώ έχω προσαρμόσει προσεκτικά το image μου, όπως μ' έχει καθοδηγήσει ο ανυπέρβλητος image maker που έχω προσλάβει εδώ και χρόνια, ο τεράστιος Ψινάκης!!:clapup: Σύμφωνα με τη μόδα που κυκλοφορεί, με συμβούλευσε να αφήσω γύρω μου να αιωρείται, ένας αέρας σκληρού κι ανάλγητου, κάφρου και τραχύ, ιταμού κι αιμοδιψή (μμμ, και κάποιος άλλος δεν έλεγε τα ίδια νομίζω;; ;)), γιατί αυτό λέει προκαλεί ρίγη συγκίνησης στον γυναικείο πληθυσμό (όχι ότι με νοιάζει δηλαδή, αλλά ξέρεις τώρα...:lol:). Ε, είπα κι εγώ, gay είναι ο άνθρωπος, κάτι θα καταλαβαίνει περισσότερο από μένα για τις γυναίκες...:hehe:

Υπεθεσα πως κανει χιουμορ, χωρις να το διασταυρωσω βεβαια(δεν ειχε ενα σμαιλυ η πρωτη φραση του).
Ναι, σάμπως όταν βάζω γελάκια, πιστεύει κανείς πως κάνω πλάκα;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
(...)
Για τους/τις ενδιαφερόμενους/νες, ακολουθεί η λίστα των είκοσι πιο σέξυ πρωταγωνιστών του Mega:
(...)


Και εκτός συναγωνισμού...

Λάκης ο Γλυκούλης!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλα ,ενοουμαι καλου χαρακτηρα,,οχι υποτακτικα και χαμηλων τονων
οχι μαλακες δηλ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
..... Εγω αυτους εννοω κωλοπαιδα κι οχι τους τυπους που αρεσουν στις κοπελες με τις μηχανες πχ, την ψωροαλητεια(τη λεω -ψωρο- διοτι η αλητεια ειναι κακη λεξη, ενω αυτη ειναι μαλακη αλητεια), τη μαγκια, το ντυσιμο το ψαγμενο κλπκλπ? Γιατι αυτοι οι τυποι μπορει να ειναι τα καλυτερα παιδια και δε θα πρεπει να τους κατηγοριοποιουμε στα κακα παιδια, οπως θελουν μερικοι να τους λενε(οι πραγματικοι κακοι δηλαδη)

Η υποκρισία και το image making δηλαδή δεν μπαίνει στα κακά παιδιά? Γιατί εμείς πάλι λέγαμε "μαγκιά, κλ....κι ....".:hmm:
Οι κόκκινες λέξεις δεν θα έπερεπε να επιβιώνουν στις φαντασιώσεις μετεφηβικών ηλικιών. Κάτι σε λοβοτομή μου κάνουν και δακρύβρεχτο σήριαλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι γυναικες θελουν τα κακα παιδια οπως οι ανδρες θελουν τις πουτ@νες ...καποιοι ναι ευτυχως οχι ολοι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οι γυναικες θελουν τα κακα παιδια οπως οι ανδρες θελουν τις πουτ@νες ...καποιοι ναι ευτυχως οχι ολοι...:)


ε?:confused:

απο ποτε ισχυει αυτο?
εγω οσους ανδρες εχω γνωρισει ακομα και το να βριζει μια γυναικα τους ξενερωνει... ποσο μαλλον να ναι και πουτ@ν@.

αλλο τωρα αν εννοεις να ναι πουτ@ν@ στο κρεβατι. εχει διαφορα.
εκει χρειαζεται κιολας.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τα κακα κοριτσια ενοω..οψι τα κοριτσια με φρονιμο μυαλο αλλα τις πεταχτες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αγαπητή love angel ο όρος πουτάνα στην ορολογία των ανδρών είναι η γυναίκα η οποία παρεκλίνει από το πρότυπο θηλυκού του 60' στις παλιές ελληνικές ταινίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
συνεχιζω να μη καταλαβαινω σα μικρο και αθωο κοριτσακι που ειμαι. :redface:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
συνεχιζω να μη καταλαβαινω σα μικρο και αθωο κοριτσακι που ειμαι. :redface:

:P
δεν πειραζει..οταν μεγαλωσεις θα καταλαβεις..:P:P:D
το ξερεις υπου λενε πολλοι ..οτι θελουν τη γυναικα "και παρθενα και πουτ@να:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top