Όταν ενδιαφέρεστε για δεσμευμένο/η...;

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
............, το κέρατο που θα του φυτέψει μια γυναίκα δεν συγκρίνεται με τίποτα:whistle:

και γιατι πιδι μ'? τι διαφορα εχει? :hmm:

Το κέρατο αυτό καθαυτό δεν έχει καμία διαφορά .... αυτό που έχει διαφορά είναι το πλήγμα στον αντρικό εγωϊσμό!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Το κέρατο αυτό καθαυτό δεν έχει καμία διαφορά .... αυτό που έχει διαφορά είναι το πλήγμα στον αντρικό εγωϊσμό!!!! :P
Δεν υπάρχει κανένα πλήγμα σε κανένα (αντρικό) εγωισμό!! Στη συγκεκριμένη περίπτωση, ο κοινός αγών μας καθιστά.... συναδέλφους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κανένα πλήγμα σε κανένα (αντρικό) εγωισμό!! Στη συγκεκριμένη περίπτωση, ο κοινός αγών μας καθιστά.... συναδέλφους!

Speak for yourself ..... ξέρω κάτι εγωϊσμούς εγώ .... τεράστιους σαν τα κυκλώπεια τείχη!!!! :P:P:P
Αφού να φανταστείς κάποιοι έχουν το θράσος να ξεπερνούν ακόμα και το δικό μου εγωϊσμό!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κανένα πλήγμα σε κανένα (αντρικό) εγωισμό!! Στη συγκεκριμένη περίπτωση, ο κοινός αγών μας καθιστά.... συναδέλφους!

Μπααα μην το λες.:P:P
Μα ειναι και θεμα ...φυσης. Οι ανδρες ειναι πολυ πιο εγωιστες.:P
Τουλαχιστο αποσα εχω δει, η γυναικα με μεγαλυτερες πιθανοτητες θα το επεξεργαστει, θα το χειριστει αλλιως.
Ενας αντρας ειναι ικανος για ενα κερατο να γκρεμισει τα παντα, να τα μηδενισει ολα και γενικα θεωρω αδικο για μια στραβη στο γαμο στη σχεση τελοσπαντων να μηδενιζεται ο,τι εχει προηγηθει. Ασε που νομιζω πως αν μια γυναικα κερατωσει εχει φυγει προ πολλου απο τη σχεση (συναισθηματικα). Για εναν ανδρα, δεν ειμαι τοσο σιγουρη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μπααα μην το λες.:P:P
Μα ειναι και θεμα ...φυσης. Οι ανδρες ειναι πολυ πιο εγωιστες.:P
Τουλαχιστο αποσα εχω δει, η γυναικα με μεγαλυτερες πιθανοτητες θα το επεξεργαστει, θα το χειριστει αλλιως.
Ενας αντρας ειναι ικανος για ενα κερατο να γκρεμισει τα παντα, να τα μηδενισει ολα και γενικα θεωρω αδικο για ενα κερατο ας πουμε η για μια στραβη στο γαμο στη σχεση τελοσπαντων να μηδενιζεται ο,τι εχει προηγηθει.

Όταν τα κάνουν αυτοί όμως ούτε γάτα ούτε ζημιά:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Όταν τα κάνουν αυτοί όμως ούτε γάτα ούτε ζημιά:whistle:

Μωρε και πολλη γατα και πολλη ζημια αλλα πιο ησυχα τουλαχιστον:P:hehe:



Μηπως η γυναικα εν τελει ειναι πιο αναισθητη ή πιο λογικη?
Ιδου η απορια μου τωρα. Μαλλον το δευτερο. Αφου αποδεδειγμενα και το αλλο πως οι ανδρες ειναι περισσοτερο συναισθηματικοι και κλονιζεται το εγω τους πολυ δυνατοτερα.

Α. Ακομα και στις φιλιες. Εμεις οι γυναικες μπορει να τσακωθουμε πιο ευκολα αλλα δε θα δυαλυσουμε το ιδιο ευκολα μια φιλικη σχεση. Ρωτηστε εναν ανδρα που ξεκοψε με τον καλυτερο του φιλο τι καντηλια θα του κατεβασει.:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Ασε που νομιζω πως αν μια γυναικα κερατωσει εχει φυγει προ πολλου απο τη σχεση (συναισθηματικα). Για εναν ανδρα, δεν ειμαι τοσο σιγουρη.....
Eίναι που οι άνδρες έχουμε μεγάάάάάάλη.....καρδιά και εύρος συναισθημάτων, γι αυτό ;)

Στο κουτί σου γρήγορα εσύ!!!!!!!!!!:P_:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μωρε και πολλη γατα και πολλη ζημια αλλα πιο ησυχα τουλαχιστον:P:hehe:



Μηπως η γυναικα εν τελει ειναι πιο αναισθητη ή πιο λογικη?
Ιδου η απορια μου τωρα. Μαλλον το δευτερο. Αφου αποδεδειγμενα και το αλλο πως οι ανδρες ειναι περισσοτερο συναισθηματικοι και κλονιζεται το εγω τους πολυ δυνατοτερα.

Α. Ακομα και στις φιλιες. Εμεις οι γυναικες μπορει να τσακωθουμε πιο ευκολα αλλα δε θα δυαλυσουμε το ιδιο ευκολα μια φιλικη σχεση. Ρωτηστε εναν ανδρα που ξεκοψε με τον καλυτερο του φιλο τι καντηλια θα του κατεβασει.:P:D

Εντάξει έχεις δίκιο αλλά σκέψου πως θάβουμε οι γυναίκες:/:
Και πως κολλητές πλακώνονται για έναν άντρα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εντάξει έχεις δίκιο αλλά σκέψου πως θάβουμε οι γυναίκες:/:
Και πως κολλητές πλακώνονται για έναν άντρα..:/:

Εξαρταται τι εννοουμε θαψιμο. Αλλο κουτσομπολιο κι αλλο θαψιμο.
Οι αντρες θαβουν, οι γυναικες κουτσομπολευουν, αυτο εχω δει.
Κολλητες να πλακωνονται για αντρα, δε το χω ζησει. Φιλες μου δηλαδη που να την εχουν πεσει σε σχεση μου. Ε αν εχει συμβει αποδεικνυεται πως δεν ειναι φιλες(ουτε και ηταν ποτε υποθετω).
Υπαρχει ομως και κατι αλλο διαφορετικο, να καμακωνουν τον ιδιο τυπο οι φιλεναδες.

Ερωτηση- θα σας δυσαρεστουσε αν ενας που σας αρεσει(προσοχη, δε μιλαμε για σχεση), την επεφτε σε μια φιλη σας τελικα?
(πηγα να απαντησω πρωτη εγω, αλλα προτιμω να δω πρωτα τις τοποθετησεις σας)

υσ. σορυ, ξεχασα να κανω merge
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εξαρταται τι εννοουμε θαψιμο. Αλλο κουτσομπολιο κι αλλο θαψιμο.
Οι αντρες θαβουν, οι γυναικες κουτσομπολευουν, αυτο εχω δει.
Κολλητες να πλακωνονται για αντρα, δε το χω ζησει. Φιλες μου τουλαχιστον που να την εχουν πεσει σε σχεση μου. Ε αν εχει συμβει αποδεικνυεται πως δεν ειναι φιλες.
Εχει συμβει ομως το αντιθετο, να καμακωνουμε τον ιδιο τυπο και να κοιτιομαστε οι φιλεναδες, στο τελος να χαμογελαμε.
Το τι λεν τα ματια μας εκεινη την ωρα ειναι αλλο θεμα. Αν ποτε μου τυχαινε να μου αρεσει καποιος και να τη πεσει σε φιλη μου, δε θα με δυσαρεστουσε. Τουλαχιστον μη παει χαμενος.:P

Χαχαχαχα πολύ χαλαρή είσαι εσύ! Και τα δύο φύλα έχουν και θετικά και αρνητικά..
Ίσως "συγχωρούμε" πιο εύκολα γιατί μας κερατώνουν πιο εύκολα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Eίναι που οι άνδρες έχουμε μεγάάάάάάλη.....καρδιά και εύρος συναισθημάτων, γι αυτό ;)

Ναι, ναι ... όταν τα κάνετε εσείς είναι θέμα μεγάλης καρδιάς και εύρους συναισθημάτων!:eek:
Όταν τα κάνουμε εμείς, είμαστε κάτι άλλο..... !:/:


Και μετά μου λες ...δεν είναι θέμα εγωϊσμού!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στο κουτί σου γρήγορα εσύ!!!!!!!!!!:P_:P

Αστο παιδι ησυχο να αναρωτηθει. Κι εγω στην ηλικια της τα ιδια αναρωτιομουν... και το χειροτερο? Ηθελα αμεσες απαντησεις.:P
Μεχρι που ''μεγαλωσα'' κι εγινα μια Εμμα, δεν εχω απαντησεις και δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα.:whistle:
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χαχαχαχα πολύ χαλαρή είσαι εσύ! Και τα δύο φύλα έχουν και θετικά και αρνητικά..
Ίσως "συγχωρούμε" πιο εύκολα γιατί μας κερατώνουν πιο εύκολα:/:

Μπααα ουτε αυτο μη το λες, οτι συγχωρουμε πιο ευκολα. Κοιτα να δεις που ανοιγεις μεγαλη κουβεντα και πρεπει να προσεχω πως θα σου μιλαω.:)
Το ιδιο απατουν τα δυο φυλα ιλιακι, με την ιδια συχνοτητα, τα συναισθηματα αλλαζουν. Κι οταν μιλω για συχνοτητα δεν εννοω μονο της πραξης αλλα και της σκεψης. Η γυναικα ειναι πιο πονηρη ανεκαθεν. Ο αντρας πιο ευκολος στο να τον εντοπισεις.
Σημασια εχει ομως στο τελος, να γινεται κι ενας απολογισμος. Απατησα (και χωρισα εν τελει- ειναι η πιο φυσιολογικη καταληξη μιας σχεσης μιας μονογαμικης κοινωνιας) γιαυτο και γιαυτο το λογο, οι γυναικες (να πού μπερδευεσαι) εχουν τις απαντησεις. Οι αντρες οχι ευκολως, δεν εκφραζονται και δεν αναλυουν οπως εμεις. Γιαυτο και τους εχουμε βγαλει την ταμπελα ''κερατωνουν περισσοτερο''. Δεν ισχυει. Απλως δεν ξερουν ή δε μπορουν να εντοπισουν το γιατι το κανουν.

Να κλεισω καπως γιατι πρεπει να φυγω ενω η κουβεντα μας αυτη μου αρεσε πολυ και θα την προτιμουσα πιο αμεση απο το εμμεσο του φορουμ

Οσοι αγαπουν, δεν απατουν, ουτε επαιτουν ουτε απαιτουν, αυτο να χουμε κατα νου ολοι μας.
χχχ

Αχ τι θετικό! Σε ευχαριστώ πολύυυυ:P:P


:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Και μετά μου λες ...δεν είναι θέμα!!!
Θέμα "γούστου" είναι, και όχι φύσης, φύλου και ιδιαίτερων χαρακτηριστικών τους! Απορώ πως κρίνετε με βάση την δεύτερη βαθμίδα κατάταξης των εμβίων όντων!
Αιδώς κορίτσια!!!!!!!!!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μπααα ουτε αυτο μη το λες, οτι συγχωρουμε πιο ευκολα. Κοιτα να δεις που ανοιγεις μεγαλη κουβεντα και πρεπει να προσεχω πως θα σου μιλαω.:)
Το ιδιο απατουν τα δυο φυλα ιλιακι, με την ιδια συχνοτητα, τα συναισθηματα αλλαζουν. Κι οταν μιλω για συχνοτητα δεν εννοω μονο της πραξης αλλα και της σκεψης. Η γυναικα ειναι πιο πονηρη ανεκαθεν. Ο αντρας πιο ευκολος στο να τον εντοπισεις.
Σημασια εχει ομως στο τελος, να γινεται κι ενας απολογισμος. Απατησα (και χωρισα εν τελει- ειναι η πιο φυσιολογικη καταληξη μιας σχεσης μιας μονογαμικης κοινωνιας) γιαυτο και γιαυτο το λογο, οι γυναικες (να πού μπερδευεσαι) εχουν τις απαντησεις. Οι αντρες οχι ευκολως, δεν εκφραζονται και δεν αναλυουν οπως εμεις. Γιαυτο και τους εχουμε βγαλει την ταμπελα ''κερατωνουν περισσοτερο''. Δεν ισχυει. Απλως δεν ξερουν ή δε μπορουν να εντοπισουν το γιατι το κανουν.

Να κλεισω καπως γιατι πρεπει να φυγω ενω η κουβεντα μας αυτη μου αρεσε πολυ και θα την προτιμουσα πιο αμεση απο το εμμεσο του φορουμ

Οσοι αγαπουν, δεν απατουν, ουτε επαιτουν ουτε απαιτουν, αυτο να χουμε κατα νου ολοι μας.
χχχ



:P:)

Ναι ε? Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια. Ακούω και βλέπω..
Μάλλον όμως, ναι, είναι άλλο θέμα..:/:
Όπως και να 'χει το κέρατο είναι κέρατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ερωτηση- θα σας δυσαρεστουσε αν ενας που σας αρεσει(προσοχη, δε μιλαμε για σχεση), την επεφτε σε μια φιλη σας τελικα?
(πηγα να απαντησω πρωτη εγω, αλλα προτιμω να δω πρωτα τις τοποθετησεις σας

Οχι βεβαια...Δε βλεπω ανταγωνιστικα τις αλλες γυναικες και δη τις φιλες μου...Να δυσαρεστηθω δηλαδη επειδη δεν ειμαι του γουστου καποιου και ειναι η Σουλα απεναντι? Χαζομαρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Θέμα "γούστου" είναι, και όχι φύσης, φύλου και ιδιαίτερων χαρακτηριστικών τους! Απορώ πως κρίνετε με βάση την δεύτερη βαθμίδα κατάταξης των εμβίων όντων!
Αιδώς κορίτσια!!!!!!!!!! :eek:

Χρυσέ μου ..... την αιδώ καλό είναι να την έχουμε γι΄αυτά που κάνουμε!

Και βέβαια είναι θέμα χαρακτήρα, παρ' όλ' αυτά θα πρέπει να παραδεχτούμε, ότι επειδή ακριβώς ο χαρακτήρας είναι κάτι που διαμορφώνεται και από την επίδραση του κοινωνικού συνόλου και επειδή, μέχρι πρότινος τουλάχιστον, το κοινωνικό σύνολο ήταν πιο "ελαστικό" στην απιστία των ανδρών .... ε όπως και να το κάνουμε, κατά κύριο λόγο και για έναν ικανό αριθμό αρρένων, το κέρατο είναι πιο εύκολη υπόθεση απ' ότι για τον αντίστοιχο αριθμό γυναικών!
Και βέβαια η "μεγάλη τους καρδιά" είναι αντιστρόφως ανάλογη ως μέγεθος με την αιδώ που τους διακρίνει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αστο παιδι ησυχο να αναρωτηθει. Κι εγω στην ηλικια της τα ιδια αναρωτιομουν... και το χειροτερο? Ηθελα αμεσες απαντησεις.:P
Μεχρι που ''μεγαλωσα'' κι εγινα μια Εμμα, δεν εχω απαντησεις και δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα.:whistle:
:redface:

Ποια Eμμα? του Gustave ?


(πλακίτσα)


...μπορεί να μην έχουμε πολλές απαντήσεις, ωστόσο, μπορούμε να κάνουμε όνειρα- στόχους, να ξέρουμε τι θέλουμε. Είτε πετυχαίνουμε είτε όχι, η ύπαρξη της προσπάθειας είναι πάντα το θετικό της όποιας κατάστασης.

Άρα, προσπαθούμε για το ιδανικό. Καλή διασκέδαση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εξαρταται τι εννοουμε θαψιμο. Αλλο κουτσομπολιο κι αλλο θαψιμο.
Οι αντρες θαβουν, οι γυναικες κουτσομπολευουν, αυτο εχω δει.

πού είναι ο άντζελο , να συμφωνήσει και να το προσθέσει στα στοιχεία που αποδεικνύουν ότι είμαστε καλύτεροι στις χειρονακτικές εργασίες ;;;;


Ερωτηση- θα σας δυσαρεστουσε αν ενας που σας αρεσει(προσοχη, δε μιλαμε για σχεση), την επεφτε σε μια φιλη σας τελικα?
ε , το σκέφτηκα καλά , πριν απαντήσω . θα απαντήσω όχι , μάλλον θα με ευχαριστούσε κιόλας το γεγονός :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Χρυσέ μου ..... την αιδώ καλό είναι να την έχουμε γι΄αυτά που κάνουμε!
Ασημίνα μου, αν και γενικολογείς δεν θα διαφωνήσω!

παρ' όλ' αυτά θα πρέπει να παραδεχτούμε, ότι επειδή ακριβώς ο χαρακτήρας είναι κάτι που διαμορφώνεται και από την επίδραση του κοινωνικού συνόλου και επειδή, μέχρι πρότινος τουλάχιστον, το κοινωνικό σύνολο ήταν πιο "ελαστικό" στην απιστία των ανδρών .... ε όπως και να το κάνουμε :)
Αλλά, και για την υπέροχη ανάλυση σου επίσης, η οποία ταιριάζει σε ΚΑΘΕ (επίκτητη) "διαφορά" μεταξύ ανδρών και γυναικών, γυναικών και ανδρών, ως εκ τούτου αυτοαναιρείται!

Χαίρομαι πάντως ειλικρινά να κάνω διάλογο με έξυπνες γυναίκες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top