Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

ελενη_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Εμενα μυριζουν παρα πολυ και παρολο που εχω 3 ζευγαρια το σκεφτομαι να τα φοραω αν και μου αρεσουν παρα πολυ επειδη οταν τα βγαζω....
Αν τα φορας χωρις καλτσακια λογικο το βρισκω αλλιως δεν ξερω.. :Ρ Δεν εχω τετοιο προβλημα με τα σταρακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
^Δεν παίζει να φταίει κυρίως το παπούτσι αν μυρίζει πάντως. Εγώ ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα με τα All star μου και φοράω χρόνια τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
^Δεν παίζει να φταίει κυρίως το παπούτσι αν μυρίζει πάντως. Εγώ ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα με τα All star μου και φοράω χρόνια τώρα.
Αν δεν φταιει το παπουτσι τοτε τι φταιει?Δεν ειναι και το ποιοτικοτερο παπουτσι παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενη_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
^Δεν παίζει να φταίει κυρίως το παπούτσι αν μυρίζει πάντως. Εγώ ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα με τα All star μου και φοράω χρόνια τώρα.
Μι του!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αν τα φορας χωρις καλτσακια λογικο το βρισκω αλλιως δεν ξερω.. :Ρ Δεν εχω τετοιο προβλημα με τα σταρακια.
Τις περισσοτερες φορες με καλτσακια τα φοραω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αν δεν φταιει το παπουτσι τοτε τι φταιει?Δεν ειναι και το ποιοτικοτερο παπουτσι παντως...

Κοίτα, γενικά τα πάνινα παπούτσια αρπάζουν εύκολα μυρωδιά ειδικά αν το πόδι ιδρώνει εύκολα, δεν είναι πρόβλημα μόνο των all stars αυτό.

Πολλές φορές φταίνε οι κάλτσες πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Κοίτα, γενικά τα πάνινα παπούτσια αρπάζουν εύκολα μυρωδιά ειδικά αν το πόδι ιδρώνει εύκολα, δεν είναι πρόβλημα μόνο των all stars αυτό.

Πολλές φορές φταίνε οι κάλτσες πάντως.
Ναι οντως και τα δικα μου ποδια ειναι η αληθεια οτι ιδρωνουν πολυ.Τωρα για τις καλτσες ειναι κοντες αθλητικες..ομως και αυτες οταν τις βγαζω...καταλαβαινεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενη_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Τις περισσοτερες φορες με καλτσακια τα φοραω..
Ε τοτε τι να σου πω.. Μπορει να φταιει και το ποδι. Αν ιδρωνουν ευκολα οπως ειπε και η φιλη απο πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ε τοτε τι να σου πω.. Μπορει να φταιει και το ποδι. Αν ιδρωνουν ευκολα οπως ειπε και η φιλη απο πανω.
Ισως τελικα να φταινε και τα ποδια μου αλλα τα εριχνα στα all star γιατι μου ειχε καρφωθει οτι ειναι υπευθυνα.Ομως οταν τα βγαζω ντρεπομαι ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενη_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Ισως τελικα να φταινε και τα ποδια μου αλλα τα εριχνα στα all star γιατι μου ειχε καρφωθει οτι ειναι υπευθυνα.Ομως οταν τα βγαζω ντρεπομαι ....
Μπορεις και να τα πλενεις πιο συχνα βεβαια(τα ποδια σου) αν φταιει αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
τα ολ σταρ ειναι ενα καθημερινο παπουτσακι και μπορεις να το ταιριαξεις και με πολλα ρουχα σου! ειναι βολικο και επισης φοριεται για αγορια σε κανα κλαμπ, ή τπτ τετοιο :) ειδικοτερα αν ειναι μαυρο ή γκρι,μπεζ,ασπρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
σπαστικο παπουτσι ειναι το φορας μερικους μηνες και μετα βαζεις ενα αθλητικο και καταλαβαινεις ποσο απαραδεκτο ειναι το ολ σταρ , βασικα υποτιθεται οτι ειναι ανετο αλλα εμενα με ποναει στο πελμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
σπαστικο παπουτσι ειναι το φορας μερικους μηνες και μετα βαζεις ενα αθλητικο και καταλαβαινεις ποσο απαραδεκτο ειναι το ολ σταρ , βασικα υποτιθεται οτι ειναι ανετο αλλα εμενα με ποναει στο πελμα...

εμενα σκιζεται ρε φιλε:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Δεν σε πειραζε που σκιζεται?Γιατι??
ε σιγα το προβλημα , δε με νοιαζει αν ειναι λιγο σκισμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ε σιγα το προβλημα , δε με νοιαζει αν ειναι λιγο σκισμενο
Ενταξει απλα σε καποιες κοπελες βλεπω οτι ειναι αρκετα σκισμενο σε σημειο που φαινεται η καλτσα πολυ οχι λιγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Ενταξει απλα σε καποιες κοπελες βλεπω οτι ειναι αρκετα σκισμενο σε σημειο που φαινεται η καλτσα πολυ οχι λιγο..
χαχα νταξει δε σου λεω να εχει δειγμα υφασματος ..αραξε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
χαχα νταξει δε σου λεω να εχει δειγμα υφασματος ..αραξε:P
Κι ομως το εχουν κανει μοδα.Κι εμενα κατι παλια all star ειχαν σκιστει και μια φιλη μου ειχε πει οτι ειναι πιο ωραια ετσι..Ασε που μου τα εσκισε η ιδια μετα λιγο παραπανω και οταν τα φοραγα ειχε στο πλαι μια τρυπα και φαινοταν η καλτσα μου..Και το θεωρουσε trendy ετσι...Μου ζητουσε να τα φοραω ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
εγω παντως ειμαι ερωτευμενη με ολα τα ζευγαρια σταρακια που ειχα ως τωρα και θα συνεχισω να ειμαι εις τον αιωνα των αιωνων αμην :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top