Πρόθεση ψήφου - Ιούνιος 2013

Πρόθεση Ψήφου - Ιούνιος 2013
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 12 15.2%
  • Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς

    Ψήφοι: 20 25.3%
  • Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα

    Ψήφοι: 1 1.3%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 2 2.5%
  • Λαϊκός Σύνδεσμος-Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 11 13.9%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 5 6.3%
  • Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδος

    Ψήφοι: 12 15.2%
  • Λαϊκός Ορθόδοξος Συναγερμός

    Ψήφοι: 1 1.3%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 2 2.5%
  • Λευκό/Άκυρο/Άλλο Κόμμα/Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 13 16.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Λίγο αμφιβάλλω γι'αυτό διότι η κοινωνία ήδη δεν αντέχει άλλα μέτρα και εισφορές και παρ' όλα αυτά δεν βλέπω καμιά αντίδραση. Θα μου πεις εσύ τι κάνεις; Κι εγώ όπως όλοι. Περιμένουμε ο ένας από τον άλλο να κάνει την αρχή. Και στο τέλος τίποτα δε γίνεται.
Τέσπα, οι λόγοι που δεν αντιδράμε χωρούν μεγάλη κουβέντα και βαριέμαι τώρα να κάθομαι να αναλύω....αλλά θέλω να πω κάτι που σκεφτόμουν εδώ και αρκετό καιρό γι'αυτό το θέμα και ίσως φανεί γελοίο. Αλλά νομίζω έχει κάποια βάση.
Πιστεύω πως μεγάλο ρόλο στην παθητική στάση που κρατάμε όλοι μέχρι τώρα έχει παίξει το ίντερνετ (φόρα, blogs, twitter, fb, youtube κτλ). Όπως καλή ώρα κάνουμε όλοι αυτή τη στιγμή ,το ίντερνετ είναι ένα μέσο να εκτονώσεις την οργή σου, να βρίσεις, να πεις τον πόνο σου, να τα "χώσεις" σε κάποιον πχ πολιτικό κτλ. Όμως, το νόμισμα έχει δυο πλευρές. Δηλαδή, από τη μια είναι καλό και "ανακουφιστικό" αυτό που γίνεται αλλά από την άλλη αποπροσανατολίζει την οργή σου και δεν βρίσκει τον πραγματικό στόχο ώστε να έχει αντίκτυπο σε ρεαλιστικό επίπεδο και όχι σε εικονικό.
Με πολύ απλά λόγια βρήκαμε τρόπο να ξεθυμαίνουμε την οργή μας μέσω του διαδικτύου. Φαντάζομαι έχετε δει όλοι τι βρισίδι πέφτει κάτω από διάφορα βιντεάκια στο youtube που δείχνουν πχ έναν πολιτικό.
Ακόμα κι εδώ σε αυτό το φόρουμ. Οποιοδήποτε θέμα προκύπτει της επικαιρότητας πέφτουμε όλοι με τα μούτρα και το σχολιάζουμε βλ Μανωλάδες, ΧΑ και χίλια δυο άλλα που κατά καιρούς συζητάμε .Δημιουργούμε, δηλαδή, εικονικά "λα'ι'κά δικαστήρια" και έχουμε ασυνείδητα την αντίληψη ότι έτσι απονέμουμε δικαιοσύνη (όπως την ορίζει ο καθένας). Ε μη μου πείτε πως δεν συμβαίνει αυτό. Ξέρετε ότι θα πείτε κάτι εδώ, θα συμφωνήσουν και δυο τρεις άλλοι μαζί σας και κατά κάποιο τρόπο θα "ηρεμήσετε". Αν δεν υπήρχε αυτός ο τρόπος εκτόνωσης (ιντερνετ), τι θα κάναμε; Δεν θα έπρεπε με κάποιο τρόπο να βρει διέξοδο όλη αυτή η αγανάκτηση και η οργή που νιώθουμε όλοι; Νομίζω θα καιγόταν το σύμπαν και θα τους έπαιρνε όλους ο διάολος.
Απλά δεν έχει συμβεί αυτό μέχρι τώρα, γιατί το ίντερνετ απορροφά τους κραδασμούς και δεν μας φαίνεται ακόμα τόσο μεγάλη η σύγκρουση με τον τοίχο .

Άρα, κατά συνέπεια, αν τελικά πρόκειται να συμβεί κάποια μορφή επανάστασης απ'όλους εμάς, θεωρώ ότι το ίντερνετ μέχρι στιγμής έχει λειτουργήσει ως ένα μεγάλο μέσο χρονοκαθυστέρησης.
Και δεν εξαιρώ τον εαυτό μου.

Ναι σιγουρα..απλα υπαρχει και η αλλη οψη του νομισματος.παραδειγμα οι αγανακτησμενοι,ξεκινησαν μεσω facebook.θα μου πεις πως δεν ειχαν απολυτως καμια αντιπροταση για την κατασταση,σιγουρα ομως ηταν η αρχη για την αντισταση στο μνημονιο.εχεις ενα δικιο σ αυτο που λες,αλλα για μενα ο κυριοτερος λογος της αργης αντιδρασης των ελληνων ειναι τα ΜΜΕ και ο καναπες τους,που ειναι απιστευτα βολικος για να κρινουν.Επισης η παιδεια,η οποια εχει εκμηδενισει τη κριτικη ικανοτητα (ειδικα στους νεους δε μπορεις να φανταστεις ποσο εχει περαση η Χ.Α:whistle:)Ολοι φορεις παιδεια,μμε εξυπηρετουν το συστημα.το θεμα ειναι ποτε θα γινει η πρωτη αντιδραση,ποιος θα ειναι ο πρωτος που θα πει αφηστε τις ιδεολογιες σας στην ακρη και ας προσπαθησουμε να αλλαξουμε τη κατασταση.οι οπισθοδρομικοι τουρκοι οι οποιοι εχουν τεραστιο προβλημα λογοκρισιας στα μμε μας εδειξαν τον δρομο απεναντι στη χουντα,σειρα μας τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.
Λίγο αμφιβάλλω γι'αυτό διότι η κοινωνία ήδη δεν αντέχει άλλα μέτρα και εισφορές και παρ' όλα αυτά δεν βλέπω καμιά αντίδραση.

Οι κώλοι θα σφίξουν όταν πλειστηριάσουν και την πρώτη κατοικία. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Οι κώλοι θα σφίξουν όταν πλειστηριάσουν και την πρώτη κατοικία. :whistle:
Δεν ξέρω ρε Νίκο. Τι να σου πω; Πραγματικά δεν ξέρω γιατί δεν αντιδράει κανείς. Όλο μεταξύ μας κλαιγόμαστε σε παρέες κτλ αλλά μετά τίποτα.
Προφανώς δεν έχουν σφίξει ακόμα οι κώλοι όπως λες. Αλλά αν είναι να φτάνουμε κάθε φορά στο έσχατο σημείο για να κουνηθούμε, τότε είμαστε πολύ "φθηνός" λαός και με πολύ "φθηνά" κίνητρα. Διότι δεν είναι μόνο η οικονομική κρίση. Είναι και κρίση αξιών.
Δηλαδή, αν βλέπεις τόσα χρόνια όλη αυτή την ασυδοσία και τον ξεπεσμό γύρω σου και δεν αντιδράς και σκοπεύεις να αντιδράσεις μόνο όταν σου πάρουν το σπίτι τότε είσαι άξιος της μοίρας σου.


ΥΓ: Την παραπομπή σου δεν μου την ανοίγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αν γίνουν εκλογες θα νικησει η νδ αν και οι περισσοτεροι θα ψηφίσουν αριστερά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε Νίκο. Τι να σου πω; Πραγματικά δεν ξέρω γιατί δεν αντιδράει κανείς. Όλο μεταξύ μας κλαιγόμαστε σε παρέες κτλ αλλά μετά τίποτα.

ΥΓ: Την παραπομπή σου δεν μου την ανοίγει.

Ο λαός ακούει πολλά ψέμματα. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω με τις παραπομπές, εμένα ανοίγει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Αν γίνουν εκλογες θα νικησει η νδ αν και οι περισσοτεροι θα ψηφίσουν αριστερά
αφου ειμαστε μαλακες,δες τις προηγουμενες εκλογες 28 ν.δ. 10 κατι πα.σοκ. 9 χρυσα αυγα,το 47 τ εκατο δηλαδη ψηφισε τα ιδια τα σκατα και μετα κλαιγομαστε,αυτο μας αξιζει αυτο θα εχουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
αφου ειμαστε μαλακες,δες τις προηγουμενες εκλογες 28 ν.δ. 10 κατι πα.σοκ. 9 χρυσα αυγα,το 47 τ εκατο δηλαδη ψηφισε τα ιδια τα σκατα και μετα κλαιγομαστε,αυτο μας αξιζει αυτο θα εχουμε

Η μπακογιαννη πήγε με την νδ το ίδιο θα κάνει και ο καρατζαφερης ενω ο καμμενος ειναι χαλια Οπότε θα αργήσει αλλα θα ερθει και αυτός . στην αριστερά ο Αλαβάνος ετοιμάζει καινουριο κόμμα ενω το ίδιο κάνει και ο λοβερδος και υπάρχει το αμετακίνητο ΚΚΕ η δημοκρατικη αριστερά με καλα ποσοστά και οι οικολογοι πρασινοι.

Η νδ ειναι συσπειρωμένη και η αριστερα χάνει την ευκαιρία της να κυβερνησει αφου διασπάται σε πολλα μικρά κόμματα με καλα ποσοστά

Μήπως δε θέλει η αριστερα να κυβερνησει ;;;


Και μια πρόβλεψη

Οι επόμενες εκλογές για το μεγαλύτερο δήμο της Ελλάδα θα είναι ανάμεσα στην ΝΔ και τη χρυσή αυγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
το ίδιο θα κάνει και ο καρατζαφερης


Πες μου ότι είναι πλάκα. Πες μου ότι είναι λολς. :confused: Τι λες μαν?
Και μια πρόβλεψη

Οι επόμενες εκλογές για το μεγαλύτερο δήμο της Ελλάδα θα είναι ανάμεσα στην ΝΔ και τη χρυσή αυγή.

:mad: Άστο , μην μας δίνεις άλλες προβλέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πες μου ότι είναι πλάκα. Πες μου ότι είναι λολς. :confused: Τι λες μαν?


:mad: Άστο , μην μας δίνεις άλλες προβλέψεις.

Ο μοναδικός λόγος που μένει ο καρατζαφερης στο διαλυμένο λαος ειναι επειδή παιρνει λεφτα απο την ευρωβουλή αν γίνουν εκλογες και τους χάσει θα επιστρέψει στην νδ .... Και θα το δείτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Η μπακογιαννη πήγε με την νδ το ίδιο θα κάνει και ο καρατζαφερης ενω ο καμμενος ειναι χαλια Οπότε θα αργήσει αλλα θα ερθει και αυτός . στην αριστερά ο Αλαβάνος ετοιμάζει καινουριο κόμμα ενω το ίδιο κάνει και ο λοβερδος και υπάρχει το αμετακίνητο ΚΚΕ η δημοκρατικη αριστερά με καλα ποσοστά και οι οικολογοι πρασινοι.

Η νδ ειναι συσπειρωμένη και η αριστερα χάνει την ευκαιρία της να κυβερνησει αφου διασπάται σε πολλα μικρά κόμματα με καλα ποσοστά

Μήπως δε θέλει η αριστερα να κυβερνησει ;;;


Και μια πρόβλεψη

Οι επόμενες εκλογές για το μεγαλύτερο δήμο της Ελλάδα θα είναι ανάμεσα στην ΝΔ και τη χρυσή αυγή.
μου οριζεις ως αριστερα κομματα οπως του λοβερδου,δημοκρατικη αριστερα,κομμα αλαβανου και μια προβλεψη απο μενα στις επομενες εκλογες ή ν.δ.-πα.σοκ.-δημ.αριστερα θα γινουν το κομμα νεα ελλαδα ή θα συγχωνευτει μονο πα.σοκ-δημ.αριστερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Ο μοναδικός λόγος που μένει ο καρατζαφερης στο διαλυμένο λαος ειναι επειδή παιρνει λεφτα απο την ευρωβουλή αν γίνουν εκλογες και τους χάσει θα επιστρέψει στην νδ .... Και θα το δείτε....

Ας πούμε ότι αυτός θέλει να επιστρέψει. Η Ν.Δ. γιατί να τον δεχτεί? Όλους τους αποτυχημένους εκει μέσα θα τους μαζέψει?
Ε ρε πισωγυρίσματα.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μου οριζεις ως αριστερα κομματα οπως του λοβερδου,δημοκρατικη αριστερα,κομμα αλαβανου και μια προβλεψη απο μενα στις επομενες εκλογες ή ν.δ.-πα.σοκ.-δημ.αριστερα θα γινουν το κομμα νεα ελλαδα ή θα συγχωνευτει μονο πα.σοκ-δημ.αριστερα

Αφου το μισο ΠΑΣΟΚ πήγε στον ΣΥΡΙΖΑ τι να το πω . Το κόμμα του λοβερδου ανήκει στην κεντροαριστερά δε το ορισα εγω ι θα κλέψει παραππανω ψήφους απο την αριστερα παρα απο την νδ


Ας πούμε ότι αυτός θέλει να επιστρέψει. Η Ν.Δ. γιατί να τον δεχτεί? Όλους τους αποτυχημένους εκει μέσα θα τους μαζέψει?
Ε ρε πισωγυρίσματα.....:(

Για να παρει το ποσοστο του που αν και μικρό ειναι κρίσιμο. Το ίδιο έκανε με τον σαμαρα το ίδιο με την μπακογιαννη 2 πισωγύρισματα και μαλιστα ο πρώτος έγινε και πρόεδρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Αφου το μισο ΠΑΣΟΚ πήγε στον ΣΥΡΙΖΑ τι να το πω . Το κόμμα του λοβερδου ανήκει στην κεντροαριστερά δε το ορισα εγω ι θα κλέψει παραππανω ψήφους απο την αριστερα παρα απο την νδ
μου φαινεται εχουμε χασει τα μπουτια μας αριστερα ο λοβερδος και ο αλαβανος,φυσικα θα κλεψουν ψηφους η ανθρωπινη ηλιθιοτητα οπως γνωριζουμε δεν εχει ορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ο Αδωνις δεν κάνει κολοτούμπες ψήφισε το πρώτο μνημόνιο, ψήφισε το μεσοπρόθεσμο και ψήφισε το δεύτερο μνημόνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να λέει κάποιος πως θα φύγω απο το λαος να παω στην Ν.Δ.???? Έχετε σώας τας φρένας ? λολ :bleh:

μπαχαχαχαχα
Ρε τι ψηφίζουμε? Ουστ! Νούμερα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να λέει κάποιος πως θα φύγω απο το λαος να παω στην Ν.Δ.???? Έχετε σώας τας φρένας ? λολ :bleh:

μπαχαχαχαχα
Ρε τι ψηφίζουμε? Ουστ! Νούμερα! :P
o Kαρατζαφέρης δεν είναι αποτυχημένος έκανε καλή πορεία με το κόμμα του αποτυχημένοι είναι η Μπακογιάννη και ο Σαμαράς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Ο Αδωνις δεν κάνει κολοτούμπες ψήφισε το πρώτο μνημόνιο, ψήφισε το μεσοπρόθεσμο και ψήφισε το δεύτερο μνημόνιο.

Ψήφισε το πρώτο μνημόνιο επειδή αυτό ήταν η απόφαση του τότε αρχηγού του στην συνέχεια όσο βρισκόταν στον ΛΑΟΣ είχε γίνει ακραία αντιμνημονιακός δέν ψήφισε ούτε το μεσοπρόθεσμο, όταν έκλεισε στην Νέα Δημοκρατία με τον Σαμαρά επειδή είδε οτι δέν υπάρχει κανένας άλλος τρόπος για να ξαναμπει στην βουλή τότε ξαναέγινε φιλομνημονιακός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ότι η μόνη λογική ψήφος αυτή τη στιγμή είναι στο Σύριζα.
Ο Big Alex The Great Epanastat, έχει δηλώσει ότι στο Θεσσαλικό κάμπο θα φυτευθούν ευρωδέντρα,
και μάλιστα γενετικώς μεταλλαγμένα ώστε να φυτρώνουν περισσότερα ευρώ.
Επίσης, όσοι βλέπουν οποιαδήποτε ομοιότητα Τσίπρας-Ανδρέας, Σύριζα-Πασοκ,
είναι τουλάχιστον φασίστες, ρατσιστές, συνωμοσιολόγοι, αντικομμουνιστές, εχθροί του λαού.
Επίσης, Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή είμαστε κατά του ευρώ,
Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο είμαστε υπέρ. Κυριακή κλειστά, ημέρα ξεκούρασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Σε περίπτωση που τύχαινε να βγεί πρώτη η Νέα Δημοκρατία η λύση είναι έτοιμη : συνεργασία με την Χρυσή Αυγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top