Ρομαντικές εκπλήξεις που αιφνιδίασαν το σύντροφό μας

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
δεν έχεις κι άδικο... σε αυτή τη περίπτωση πέρνεις απλά ενα τριαντάφυλλο και μάλιστα το "κλεβεις" απο κάνα κήπο για να έχει και σασπένς!:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Ο φίλος μου με εφνιδιασε όταν ήρθε στο αεροδρόμιο την πέμπτη να με πάρει... με ένα κουτί σοκολατάκια leonidas ....ενώ κανονικά δουλευε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κι αν καποιος δε μπορει να εκφραστει ετσι ; Αν δε τουρχονται τετοιες ιδεες ; δυσκολευεται να μεταδωσει το τι αισθανεται ; Δε κινδυνευει να παρεξηγηθει ; :(

Για αυτο είμαστε εμείς εδώ... για να δίνουμε ιδέες σε αυτους που δεν τους έρχονται οι ωραίες ιδέες :P
Μπα... δεν νομίζω ότι μπορείς να παρεξηγηθείς αν δεν έχεις ωραίες ιδέες...
αυτο όμως που συμβαίνει στάνταρ είναι ότι η κοπέλα σου θα αισθάνεται μια θλίψη και ένα παράπονο που ο δικός της δεν έχει τέτοιες ιδεες όταν τα συζηταει με φιλεναδες της που οι δικοι τους εχουν ωραιες ιδεες :P


Θα σου πω τι πιστευα και πιστευω..
Το θεμα δεν ειναι να εχεις ωραια ιδεα... η ωραια ιδεα βρισκεται....
Το θεμα είναι να σε ενδιαφέρει και να κάτσεις να σκεφτείς, να ψαξεις, να ρεωτησεις, με ποιο τροπο θα αιφνιδιάσεις ρομαντικά την κοπέλα σου...
Το θεμα είναι να ΘΕΣ να της κάνεις μια ωραια εκπληξη... όοοοολα τα άλλα μετα είναι απλώς λεπτομέρειες που βρισκεις με τη βοηθεια των γυρω σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπα... δεν νομίζω ότι μπορείς να παρεξηγηθείς αν δεν έχεις ωραίες ιδέες...
Oχι λογω ελλειψης ιδεων μεμονομενα, αλλα γενικα απο δυσκολια (για διαφορους λογους) εκφρασης, μεταδοσης των συναισθηματων.

Θα σου πω τι πιστευα και πιστευω..
Το θεμα δεν ειναι να εχεις ωραια ιδεα... η ωραια ιδεα βρισκεται....
Το θεμα είναι να σε ενδιαφέρει και να κάτσεις να σκεφτείς, να ψαξεις, να ρεωτησεις, με ποιο τροπο θα αιφνιδιάσεις ρομαντικά την κοπέλα σου...
Το θεμα είναι να ΘΕΣ να της κάνεις μια ωραια εκπληξη... όοοοολα τα άλλα μετα είναι απλώς λεπτομέρειες που βρισκεις με τη βοηθεια των γυρω σου
Εχεις δικιο σαυτο.Η βαση ειναι να θελεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutsivitisj

Νεοφερμένος

Ο koutsivitisj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γειά σας.. καμιά ιδεά για έκπληξη σε κοπέλα εκτός σχέσης υπάρχει;;
ενδιαφέρομαι για μια κοπέλα και θα ήθελα να την κάνω να αισθάνεται όμορφα..
θα ήθελα κάτι πρωτότυπο, αν γίνεται.. ευχαριστώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Νομίζω ειδικά στην περίπτωσή σου, (διάβασα πως ασχολείσαι με τη μουσική) θα ήταν ενδιαφέρον αν συνέθετες ένα κομμάτι ειδικά για κείνη και να βρείς μια ευκαιρία να της το παίξεις. Ή ένα ποίημα... Το βρίσκω πολύ ρομαντικό. Ειδικά τώρα που καλοκαιριάζει και όλο και σε κάποια παραλία θα δίνονται τα ραντεβού! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γειά σας.. καμιά ιδεά για έκπληξη σε κοπέλα εκτός σχέσης υπάρχει;;
ενδιαφέρομαι για μια κοπέλα και θα ήθελα να την κάνω να αισθάνεται όμορφα..
θα ήθελα κάτι πρωτότυπο, αν γίνεται.. ευχαριστώ..


πρέπει να μας πεις λίγο περισσότερα για τη σχέση σας
είσαστε φίλοι? είσαστε γνωστοί? είσαστε συνάδελφοι?
κάθε πότε τη βλέπεις? τι παίζει γενικώς...

θα μας βοηθήσει να σε βοηθήσουμε :)

πάντως.... το να στείλεις λουλούδια (Στη δουλειά) είναι δοκιμασμένη και πολύ σούπερ μέθοδος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αεροπορικά εισιτήρια για ένα Σαβ/κο στο Παρίσι :D :D
Ποιος μπορεί να το "μεταφέρει" στον σύντροφό μου και να μου κάνει έκπληξη!!!?????:D :D :D :D :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπουκέτο λουλούδια με κουτί τριαντάφυλο στο κέντρο με ένα υπέροχο δαχτυλίδι.:inlove:

Υπάρχει και κάτι ΄΄αλλο, είχα πάρει μια καμηλοπάρδαλη (καθός το ζωικό βασίλειο στο σπίτι είναι μεγάλο) με ένα γράμα,΄ότι το όνομα μου είναι ντούτ και ψάχνω σπίτι, μου είπαν ότι εδώ υπάρχει ένας καλός άθρωπος που ξέρει να αγαπά και να φροντίζει, μήπως θα μπορούσατε να φροντήσετε και μένα; και το έβαλα έξω απο την πόρτα μαζί με το γράμμα χτύπησα το κουδούνι και έφυγα:)

Χαμστεράκι δώσε στιχεία, θα γίνω ρουφιάνος σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αεροπορικά εισιτήρια για ένα Σαβ/κο στο Παρίσι :D :D
Ποιος μπορεί να το "μεταφέρει" στον σύντροφό μου και να μου κάνει έκπληξη!!!?????:D :D :D :D :clapup: :clapup: :clapup:

τελειο κ εγω θελω παρισι μαλλον θα παμε τον χειμωνα μετα τον αρραβωνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutsivitisj

Νεοφερμένος

Ο koutsivitisj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλημέρα... Ευχαριστω για τις ιδέες.. Λοιπόν Κακή Επιρροή...
Την γνωρίζω ενάμιση χρόνο, είμαστε συνάδελφοι, δουλέυουμε στο ίδιο ωδείο...
μου άρεσε από την αρχή αλλά εκείνη την περίοδο είχαμε και οι δύο σχέση..
χωρίσαμε πριν 4 μήνες με διαφορά 2 εβδομάδων. μιλήσαμε και ξεκινήσαμε κάτι αλλά είμασταν πνιγμένοι.. δουλειά το πρωί, ωδείο μετά, ιδιαίτερα, μαθήματα και διαβάσματα για πτυχία. βλεπόμαστε 3 φορές την βδομάδα για πρόβες του ωδείου και δικές μας αλλά ποτέ μόνοι. κράτησαμε τρείς βδομάδες... λέει είναι θέμα έλλειψης χρόνου.. θα ήθελα κάτι ώστε να μην την εκθέσω σε άλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
τελειο κ εγω θελω παρισι μαλλον θα παμε τον χειμωνα μετα τον αρραβωνα

Εγώ το έχω δηλώσει!!!!Θέλω η πρόταση γάμου μου να γίνει στο καφέ/μπαρ στον Πύργο του Άιφελ!!!ΘΡΑΣΟΣ ΛΕΜΕ!!!:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Το Μέγα Χάος ξέρει να κάνει εκπλήξεις στις γυναίκες. Μια φορά, η γυναίκα μου έλειπε σε ταξίδι. Το βράδυ λοιπόν ήμουν μόνος, βαριόμουνα, ε της στέλνω ένα SMS: "Μωρό μου σ' αγαπώ πολύ". Εκείνη δεν μου απάντησε. Την άλλη μέρα το πρωί με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει με λιγομένη κι ερωτιάρικη φωνή: "Καλημέρα χαουλάκι μου, μου έστειλες μύνημα χθες..." για να εισπράξει την χαοτική απάντηση: "Μύνημα; Ωχ σ' εσένα τό 'στειλα ο λαλάκας;" :D
Κάτσε καλά έκπληξη ο δικός σου δικέ μου (αλήθεια το έκανα αυτό, ευτυχώς που η συγκεκριμένη γυναίκα ήξερε ότι παντρεύεται το Μέγα Χάος και έχει προσαρμοστεί)
@ hamsteraki: Επειδή το άλλο θέμα το κλειδώσαν, θα ήθελα να σου απαντήσω ότι εγώ είμαι 19 χρόνια παντρεμένος και σαφώς δεν έχω τις ίδιες ιδέες με τον Καπετάνιο. Μην παίρνεις πολύ σοβαρά αυτά που γράφω για πλάκα, μου αρέσουν τα ανατρεπτικά αστεία και χαβαλές να γίνεται. Άλλωστε το διευκρίνισα ότι κάνω καθαρά πλάκα, για να ελαφρύνω το θρεντάκι. Εντάξει βρε;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Το Μέγα Χάος ξέρει να κάνει εκπλήξεις στις γυναίκες. Μια φορά, η γυναίκα μου έλειπε σε ταξίδι. Το βράδυ λοιπόν ήμουν μόνος, βαριόμουνα, ε της στέλνω ένα SMS: "Μωρό μου σ' αγαπώ πολύ". Εκείνη δεν μου απάντησε. Την άλλη μέρα το πρωί με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει με λιγομένη κι ερωτιάρικη φωνή: "Καλημέρα χαουλάκι μου, μου έστειλες μύνημα χθες..." για να εισπράξει την χαοτική απάντηση: "Μύνημα; Ωχ σ' εσένα τό 'στειλα ο λαλάκας;" :D
Κάτσε καλά έκπληξη ο δικός σου δικέ μου (αλήθεια το έκανα αυτό, ευτυχώς που η συγκεκριμένη γυναίκα ήξερε ότι παντρεύεται το Μέγα Χάος και έχει προσαρμοστεί)
@ hamsteraki: Επειδή το άλλο θέμα το κλειδώσαν, θα ήθελα να σου απαντήσω ότι εγώ είμαι 19 χρόνια παντρεμένος και σαφώς δεν έχω τις ίδιες ιδέες με τον Καπετάνιο. Μην παίρνεις πολύ σοβαρά αυτά που γράφω για πλάκα, μου αρέσουν τα ανατρεπτικά αστεία και χαβαλές να γίνεται. Άλλωστε το διευκρίνισα ότι κάνω καθαρά πλάκα, για να ελαφρύνω το θρεντάκι. Εντάξει βρε;;;:)

Μην ανησυχείς βρε χάος (αυτό θα έπρεπε να είναι η λέξη που χαρακτηρίζει τις σκέψεις μου:P ) είτε πλάκα έκανες είτε όχι δεν είμαι άνθρωπος που παρεξηγεί ούτε είμαι άνθρωπος που δεν "ακούει" διαφορετικές απόψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρα... Ευχαριστω για τις ιδέες.. Λοιπόν Κακή Επιρροή...
Την γνωρίζω ενάμιση χρόνο, είμαστε συνάδελφοι, δουλέυουμε στο ίδιο ωδείο...
μου άρεσε από την αρχή αλλά εκείνη την περίοδο είχαμε και οι δύο σχέση..
χωρίσαμε πριν 4 μήνες με διαφορά 2 εβδομάδων. μιλήσαμε και ξεκινήσαμε κάτι αλλά είμασταν πνιγμένοι.. δουλειά το πρωί, ωδείο μετά, ιδιαίτερα, μαθήματα και διαβάσματα για πτυχία. βλεπόμαστε 3 φορές την βδομάδα για πρόβες του ωδείου και δικές μας αλλά ποτέ μόνοι. κράτησαμε τρείς βδομάδες... λέει είναι θέμα έλλειψης χρόνου.. θα ήθελα κάτι ώστε να μην την εκθέσω σε άλλους...


το ότι δουλεύετε στον ίδιο χώρο, δεν αποκλείει λοιπόν το ενδεχόμενο να της στείλεις λουλούδια....
δεν θα έχουν δα κι ονοματεπώνυμο πάνω! άλλωστε το καρτελάκι μπορεί να έχει γραμμένο πάνω κάτι που θα γνωρίζει μόνο αυτή ότι προέρχονται από σένα.... και μόνο το αρχικό του ονόματος σου (αν και, τα καρτελάκια είναι μέσα σε φακελάκια και δεν τολμάει κανένας άσχετος να διαβάσει)

το "κρατήσατε τρεις βδομάδες".. τι εννοείς? είσασταν ζευγάρι και χωρίσατε?
γιατί σε αυτή την περίπτωση πρέπει να λάβεις υπόψη σου ότι είναι αρκετά πιθανό το θέμα "μη ελεύθερος χρόνος" να ήταν μια ευγενική δικαιολογία για να χωρίσετε.... οπότε ΟΣΑ λουλούδια και όσες εκπλήξεις κι αν ετοιμάσεις.... να μην έχουν νόημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutsivitisj

Νεοφερμένος

Ο koutsivitisj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ναι, είμασταν μαζί και χωρίσαμε γιατί δεν είχε χρόνο..
το ξέρω πως υπάρχει αυτή η περίπτωση αλλά γιατί να μην προσπαθήσω;;(η ελπίδα πεθαίνει τελευταία..) δεν έχει πει πως δεν θέλει.. δείχνει κάποιο ενδιαφέρον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ναι, είμασταν μαζί και χωρίσαμε γιατί δεν είχε χρόνο..
το ξέρω πως υπάρχει αυτή η περίπτωση αλλά γιατί να μην προσπαθήσω;;(η ελπίδα πεθαίνει τελευταία..) δεν έχει πει πως δεν θέλει.. δείχνει κάποιο ενδιαφέρον..

λελούδια λοιπόν (κατά προτίμηση μονός αριθμός από τριαντάφυλλα)... και μετά τα λουλούδια... πρόταση για φαγητό κάπου ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ καλά όμως ..... και μετά ξανά λουλούδια....
και μετά αναρωτήσου αν όντως η γυναίκα αυτή αξίζει τόσα έξοδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Γιατί μονός αριθμός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είναι "κανόνας"... τα τριαντάφυλλα όταν υποδηλώνουν έρωτα, οφείλουν να είναι μονός αριθμός (Αυτό φυσικά για αυτούς που γνωρίζουν τη γλώσσα των λουλουδιών)

Λένε... ότι επειδή τα τριαντάφυλλα πρέπει να είναι πάντα ΖΥΓΑ... δωρίζεις ΜΟΝΑ ώστε το επόμενο ζυγό, είναι το άτομο που τα δέχεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ναι, είμασταν μαζί και χωρίσαμε γιατί δεν είχε χρόνο..
το ξέρω πως υπάρχει αυτή η περίπτωση αλλά γιατί να μην προσπαθήσω;;(η ελπίδα πεθαίνει τελευταία..) δεν έχει πει πως δεν θέλει.. δείχνει κάποιο ενδιαφέρον..

Άλλη που δεν ξέρει τι θέλει (βλέπετε το νέο θρεντ του Άγγελου για να καταλάβετε τι εννοώ). Τι τραβάμε κι εμείς οι καϋμένοι οι straight (όπως είπε κι ένας εκπρόσωπος των gay στην τηλεόραση, με όλη την αβρότητα και την ευγένεια που τον χαρακτηρίζει:sick: και με χαρά μεγάλη βέβαια, "οι straight είναι σήμερα φρικτά απομονωμένοι"). Πω πω, ευτυχώς που προλάβαμε και παντρευτήκαμε. Φίλε το φτύσιμο και η αδιαφορία είναι η καλύτερη συνταγή. Αν όντως νιώθει κάτι για σένα θα δείξει ενδιαφέρον. Αν όχι, θα σώσεις την αξιοπρέπειά σου και την ψυχική σου ηρεμία. Κανείς δεν έχει δικαίωμα να σου φέρεται με τέτοιο τρόπο. Μερικές καλά θα κάνουν να μεγαλώσουν λίγο, να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων και να αποφασίσουν τι θέλουν από τον καθένα από μας. Πολλοί λένε ότι δεν υπάρχουν άντρες πια. Όπως διαπιστώνω καθημερινά, γυναίκες δεν υπάρχουν. Αδιαφορία αδελφέ, πες της (έμμεσα) κι ένα αϊσιχτίρ να σε θυμάται, δείξε ότι παίζει κι άλλη, όσο για τα τριαντάφυλλα...δώστης τα κοτσάνια, με όλα τα αγκάθια. Γυναίκες υπάρχουν πολλές, ο εαυτός σου είναι ένας και δεν ξαναζεί δεύτερη φορά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top