Μεγάλα Ρεζιλίκια

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
λολ μισελ!!!!
χαχαχαχ!!! κι ο ανθρωπος μαλλον αυτο θα νομισε.:P

Έχω ελαφρυντικά κύριε πρόεδρε, σχεδίαζα όρθια και μάλιστα σκυμμένη επι 6 ώρες σε αίθουσα χωρίς κλιματισμό εν μέσω καύσωνα. Μετά απο αυτό ΟΝΤΩΣ ήμουν καθυστερημένη για λίγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
-θελω να δοκιμασω το ταδε αρωμα της λεω.
-μα αυτο ειναι παλιο! (με εκπληξη και ανοιχτο το στομα)
-(so what εκφραση στο προσωπο μου, προς απαντηση της)

μου το δινει χωρις να πει τπτ, ουτε καν "οριστε"

παω να το δοκιμασω εγω, κι αυτη εχει σκυψει πανω στο χερι μου και το κοιταει καλα καλα, να δει μηπως και βαλω παραπανω ποσοτητα.

ωσπου ξαφνου...

ΦΣΣΣΣΟΥΥΥΥΥΥΥΤ!

το ψεκαστηρι του αρωματος ηταν απο την αλλη μερια, και αντι να ψεκασω τον καρπο μου ψεκασα ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗ ΜΟΥΡΗ!:P

κατα λαθος φυσικα.
ντραπηκα κι εφυγα χωρις να το δοκιμασω.:redface:

Αυτο δεν ειναι ρεζιλικι! Θεια δικη ειναι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πες το ψεμματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
λοιπόν κάτι που μου έτυχε πριν κανα μήνα, στο μαγαζί εγω σηκώνω το τηλ και πάντα μόλις το σηκώσω θα πω "ΠΙτσα Ταδε παρακαλω", την επόμενη το πρωι λοιπόν χτυπάει το τηλ στο σπίτι και απο συνήθεια το σηκωνω και λεώ Πίτσα... ο άνθρωπος στην αλλη γραμμ είχε μέινει:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
λοιπόν κάτι που μου έτυχε πριν κανα μήνα, στο μαγαζί εγω σηκώνω το τηλ και πάντα μόλις το σηκώσω θα πω "ΠΙτσα Ταδε παρακαλω", την επόμενη το πρωι λοιπόν χτυπάει το τηλ στο σπίτι και απο συνήθεια το σηκωνω και λεώ Πίτσα... ο άνθρωπος στην αλλη γραμμ είχε μέινει:redface::redface::redface:


Ααααχ!!Αυτο το εκανα περσι το καλοκαιρι συνέχεια!!!!Δουλευα στις κρατησεις μιας ναυτιλιακης και όταν σήκωνα το τηλεφωνο ελεγα το ονομα μου και το ονομα της εταιρειας!!Και απο συνήθεια το έλεγα στην αρχη και όταν σήκωνα το κινητό μου ή το σταθερο!!Πολυ πλάκα!!Οι φίλοι μου ακόμη με κοροιδευουν για αυτο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ααααχ!!Αυτο το εκανα περσι το καλοκαιρι συνέχεια!!!!Δουλευα στις κρατησεις μιας ναυτιλιακης και όταν σήκωνα το τηλεφωνο ελεγα το ονομα μου και το ονομα της εταιρειας!!Και απο συνήθεια το έλεγα στην αρχη και όταν σήκωνα το κινητό μου ή το σταθερο!!Πολυ πλάκα!!Οι φίλοι μου ακόμη με κοροιδευουν για αυτο!:P

Οφτοπικ, και σορυ κιολας αλλα βρε συ μαρουλι, αλλαξε χρωμα στην γραμματοσειρα σου. Θελω να διαβασω τι γραφεις σε καθε θεμα, και επειδη δεν βλεπω με αυτο το χρωμα σε προσπερναω ετσι. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Οφτοπικ, και σορυ κιολας αλλα βρε συ μαρουλι, αλλαξε χρωμα στην γραμματοσειρα σου. Θελω να διαβασω τι γραφεις σε καθε θεμα, και επειδη δεν βλεπω με αυτο το χρωμα σε προσπερναω ετσι. :/:

Οφτόπικ αν μου επιτρέπεται να μπλεχτώ:
Γιατί δεν τα μαυρίζεις για να τα διαβάσεις πιο έυκολα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Οφτόπικ αν μου επιτρέπεται να μπλεχτώ:
Γιατί δεν τα μαυρίζεις για να τα διαβάσεις πιο έυκολα;

α) βαριεμαι.
β) αυτο που ειπα ειναι πιο ευκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.

Georgette8652

Νεοφερμένος

Η Georgette8652 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Βλεπω εχει καιρο να την παθει καποιος,ε?τωρα βεβαια τι να πει κανεις....καποια δεν λεγονται τοσο ευκολα!δυστυχως η ευτυχως κατεχω το προνομιο του απολυτου ρεζιλικιου!πριν ξεκινησω ας δωσω συμβουλη προς ναυτιλομενους:το παρακατω παραδειγμα ειναι προς αποφυγειν,κυριως σε οτι αφορα τις γυναικες.......Λοιπον,πριν απο καποια χρονια,ως ελευθερη και καθ'ολα πολιορκημενη αποφασιζω να βγω σε ραντεβου με ενα παλικαρι,κουκλος!γνωριζομασταν καιρο και με την οικειοτητα του χρονου αυτου με προσκαλει σε ενα καφε μπαρ,μαζι και η παρεα του,καποιοι φιλοι τελος παντων,τους οποιους ουδεποτε εως εκεινο το βραδυ ειχα γνωρισει....στολιζομαι η δικια σου,εχω κανει και την χαρα μαζι(μιας και το τηλεφωνημα για το κλεισιμο του ραντεβου μου προμηνυε ενα αξεχαστο βραδυ)!και ηταν αξεχαστο!!!φτανω εξω απο το μαγαζι,του τηλ και του ζηταω βγει να με υποδεχτει και μου λεει καθως μπαινουμε μεσα πως δεν βρηκαν τραπεζι κατω,οποτε αναγκαστηκαν και εκατσαν επανω(ενα πολυ μικρο παταρι ισα που χωρουσε 5 ατομα)περναει μπροστα,ανεβαινει τα σκαλακια και γω τσουκου-τσουκου απο πισω.φτασαμε!βλεπω το τραπεζι,στο οποιο καθονταν 2 παιδια.βγαζω το παλτο μου με τουπε,ιδια η Τζοαν Κολλινς στη Δυναστεια,το αφηνω στην καρεκλα και καθομαι αναπαυτικα.....και οι 2 με κοιταζαν μες στα ματια,χωρις να μου πουν μια λεξη,ενα κατι....ενα καλησπερα βρε αδερφε.........Σκεφτηκα προς στιγμην:η πολυ αγενεις ειναι η τους εχει θαμπωσει η ομορφια μου!εκεινη ακριβως τη στιγμη νιωθω ενα χερι στον ωμο μου.....σκυβει λοιπον(ο κουκλος)και μου λεει στ'αυτι:ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΕΔΩ.ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.Οπως καταλαβατε εκατσα σε λαθος τραπεζι,λαθος παρεα.............ενιωσα το απολυτο ρεζιλικι!για ποτε μου εφυγε το στυλακι Τζακι Κεννεντι Ωναση που ειχα μεχρι εκεινη τη στιγμη......ταχυτητες φωτος.τωρα πια ξερω.....πρωτα θα βλεπω και μετα απο σκεψη θα πραττω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ρεζιλι?!!!!!! εχω γινει απειρες φορες σε σημειο που πλεον αρχιζω κ γω να αυτοσαρκαζομαι και εχω περιοεισει το ποσο κοκκινιζουν τα μαγουλακια μου!!
χαρακτηριστικα θυμαμαι που ειχα παει για μπανιο με τη παρεα μου κ εκει που ειμασταν στα βαθεια κ κολυμπουσα ξενοιαστη εγω ξεδεθηκε το πανω μερος του ωραιοτατου μαγιου μου(ακομα το κλαιω) κ χαθηκε μεσα στο απεραντο γαλαζιο της θαλασσας... ναι ναι μονο σε μενα θα μπορουσε να συμβει αυτο, μονο εγω θα μπορουσα να χασω το μαγιω μου!!! δε θα ξεχασω τα παιδια να εχουν ξεκαρδιστει εγς να μαι ετοιμη να κλαψω και η κολλητη μου να διωχνει ταγορια της παρεας προς τα εξω και να μου φερνει μια πετσετα καθως εγς εβγαινα εχοντας κρυψει με τα χερια μου τα ασυμαζευτα καθως πλησιαζα στην ακτη... που ηταν και γεματη κοσμο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα πάντως το πάνω μέρος του μαγιώ μου αλήθεια δεν θα με ενοχλούσε (ίσως μόνο να τσαντιζόμουν επειδή θα μου χάλαγε το σετ :P). Το κάτω νομίζω θα ήταν πρόβλημα από την άλλη.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι μου θυμησατε...:)
Καποια χρονια πριν σε μια παραλια της Ικαριας και ενω ειχε μεγαλα κυματα, επεμενα να μπω, βεβαιως βεβαιως...(αμ τι, οι αλλοι καλυτεροι ειναι?!:whistle:)
Εν τω μεταξυ ειναι απο τις θαλασσες οπου μετα απο δυο βηματα το νερο σου φτανει μεχρι το λαιμο (1,65 γαρ)...
Τα κυματα λεπον, μεγαλυτερα απο το μποι μου και το νερο μεχρι το λαιμο! Εκανα τα κολπακια μου κανα δυο φορες και απεφυγα δυο-τρια κυματα και αυτο ηταν!
Ερχεται ενα, με παιρνει μπαλα, χανομαι μεσα στο νερο και μετα βιας καταφερα να βγω προς τα εξω με το πανω μαγιω να εχει εξαφανιστει και το κατω στη θεση του, καλυπτοντας στο περιπου μονο το μπροστινο επιμαχο σημειο...:redface:
Βεβαια απο την τρομαρα μου και το πολυ νερο που ειχα πιει, προσπαθουσα να ηρεμησω και δεν πολυασχοληθηκα με το θεμα του μαγιω...αλλωστε παιρνω και 2ο τλχ μαζι:P
Ψιλορομπα ομως, εγινα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ερχεται ενα, με παιρνει μπαλα, χανομαι μεσα στο νερο και μετα βιας καταφερα να βγω προς τα εξω με το πανω μαγιω να εχει εξαφανιστει και το κατω στη θεση του, καλυπτοντας στο περιπου μονο το μπροστινο επιμαχο σημειο...:redface:

Ερωτικό κύμα δηλαδή. Σε τσουνάμι έπεσες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ερωτικό κύμα δηλαδή. Σε τσουνάμι έπεσες ;

Ετσι οπως το θετεις μονο ερωτικα κυματα εχει στην Ικαρια, τλχ στο βορειο κομματι αυτης!:)
Η ηρεμη θαλασσα στη Βορεια Ικαρια ειναι σπανιοτατο φαινομενο!:P
Για να ειμαι ειλικρινης, ασχετα με το τοτε συμβαν και με το οτι παντα προσεχω μην εχω παλι τα ιδια, εχουν και τα κυματα τη μαγεια τους....μ΄αρεσουν...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Κατεβαινω τις σκαλες του μετρο. Ο συρμος εχει φτασει εδω και καμποσα sec και οι πορτες εχουν ανοιξει ηδη. Κατεβαινω γρηγορα για να προλαβω τις πορτες πριν κλεισουν. Με το που κατεβαινω τα σκαλια και ειμαι πλεον ορατος σε ολα τα βαγονια του ΜΕΤΡΟ τρωω μια τουμπα, ολη δικια μου. Οπως επεσα η παλαμη μου χτυπησε το δαπεδο και εβγαλε ενα δυνατο ηχο (ελεεινο). Ετσι για μια στιγμη ημουν εκει κατω και ολους εκει μεσα να με κοιτανε. Οι πορτες ηταν ακομη ανοιχτες. Χωρις να χασω ουτε ενα δεκατο σηκωθηκα αστραπιαια και μπηκα τρεχοντας στο κοντινοτερο βαγονι. Το ρεζιλικι δεν ξερω αμα ηταν μεγαλο, αυτο που εκανα ηταν να μη σκεφτω τιποτα και να καταφερω αυτο για το οποιο ετρεχα απο τις σκαλες ηδη. Φανταζομαι θα ηταν αρκετοι αυτοι που διασκεδασαν με την τουμπα μου. :vroum: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
ρεζιλι?!!!!!! εχω γινει απειρες φορες σε σημειο που πλεον αρχιζω κ γω να αυτοσαρκαζομαι και εχω περιοεισει το ποσο κοκκινιζουν τα μαγουλακια μου!!
χαρακτηριστικα θυμαμαι που ειχα παει για μπανιο με τη παρεα μου κ εκει που ειμασταν στα βαθεια κ κολυμπουσα ξενοιαστη εγω ξεδεθηκε το πανω μερος του ωραιοτατου μαγιου μου(ακομα το κλαιω) κ χαθηκε μεσα στο απεραντο γαλαζιο της θαλασσας... ναι ναι μονο σε μενα θα μπορουσε να συμβει αυτο, μονο εγω θα μπορουσα να χασω το μαγιω μου!!! δε θα ξεχασω τα παιδια να εχουν ξεκαρδιστει εγς να μαι ετοιμη να κλαψω και η κολλητη μου να διωχνει ταγορια της παρεας προς τα εξω και να μου φερνει μια πετσετα καθως εγς εβγαινα εχοντας κρυψει με τα χερια μου τα ασυμαζευτα καθως πλησιαζα στην ακτη... που ηταν και γεματη κοσμο!!
:cry_x::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κατεβαινω τις σκαλες του μετρο. Ο συρμος εχει φτασει εδω και καμποσα sec και οι πορτες εχουν ανοιξει ηδη. Κατεβαινω γρηγορα για να προλαβω τις πορτες πριν κλεισουν. Με το που κατεβαινω τα σκαλια και ειμαι πλεον ορατος σε ολα τα βαγονια του ΜΕΤΡΟ τρωω μια τουμπα, ολη δικια μου. Οπως επεσα η παλαμη μου χτυπησε το δαπεδο και εβγαλε ενα δυνατο ηχο (ελεεινο). Ετσι για μια στιγμη ημουν εκει κατω και ολους εκει μεσα να με κοιτανε. Οι πορτες ηταν ακομη ανοιχτες. Χωρις να χασω ουτε ενα δεκατο σηκωθηκα αστραπιαια και μπηκα τρεχοντας στο κοντινοτερο βαγονι. Το ρεζιλικι δεν ξερω αμα ηταν μεγαλο, αυτο που εκανα ηταν να μη σκεφτω τιποτα και να καταφερω αυτο για το οποιο ετρεχα απο τις σκαλες ηδη. Φανταζομαι θα ηταν αρκετοι αυτοι που διασκεδασαν με την τουμπα μου. :vroum: :clapup:
Δε σε πιστεύω, έχουμε φωτογραφία από το σκηνικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
χμ, η τελευταία φάση που μου'ρχεται είναι σχετικά πρόσφατη. Είχαμε πάει σε ένα junkfoodάδικο κι εγώ πήρα πατάτες με τυρί, κέτσαπ και μουστάρδα. Τρώγαμε και είμασταν αρκετά συγκεντρωμένοι στο φαγητό. Μέχρι που συνειδητοποιήσαμε τι μουσική έπαιζε τόση ώρα. Ακούγαμε διάφορα εχμ...αταίριαστα με το μέρος κομμάτια. Το When a Man Loves a Woman, το Can't Take My Eyes Off You, το I Want to Know What Love Is και άλλα ρομαντικά. Οπότε αρχίσαμε μ'ένα φίλο μου να παίζουμε τις ερωτευμένες προτηγανισμένες πατάτες. Η δικιά μου ήταν το κορίτσι, γιατί είχε το τυρί για μαλλιά και κέτσαπ για κραγιόν. Το ρεζιλίκι ξεκίνησε όταν αρχίσαμε να τραγουδάμε κιόλας. Και τελείωσε όταν ~σοβαρευτήκαμε~ και φάγαμε τις πατάτες μας (άδοξος έρωτας).

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top