Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
-Πω πω πωωω τι είναι αυτό που έχεις εδώ; (στο πρόσωπο) (κάνεις κίνηση με τα χέρια προς τα μάτια της)
-Αχ τι τι;Τι έχω;
-Έχεις πολύ ωραία μάτια.
-(γελάει κολακευμένη)


ΥΓ:Το χω κάνει σε συμφοιτήτρια για να σπάσει ο πάγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzatziki lover

Νεοφερμένος

Η tzatziki lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Πες μου το ονομα σου, να σε παιξω στον ιπποδρομο :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Άμα κάτσει καμία με αυτό τότε ο γυναικείος πληθυσμός έχει σοβαρό πρόβλημα :P

εε, είσαι άδικη τώρα :P

εδώ πληρώνουν 40 και 60 ευρώ και στήνονται στην ουρά
για να δούνε να εξαφανίζεται ένας λαγός..

έχεις ποτέ άνδρα να εξαφανίζεται;

άσε που δεν πληρώνεις μία, και όχι μόνο,
υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να περάσεις και στιγμές ανεπανάληπτες :P

τα χάνουν αυτά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
-Ξέρεις τι θα ήταν πολύ ωραίο πάνω σου;
-Τι;
-Εγώ.

:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
εε, είσαι άδικη τώρα :P

εδώ πληρώνουν 40 και 60 ευρώ και στήνονται στην ουρά
για να δούνε να εξαφανίζεται ένας λαγός..

έχεις ποτέ άνδρα να εξαφανίζεται;

άσε που δεν πληρώνεις μία, και όχι μόνο,
υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να περάσεις και στιγμές ανεπανάληπτες :P

τα χάνουν αυτά; :P

χαχα..τώρα τι να σου πω; :P Με αποστόμωσες.



Εγώ θυμήθηκα κάτι αλλά δε το λες και ακριβώς ατάκα.
Πριν κανένα μήνα που είχαμε πανηγύρι στο χωριό είχαν κατέβει όλοι από Αθήνα μαζί και μία φίλη μου.Ήμασταν βράδυ έξω για ποτό και έρχεται μία άλλη κοπέλα πάλι απο Αθήνα με την οποία έχουμε πολλούς κοινούς φίλους.
Και πιάνει την φίλη μου και της λέει να σε κεράσω μπύρα κτλπ .Ε εντάξει εγώ δεν είδα τίποτα το περίεργο γιατί νόμιζα ότι είναι straight. Και την είχε ξεμοναχιάσει εντελώς την άλλη στη γωνία.Και της είπε το εξής που ως ατάκα μου έμεινε :P "Εγώ δεν αγαπάω τον άνθρωπο αλλά το φύλο."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
το καλυτερο ειναι να πεις σε μια "φιλη" οτι τα καλυτερα γκολ μπαινουν στα φιλικα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Κάτι που άκουσα πρόσφατα από μια φίλη που της το είπε κάποιος:
- Πόσο γαμάτη πρέπει να είσαι όταν αρρωσταίνεις
- Γιατί; :P
- Επειδή θα σε πειράζουν τα πάντα και θα είσαι ότι πρέπει για πείραγμα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top