Συναισθηματικές δεισιδαιμονίες

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ποιες είναι οι συναισθηματικές δεισιδαιμονίες που σας κατατρέχουν;

Δεν θα συζήσω ποτέ;
Δεν ειμαι ικανός/ ικανή να αγαπήσω;
Δεν μπορώ να ερωτευτώ;
Καλύτερα να μην ξεκινήσω κατι, γιατι έτσι δεν θα πληγωθώ...
Ειναι πολύ καλός για μένα...
Την εχω θεοποιήσει δεν μπορώ να την φτάσω...
Μ' αγαπά δεν μ' αγαπά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Θα πάψω να είμαι ερωτευμένη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Τι να λέμε τώρα....για τι συναισθηματικές δεισιδαιμονίες να μιλάμε, εδώ άλλα περιμένουμε να συμβαίνουν και τελικά επαληθεύονται όσα πιστεύαμε πριν καιρό και τώρα δεν θέλουμε να τα πιστεύουμε ! Αν είναι δυνατόν! Πλάκα μας κάνει αυτή η ζωή;;;;; Γιατί μας κουράζει τόσο; Όχι όχι όχι όχι όχι
Καλά καληνύχτα, και αν καταλάβατε τίποτα. Αυτή η συναισθηματική δεισιδαιμονία με έχει κυριεύσει από το απόγευμα ...:confused::/::hmm::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Σε αυτό το topic η πλέον κατάλληλη για να απαντήσει είναι η Bella από το Twilight...έχει να γράψει άπειρες συναισθηματικές δεισιδαιμονίες...θα αρχίσει με το "Γιατί να ερωτευθώ βρικόλακα,ρε γαμώτο?",καταλήγοντας στο "Μήπως έκανα λάθος που έγινα βαμπίρ για χάρη του?"...:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top