Διακόσμηση εσωτερικών χώρων

vasioula1

Νεοφερμένος

Η vasioula1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όχι μ' αρέσει και χωρίς "πλάτη" :)

Εκτός από ΙΚΕΑ έχετε να προτείνετε άλλα καταστήματα με έπιπλα; Εκτός και αν θεωρείτε διαφήμιση
Αν είναι εύκολο, στη Θεσσαλονίκη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό θα χρειαστεί να φτιάξω το δικό μου δωμάτιο.....

Έχω βρει ένα ωραίο διπλό κρεβάτι με υφασμάτινη πλάτη σε κόκκινο χρώμα που με τρέλανε και κατα πάσα πιθανότητα θα κολήσω sticky.

αυτό

Βy the way... μετράει το αυτοκόλλητο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
λατρευω την διακοσμηση <33
Μεχρι τωρα ηθελα και να περασω Αρχιτεκτονικη Εσωτερικου χωρου,Διακοσμηση & Σχεδιασμο Αντικειμενων,
ομως μου εκοψαν τα φτερα ολοι (καθηγητες,γονεις κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
λατρευω την διακοσμηση <33
Μεχρι τωρα ηθελα και να περασω Αρχιτεκτονικη Εσωτερικου χωρου,Διακοσμηση & Σχεδιασμο Αντικειμενων,
ομως μου εκοψαν τα φτερα ολοι (καθηγητες,γονεις κλπ)
και μενα μου αρεσει πολυ ....ασχολουμαι ομως μονο με αυτη του δικου μου χωρου....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P9020014.JPEG
    P9020014.JPEG
    3.5 MB · Εμφανίσεις: 271
  • P9020016.JPEG
    P9020016.JPEG
    3.6 MB · Εμφανίσεις: 324
  • P9020008.JPEG
    P9020008.JPEG
    3.4 MB · Εμφανίσεις: 253
  • P9020020.JPEG
    P9020020.JPEG
    3.6 MB · Εμφανίσεις: 278

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
τελικα κι εγω αυτο θα κανω.. διοτι σαν δουλεια δεν εχει ιδιαιτερο μελλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Να καποιες φωτογραφιες απο δυο πολυ διασημα και ιδιαιτερα σπιτια τα οποια σημερα εχουν μετατραπει σε μουσεια .





Οι φωτογραφιες αυτες ειναι απο το design plaza?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Rosa, πανεμορφες οι φωτογραφιες.. εξαιρετικες πραγματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Rosa, πανεμορφες οι φωτογραφιες.. εξαιρετικες πραγματικα
Σε ευχαριστω ...λατρευω αυτο το στυλ και εχω διακοσμησει και τους προσωπικους μου χωρους πανω- κατω σε αυτο το υφος....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Σε ευχαριστω ...λατρευω αυτο το στυλ και εχω διακοσμησει και τους προσωπικους μου χωρους πανω- κατω σε αυτο το υφος....:redface:

Ειναι πραγματι πολυ χαριτωμενο,ομορφο και κομψο.. βγαζει μια ζεστασια ο χωρος που σε κανει να θες να μεινεις εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
224100_2033368637295_1336532114_32462996_8015123_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Barbie syndrome? :P


Πολύ... ροζ για τα γούστα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Barbie syndrome? :P


Πολύ... ροζ για τα γούστα μου.

Χεχε... ολοι αυτο μου λενε.. "εσυ και η Barbie" :Ρ
απλως μου αρεσει παρα πολυ ο συνδυασμος ροζ-λαχανι (αυτα τα χρωματα εχει το δωματιο μου τωρα) και για παιδικο δωματιο ηταν υπεροχο :) πιστευω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Χεχε... ολοι αυτο μου λενε.. "εσυ και η Barbie" :Ρ
απλως μου αρεσει παρα πολυ ο συνδυασμος ροζ-λαχανι (αυτα τα χρωματα εχει το δωματιο μου τωρα) και για παιδικο δωματιο ηταν υπεροχο :) πιστευω :redface:
ο συνδυασμος ροζ - λαχανι ειναι πολυ ωραιος:) αν καποια στιγμη θελεις να τον σπασεις λιγο μπορεις να προσθεσεις καποια στοιχεια off-white,light mauve ή καφε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
ο συνδυασμος ροζ - λαχανι ειναι πολυ ωραιος:) αν καποια στιγμη θελεις να τον σπασεις λιγο μπορεις να προσθεσεις καποια στοιχεια off-white,light mauve ή καφε...;)

στο δωματιο μου υπαρχει και καφε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
3D-Teen-Room-by-FEG-A1-25-Room-Design-Ideas-for-Teenage-Girls.jpeg

dining-room.jpg

Girls-Bedroom-and-Living-room1-25-Room-Design-Ideas-for-Teenage-Girls.jpeg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Τα αυτοκόλλητα τοίχου ξεκολλάνε εύκολα χωρίς να αφήσουν κάποιο σημάδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τα αυτοκόλλητα τοίχου ξεκολλάνε εύκολα χωρίς να αφήσουν κάποιο σημάδι?
Αφήνουν το σημαδι του περιγραμματος ...Του τοιχου θα ειναι πιο σκουρο καθως με το καιρο "παλιώνει" το χρωμα και γυρω από το περιγραμμα του αυτοκόλλητου θα φαινεται πιο ανοιχτό το χρωμα του τοίχου.....Οπως ήταν το χρωμα την ημερα που κολλησες πανω του το αυτοκόλλητο :) Μιλαμε βεβαια να το αφήσεις για καποιους μηνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top