Κι αν σε απατούσε με άτομο του ιδίου φύλου;

Τι θα σας ενοχλούσε περισσότερο

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Η κοπέλα σου με άλλον;

    Ψήφοι: 14 24.6%
  • Η κοπέλα σου με άλλη κοπέλα;

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Ο άντρας σου με άλλη;

    Ψήφοι: 22 38.6%
  • Ο άντρας σου με άλλον;

    Ψήφοι: 8 14.0%
  • Ο κουμπάκιας δεν αγχώνετε για τίποτα!!!!

    Ψήφοι: 12 21.1%

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Απο το να είναι με άλλο τσολι, θα το προτιμούσα. Το πιστεύω. Γιατί με το κέρατο με άλλη μου έπεσε η αυτοπεποίθηση και μπήκα (άθελά μου) σε διαδικασία σύγκρισης (εντάξει, είμαι καλύτερη *smug*). Άμα ήταν με αρσενικό, δεν θα είχα τέτοιο θέμα.

Να που με τη βαμπίρω θα συμφωνήσω και σε τέτοιο θέμα! Συμφωνώ ότι θα προτιμούσα να δω γυναίκα στο κρεβάτι της εκάστοτε συντρόφου, παρά άντρα.

Το γιατί:

Σαν προσωπική γνώμη, που δεν ξέρω αν στέκει κι από την οπτική των συντρόφων μου, θεωρώ ότι φέρομαι στις σχέσεις μου αξιοπρεπέστατα. Τόσο πολύ που δεν δέχομαι να δω ή να καταλάβω έστω ότι μου την πήδηξε ένας μέσος πήθικας που είχε ταύλες (εγωισμός). Ούτε καν σαν εικόνα δεν το γουστάρω στο μυαλό μου. Επιπλέον θα έπεφτε στα μάτια μου και η ίδια η κοπέλα (κοινώς "καλά ρε συ, αφού στα παρέχω όλα, με το μαλάκα βρήκες να πας;")

Αν την έβρισκα με γυναίκα, εντάξει θα μου έκανε εντύπωση, δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα. Έξω απ' το χορό, λένε, πολλά τραγούδια ξέρουμε... Υπάρχει πάντως ένα επιχείρημα που θα μπορούσε να εκλογικεύσει τη λεσβιακή πράξη και είναι πολύ απλό:

Από τη στιγμή που καρδάρες δεν έχω επάνω, ούτε αιδοίο κάτω, δε μπορώ να της προσφέρω τη γυναικεία εμπειρία. Οπότε αν τη θέλει τόσο πολύ, ας την αδράξει. Ούτως η άλλως άλλη δουλειά κάνω εγώ στο κρεβάτι, κι άλλη μια γυναίκα. Αλλά αν έβαζε ξένους όρχεις μέσα, όχι μαντάμ, εκεί να με συγχωρείς αλλά τέτοια έχω κι εγώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ μπορώ να του προσφέρω όμως. Αμα βαλω ενα strapon θα δει μετα.. :redface:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Αν με απατουσε με ατομο του ιδιου φυλου,ποιος ξερει...ισως και να την βρισκαμε οι 3 μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasquale

Νεοφερμένος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Κι εμένα θα με πείραζε αν η κοπέλα μου πήγαινε με άλλον άντρα γιατί τότε είναι σα να σου λέει: <<Βρήκα κάτι καλύτερο και... κάτι περισσότερο από αυτό που έχεις εσύ!!>> If you know what I mean!!!;) Πράγμα που αποκλείεται να μου το πει αυτό ποτέ!!! :P Αλλά αν πήγαινε με άλλη γυναίκα δε θα μ' ένοιαζε τότε!!! Απλά, είχε άλλη προτίμηση τώρα το κατάλαβε και εγώ απλά... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top