Πρόεθεση ψήφου εκλογών Μαΐου 2012

Τι θα ψήφιζες αν στις επερχόμενες εκλογές συμμετείχαν τα κόμματα:
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 125)
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 8 6.4%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 25 20.0%
  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 14 11.2%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 6 4.8%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 23 18.4%
  • Οικολόγοι - Πράσινοι

    Ψήφοι: 6 4.8%
  • Άρμα Πολιτών (Γ.Δημαράς)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κοινωνική Συμφωνία

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΕΠΑΜ (Δ. Καζάκης)

    Ψήφοι: 5 4.0%
  • Άλλα κομματα; (Ποιο[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 15 12.0%
  • Λευκό / Άκυρο / Δεν θα ψηφίσω

    Ψήφοι: 10 8.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chill

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παραδοσιακά το ρίχνω στο ΚΚ αλλά αυτή την φορά σκέφτομαι να ψηφίσω ΣΥΡΙΖΑ, παρόλο που και πάλι είμαι πιο κοντά στις θέσεις του ΚΚ. Το ΚΚ δεν θέλει την κατάληψη της εξουσίας από το ίδιο αλλά από τον λαό γεγονός με το οποίο ιδεολογικά ταυτίζομαι. Ωστόσο λόγω του μεγάλου κατακερματισμού του εκλογικού σώματος αυτή η ιδέα είναι δύσκολο να υλοποιηθεί (και) στην παρούσα φάση. Από την άλλη αν τα αποτελέσματα της ερχόμενης Κυριακής είναι στραμμένα στα....αριστερά, ένας συνασπισμός των κομμάτων του χώρου με ηγέτιδα δύναμη τον ΣΥΡΙΖΑ ίσως να αποτελέσει το πρώτο βήμα για την υλοποίηση αυτού που προσδοκώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 578902_10150755691342550_643467549_9873920_871648739_n.jpg
    578902_10150755691342550_643467549_9873920_871648739_n.jpg
    73.3 KB · Εμφανίσεις: 108

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παραδοσιακά το ρίχνω στο ΚΚ αλλά αυτή την φορά σκέφτομαι να ψηφίσω ΣΥΡΙΖΑ, παρόλο που και πάλι είμαι πιο κοντά στις θέσεις του ΚΚ. Το ΚΚ δεν θέλει την κατάληψη της εξουσίας από το ίδιο αλλά από τον λαό γεγονός με το οποίο ιδεολογικά ταυτίζομαι. Ωστόσο λόγω του μεγάλου κατακερματισμού του εκλογικού σώματος αυτή η ιδέα είναι δύσκολο να υλοποιηθεί (και) στην παρούσα φάση. Από την άλλη αν τα αποτελέσματα της ερχόμενης Κυριακής είναι στραμμένα στα....αριστερά, ένας συνασπισμός των κομμάτων του χώρου με ηγέτιδα δύναμη τον ΣΥΡΙΖΑ ίσως να αποτελέσει το πρώτο βήμα για την υλοποίηση αυτού που προσδοκώ.

Ψήφισε ΟΧΙ τότε για να βάλουμε τον Καζάκη και τις θέσεις του ΕΠΑΜ στην βουλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παραδοσιακά το ρίχνω στο ΚΚ αλλά αυτή την φορά σκέφτομαι να ψηφίσω ΣΥΡΙΖΑ, παρόλο που και πάλι είμαι πιο κοντά στις θέσεις του ΚΚ. Το ΚΚ δεν θέλει την κατάληψη της εξουσίας από το ίδιο αλλά από τον λαό γεγονός με το οποίο ιδεολογικά ταυτίζομαι. Ωστόσο λόγω του μεγάλου κατακερματισμού του εκλογικού σώματος αυτή η ιδέα είναι δύσκολο να υλοποιηθεί (και) στην παρούσα φάση. Από την άλλη αν τα αποτελέσματα της ερχόμενης Κυριακής είναι στραμμένα στα....αριστερά, ένας συνασπισμός των κομμάτων του χώρου με ηγέτιδα δύναμη τον ΣΥΡΙΖΑ ίσως να αποτελέσει το πρώτο βήμα για την υλοποίηση αυτού που προσδοκώ.

Πες τα βρε Πάνο.Έτσι σκέφτομαι ακριβώς και γω.Ψήνω την μάνα μου να κατέβουμε παρεάκι Ελλάδα να ρίξουμε ψήφο ΣΥΡΙΖΑ τελικά.Αν πει το ναι εισητηριάκι αύριο βγάζω και σου ρχομαι να τα σπάσουμε Ελευσίνα!Αυτό ακριβώς... η κοινωνία,το βλέμμα το αποτέλεσμα είναι στραμένο προς την αριστερά και αυτή τη στιγμή (αν και είπαμε ΔΗΜΑΡ με πείθει στον πολιτικό της λόγο περισσότερο) η μοναδική δύναμη που μου φαίνεται μπορεί να συνασπίσει κάπως περισσότερο την Αριστερά είναι ο ΣΥΡΙΖΑ.

Εντωμεταξύ σοκ και δέος.Τόσο καιρό που σε ξέρω ρε ούτε μια φορά είχες πει οτι έψηνες το ΚΚ :P Απαράδεκτος μαν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μόνο μην ψηφίσεις ΔΗΜΑΡ. Άντε ΣΥΡΙΖΑ να πω οκ. Βοηθάς παραπάνω με ΣΥΡΙΖΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μόνο μην ψηφίσεις ΔΗΜΑΡ. Άντε ΣΥΡΙΖΑ να πω οκ. Βοηθάς παραπάνω με ΣΥΡΙΖΑ.

Ναι άλλαξα.Σήμερα πιο σίγουρος για ΣΥΡΙΖΑ.Κάτσε να δούμε τι θα ξημερώσει και αύριο φυσικά.Πάντως εξ αρχής μεταξύ των 2 ήμουν.Εντωμεταξύ ψάχνω και άλλες δημοσκοπήσεις από νετ ή γουατεβα να δω που κυμαίνεται το ΣΥΡΙΖΑ,ειδικά στα μεγάλα αστικά κέντρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Απορώ πώς κάποιοι ψηφίζετε ή σκέφτεστε να ψηφίσετε το κόμμα της Ρεπούση. Που θέλει να καταργήσει κάθε τι Ελληνικό η κυρία με το "εξαιρετικό" βιβλίο ιστορίας. Τόσο Ανθέλληνες είστε;

Επίσης κάπου διάβασα αυτό που είπε η Αλέκα ότι θα έκανε πρώτο πρώτο αν έβγαινε ποτέ κυβέρνηση: "Θα καταργούσαμε τα ταξικά κόμματα." Βέβαια, μόνο ΚΚΕ να είχαμε. Και μετά λέμε φασίστες τους χρυσαυγίτες μόνο...

Η αλήθεια πάντως για τον ΣΥΡΙΖΑ είναι ότι δεν μπορώ να βρω κάτι μεμπτό, με μόνο μελανό σημείο για εμένα την υπερβολική στήριξη στους λαθρομετανάστες. Αν είχα αριστερή ιδεολογία, θα το ψήφιζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το μεμπτό είναι ότι δεν είναι αριστερό αλλά κέντροαριστερο και στηρίζει το ευρώ και την ΕΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexrapak15

Νεοφερμένος

Ο alexrapak15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα. Αν και είμαι 15, αν είχα το δικαίωμα να ψηφίσω θα ψήφιζα τον ΣΥΡΙΖΑ. Γιατί; Ας ξεκινήσω...
-Όχι ΠΑΣΟΚ και ΝΔ, γιατί δεν είμαι χαζός, ούτε θύμα για να ψηφίσω τα δυο κόμματα που εφεραν την χώρα ως εδώ.
-Όχι ΚΚΕ, γιατί αρνείται να αναλάβει εξουσία και δεν συνεργάζεται με κανέναν, την ίδια στιγμή που το 45% των πολιτών στην ελλάδα θέλουν η αυριανή κυβέρνηση συνεργασίας να αποτελείται από τα κόμματα της αριστεράς.
-Όχι ΛΑΟΣ, γιατί όντως ο Καρατζαφέρης είναι κωλοτούμπας, αλλάζει στο λεπτό απόψεις μονο προς το συμφέρον του.
-Όχι Χρυσή Αυγή, γιατί δεν είμαι φίλος του ναζισμού, του χιτλερισμού και γενικότερα της γερμανίας
-Όχι Δημαρά, Κοινωνική συμφωνία γιατί είναι παρακλάδια του ΠΑΣΟΚ
-Όχι Δημοκρατική Συμμαχία γιατί δεν έχω την πολυτέλεια να βγάλω το 1 εκατ. μου στις ελβετικές τράπεζες και δεν είμαι φιλοαμερικάνος.
-Όχι Οικολόγοι Πράσινοι γιατί θεωρώ ότι είναι πεταμένοι ψήφοι
-Όχι ΑΝΤΑΡΣΥΑ, γιατί μ'αρέσουν τα επιχειρήματα και τα σχέδια και όχι μόνο το μπλα μπλα μπλα
Για τέλος άφησα τα τρία κόμματα: ΣΥΡΙΖΑ, ΔΗΜΑΡ, Ανεξάρτητοι Έλληνες (το ΕΠΑΜ δεν το γνωρίζω συγγνώμη)
-Ουδέτερος στην ΔΗΜΑΡ γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι αν ΝΔ-ΠΑΣΟΚ δεν συγκεντρώσουν 42-45% για αυτοδυναμία τότε θα συμμετάσχει στην κυβέρνηση. Γιατί έχει ρίζες περισσότερο στο ΠΑΣΟΚ και λιγότερες στον ΣΥΡΙΖΑ
-Ουδέτερος στους ΑΝ. ΕΛ. γιατί έχει ρίζες από την ΝΔ και κανείς δεν αποκλείει το ενδεχόμενο κυβερνητικής συνεργασίας, γιατί ο πολύ πατριωτισμός ξεχειλίζει αυτές τις εποχές και δεν χρειαζόμαστε κι άλλο.

Έφτασαν στην επιλογή του ΣΥΡΙΖΑ, γιατί υπάρχει ένα σχέδιο, μπορεί να είναι ελλιπής αλλά υπάρχει, υπάρχει διάθεση για συνεργασία με τα άλλα αριστερά κόμματα...
Ακούω τις απαντήσεις σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πάλι καλά που δεν ψηφίζεις καθώς αν η πολιτική σου λογική πάει εις άτοπον επαγωγήν τότε πάει, χαθήκαμε. Λογικά οι γονείς σου θα ψηφίσουν ΣΥΡΙΖΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexrapak15

Νεοφερμένος

Ο alexrapak15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Όχι φίλε μου, δεν πάω εις άτοπον επαγωγήν, απλώς δικαιολόγησα γιατί δεν ψηφίζω τα υπόλοιπα κόμματα. Όχι οι γονείς μου δεν ψηφίζουν ΣΥΡΙΖΑ. Και τρίτον, δεν γνωριζω τι ψηφίζεις (μάλλον ΝΔ-ΠΑΣΟΚ) αλλά μην φοβάσαι τόσο πολύ την αριστερά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

δεν γνωριζω τι ψηφίζεις (μάλλον ΝΔ-ΠΑΣΟΚ) αλλά μην φοβάσαι τόσο πολύ την αριστερά...

:clapup::D Περιμενω εναγωνιος την απαντιση του johny!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexrapak15

Νεοφερμένος

Ο alexrapak15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Όχι δεν υπάρχει κάτι, απλως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι άνθρωποι προσπαθούν να καλύψουν τους αληθινούς λόγους που μπορεί να ψηφίζεις αριστερά και να τους αντικαθιστά με ψεύτικους και παραποιημένους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όχι φίλε μου, δεν πάω εις άτοπον επαγωγήν, απλώς δικαιολόγησα γιατί δεν ψηφίζω τα υπόλοιπα κόμματα. Όχι οι γονείς μου δεν ψηφίζουν ΣΥΡΙΖΑ. Και τρίτον, δεν γνωριζω τι ψηφίζεις (μάλλον ΝΔ-ΠΑΣΟΚ) αλλά μην φοβάσαι τόσο πολύ την αριστερά...

:clapup::D Περιμενω εναγωνιος την απαντιση του johny!:D
Τι να απαντήσω μωρέ που θα με πει ή ακροδεξιό ή προδότη ο μικρός :D

Έχω πει τι ψηφίζω καμιά 10ρια φορές (αν και είμαι ανάμεσα σε 2-3).

Αυτό που με λυπεί πιο πολύ είναι ότι όσοι ψηφίζουν ΣΥΡΙΖΑ το κάνουν:

α) Επειδή θέλουν να λέγονται "αριστεροί" παρόλο που ο ΣΥΡΙΖΑ χαρακτηρίζεται πιο εύκολα κεντρώο κόμμα (παίζει να μην ξέρουν τις ιδεολογικές διαφορές δεξιάς και αριστεράς καν)

β) Ψήφιζαν ΠΑΣΟΚ μέχρι τώρα αλλά μετάνιωσαν και το ΚΚΕ είναι πολύ extreme.

Το ΣΥΡΙΖΑ σύμφωνα με τα λεγόμενα του δεν θα αλλάξει την πολιτική του συστήματος που αν μήτε άλλο πιο πολύ καπιταλιστική (δηλαδή δεξιά) θυμίζει (όπως του ΠΑΣΟΚ). Μιλάει για αντιμνημόνιο, βαριά φορολογία σε όσους έχουν χρήματα κλπ αλλά κρατάει το ευρώ και την φιλία της... Μέρκελ, και δεν ξέρω κατά πόσο προτίθεται να πάει προς τα αριστερά δηλαδή πόση παρέμβαση θα έχει σαν κράτος στην οικονομία τις επιχειρήσεις κλπ. Τέλος πάντων, αν κάνω λάθος διορθώστε με εδώ.

Καταρχάς alex άσε τι ψηφίζω εγώ. Για πες λίγο τι παίζει με την ιδεολογία και την στάση του ΣΥΡΙΖΑ στην σημερινή εποχή, που σε οδήγησε στο να το υποστηρίξεις και τι ακριβώς από αυτά που προτείνει σου αρέσουν. Και μην κάνεις copy paste από καμιά wiki :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chill

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εντωμεταξύ σοκ και δέος.Τόσο καιρό που σε ξέρω ρε ούτε μια φορά είχες πει οτι έψηνες το ΚΚ :P Απαράδεκτος μαν!:)

Γενικότερα αποφεύγω τις πολιτικές συζητήσεις με άτομα που γνωρίζω. Θεωρώ πως είναι εξαιρετικά εύκολο να χαλάσει μια σχέση εξαιτίας των πολιτικών απόψεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γενικότερα αποφεύγω τις πολιτικές συζητήσεις με άτομα που γνωρίζω. Θεωρώ πως είναι εξαιρετικά εύκολο να χαλάσει μια σχέση εξαιτίας των πολιτικών απόψεων.

Σωστός ο Πανούλης αν και οκ όλα εξαρτώνται από τα συμβαλώμενα μέρη.Άντε να δούμε πως θα πάνε οι εκλογές μαν.Το σκεπτικό σου πάντως με βρίσκει σύμφωνο και με περίπου ίδια λογική θα ψήφιζα αν ήμουν Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δεν είμαι αριστερή και γενικότερα δε την πολυσυμπαθώ. Αλλά θέλω το ΣΥΡΙΖΑ να πάει καλά, μακάρι να έβγαινε και πρώτο κόμμα δηλαδή αν γινόταν, αν και δε θα το ψηφίσω. Για εμένα το ιδανικό θα ήταν να έβγαινε μαζί με ανεξάρτητους έλληνες γιατί οποιοσδήποτε είναι αντιμνημονιακός είναι καλοδεχούμενος. Και προς Θεού, την Κυριακή, κλειδώστε στα υπόγεια γιαγιάδες και παππούδες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δεν είμαι αριστερή και γενικότερα δε την πολυσυμπαθώ. Αλλά θέλω το ΣΥΡΙΖΑ να πάει καλά, μακάρι να έβγαινε και πρώτο κόμμα δηλαδή αν γινόταν, αν και δε θα το ψηφίσω. Για εμένα το ιδανικό θα ήταν να έβγαινε μαζί με ανεξάρτητους έλληνες γιατί οποιοσδήποτε είναι αντιμνημονιακός είναι καλοδεχούμενος. Και προς Θεού, την Κυριακή, κλειδώστε στα υπόγεια γιαγιάδες και παππούδες!!!

ψήφα το βρε και εσύ!Πως θα πάει καλά μόνο με ευχές; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω κάτι καλύτερο. Θα ψηφίσουν ότι τους πω εγώ :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ψήφα το βρε και εσύ!Πως θα πάει καλά μόνο με ευχές; :P

Προτιμώ να πάνε καλά οι ανεξάρτητοι έλληνες! :P
Θέλω και τα δύο να πάνε καλά, απλά θα προτιμήσω να ψηφίσω αυτό που ταιριάζει περισσότερο στην ιδεολογία μου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Προτιμώ να πάνε καλά οι ανεξάρτητοι έλληνες! :P
Θέλω και τα δύο να πάνε καλά, απλά θα προτιμήσω να ψηφίσω αυτό που ταιριάζει περισσότερο στην ιδεολογία μου.:redface:

η κοινωνία πάει προς τα αριστερά,η Ευρώπη πάει προς τα αριστερά,η Ελλάδα πάει προς τα αριστερά και εμείς σας θέλουμε όλους από όποια ιδεολογία και να προέρχεστε να μας ακολουθήσετε ενωτικά και δυναμικά (μην φανταστήτε κάτι ψιλά μου έδωσε ο Τσίπρας) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top