e-steki: The new era (part 1: forum)

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η οθόνη μου είναι μια καλή CRT και το έβαλα πλέον στα 100Hz, αλλά δεν νιώθω κάποια ιδιαίτερη διαφορά από τα 85Hz. Παρόλα αυτά το κρατάω... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν δεν το υποστηρίζει η οθόνη σου 100hz σε αυτή την ανάλυση θα κάνει μπουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παντως να πω κατι. Το μπλε backround με το gradient που κανει, ειναι το πιο ξεκουραστο απο ολα τα αλλα χρωματα.....και μια απο τις ποιο χρησιμες σελιδες , αυτη που δειχνει τα τελευταια μηνυματα, ειναι αρκετα κουραστικη γιατι ειναι ολη σχεδον πρασινοκιτρινη με μικρα γραμματα. What if we combined the 2 thoughts ? ....:whistle::P

Στην κεντρικη σελιδα , που μπορουμε να πατησουμε το tab "τελευταια μηνυματα" , επειδη αυτο ειναι μπλε, με καλη αντιθεση στα γραμματα κλπ, ειναι πολυ ευχρηστο να κοιταμε εκει τα μηνυματα. Αλλα χωρανε λιγα μονο (εκτος αν γινεται να μακρυνει αυτο και να χωρανε κι αλλα). Οπότε μοιραια πας και στην αλλη σελιδα, που ειναι σα εναν φωσφοριζέ Muppet Show Κερμιτ που κανει μπανιο σε λάδι και μπροκολα :P (no offence :redface: )
.
.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αμάν βρε πουλάκι μου Lorien :P Σε λίγο θα πρέπει να ξανασχεδιάσει όλο το θέμα η Λία για πάρτυ σου! πω πω πω! :D
εγώ πάντως αν ήμουν η Λία θα σε είχα χαστουκίσει πάραυτα! :D


πλακίτσα κάνω.. ντα?



XRZ.... δεν πολυκατάλαβα τι βλέπετε οι απλοί χρήστες :redface:
δε βλέπετε το θέμα της αναφοράς και τι λέει μέσα αλλά βλέπετε ποιος την έκανε και ποιος του απάντησε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αν δεν το υποστηρίζει η οθόνη σου 100hz σε αυτή την ανάλυση θα κάνει μπουμ.
Υποστηρίζει φυσικά, άλλωστε είπαμε είναι καλή οθόνη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
XRZ.... δεν πολυκατάλαβα τι βλέπετε οι απλοί χρήστες :redface:
δε βλέπετε το θέμα της αναφοράς και τι λέει μέσα αλλά βλέπετε ποιος την έκανε και ποιος του απάντησε?

ναι αυτό.. δλδ στην παρούσα φάση (χτες βράδυ δλδ) δεν είχε μεν θέματα εκεί προς εμφάνιση αλλά μπορούσα να δω ότι υπάρχουν 1 θέμα που δημοσίευσε ο χρήστης *******, ότι υπήρχαν 2 απαντήσεις εκ των οποίων το 50% (δλδ 1 στις 2) είχε δώσει η ******* (που είναι στην ΟΔ) [τα αστεράκια για προφανείς λόγους]. Κανονικά αυτό δεν θα έπρεπε να είναι κάτι που εγώ ΔΕΝ θα μπορώ να δω??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι αυτό.. δλδ στην παρούσα φάση (χτες βράδυ δλδ) δεν είχε μεν θέματα εκεί προς εμφάνιση αλλά μπορούσα να δω ότι υπάρχουν 1 θέμα που δημοσίευσε ο χρήστης *******, ότι υπήρχαν 2 απαντήσεις εκ των οποίων το 50% (δλδ 1 στις 2) είχε δώσει η ******* (που είναι στην ΟΔ) [τα αστεράκια για προφανείς λόγους]. Κανονικά αυτό δεν θα έπρεπε να είναι κάτι που εγώ ΔΕΝ θα μπορώ να δω??? :confused:

Νομίζω (δεν παίρνω κι όρκο) ότι ορθά τα βλέπεις κι εσύ και οι άλλοι...
Η σκοπιμότητα είναι να μπορούν να δουν οι χρήστες ότι όταν υπάρχει ρεπορτ, υπάρχει και ανταπόκριση απ την ΟΔ κι ότι το θέμα λύνεται (Στις περισσότερες περιπτώσεις)

όλα αυτά τώρα βέβαια στα λέω απ την κοιλιά μου και δεν είναι επίσημες απαντήσεις
τις επίσημες απαντήσεις θα τις πάρεις απ την Λία ή τον Πάνο
εγώ απάντησα γιατί δεν άντεχα να μην απαντήσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω δεν το βλεπω αυτο που λεει η ξουρουζου.
Αν μπω στον σχολιασμο βλεπω τις υποκατηγοριες και στις αναφορες βλεπω:

Κάθε φορά που κάνετε αναφορά, θα δημιουργείται ένα νέο θέμα εδώ, στο οποίο θα μπορείτε να συζητήσετε το θέμα ιδιωτικά με την Ο.Δ., εάν το επιθυμείτε. Η κατηγορία έχει 2 μηνύματα σε 1 θέματα. Προσωπικό

Αν μπω ομως, μου λεει οτι δεν υπαρχει κανενα δημοσιευμενο μηνυμα [κατι τετοιο τελοσπαντων]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγω δεν το βλεπω αυτο που λεει η ξουρουζου.
Αν μπω στον σχολιασμο βλεπω της υποκατηγοριες και στις αναφορες βλεπω:

Κάθε φορά που κάνετε αναφορά, θα δημιουργείται ένα νέο θέμα εδώ, στο οποίο θα μπορείτε να συζητήσετε το θέμα ιδιωτικά με την Ο.Δ., εάν το επιθυμείτε. Η κατηγορία έχει 2 μηνύματα σε 1 θέματα. Προσωπικό

Αν μπω ομως, μου λεει οτι δεν υπαρχει κανενα δημοσιευμενο μηνυμα [κατι τετοιο τελοσπαντων]

:hmm: ενδιαφέρον! οκ ας περιμένουμε να δούμε τι θα πει η σχεδιάστρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγω δεν το βλεπω αυτο που λεει η ξουρουζου.
Αν μπω στον σχολιασμο βλεπω τις υποκατηγοριες και στις αναφορες βλεπω:


Αν μπω ομως, μου λεει οτι δεν υπαρχει κανενα δημοσιευμενο μηνυμα [κατι τετοιο τελοσπαντων]


Στο πλάι στα στατιστικά το διαβαζω αυτό που λεω :worry:

τυ πάντως για την απάντηση... Απλά δεν βρίσκω το λόγο να ξέρει ο κάθε χρήστης ότι πχ "η XRZ έκανε αναφορά, η KE της απάντησε".. αλλά I;ll just wait and see :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κι εγω για τα στατιστικα λεω.
Ισως.. αν κανω μια αναφορα να τα βλεπω αυτα που λες? :hmm:
Δεν ξερω, τωρα δεν βλεπω κανενα στοιχειο παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κι εγω για τα στατιστικα λεω.
Ισως.. αν κανω μια αναφορα να τα βλεπω αυτα που λες? :hmm:
Δεν ξερω, τωρα δεν βλεπω κανενα στοιχειο παντως.

:worry:

Εγώ πάντως δεν έχω κάνει αναφορά! Δλδ μόνο μία πριν 100 χιλιάδες χρόνια και δεν είναι καν αυτή που εμφανίζεται στα στατιστικα που λέω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλε, υποθεσεις κανω κι εγω. :D Που να ξερω?! :worry:
Ας περιμενουμε να μας πουν οι admins.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγω δεν το βλεπω αυτο που λεει η ξουρουζου.
Αν μπω στον σχολιασμο βλεπω τις υποκατηγοριες και στις αναφορες βλεπω:

Κάθε φορά που κάνετε αναφορά, θα δημιουργείται ένα νέο θέμα εδώ, στο οποίο θα μπορείτε να συζητήσετε το θέμα ιδιωτικά με την Ο.Δ., εάν το επιθυμείτε. Η κατηγορία έχει 2 μηνύματα σε 1 θέματα. Προσωπικό

Αν μπω ομως, μου λεει οτι δεν υπαρχει κανενα δημοσιευμενο μηνυμα [κατι τετοιο τελοσπαντων]
Ναι μεν υπάρχουν θέματα αλλά δεν τα έχεις δημιουργήσει εσύ. Αν κάνεις αναφορά κάτι θα δεις ένα θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ναι μεν υπάρχουν θέματα αλλά δεν τα έχεις δημιουργήσει εσύ. Αν κάνεις αναφορά κάτι θα δεις ένα θέμα

EXp τότε γιατί εγώ στα αριστερά στα στατιστικά βλέπω ότι ένας χρήστης (όχι εγώ!) έχει δημιουργήσει θέμα (το οποίο φυσικά και δεν βλέπω) και η διαβολίνα δεν βλέπει αυτήν την πληροφορία??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,837 μηνύματα.
EXp τότε γιατί εγώ στα αριστερά στα στατιστικά βλέπω ότι ένας χρήστης (όχι εγώ!) έχει δημιουργήσει θέμα (το οποίο φυσικά και δεν βλέπω) και η διαβολίνα δεν βλέπει αυτήν την πληροφορία??? :confused:
Ίσως κοίταξε σε λάθος μέρος (καθώς δε γίνεται να βλέπετε κάτι διαφορετικό).

Για να δείτε τα Στατιστικά κάθε κατηγορίας (και αυτής), μπαίνετε μέσα στην κατηγορία και βλέπετε τη σχετική παράγραφο που βρίσκεται στο πλαίσιο αριστερά. :)

Επίσης XRZ, εγώ βλέπω μόνο ποιος έχει δημιουργήσει τα περισσότερα μηνύματα στην εν λόγω κατηγορία και όχι ποιος έκανε τελευταίος αναφορά και ποιος του απάντησε. :hmm:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ίσως κοίταξε σε λάθος μέρος (καθώς δε γίνεται να βλέπετε κάτι διαφορετικό).

Για να δείτε τα Στατιστικά κάθε κατηγορίας (και αυτής), μπαίνετε μέσα στην κατηγορία και βλέπετε τη σχετική παράγραφο που βρίσκεται στο πλαίσιο αριστερά. :)

Επίσης XRZ, εγώ βλέπω μόνο ποιος έχει δημιουργήσει τα περισσότερα μηνύματα στην εν λόγω κατηγορία και όχι ποιος έκανε τελευταίος αναφορά και ποιος του απάντησε. :hmm:


-petros

Για να τελειώνει το θέμα. Εγώ στα ΑΡΙΣΤΕΡΑ της οθόνης μου βλέπω αυτό
Η κατηγορία περιέχει 2 μηνύματα σε 1 θέματα, τα οποία έχουν αναγνωστεί 13 φορές συνολικά. Τα περισσότερα θέματα της κατηγορίας (1 στα 1, δηλαδή το 100% ) δημιουργήθηκαν απο το μέλος **** Tα περισσότερα μηνύματα στην κατηγορία (1 στα 2, δηλαδή το 50% ) έχουν δημιουργηθεί απο το μέλος****
Προφανώς βλέπουμε το ίδιο πράγμα Πετρο είπα στο 1ο μήνυμα ότι απλά τώρα ΤΥΧΑΙΝΕΙ να έχει ένα θέμα οπότε είναι προφανές ποιος το έκανε!!!!

Και η δική μου ερώτηση είναι... Αφού αυτά τα θέματα τα βλέπει η ΟΔ και ο χρήστης δεν θα έπρεπε να είναι κρυφό από εμένα ότι ο ρημαδοχρήστης έχει δημοσιεύσει μήνυμα?!?!?!?

δεν είναι και τόσο δύσκολο αυτό που ρωτάω/ λέω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Οταν κάνω logout ενώ μου εμφανίζει τη σελίδα που πρέπει, πάνω αριστερά, εκεί που φαίνονται τα στοιχεία του χρήστη συνεχίζει να δείχνει τα στοιχεία μου, σαν να μην έξω κάνει logout. Είναι νορμαλ αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,837 μηνύματα.
Και η δική μου ερώτηση είναι... Αφού αυτά τα θέματα τα βλέπει η ΟΔ και ο χρήστης δεν θα έπρεπε να είναι κρυφό από εμένα ότι ο ρημαδοχρήστης έχει δημοσιεύσει μήνυμα?!?!?!?

δεν είναι και τόσο δύσκολο αυτό που ρωτάω/ λέω! :)
Εγώ απάντησα με βάση αυτό:
Απλά δεν βρίσκω το λόγο να ξέρει ο κάθε χρήστης ότι πχ "η XRZ έκανε αναφορά, η KE της απάντησε".. αλλά I;ll just wait and see :)
... γιατί μέχρι στιγμής δεν έχω συναντήσει σε κάποιο μέρος του site στατιστικά που να "προδίδουν" κάτι τέτοιο (ο χ έκανε αναφορά και απάντησε ο y - μόνο ποιοι έχουν κάνει τα περισσότερα).


Ναι, δε θα έπρεπε να εμφανίζονται στον καθένα αυτά τα στατιστικά. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ναι, δε θα έπρεπε να εμφανίζονται στον καθένα αυτά τα στατιστικά. :)

ty!

Βάση αυτού λοιπόν "καταθέτω" ένα bug του νέου σχεδιασμού[Imo] και επειδή δεν μπορώ να κάνω copy/paste από το ένα θέμα στο άλλο βάση των κανόνων που "αποδέχτηκα κατά την εγγραφή μου εδώ" δεν το μεταφέρω στο θέμα "bug report" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top