Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Ωραίο το παλτό! Μεγειά Άννα!

Χρειάζομαι κι εγώ παλτό αλλά να μην έχει διπλά κουμπιά μπροστά. Έχετε δει κανένα ωραίο ΟΧΙ ΜΑΥΡΟ όμως, θέλω χρώμα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ωραίο το παλτό! Μεγειά Άννα!

Χρειάζομαι κι εγώ παλτό αλλά να μην έχει διπλά κουμπιά μπροστά. Έχετε δει κανένα ωραίο ΟΧΙ ΜΑΥΡΟ όμως, θέλω χρώμα!!!!

σ' ευχαριστώ :)

στα zara είδα έχει αρκετά παλτό με χρώμα



βέβαια εκτός από αυτά τα μεγάλα καταστήματα, zara, bershka κτλ, παλτό σίγουρα θα υπάρχουν σε πολλά τοπικά μαγαζιά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ έχω φάει κόλλημα με τέτοια πουλοβεράκια. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
στα zara είδα έχει αρκετά παλτό με χρώμα
Πολύ ψήνομαι για το κοκκινάκι!!!! Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
View attachment 55450

Μάλλον θα τα πάρω. Ετσι χειμερινά! Τι λέτε; Ειναι unisex! Θέλω την γνώμη σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Guys πηρα αυτα τα αθλητικα απο το intersport.
Εκαναν 50 ευρω.δεν ειναι και φθηνα αλλα οκ.το θεμα οτι στο μαγαζι εμοιαζαν πολυ ωραια πανω μου αν και φορουσα τζιν ενω για την ωρα τησ γυμναστικησ που τα θελω,φοραω μια γκρι φορμα,αλλα μολισ πηγα σπιτι μαλλον αλλαξα γνωμη.μου φαινονται καπωσ και ειναι λιγο τεραστια αν σκεφτεισ οτι φοραω 44! (bigfoot is here) τι λετε? μεθαυριο θα τα φορεσω για πρωτη φορα και θα σασ πω αντιδράσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.




So happy together, αρκεί να πάρω και τα παπουτσάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.




So happy together, αρκεί να πάρω και τα παπουτσάκια!
Τα παπούτσια όμορφα, το φόρεμα υπερβολικό κατ'εμέ... Ήταν και η μέρα που είχε καλεσμένο το Μουτσινά...Πολύ κουμπαρομπεμπέκα είχε ντυθεί... Πιστεύω πως το ύφασμα δίνει την υπερβολή, κατά τα άλλα σαν σχέδιο όμορφο είναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Guys πηρα αυτα τα αθλητικα απο το intersport.
Εκαναν 50 ευρω.δεν ειναι και φθηνα αλλα οκ.το θεμα οτι στο μαγαζι εμοιαζαν πολυ ωραια πανω μου αν και φορουσα τζιν ενω για την ωρα τησ γυμναστικησ που τα θελω,φοραω μια γκρι φορμα,αλλα μολισ πηγα σπιτι μαλλον αλλαξα γνωμη.μου φαινονται καπωσ και ειναι λιγο τεραστια αν σκεφτεισ οτι φοραω 44! (bigfoot is here) τι λετε? μεθαυριο θα τα φορεσω για πρωτη φορα και θα σασ πω αντιδράσεις ;)

Πιστεύω πως είναι πολύ ωραία, και δεν νομίζω να κάνουν το πόδι σου να φαίνεται τόσο μεγάλο πια, γιατί δεν είναι από τα αθλητικά που είναι χοντροκομμένα. Με γεια σου τρελομογκολο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Τhanks ρε συ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τα παπούτσια όμορφα, το φόρεμα υπερβολικό κατ'εμέ... Ήταν και η μέρα που είχε καλεσμένο το Μουτσινά...Πολύ κουμπαρομπεμπέκα είχε ντυθεί... Πιστεύω πως το ύφασμα δίνει την υπερβολή, κατά τα άλλα σαν σχέδιο όμορφο είναι.:)
Δεν εχεις καθόλου δίκιο, είναι πραγματικά πολύ κλασσάτο χωρίς να ναι όμως κραυγαλέο ή ιδιαίτερα υπερβολικό, θα είχες δίκιο άν το κόψιμο ήταν πιο γυναικείο αλλά στην προκειμένη περίπτωση κάνει Α γραμμή και έχει και ένα φιογκάκι πίσω θυμίζοντας τα πιο girly vintage φορέματα δεκαετίας 50 και 60
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εμένα να πω την αλήθεια μου φαίνεται υπερβολικό το φόρεμα, και πως η Μενεγάκη θυμίζει κουμπαρομπεμπέκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δεν εχεις καθόλου δίκιο, είναι πραγματικά πολύ κλασσάτο χωρίς να ναι όμως κραυγαλέο ή ιδιαίτερα υπερβολικό, θα είχες δίκιο άν το κόψιμο ήταν πιο γυναικείο αλλά στην προκειμένη περίπτωση κάνει Α γραμμή και έχει και ένα φιογκάκι πίσω θυμίζοντας τα πιο girly vintage φορέματα δεκαετίας 50 και 60
Θα προτιμούσα να μην είναι το συγκεκριμένο ύφασμα. Προσωπικά εμένα μου αρέσουν άπειρα τα ρούχα της εποχής αυτής, αλλά όχι σε τετοια ποιότητα όμως. Αν ήταν άλλο ύφασμα, θα μου άρεσε κι εμένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ε ναι, ντάξει, γούστα είναι αυτά :) Επειδή εγώ το θέλω για καλό, μου φαίνεται πολύ ωραίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ειρήνη μου ωραίο είναι, δεν είπε κανείς ότι είναι άσχημο.
Αν εσύ δεν κάνεις μαλλιά περικοκλάδα και βάψιμο τζόκερ, μπορεί να μην δείχνει έτσι.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Kοίτα, έτσι κι αλλιώς, συνήθως ντύνομαι ανάλογα με το αν αρέσει σε μένα το εκάστοτε ρούχο, οπότε μην ανησυχείς, δεν προσβλήθηκα ή κάτι τέτοιο, ούτε θεώρησα ότι το φόρεμα είναι άσχημο, κλαιν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top