Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
παιδια έχω πρόβλημα!έχω ένα γάμο τον αύγουστο και δεν βρίσκω φόρεμα που να μου αρέσει.θέλω απλά να είναι φθηνό και απλό(ούτε φλοράλ,ούτε κρόσια ούτε όλη η παλέτα με τα χρώματα μέσα κάτι απλό). τι λέτε να βάλω;
υγ η νύφη είναι η αδερφή μου,οπότεεεεεεεεεεε κάτι όμορφο αλλά όχι πολύ υπερβολικό
υγ2 ο γάμος είναι στη παραλία οπότε οτιδήποτε πολύ "βαρύ",βραδινό και πολύ επίσημο απορρίπτεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.


γνωμες;

Wow, όχι ρε συ. Πολύ κιτς, και η μπλούζα η πρώτη με το υπερβολικό παγιετένιο λαιμό και η φούστα η απο κάτω (λιγότερο βέβαια) που κάνει πολύ περίργο με τις ρίγες το σχέδιο, αν ηταν σε απλή pencil γραμμή θα ήταν οκ.

υπερπαραγωγη το κολιε :$
χμ κσλη ιδεα για μπουστακι.

το τρικολόρε χρώμα με χαλάει.


Γενικά βασικά έχω παρατηρίσει κι απο ένα άλλο σου μήνυμα σε αυτό το τόπικ ότι οι γραμμές που ακολουθείς στα ρούχα είναι λίγο.. παλιακές, χωρίς παρεξήγηση φυσικά. Αφού όπως λες είσαι μια χαρά αδυνατούλα γιατί δεν δοκιμάζεις πιο φρέσκες γραμμές στα ρούχα; Δηλαδή skater ή pencil φούστες:




Για μια βραδινή έξοδο αυτή ας πούμε με ένα t-shirt για πιο rock στυλ ή με ένα lingerie top (που προσιδιάζει σε εσώρουχο δηλαδή) για πιο ladylike και βραδινό αποτέλεσμα



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
παιδια έχω πρόβλημα!έχω ένα γάμο τον αύγουστο και δεν βρίσκω φόρεμα που να μου αρέσει.θέλω απλά να είναι φθηνό και απλό(ούτε φλοράλ,ούτε κρόσια ούτε όλη η παλέτα με τα χρώματα μέσα κάτι απλό). τι λέτε να βάλω;
υγ η νύφη είναι η αδερφή μου,οπότεεεεεεεεεεε κάτι όμορφο αλλά όχι πολύ υπερβολικό
υγ2 ο γάμος είναι στη παραλία οπότε οτιδήποτε πολύ "βαρύ",βραδινό και πολύ επίσημο απορρίπτεται


Αυτό πώς σου φαίνεται? Αν θες κάτι πιο light, μη βάλεις τόσα κοσμήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • beach wedding.jpg
    beach wedding.jpg
    440.4 KB · Εμφανίσεις: 98
Τελευταία επεξεργασία:

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
παιδια έχω πρόβλημα!έχω ένα γάμο τον αύγουστο και δεν βρίσκω φόρεμα που να μου αρέσει.θέλω απλά να είναι φθηνό και απλό(ούτε φλοράλ,ούτε κρόσια ούτε όλη η παλέτα με τα χρώματα μέσα κάτι απλό). τι λέτε να βάλω;
υγ η νύφη είναι η αδερφή μου,οπότεεεεεεεεεεε κάτι όμορφο αλλά όχι πολύ υπερβολικό
υγ2 ο γάμος είναι στη παραλία οπότε οτιδήποτε πολύ "βαρύ",βραδινό και πολύ επίσημο απορρίπτεται

Προσωπικα, εχω τρελαθει με αυτο https://www.regalinas.gr/Product/171045-Maxi-%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%B5%CE%BC%CE%B1-broderie δεν ξερω ομως αν ειναι του γουστου σου.

Έλα ρε, κι εγώ απο Regalinas έλεγα να της προτείνω, αν και αυτό το φόρεμα δεν μου πολυαρέσει. Γενικά φιλόσοφε και το asos.com έχει πολλά πράγματα οπότε σίγουρα θα βρεις κατι που να ταιριάζει σε αυτά που θες, αλλά δεν ξέρω αν θα έρθουν εγκαίρως, γιατί κι εγώ πέρυσι είχα παραγγείλει ένα φόρεμα που ήθελα για τον γάμο του ξαδέρφου μου και άργησε να έρθει οπότε φόρεσα κάτι άλλο. Και το Regalinas έχει πολύ ωραίες νεανικές γραμμές και πολύ girly ρούχα, είναι όσο καλά πρέπει για γάμο για ένα νέο κορίτσι. Καλύτερα βέβαια να πας στο ίδιο το μαγαζί γιατί έχει περισσότερα πράγματα, αυτά που έχει στο site δεν είναι τόσο καλά. Σε γενικές γραμμές θα σου έλεγα να ψάχνεις φορέματα σε A-γραμμή ή skater dresseis που είναι πολύ κολακευτικά και πολύ φρέσκα. Επίσης μπορείς να βάλεις και ολόσωμη φόρμα αν δεν θες φόρεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
παιδια έχω πρόβλημα!έχω ένα γάμο τον αύγουστο και δεν βρίσκω φόρεμα που να μου αρέσει.θέλω απλά να είναι φθηνό και απλό(ούτε φλοράλ,ούτε κρόσια ούτε όλη η παλέτα με τα χρώματα μέσα κάτι απλό). τι λέτε να βάλω;
υγ η νύφη είναι η αδερφή μου,οπότεεεεεεεεεεε κάτι όμορφο αλλά όχι πολύ υπερβολικό
υγ2 ο γάμος είναι στη παραλία οπότε οτιδήποτε πολύ "βαρύ",βραδινό και πολύ επίσημο απορρίπτεται


Ποσα διαθετεις να σου πω που θα μπορουσες να πας να δεις ωραια επισημα ρουχα
υγ. οκ, παραλια ειναι αλλα εισαι η αδερφη, δε θα ντυθεις οπως οι καλεσμενες. Θα χεις ενα κατι παραπανω.
υγ2. regalinas ειναι μια καλη επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
τρελη φιλοσοφος ,κατι τετοιο θα σε ενδιεφερε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Και κάτι τέτοιο από moutaki θα μου άρεσε πολύ, δεν ξέρω αν υπάρχει σε άλλο χρώμα εκτός από λευκό:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

https://www.lvtg.gr/el/collections/summer-2014-2nd-edition.html
πως σας φαινεται για γαμο? το πηρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
δεν ξερω,δεν ενθουσιάζομαι με κανένα...........ειμαι και πάρα πολύ ιδιότροπη :/
Αλλά μου πρότεινε μια συγγενής απτο μαγαζί της ένα ρούχο που είναι πολύ "παρδαλό" για τα γούστα μου και αν αναγκαστώ να το βάλω,δε θα μου αρέσει καθοοοοοοοολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Πες μας λίγο πώς το φαντάζεσαι... Κοντό; Μακρύ; Αεράτο; Στενό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Πες μας λίγο πώς το φαντάζεσαι... Κοντό; Μακρύ; Αεράτο; Στενό;

βασικα αυτό που θέλω είναι να είναι λιτό ,με λίγα χρώματα,να μην έχει πολύ βαθύ ντεκολτέ ή άνοιγμα στην πλάτη,να μην είναι φλοράλ ή πουά,να μην είναι φόρεμα που θα ταίριαζε στην κουμπάρα (δεν είμαι η κουμπάρα) και γενικώς να μην είναι ζωηρό αλλά απλό και κομψό


(δύσκολη πελάτισσα είμαι,το ξέρω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
βασικα αυτό που θέλω είναι να είναι λιτό ,με λίγα χρώματα,να μην έχει πολύ βαθύ ντεκολτέ ή άνοιγμα στην πλάτη,να μην είναι φλοράλ ή πουά,να μην είναι φόρεμα που θα ταίριαζε στην κουμπάρα (δεν είμαι η κουμπάρα) και γενικώς να μην είναι ζωηρό αλλά απλό και κομψό


(δύσκολη πελάτισσα είμαι,το ξέρω :P )

(περα απο τις γοβες, ειναι λιτο...)



τετοιο στυλακι...?



*** τσεκαρε κι εδω:
https://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductPage?initColor=800&catalogId=40109501&keyWord=%CE%A6%CF%8C%CF%81%CE%B5%CE%BC%CE%B1+BSK+%CE%BC%CE%B5+%CE%B4%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%B1+%CE%BA%CE%B1%CE%B9+%CE%B6%CF%8E%CE%BD%CE%B7&categoryId=179531&langId=-14&productId=3852506&storeId=45109509

https://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductPage?initColor=740&catalogId=40109501&keyWord=%CE%A6%CF%8C%CF%81%CE%B5%CE%BC%CE%B1+BSK+%CE%BC%CE%B5+%CE%B4%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%B1+%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD+%CF%80%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B7&categoryId=179531&langId=-14&productId=3563507&storeId=45109509
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Wow, όχι ρε συ. Πολύ κιτς, και η μπλούζα η πρώτη με το υπερβολικό παγιετένιο λαιμό και η φούστα η απο κάτω (λιγότερο βέβαια) που κάνει πολύ περίργο με τις ρίγες το σχέδιο, αν ηταν σε απλή pencil γραμμή θα ήταν οκ.



το τρικολόρε χρώμα με χαλάει.


Γενικά βασικά έχω παρατηρίσει κι απο ένα άλλο σου μήνυμα σε αυτό το τόπικ ότι οι γραμμές που ακολουθείς στα ρούχα είναι λίγο.. παλιακές, χωρίς παρεξήγηση φυσικά. Αφού όπως λες είσαι μια χαρά αδυνατούλα γιατί δεν δοκιμάζεις πιο φρέσκες γραμμές στα ρούχα; Δηλαδή skater ή pencil φούστες:




Για μια βραδινή έξοδο αυτή ας πούμε με ένα t-shirt για πιο rock στυλ ή με ένα lingerie top (που προσιδιάζει σε εσώρουχο δηλαδή) για πιο ladylike και βραδινό αποτέλεσμα



η πλειονοτητα των μοδατων ρουχων μου φαινονται ριχταρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
η πλειονοτητα των μοδατων ρουχων μου φαινονται ριχταρια....

Τα ρούχα που σου παρέθεσε η Ειρήνη ειναι όλα ωραία, απλά και μοντέρνα. Και πιο πάνω έχει πολύ ωραία φορεματα. Τι δε σου αρέσει ακριβώς? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
λεω γενικα ρε συ... μου μοιαζουν σαν να παιρνεις ενα υφασμα κ απλα το ραβεις και το κανεις φουστα-φορεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
λεω γενικα ρε συ... μου μοιαζουν σαν να παιρνεις ενα υφασμα κ απλα το ραβεις και το κανεις φουστα-φορεμα.

Μα γιατί γενικεύεις για όλα τα ρούχα που πουλιούνται εκεί έξω? Δηλαδή η φούστα και η μπλούζα που παρέθεσες πιο πάνω τι πιο ιδιαίτερο έχουν?

Για παράδειγμα το (1) αν θυμάμαι από τα φορέματα που έβαλε η Aba πιο πάνω είναι ένα απλό μαύρο πράγμα με μια χρυσή (? ) -δε βλέπω καλά- λεπτομέρεια. Κι όμως είναι υπέροχο! Με σανδάλια ή πλατφόρμες και ωραία σκουλαρίκια (ή και χωρίς) θα είναι όλα τα λεφτά!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
μα γτ δε δεχεσαι το διαφορετικο; btw ψαχνω και εγω φορεμα για γαμο.δε μου αρεσε κατι....... φιλοσοφε μαλλον μοιαζουε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
λεω γενικα ρε συ... μου μοιαζουν σαν να παιρνεις ενα υφασμα κ απλα το ραβεις και το κανεις φουστα-φορεμα.

τοτε ισως θες κατι τετοιο :P :P :P




(συγνωμη κι ολας αλλα σου εχουν προταθει ομορφα σχεδια κι εσυ τα απορριπτεις....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top