Απολαμβάνετε την παρέα με τον εαυτό σας;

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Κάθε μέρα είτε το απόγεμα που πέφτει ο ήλιος πάω για περπάτημα με τη μουσικούλα μου και σκέφτομαι περί ανέμων και υδάτων είτε πριν κοιμηθώ (πάλι με τα ακουστικά στ' αυτιά) σκέφτομαι το πώς πέρασε η μέρα κτλ. κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Ειναι αιμοβορα η Νινιναου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haramiat

Νεοφερμένος

Η Χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τη λατρέυω τη μοναξιά μου, γιατί είμαι βαθιά μοναχικός άνθρωπος. Εξάλλου, όταν είσαι στο σπιτάκι σου, μπορεις να κάνεις τόσα πράγματα. Μπορείς να σκεφτείς, να διαβάζεις, να γράψεις, να μπεις στο διαδίκτυο, να προγραμματισεις κάποια πράγματα για να μην αγχώνεσαι μετά, να ασχοληθείς με τα φυτά ή με τα ζώα σου (εγώ έχω ζώα), να δεις τηλεόραση και ταινίες, να τακτοποιήσεις τα πράγματά σου....κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Λόγω του ότι για ένα πολύ μικρό διάστημα είχα ζήσει την σχεδόν απόλυτη μοναξιά, τώρα προτιμώ να είμαι με κάποιο ή κάποια πρόσωπο/α που νιώθω άνετα και μου αρέσει η συντροφιά του/τους τις περισσότερες ώρες της ημέρας. Παράλληλα, έχω και την ανάγκη να μείνω για κάποιες ώρες της ημέρας μόνος μου και να σκεφτώ τα προβλήματά και τις ανησυχίες μου, συνήθως με την παρέα του laptop ή του desktop που παίζουν μουσική και είναι online. Σχεδόν πάντοτε πριν κοιμηθώ χάνομαι στις σκέψεις μου, ακούγοντας μουσική ή μπαίνω για λίγο στο internet και chatάρω στο msn ή γράφω σε fora, etc...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Σε ανησυχητικό βαθμό τον τλτ καιρό.Βλέπω περίοδο απομόνωσης στον ορίζοντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siena

Νεοφερμένος

Η Siena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Θα συμφωνησω με το tsipouro και θα πω οτι μ'αρεσει πολυ ο κοσμος, ειμαι πολυ κοινωνικη, αλλα θελω και το χρονο μου για μενα. Για να ησυχαζει το κεφαλι μου. Και πιστευω καθε ανθρωπος το εχει αναγκη αυτο. Αν δεν μπορουμε να ανεχτουμε το πετσι μας, τοτε τι κανουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siena

Νεοφερμένος

Η Siena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σε ανησυχητικό βαθμό τον τλτ καιρό.Βλέπω περίοδο απομόνωσης στον ορίζοντα.
Γιατι ετσι kleftra? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Γιατι ετσι kleftra? :hmm:

Άστο καλύτερα.Εξάλλου όλοι μας δεν την περνάμε κατά καιρούς αυτή την φάση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όοοοοου γιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siena

Νεοφερμένος

Η Siena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Χμ...κι εγω μια απο τα ιδια....Καλα ειμαι και με κοσμο αλλα και μονη μου ειμαι μια χαρα....Σκεφτομαι, σκεφτομαι και παλι σκεφτομαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μερικές φορές δε θέλω να δω κανέναν και άλλες νιώθω ότι αν μείνω λίγο ακόμα μόνη μου θα αυτομαστιγωθώ :P:P:P Σε γενικές γραμμές μου αρέσει να είμαι μόνη μου, δεν περνάω άσχημα. Ειδικά αυτή την περίοδο που είμαι μόνη μου στο σπίτι είναι τέλεια. Κάνω ό,τι θέλω και σύμφωνα με τους δικούς μου ρυθμούς. Το απολαμβάνω όσο μπορώ γιατί δε θα κρατήσει πολύ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top