Προτείνετε ή αναζητήστε κάποιο Software

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παιδες, πως μπορω να στελνω φαξ απο το σπιτι μου?
δε μιλαω για 100 φαξ την ημερα, αλλα ειναι γενικα χρησιμο, το χρειαζομαι κατα καιρους.

τι πρεπει να εγκαταστησω, που θα το βρω και πως θα γινει η ολη φαση, μιας και εχω adsl?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρος αλλα για τσέκαρε αυτό...

[SIZE=-1]www.passtheshareware.com/fax.htm[/SIZE]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρος αλλα για τσέκαρε αυτό...

[SIZE=-1]www.passtheshareware.com/fax.htm[/SIZE]


FaxTalk Messenger Pro ...an easy-to-use telephony application for small business and home office users. Provides full-featured voice messaging, faxing, and speakerphone capabilities that turns your computer into a powerful communications center. Fax program for Windows 95, 98, ME, NT, 2000, XP.
WinFaxPRO ...generates crisp, laser-quality faxes right from your computer. Save time and money by sending broadcast faxes and scheduling faxes for off-peak times. Send or forward faxes via email to people who don't have fax hardware or software. For Windows XP Home, XP Pro, 2000 Pro, Me, 98.
FaxNow ...send faxes from any Windows application, simply by printing to the FaxNow! print driver fax software. Includes: phonebook (with search capability), fax manager, cover page editor, scanner support, and more. Send your fax via the internet, send your fax(es) as email, & save a copy of your sent fax to a specified FaxNow! folder. For Windows.
FaxTools eXPert ...send and receive your faxes over the Internet or through a classic modem. FaxTools eXPert is simple to install, easy to operate, and works with any modem. Avoid long distance charges by faxing your documents through the Internet (Fax over IP), send faxes to multiple recipients. With FaxTools eXPert software you can also easily manage all you fax broadcasting campaigns.
Fax Machine ...just insert a document in your scanner, start Fax Machine, click Scan a page, click Send Fax, fill in the recipient telephone number and off it goes. That's all. Fax Machine contains a printer driver, which lets you "print" to Fax Machine from any Windows application that supports printing. For Windows.

ολα καλα ειναι... ξερει κανεις ομως τι παιζει με adsl και μοντεμ?

επισης, εχει κανεις winfax, να μας πει τι κανει αυτο, για να κατεβασω κι εγω καποιο αναλογο?

οτιδηποτε εχετε να πειτε που ισως βοηθησει, εδω ειμαι ε!

αλεξη ευχαριστω πολυ!!!!!:clapup:


οφτοπικ: αλεξη το τελευταιο κομματι της υπογραφης μου ειναι σταθερα comment μου σε αλλο φορουμ και παλια στο μσν μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μμμμμ...μαλλον θα παρω ενα στην τυχη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
και αφού επιλέξεις.. σε παρακαλώ πες μας ποιο διάλεξες.. και τι εντυπώσεις απέκτησες! Ευχαριστώ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ασφαλως! ενδιαφερεσαι κι εσυ?

ειμαι μτξ
FaxNow

FaxTools eXPert

Fax Machine

εσυ ποια γνωμη εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Βασικά.. αυτό που ψάχνω δεν είναι μόνο να σκανάρω και να στέλνω.. είναι και να δημιουργώ έγγραφα στο pc.. π.χ. σαν έγγραφο του word.. Και να το στέλνω! Όποτε νομίζω πως το πιο πλήρες είναι το FaxNow και το FaxTools eXPert.. Αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι με καλύπτουν γι'αυτο και ζήτησα τις εντυπώσεις σου μετά τη δοκιμή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κανενα προγραματακι που να μετατρεπει m4a σε καπιο αλλο αρχειο ηχου, κατα προτιμιση mp3 η wav ξερουμε;

Δοκιμασε αυτο.super λεγεται.Ειναι free και κανει πολλες μετατροπες.(+ αυτη που θες)


edit: αν σε δυσκολεψει στη λειτουργια στειλε πμ.Παντως πιστευω να μην εχεις προβλημα με το χειρισμο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ευχαριστω Bill και Hunter!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εναλακτικά λειτουργικά δεν ξέρω τι ειναι άλλα ψάχνω ένα πρόγραμμα δικτιακό(τοπικού δυκτίου) δεν θυμάμε πώς το λένε άλλα δούλευει σαν το μσν άμεσα σε χρήστες ενώς τοπικού δυκτίου μήπως θυμάτε κανένας τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτο το υποστηριζουν τα windows απο μονα τους

Πας start(εναρξη)->run(εκτελεση) και γραφεις winchat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πας start(εναρξη)->run(εκτελεση) και γραφεις winchat


Αρχιγέ μου σε ευχαριστώ πάαααααρα πολλύ άυτό έψαχνα 1 χρόνο τώρα:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το ειχαμε λιωσει αυτο το πραμα στο υπολογιστικο κεντρο οταν ημουν πρωτοετης στη σχολη!Βεβαια υπαρχει και το αθανατο dos για να στελνεις μνμ σε δικτυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η ερώτηση της mania μεταφέρθηκε στο σωστό θρέντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ποιος είναι το πιο ελαφρύ πρόγραμμα που να μου επιτρέπει να γράψω ένα mdf αρχείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ποιος είναι το πιο ελαφρύ πρόγραμμα που να μου επιτρέπει να γράψω ένα mdf αρχείο;
Alchohol 52% η το 120% ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Το ειχαμε λιωσει αυτο το πραμα στο υπολογιστικο κεντρο οταν ημουν πρωτοετης στη σχολη!Βεβαια υπαρχει και το αθανατο dos για να στελνεις μνμ σε δικτυο.

Tώρα λιώνουμε με άλλα πράγματα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Process Explorer...

Ένας εξαιρετικός task manager
Για να ξέρετε τι τρέχει κάθε στιγμή στον υπολογιστή σας!

δείχνει τα dll's που τρέχουν, description για κάθε process
έχει και άλλες δυνατότητες τις οποίες δεν έχω προλάβει να δω!!!:redface:


και φυσικά είναι freeware!!!
θα το βρείτε εδώ

δοκιμάστε το.... εμένα με ενθουσίασε!
Επίσης έχει ένα φοβερό feature. Συγκεκριμένα έχει ένα tool (-> pe.gif) το όποιο βοηθάει στο να βρίσκεις ποία νήματα (threads) ανήκουν σε κάποια εφαρμογή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ένα δωρεάν κατά προτίμηση πρόγραμμα το οποίο να υποστηρίζει τύπους αρχείων μουσικής όπως .m4a, .ogg, .APE, .wma, και να μου δίνει τη δυνατότητα να μεταβάλλω την ένταση του ίδιου του αρχείου (όχι normalize, αλλά volume editing); (όπως τη δίνει το Nero Wave Editor, αλλά να μην είναι τόσο βαρύ και αργό....) Ή μήπως είναι επιστημονική φαντασία λωλ; :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top