Προτιμάτε cinema ή σπίτι και dvd;

utubelistener

Νεοφερμένος

Η utubelistener αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Βασικά εξαρτάται την περίπτωση για μένα. Πρέπει να θέλω πολύ να δω μια ταινία και να την απολαύσω για να πάω σινεμά. Αλλιώς σπιτάκι με την παρέα σε dvd :D. Περισσότερο βλέπω ταινίες σπίτι παρά σινεμά, το σινεμά είναι για τις ''εκλεκτές'' ταινίες :P.

Κι εγώ ακριβώς τα ίδια, αν είναι η ταινία είναι τρομερή και θέλω να τη δω 3D θα σηκωθώ να πάω στη δίπλα πόλη που έχει και ODEON;) Γενικά όμως ο χειμώνας βγαίνει με ταινιούλες σπίτι, οποιαδήποτε ώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Cinema, γιατί όποτε είναι να δω ταινία με φίλους σε σπίτι, όλο μιλάμε και δε τη βλέπουμε τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κι εγώ ακριβώς τα ίδια, αν είναι η ταινία είναι τρομερή και θέλω να τη δω 3D θα σηκωθώ να πάω στη δίπλα πόλη που έχει και ODEON;) Γενικά όμως ο χειμώνας βγαίνει με ταινιούλες σπίτι, οποιαδήποτε ώρα :P

Χαχαχα, κάπως έτσι! :D Μόνο που εγώ έχω τo σινεμά στην πόλη μου, οπότε το μόνο θέμα που τίθεται είναι το... εισιτήριο :P.

Cinema, γιατί όποτε είναι να δω ταινία με φίλους σε σπίτι, όλο μιλάμε και δε τη βλέπουμε τελικά :P

Έχεις δίκιο σε αυτό :/:. Πόσες και πόσες φορές έχουμε κλείσει την ταινία γιατί μιλάγαμε :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σπίτι.

Cinema μια δυο φορές τον χρόνο, για καμιά ταινία τύπου Hobbit, κινηματογραφική δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Άλλη αίσθηση το σινεμά σίγουρα.. μου αρέσει πιο πολύ, αλλά το κακό είναι ότι είναι ακριβά τα εισιτήρια.. κι αν η ταινία βγει μάπα, κλαις τα λεφτά σου... ενώ στο λαπτοπ.. απλώς βγάζεις το dvd!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Σινεμά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Σινεμά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Πάντως αυτό που βλέπεις ένα ωραίο τρέιλερ που σε πείθει να πας να δεις τη ταινία στο σινεμά για να διαπιστώσεις ότι όλη η ταινία είναι μια φόλα με εξαίρεση τις 4 σκηνές που είδες στο τρέιλερ πρέπει να σταματήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως έχει το σινεμά τη χάρη του. Αλλά επειδή κοστίζει κιόλας (σε αντίθεση με την ταινία που συνήθως την κατεβάζουμε :redface:) δεν το προτιμάω συχνά. Και στο σπίτι ωραία είναι όμως με παρέα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σινεμά μόνο θρίλερ και ταινίες με πολλά εφέ.
Τα υπόλοιπα στο λάπτοπ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Πάντως αυτό που βλέπεις ένα ωραίο τρέιλερ που σε πείθει να πας να δεις τη ταινία στο σινεμά για να διαπιστώσεις ότι όλη η ταινία είναι μια φόλα με εξαίρεση τις 4 σκηνές που είδες στο τρέιλερ πρέπει να σταματήσει!
Συμβαίνει καμιά φορά... αλλά κ πάλι αξίζει γιατί είναι διαφορετική η εμπειρία!

Η αλήθεια είναι πως έχει το σινεμά τη χάρη του. Αλλά επειδή κοστίζει κιόλας (σε αντίθεση με την ταινία που συνήθως την κατεβάζουμε :redface:) δεν το προτιμάω συχνά. Και στο σπίτι ωραία είναι όμως με παρέα :)
Παντού είναι καλά με καλή παρέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Aν δεν είσαι σπίτι να δείς μια ταινία με παρέα για να την πρίξεις(ειδικά στα θρίλερ) δεν εχει νόημα!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 434210

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Cinema για τον τζερτζελο
Ίντερνετ για το τζάμπα. Αλλά πλέον με ενοχλεί η ποιότητα εικόνας.
DVD τις περιόδους 06-11 και 17-18 θερναγαν με εξάμηνες και ετήσιες συνδρομές στα βίντεο κλαμπ
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.
Σπίτι με τα μπούνια και σινεμά μια στο τόσο με παρέα
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
καλοκαιρινό σινεμά με τραπεζάκι, κοκτέιλς και τασάκι.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 20 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top