Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,138 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,442 μηνύματα σε 95,995 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 772 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 318)
Αμιγώς ετεροφυλόφιλος
230
72,33%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
18
5,66%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα όχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,26%
Αμφιφυλόφιλος
13
4,09%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,26%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
6
1,89%
Ομοφυλόφιλος
20
6,29%
Κουμπάκιας
21
6,60%
Ασέξουαλ
2
0,63%
Πανσέξουαλ
0
0%

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 11:04, 21-02-06:

Μια δημοσκόπηση για να δούμε τι παίζει με αφορμή συζητήσεις σε άλλο thread.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 11:12, 21-02-06:

Υπάρχει ομορφότερο πράγμα από τις γυναίκες ???

OXI

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 12:24, 21-02-06:

Kι εγω στο πνευμα του αγαπητου μου covenant ειμαι... (Ειδικα να πετυχεις και αυτην την "μια"....)
Γυναικες (και συγκεκριμενα μια τωρα) κυριαρχουν στον κοσμο μου!!!!

Τα πιο ομορφα πλασματα οντως!
+ =

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 12:57, 21-02-06:

Κι εγώ τα αγοράκια θέλω και να απαντήσω στους προηγούμενους δεν ύπάρχει ομορφότερο πλάμα απο τις γυναίκες

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 13:19, 21-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Κι εγώ τα αγοράκια θέλω και να απαντήσω στους προηγούμενους δεν ύπάρχει ομορφότερο πλάμα απο τις γυναίκες
Oυστ βρε ανωμαλιάρα .....ποιος μίλησε για σένα εεεε;;;

Ρε Μάριε,είπες εσύ τίποτα για το κουνέλι που μας βγήκε κούνελος???

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 13:33, 21-02-06:

Γυναίκες γυναίκες γυναίκες!!!!!!!

Αχ...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 13:40, 21-02-06:

Ετεροφυλόφιλος

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 13:42, 21-02-06:

Straight ολου του κοσμου, ενωθειτε

-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:45, 21-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Covenant
Oυστ βρε ανωμαλιάρα .....ποιος μίλησε για σένα εεεε;;;

Ρε Μάριε,είπες εσύ τίποτα για το κουνέλι που μας βγήκε κούνελος???

Δεν είμαι ανωμαλιάρα είπα μου αρέσουν τα αγοράκια
δεύτερον υπερασπίστηκα το φύλο μου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sephiroth

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sephiroth
Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Sephiroth έγραψε στις 13:48, 21-02-06:

Φυσικά και δεν υπάρχει ωραιότερο πράμα από τις γυναίκες!!!

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 14:50, 21-02-06:

χμμμμμμμμ

OMG!

I'm gay

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 21-02-06 στις 15:31.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 06:09, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny

Δεν είμαι ανωμαλιάρα είπα μου αρέσουν τα αγοράκια
KAI ΠΑΙΔΕΡΑ?????

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:38, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Covenant
KAI ΠΑΙΔΕΡΑ?????

τς τς δεν παίζεσαι
οι ΑΝΤΡΕΣ τώρα οκ??

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:44, 22-02-06:

It's raining men

ΑΛΗΛΟΥΪΑ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 14:53, 22-02-06:

Ανορθοφιλικός υπάρχει η πάλι δημιούργησα λέξη?

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,877 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:54, 22-02-06:

Ετεροφιλος φυσικα (οχι οτι εχω τπτ με τους ομοφυλοφιλους)

Μονο να ζιτισω κατι απο τους admin..... Εκανα την μλκ και πατισα στο ομοφυλοφιλος αντι για ετεροφιλος, γινετε να αφαιρεθει η ψηφος μου;

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:55, 22-02-06:

εσύ και ο Μπαμπινιώτης

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 15:02, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos

Μονο να ζιτισω κατι απο τους admin..... Εκανα την μλκ και πατισα στο ομοφυλοφιλος αντι για ετεροφιλος, γινετε να αφαιρεθει η ψηφος μου;
την έβγαλα από το ομοφυλόφιλος και την πρόσθεσα στο ετεροφυλόφιλος.... είσαι κομπλέ

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 15:04, 22-02-06:

Όχι είναι πολύ δύσκολο, σου είναι εύκολο να γίνεις gay για να μην χαλάμε τα στατιστικά?

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,877 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:21, 22-02-06:

@Kουε Ευχαριστω πολυ

@Γιαννης Οχι δεν μου ειναι ευκολο, δεν γινεσε εσυ στην θεση μου;

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 15:25, 22-02-06:

@Kουε Ευχαριστω πολυ

@Γιαννης Οχι δεν μου ειναι ευκολο, δεν γινεσε εσυ στην θεση μου;
Δεν γίνετε ρε κρονάκο πρόλαβα και παντρεύτηκα, καλά τι να κάνουμε θα πρέπει να τα αλλάξουμε !

Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ines
H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε στις 15:45, 22-02-06:

ετερό.
το σκεφτομουν κιολας , για να δωσω λιγο σασπενς στη ζωη μου, αλλα μετα καταλαβα............
μου αρεσουν τα αγορια.

Παράθεση

Leviathan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Leviathan
H Leviathan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Leviathan έγραψε στις 16:24, 22-02-06:

Τι σεξουαλικες προτιμησεις εχουμε, ή θα θελαμε να εχουμε ? Η δημοσκοπηση αφορα το 1ο, αλλα και το 2ο θα ηταν ενδιαφερον, δεδομενου οτι δεν διαλεγουμε τις προτιμησεις μας, αλλα ειναι αυτες που ειναι. Εγω πχ θα ηθελα να ημουν αμφιφυλοφιλη. Αυτη ειναι η πιο λογικη επιλογη (αν οντως μπορουσαμε να διαλεξουμε/ αποφασισουμε εμεις οι ιδιοι). Γιατι να αποκλειουμε τον μισο πληθησμο απο υποψηφιο συντροφο? Δεν φτανει που εχουμε καποιες προτιμησεις (πχ ηλικια, υψος, βαρος, βλεμμα, χαμογελο, χιουμορ, ειλικρινεια και ενα σωρο αλλα), αμα βαζουμε και φυλο, τοτε με ενα μονο απο τα κριτηρια κοβουμε τις μισες υποψηφιοτητες. Λογικα, ειναι παντελως ασυμφορο...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 17:07, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Leviathan
...δεδομενου οτι δεν διαλεγουμε τις προτιμησεις μας, αλλα ειναι αυτες που ειναι.
Δεν το κατάλαβα αυτό. Από τη στιγμή που μιλάμε για τις προτιμήσεις μας εξυπακούεται ότι έχουμε κατασταλάξει σε αυτές μόνοι μας και δεν μας τις έχουν επιβάλλει.

Εγω πχ θα ηθελα να ημουν αμφιφυλοφιλη.
Και ποιος σε εμποδίζει;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vaguraw (Βαγγέλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vaguraw
Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O vaguraw έγραψε στις 17:11, 22-02-06:

Για το 1ο μαλλον εννοει οτι δεν ειναι αποτελεσμα επιλογης λογο καποιων κριτηριων αλλα οπως προκυπτει μεσα απο την ζωη μας.
Για το 2ο μαλλον εννοει οτι δεν της αρεσει καθως ο ευατος της δεν της υπαγορευει κατι τετοιο αλλα αν ητανε αλλιως τα πραματα και μπρουσε να διαλεξει θα διαλεγε το 2ο.

Παράθεση

Leviathan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Leviathan
H Leviathan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Leviathan έγραψε στις 18:58, 22-02-06:

...δεδομενου οτι δεν διαλεγουμε τις προτιμησεις μας, αλλα ειναι αυτες που ειναι.
Αρχική Δημοσίευση από zxr
Δεν το κατάλαβα αυτό. Από τη στιγμή που μιλάμε για τις προτιμήσεις μας εξυπακούεται ότι έχουμε κατασταλάξει σε αυτές μόνοι μας και δεν μας τις έχουν επιβάλλει.
το οτι δεν μας τις εχουν 'επιβαλλει' παιζεται... Αν και η επιβολη (η εστω ψυχολογικος πολεμος/εξαναγκασμος) αφορα μονο στο τι κανουμε και οχι στο τι σκεφτομαστε..

Στο θεμα μας τωρα.. Παραξενευομαι που δεν ηταν κατανοητο αυτο που εγραψα. Νομιζα οτι ειναι προφανες, και το ξερει ολος ο κοσμος ουτως ή αλλως. Εννοουσα οτι, ναι μονοι μας 'κατασταλαζουμε'. Δεν λεμε ομως, οταν κασταλλαζουμε, "χμμ εχω 3 δυνατοτητες. Τι να προτιμησω? Να αποφασισω να μου αρεσουν οι αντρες, οι γυναικες, και τα δυο ? Ας διαλεξω να μου αρεσουν οι αντρες." Οχι. Λεμε πχ "χμμ βλεπω οτι μου αρεσουν οι αντρες." (Αρα, ειμαι ετεροφυλοφιλη αν ειμαι γυναικα, και ομοφυλοφιλος αν ειμαι αντρας)". Το αν θα μας ελκυουν ατομα του αλλου φυλου, του ιδιου, ή και των δυο, ειναι προκαθορισμενο, και δεν ειναι στο χερι μας, να το αποφασισουμε. Για αυτο και 'κατασταλαζουμε' μια φορα μονο (δηλ 'καταλαβαινουμε' προς τα που φυσαει ο ανεμος, στην περιπτωση μας. Αν ηταν θεμα αποφασης, συνειδητης επιλογης, θα μπορουσαμε καλλιστα να αλλαζουμε 'στρατοπεδο' καθε τοσο...).

Εγω πχ θα ηθελα να ημουν αμφιφυλοφιλη.
Αρχική Δημοσίευση από zxr
Και ποιος σε εμποδίζει;
Μα τι ερωτηση ειναι αυτη ? Προφανως με εμποδιζει το γεγονος οτι δεν με ελκυουν ερωτικα οι γυναικες. Αμα ειναι να παω να κανω καταναγκαστικα εργα, τι να το κανω ???

Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 19:22, 22-02-06:

Παραφράζοντας αυτό που λέει και ο O'Zorgnax κάτω από το avatar του για το αλκοόλ, οι γυναίκες είναι η πηγή και η λύση στα περισσότερα (μπορεί και σε όλα) προβλήματά μας, τι να κάνουμε...

Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jason93
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε στις 20:05, 22-02-06:

Straight φυσικά

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 20:26, 22-02-06:

Μια απ'τα ίδια κι εγώ παιδιά,ετεροφυλόφιλος

Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη theio_vrefos
Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε στις 23:19, 22-02-06:

εγώ έχω κανονικές σεξουαλικές προτιμήσεις. Μη σας πω και ορθοκανονικές.

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 23:25, 22-02-06:

Γυναικες!
αχχχχ!!!

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 23:31, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos
εγώ έχω κανονικές σεξουαλικές προτιμήσεις. Μη σας πω και ορθοκανονικές.
Χμμμ, έχεις κάνει ορθοκανονικοποίηση? Χρησιμοποίησες τη μέθοδο Gram-Schmidt

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 02:20, 23-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Και μετά μου λες οτι δεν διαβάζεις!!

Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε στις 02:45, 23-02-06:

όπα όπα όπα!
ΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ!???!?

δε μου λες εσύ αδέσποτο, γυναίκα 20 χρονών, διαβαστερή σε κόβω.... τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχεις?

Δε περνάς από αθήνα να τις συζητήσουμε λιγάκι και μετά να τις κάνουμε και πράξη (γιατί ως γνωστόν η διαφορά θεωρίας πράξης είναι τεράστεια )

φιλικά πάντα ... (σχεδόν κολλητά θα έλεγα) θείο βρέφος.

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 07:59, 23-02-06:

Πάντως το προσέξατε ότι ο ένας που ψήφισε ομοφυλόφιλος δεν σχολίασε στο φόρουμ; Είναι ο φόβος του στιγματισμού άραγε;

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 08:21, 23-02-06:

Καλημέρα!Λογικά να κρίνω ότι ακόμα δεν ξύπνησες καλά ή δεν διάβασες το θέμα προσεκτικά και βιάστηκες να απαντήσεις (ψυχολογώ την κατάσταση αντί εσού )
Σελίδα 2,πρώτο πόστ
O καθείς βάζει στο κρεβάτι του όποιον θέλει και δεν μας πέφτει λόγος και δεν ντρέπονται όσοι έχουν διαφοροποιήσεις να μας το αναφέρουν,είμαστε φιλελεύθερο forum

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,377 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 09:43, 23-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Πάντως το προσέξατε ότι ο ένας που ψήφισε ομοφυλόφιλος δεν σχολίασε στο φόρουμ; Είναι ο φόβος του στιγματισμού άραγε;
Και ομως το σχολιασε... ξανα κοιταξε τα ποστ

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 11:55, 23-02-06:

Michele ένα μάθημα διάβασα, και γυρίζω και το κάνω θέμα χι χι χι
Θείο βρέφος, μάλλον πρέπει να ψάξεις κάπου αλλού, γιατί σε πρόλαβε άλλος

Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

O theio_vrefos έγραψε στις 13:59, 23-02-06:

Θείο βρέφος, μάλλον πρέπει να ψάξεις κάπου αλλού, γιατί σε πρόλαβε άλλος
λεπτομέριες.

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 22:19, 24-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Εγώ ψήφισα και σχολίασα αντίστοιχα.
Γενικά, πιστεύω πως είμαστε ένα forum που τα μέλη έχουν κάποιο επίπεδο. Όσοι και να δουλώσουν ακόμα ομοφιλόφυλοι ή bi δεν πιστεύω να στιγματιστούν.
Αν κάποιος δε θέλει να το δηλώσει, δικαίωμά του.
Ούτως η άλλως μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει και 35 ετεροφιλόφυλοι αλλά δεν έχουν σχολιάσει όλοι τους.

-petros

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 25-02-06 στις 03:52.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη cuto
Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε στις 13:41, 03-03-06:

Ούτως η άλλως μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει και 35 ετεροφιλόφυλοι αλλά δεν έχουν σχολιάσει όλοι τους.
κ ειμαι ενας απ' αυτους.
Όσοι και να δουλώσουν ακόμα ομοφιλόφυλοι ή bi δεν πιστεύω να στιγματιστούν. [IMG]images/smilies/smile.gif[/IMG]
καλα αυτο εννοειται...προσωπικα απο τη στιγμη που ο αλλος ειναι ενταξει ατομο,δεν εχω προβλημα οτι κ να ειναι

Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη The Stand
Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε στις 19:53, 06-03-06:

Ετεροφυλόφιλος

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 02:29, 11-03-06:

ρίχνω την ψήφο μου στους άντρεςςςςς...!!!!

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 19:51, 12-03-06:

Μου αρέσουν οι άντρες..., είμαι ετεροφυλόφιλη...

Παράθεση

epote

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 13:37, 13-03-06:

η μεθοδος του Poll ειναι λαθος. Ο Kinsey ειχε "πιασει" το ζητημα πιο σωστα, και θα εκπλαγητε αν ακουσετε τα αποτελεσματα...

πανω απο το 50% των ανδρων και το 60% των γυναικων εχουν αμφιφιλικες τασεις.

ναι ναι ξερω, "εμεις" δεν ανηκουμε σε αυτες τις κατηγοριες.

προφανως

ε?

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 13:44, 13-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από epote
η μεθοδος του Poll ειναι λαθος. Ο Kinsey ειχε "πιασει" το ζητημα πιο σωστα, και θα εκπλαγητε αν ακουσετε τα αποτελεσματα...

πανω απο το 50% των ανδρων και το 60% των γυναικων εχουν αμφιφιλικες τασεις.

ναι ναι ξερω, "εμεις" δεν ανηκουμε σε αυτες τις κατηγοριες.

προφανως

ε?
Βρε χρυσό μου παιδί λύσσα πια με τις ισοτητες,τις διαφορές ανδρών-γυναικών κτλ!!!
Στο θέμα που ανέφερες τώρα... Eγώ εδώ έχω ψηφίσει ετεροφυλόφιλη οκ? Είχα πέρσι σε κάτι εργαστήρια που έκανα 2 κοριτσάκια (πιτσιρίκες 1ο εξάμηνο) τα οποία ήταν και τα δύο κουκλάκια!!! Στο γραφείο μου επάνω στο πανεπιστήμιο είχα πάρει τα αυτιά στα παιδιά εκεί για αυτά τα "αγγελάκια" που είχε τύχει να έχω στο μάθημα. Ειλικρινά σου μιλάω είχα ξετρελάθει! Ουδέποτε όμως ενδιαφέρθηκα ερωτικά -με την έννοια που μου βγαίνει για τους άντρες- ούτε για τα 2 "αγγελάκια" μου ούτε για οποιαδήποτε άλλη γυναίκα. Ναι, όμως, τις συγκερκιμένες 2 κοπέλες τις έβρισκα πανέμορφες και μου βγάζαν (ως μεγλυτερή τους) αισθήματα...προστασίας ας πούμε! Τι, με κάνει αμφιφυλόφιλη αυτό δλδ? Η κ αν ΑΥΤΟ είναι ο ορισμός της αμφιφιλοφιλίας τότε ναι οκ, είμαι αμφιφιλόφιλη και δεν με πειράζει κιόλας!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Resident Evil : 13-03-06 στις 13:54.
Παράθεση

epote

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 15:03, 13-03-06:

Βρε χρυσό μου παιδί λύσσα πια με τις ισοτητες,τις διαφορές ανδρών-γυναικών κτλ!!!
doh...Καλυτερα να σου βγει το ματι...Οκ το 55% των ανθρωπων ειναι αμφιφυλοφυλοι (βασικα το 5-10% μονο ειναι αμοιγος ετερο-)

οχι δεν ειναι αυτο το ερωτημα. Το ερωτημα ειναι "ειχες ποτε φαντασιοσεις ιδιου φυλου?".

η ακομα περισοτερο, θα σε πειραζε να βρεθεις σε σεξουαλικη περυπτικη με ενα ατομο του ιδιου φυλου (και τον φιλο σου πχ η κατι αναλογο...)

η κλιμακα του Κινσευ ηταν ως εξις

0-αμοιγος ετεροφυλοφιλος
1-Κυριος ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμοιγος περιστασιακη
2-κυριος ετεροφυλοφυλος με οποιαδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι ομοιγος περιστασιακη
3-αμφιφιλοφιλος
4-κυριος ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφιλικηδραστηριοτητα οχι αμοιγος περιστασιακη
5-κυριος ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφιλικη δραστηριοτητα περιστασιακη
6-αμοιγος ομοφυλοφιλος

οι περισοτεροι ανθρωποι ειναι αναμεσα στο 1-2 ασχετα αν σε "ανοιχτα χαρτια" δηλωνουν 0 η 6...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:02, 13-03-06:

Επειδή ο Kinsey είναι ΤΡΕΛΟ RESPECT η παλιά δημοσκόπηση διαγράφηκε και προστέθηκε η πιο ακριβής, στην κλίμακα του Kinsey

PS: Δραστηριότητα = ακόμα και φαντασιώσεις.

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 18:25, 14-03-06:

Xάρην της νέας δημοσκόπησης, συνεχίζω να είμαι solid steel ακόμα στις προτιμήσεις μου

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 18:34, 14-03-06:

Το αντιστιχο του ετεροφυλος τωρα ρε παιδια τι ειναι; Δλδ ενα ατομο το οπιο δεν εχει ουτε φαντασιωσεις με ατομο του διιου φιλου ουτε τπτ τετιο τι ψηφιζει;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    TigerHunt

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους