Αγαπημένη κλασσική μέταλ μπάντα

Αγαπημένη κλασσική μέταλ μπάντα

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 50)
  • Iron Maiden

    Ψήφοι: 13 26.0%
  • Judas Priest

    Ψήφοι: 6 12.0%
  • Metallica

    Ψήφοι: 18 36.0%
  • Black Sabbath

    Ψήφοι: 13 26.0%

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Βασικά κανένα κλαισκό μέταλ συγκρότημα δεν μου αρέσει γιατί έχουν κολλήσει στην κιθάρα!
Ειδικά οι iron maiden σε κάθε τραγούδι κάνουν 4 λεπτά σόλο κιθάρας!! Δεν αντέχεται άλλο!
Αλλά πιστεύω ότι αξιόλογα συγκροτήματα ήταν οι black sabbath (μου αρέσουν μερικά) και οι AC/DC (για το ίδιο λόγο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Θα μπορούσατε να αλλάξετε τον τίτλο σε "αγαπημένη κλασική εμπορική μέταλ μπάντα από αυτές που ξέρουν κι όσοι δεν ακούνε μέταλ".
Ή έστω να βάλετε στις επιλογές του poll και το "άλλη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Deep purple - 70s
Skid Row - 80s
Sonata Arctica - 00s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poetofmadness

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
δεν ειμαι φαν της heavy metal σκηνής αλλά ειμαι φαν των Μεγάλων Iron Maiden ειδικά μέχρι το seventh son τα σπέρνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top