X-Files!

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Με αφορμή αυτο το άρθρο ποιος έβλεπε παλιά x-files? Όσοι το βλέπετε παλιά θα το βλέπετε και τώρα με τους ήρωες σαφώς αλαγμενους ;
Προσωπικά μετά από τόσα χρόνια με τους ίδιους πρωταγωνιστές θα είχα αγωνία μόνο για την υπόθεση του κάθε επεισοδίου αν ήταν τόσο καλοστημένη αλλιώς δεν θα το έβλεπα καθόλου ειδικά αν ξανακάνουν πάλι ανακύκλωση τα παλιά επεισόδια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Αυτός ο ήχος:

στοίχειωσε τα παιδικά μου χρόνια!!!!
Ήμουν πολύ μικρή όταν έπαιζε. Νομίζω είχα διαβάσει κάπου πως αυτή ήταν η πρώτη σειρά που καθιέρωσε τον ρόλο γυναίκα-επιστήμονα και επηρέασε σε μεγάλο βαθμό νέα κορίτσια ώστε να στραφούν στις θετικές επιστήμες. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει γιατί γενικά νομίζω τα 90s προσφέρθηκαν για κάτι τέτοιο. Εμένα πάντως μάλλον το αντίθετο μου προκαλεί το άκουσμα της σειράς!
Πω πω βλέπω γέρασε ο Μολντερ. Η Σκάλι πάλι, μάλλον την απήγαγαν εξωγήινοι και την έκαναν πειράματα στο πρόσωπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top