Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Μακριά μαλλιά να έχει, αυτό ^^
Να υποθέσω ότι αυτό εμπεριέχει και την υποταγή; ;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Για μενα προσωπικα παντα μιλαω γιατι καθε ανθρωπος εχει διαφορα γουστα το τελειο ειναι:

1) Ξανθο μαλλι αρκετα μακρυ
2) 1.65-1.70 MAX δεν λεει η γυνακα να ειναι ψήλη :(
3) Λεπτη προς λιγο γυμνασμενο. Δεν μπορω πολλα κιλα ουτε κοιλιακους σε κοπελα...
4) Μην ειναι τουβλο
5) Δεν με πολυενδιαφερει το στηθος αλλα τα οπισθια τα θελω να ειναι σε πολυ καλο επιπεδο
6)Να ειναι ντροπαλη λιγο,σεμνη και γενικα low-profile
Αναλόγως δεν ζητάς και τίποτα... :P
Μόνο που πρέπει να ξέρεις πως ο έρωτας είναι χημεία και όταν θα στην βαρέσει κατακούτελα, υπάρχει μια μικρή πιθανοτητούλα η κοπέλα που θα ερωτευθείς να μην πληρεί τις προυποθέσεις σου... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αναλόγως δεν ζητάς και τίποτα... :P
Μόνο που πρέπει να ξέρεις πως ο έρωτας είναι χημεία και όταν θα στην βαρέσει κατακούτελα, υπάρχει μια μικρή πιθανοτητούλα η κοπέλα που θα ερωτευθείς να μην πληρεί τις προυποθέσεις σου... ;)

Γι' αυτό εγώ επιλέγω πάντα μαγαζιά με καλή πολιτική επιστροφών.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Να υποθέσω ότι αυτό εμπεριέχει και την υποταγή; ;)

.

Χαχα, εε όχι δα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos1988

Νεοφερμένος

Ο giorgos1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κάτι που δεν ξέρω αν αληθεύει αλλά όταν οι γυναίκες δουν άντρα με στολή κάτι παθαίνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω πως το ρήμα που ψάχνεις είναι "καυλώνουν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Αυτό είναι υποκειμενικό. Εμένα εκ πρώτης με έλκουν τα μάτια του άντρα. Ουσιαστικά όμως εκείνο που θα με κάνει να προχωρήσω σε μια σχέση είναι η εντιμότητα και ο ήρεμος χαρακτήρας. Δεν ζητάω πολλά, αλλά δυστυχώς αυτά που ζητάω δεν τα βρίσκω.:/: Όχι, πως δεν υπάρχουν ήρεμοι και έντιμοι άντρες, απλώς εγώ μάλλον έχω σταθεί άτυχη. Επειδή είμαι πολύ καλοπροαίρετος άνθρωπος αργώ να δω τις "σκοτεινές" πλευρές του άλλου (λ.χ. Αντιλαμβάνομαι ότι κερατώθηκα πολύ καιρό μετά το συμβάν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ μάλλον ζητάω πολλά. Θέλω να μην είναι χοντρούλα αλλά ούτε κοκκαλιάρα. Είμαι σχετικά λεπτός myself δεν θέλω να είναι 2 φορές εγώ. Να είναι κοντά στο ύψος σου ας πούμε +-5cm. Βασικά πιο κοντούλα δεν πειράζει, αλλά μην είναι πολύ πιο ψηλή. Να είναι αθλητικός τύπος γιατί και εγώ πάω γυμναστήριο και μου αρέσει αυτός ο τρόπος ζωής. Και το πιο σημαντικό, να είναι ταιριαστός ο χαρακτήρας της. Ξέρω ότι αν η άλλη είναι βγαίνω έξω κάθε μέρα και πάει σε κλαμπς και ακούει παντελίδη, απλώς δεν θα ταιριάξουμε, δεν θα έχουμε τι να κάνουμε και θα ξενερώσουμε γρήγορα. Θέλω να αράζω, να βλέπω καμιά σειρά, να παίζουμε κανα γκειμ, να βγαίνουμε για καμιά μπύρα. Οπότε αν βλέπω κοπέλα σε τέτοιο στυλάκι αυτό με ελκύει γιατί ξέρω ότι ίσως βρίσκαμε κοινή γλώσσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως ωραίο είναι να μην ταυτίζεσαι κιόλας με τον άλλο. Δηλαδή οκ φυσικά όχι να έχει χαρακτηριστικά στην εμφάνιση ή το χαρακτήρα που να σε ξενερώνουν αλλά να μην είναι κι όπως εσύ. Να μπορεί να δείχνει ο καθένας μια διαφορετική πλευρά στον άλλο. Βλέπω ανθρώπους να λένε εγώ πχ παίζω games θέλω και η άλλη να είναι gamer well good luck with that. Και νομίζω πως είναι και πιο υγιές για κάποιον σχετικά με τον τρόπο που βλέπει τον εαυτό του σχετικά με τους υπόλοιπους όπως και να χει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ίσως να μην το εξέφρασα καλά, δεν θέλω να είναι η άλλη ολόιδια εγώ. Αλλά να μπορώ να είμαι ο εαυτός μου και να μην παριστάνω κάποιον άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
εμενα με ελκυει το βλεμμα.. η φωνη.. να μην ξυριζει τα ποδια του και να μην βγαζει τα φρυδια του.. να μην καπνιζει διοτι εχω χοντρο κολλημα με αυτο.. να εχουμε καποιους κοινους παρονομαστες ωστε να μην βαριομαστε.. και φυσικα ο καθενας να ειναι ο εαυτος του για να μαστε και οι δυο ικανοποιημενοι.. χωρις ταμπου και με πολυ διαλογο!
εχω τον βαγγελακη μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billie perrakis

Νεοφερμένος

Ο billis p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Λοιπον οσον αφορα εμενα:

1)να εχει γλυκο προσωπο και να ειναι χαμογελαστη, αμα ειναι καμια ξινη απο μενα εχει φαει χ
2)προτιμω τις ξανθιες αλλα δε λεω οχι σε μια μελαχρινη,καστανη κλπ
3)να μην ειναι πολυ ψηλη αλλα ουτε και ταπα
4)να ειναι συζητησιμη, να εχει χιουμορ και προτιμω να ειναι λιγο ντροπαλη οχι τσαμπουκαλου δεν τις παω αυτες
5)να μην καπνιζει
6)να μην βριζει συνεχεια
7)να μην το παιζει ντιβα,χαζογκομενα οτι μονο αυτη ειναι και καποια αλλη
8)να εχει ωραιο σωμα οκ δε λεω να ειναι κ μοντελο αλλα να βλεπεται (β***α,κ**o χαχα πιο πολυ κ***o βασικα :p :p :p )
9)να ειναι σεμνη και χαμηλων τονων οπως εγραψε ενα παιδι απο πανω
10)να μην ειναι ατομο που να ασχολειται ΜΟΝΟ με τα ψωνια
11)να μην εχει ξυρισμενο μαλλι το θεωρω οτι χειροτερο
12)να μην ειναι πολυ αδυνατη


αυτα τα λιγα χαχαχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πλέον,

η σοβαρότητα, η έλλειψη καφρίλας, το χιούμορ, ντύσιμο, ευγένεια και να είναι χαμογελαστός και ήρεμος και έξυπνος, να μη σου μιλάει μόνο για μπάλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

εννοώ να μην έχει καφρίλα . να μην είναι κάφρος. χαζός. αισχρός, χαζός, βλάκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ό,τι έχει και μας... λείπει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Ό,τι έχει και μας... λείπει ;)
Ολοι θελουμε οτι δεν εχουμε διοτι ως γνωστον ελκομαστε απο τα ετερωνυμα δηλαδη τα αντιθετα απο μας οι οποιοι "εχουν" οτι δεν εχουμε εμεις
εγω γιατι ελκομαι απο τα ομωνυμα?να το κοιταξω?:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή είσαι κουκουβάγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
εγω γιατι ελκομαι απο τα ομωνυμα?να το κοιταξω?:hehe:
Μπαααα... συμβαίνει κι αυτό όταν νοιώθουμε πως δεν μας "λείπει" κάτι, και θα έλεγα είναι απολύτως υγιές! :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα με ελκύει ο κώλος και τα βυζιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top