Τι ηλικίες κοιτάζετε;

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
"Σύνδρομο Τζο Τόγκου!" :P

Σίγουρα η ωριμότητα δεν έχει σχέση με την ηλικία!Έχω γνωρίσει πολλές περιπτώσεις που το αποδεικνύουν αυτό.
Πάνω απόλα σημασία έχει ο χαρακτήρας και όχι η ηλικία αν και για άτομα που είναι λογικά θα το σκεφτούν αν υπάρχει μεγάλη διαφορά στην ηλικία. Είναι αρκετά δύσκολο μπορώ να πω και δεν ξέρω πόση διάρκεια μπορεί να έχει μια τέτοια σχέση και πόσα κοινά να βρεθούν μεταξύ των δύο ατόμων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
16-19:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι υπαρχει περιορισμος στο ποσο θα ναι αυτοσ που θα ερωτευτεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
16+ το πολυ 25(αλλα αυτες δεν με κοιταζουν ρ γμτ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
17-22 συνήθως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
κοπελες στην ηλικια μου..δηλαδη 18 και μικροτερες(το πολυ 2 χρονια.. ειχα φαει κολλημα με μια κοπελα 3 χρονια μικροτερη αλλα οχι ξανα με τοση διαφορα)..ποτε δεν ετυχε να με τραβηξει μια κοπελα μεγαλυτερη απο μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
κοπελες στην ηλικια μου..δηλαδη 18 και μικροτερες(το πολυ 2 χρονια.. ειχα φαει κολλημα με μια κοπελα 3 χρονια μικροτερη αλλα οχι ξανα με τοση διαφορα)..ποτε δεν ετυχε να με τραβηξει μια κοπελα μεγαλυτερη απο μενα

εχω μια λεξη for you


MILF

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Από 0 έως 93 ετών.
Δεν έχω συναντήσει μικρότερη, ούτε μεγαλύτερη.

Ον τοπικ. Αριθμοί κατά συχνότητα εμφάνισης: 17, 18,16, 19,20,21,22,23,24
''Κοιτάζω'' είπα, έτσι Μαριώ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
αμα ο ανδρας δεν ειναι ωριμος και μυαλομένος,δεν ειναι ανδρας αλλα ανδρακι ...Αρα κατ εμέ θα "φας καλά " και γενικότερα θα περάσεις καλυτερα με ηλικίες απο 25 και πάνω και σε ορισμένες περιπτώσεις 23-24..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
θα φας καλά; μιλάς με την ιδιότητά σου σαν σεφ μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
θα φας καλά; μιλάς με την ιδιότητά σου σαν σεφ μάλλον.

μμ και με αυτη,,,
μουαχαχαχαχααχααααααα
θ'αστειέυεσαι?
Και σε εδω θα μου τη πεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top