Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
θα του έδινα ένα πολύ παθιασμένο φιλί στο στόμα για να καταλάβει η άλλη πως είναι και πολύ πιασμένος και πολύ δοσμένος. :D

Ακριβώς αυτό.:pfff:
Με υφάκι. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό.:pfff:
Με υφάκι. :pfff:

μα ετσι δεν θα καταλαβει οτι το κανεις δηθεν?

θα της δωσεις πιο πολυ αξια :hmm:

επιμενω στο τραβηγμα των βυζιων παντως:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μα ετσι δεν θα καταλαβει οτι το κανεις δηθεν?

θα της δωσεις πιο πολυ αξια :hmm:

επιμενω στο τραβηγμα των βυζιων παντως:whistle:

Και να μην υπήρχε κάποια θα τον φίλαγα.:sly:
Και είπαμε, είμαι δήθεν.:P

Πάντως σοβαρά, μου' χει τύχει, και το μόνο που μπορείς να κάνει είναι αυτό. Δε παίζει να κάνεις φασαρία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Και να μην υπήρχε κάποια θα τον φίλαγα.:sly:
Και είπαμε, είμαι δήθεν.:P

Πάντως σοβαρά, μου' χει τύχει, και το μόνο που μπορείς να κάνει είναι αυτό. Δε παίζει να κάνεις φασαρία.:P

βασικα δεν παιζει να κανεις φασαρια επειδη δεν θα φταιει αυτος:hmm:
το οτι θα τον φλερταρει μια αλλη δηλ.

τωρα απο εκει και περα,ουτε ρεζιλι να γινεις παιζει:whistle:

οποτε τι αλλο να κανεις?:hmm:

συμφωνω και εγω με καγιρα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν είπα ότι θα τα ακούσει αυτός, απλά είπα ότι δε παίζει να πας να της ζητήσεις τα ρέστα, ή να τη τραβήξεις από το μαλλί ξέρω γω.
Οι άντρες, μπορεί και να το έκαναν σε παρόμοια περίπτωση, αλλά στη γυναίκα δε πάει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ψυχραιμα και αδιαφορα ...του εχω απολυτη εμπιστοσυνη αφενος ....αφετερου στη ζωη του ειναι κυριος εκεινος και αποφασιζει μοναχα αυτος ._ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Δεν θα με πείραζε αρκεί το φλέρτ να μην είναι επαναλαμβανόμενο.
Τώρα εξαρτάται από τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου. Θα με τσάντιζε περισσότερο να ξενοκοιτούσε η κοπελιά μου, παρά ο άγνωστος πέφτουλας. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Χαλαρά....
Σημαινει ότι ο άνθρωπος που είναι δίπλα μου είναι αρεστός και επιθυμητός.....
Άλλωστε ο άλλος δεν είναι ιδιοκτησία σου, για να κάνεις φασαρία λες και χάνεις κεκτημένα ......
Είναι λεπτές οι ισορροπίες και από τις τρεις πλευρές και θα πρέπει να διατηρούνται.....κι από εμένα και από το ταίρι μου και από την κοπέλα που τον φλερτάρει....

Αν παιζόταν το σενάριο περίπου ίδιο με μια μικρή διαφορά.....
Δηλαδή αν π.χ. εγώ δεν ήμουν παρούσα κι ειχε βγει [χωρίς εμένα] με παρέα πάλι δεν θα τον φλέρταρε η κοπέλα;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Άλλωστε ο άλλος δεν είναι ιδιοκτησία σου, για να κάνεις φασαρία λες και χάνεις κεκτημένα ......
εμ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εννοείται πως δεν τίθεται θέμα εμπιστοσύνης - αν υπάρχει τέτοιο θέμα, προφανώς θα χωρίσω, δεν θα περιμένω να τον φλερτάρουν για να ..δω τι θα κάνει.
ΑΛΛΑ.. ειναι άλλο να τον φλερτάρουν και να μη βλέπω, κι άλλο να είμαι παρούσα και να διαδραματίζεται η όλη φάση μπροστά μου: εννοείται δεν θα κάνω σκηνή, μπορεί μάλιστα να γελάσω κιόλας ή να του ψιθυρίσω στο αυτί κάτι θετικό για εκείνη ("πω πω μωρό μου, όλες τις γκομενάρες τραβάς! Αλλά λογικό τέτοιος κούκλος που είσαι..!"), αλλά όλα κι όλα, δεν θα γίνω και ξενέρωτη Ευρωπαία. Θα του σκάσω ένα καυτό γλωσσόφιλο, όλο δικό της! Αλλά ως εκεί. Άλλωστε αν θέλει να ενδώσει .. ποια είμαι εγώ να της κόψω την τύχη να πάει με τέτοιο κελεπούρι; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Θα του εσφιγγα το χερι και θα του λεγα "καλα ξεμπερδεματα"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν δεν πεις τίποτα είσαι μαλάκας. Αν κατηγορήσεις την κοπέλα σου δεν της έχεις εμπιστοσύνη. Οπότε τσαμπουκάλεμα και αν ο άλλος το συνεχίσει... :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε δινω σημασια αν γυναικες κοιτανε... Ισα ισα χαιρομαι! Μια φορα ομως το βλεμμα ηταν τρομερα επιμονο , με διαρκεια και με θρασος μεχρι που ειδε το δικο μου και μαζευτηκε η κιουρια... Επισης δε ζηλευω ευκολα, γενικα εχω εμπιστοσυνη στον εαυτο μου. Λιγη ζηλιτσα η φυσιολογικη ειναι απαραιτητη και θυμιζει τα συναισθηματα που εχεις για τον αλλον. Οταν παψεις να ζηλευεις εκει υπαρχει καποιος κορεσμος πιστευω. Η οταν ζηλευεις πολυ, κανεις και σκηνες οπως κανουν ορισμενες γυναικες με στενοχωρει αφανταστα και δεν το αποδεχομαι.. Το ιδιο ισχυει και για τους ανδρες φυσικα! Τυπου τσαμπουκας και τετοιες αηδιες ειναι πολυ πασε. Non!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φλερτ είναι, it's natural αν κάποιος φλερτάρει τη σχέση σου. Σιγά μην κλειδώσεις και τη σχέση σου στο κελάρι σαν την Κωσταλέξη, δηλαδή... Ορισμένα γατάκια μου φαίνεται συγχέουν την σχέση με το «συμβόλαιο».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ξέρω. Ανάλογα με το ποια τον φλέρταρε και το πόσο προκλητική θα ήταν η στάση της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Θα κλείνομουν στο καβούκι μου, δε θα μιλούσα σε κανέναν, θα παρακολουθούσα πως εξελίσσεται και μάλλον θα πήγαινα κάπου να βάλω τα κλάματα :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
γουελ, εξαρτάται από την αντίδραση του αλλά στάνταρ θα αγριοκοιτούσα την τυπισα χωρίς όμως να την ψαλω ή να αρχίσω τα ξέκατινιασματα .Θα προσπαθούσα να τον απομάκρυνω από εκεί όσο πιο γρήγορα μπορώ και θα τον έκανα σκηνή, θα ήμουν όλη την ώρα στην τσιτα και θα πετούσα υπονοουμενα συνέχεια. Κυρίως για να δω πως θα το αντιμετωπίσει και επειδή θα ήθελα να με διαβεβαιώσει ότι δεν πρόκειται να ξένοκοιτάει, όχι από ανασφάλεια (αν είναι πραγματική σχέση)αλλά έτσι για το γαμωτο. Νταξ και γενικά με τους πιο δικούς μου ανθρώπους είμαι κτητικη χωρίς όμως να αμφιβάλλω για αυτούς :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Είμαι ακόμη θεωρητικά μικρή :P, οπότε θα το παίξω πιο άνετη. (μπορεί να λέγεται και κρίση ηλικίας).
Αν δεν τον φλέρταρε μπροστά μου, δεν θα χα θέμα.
Αν φλέρταρε αυτός κάποια, πάλι χωρίς να είμαι μπροστά πάλι δεν θα χα. Λένε το φλερτ σε ανανεώνει.
Αν φλέρταρε αυτός μπροστά μου θα τα περνα λόγω του ότι έχω πλάκα όταν νευριάζω. Μπορεί να το περνα και στο χαβαλέ αν η απέναντι μου δεν ήταν και κανά θεογκομενάκι μπορεί να τρωγε και καμιά αν το εννοούσε όντως πολύ.
Αν φλέρταραν αυτόν λογικά θα γελούσαμε ομαδικώς. Αλλά αν επέμενε και πάλι για να χαβαλεδιάσουμε θα πήγαινα και να της πω ''σόρυ αυτός θεωρείται το αγόρι μου και με ενοχλείς. Βρες τον και φλέρταρέ τον άλλη στιγμή''.

ΑΛΛΑ θα τον έπαιζα κιόλας.
''Αυτή σε φλερτάρει;'' (γέλια) ''και σ'άρεσει;'' πιο σοβαρά. ''Και για πες θα πήγαινες μαζί της'' στυλ φιλικά

:P

Φλερτ είναι, it's natural αν κάποιος φλερτάρει τη σχέση σου. Σιγά μην κλειδώσεις και τη σχέση σου στο κελάρι σαν την Κωσταλέξη, δηλαδή... Ορισμένα γατάκια μου φαίνεται συγχέουν την σχέση με το «συμβόλαιο».
Πλάκα έχει που αναφέρεις τη Κωσταλέξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top