[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.



...με μια αρκετά γεωμετρική γόβα τύπου...


Βασικά έχω κόλλημα με αυτά τα χρώματα (o συνδιασμός ροζ μαύρου μου θυμίζουν chanel για κάποιο λόγο :P) οπότε θα σου πρότεινα κάπως nude τόνους. Βέβαια έχει σημασία και το χρώμα του δέρματος σου...

Αν γενικά ντύνεσαι πιο ανάλαφρα θα ήταν ωραίο και ένα στυλ τύπου:


π.ςς Δεν βάζω κοστολόγιο του ποστ γιατί θα θερίσει κόσμο αλλά αν κάνεις μια γύρα στα μαγαζιά όλο και κατι θα βρεις σε πιο νορμάλ τιμές. Πιο πολύ για ιδέες τα έβαλα...:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κουκλίνι είναι όλα υπέροχα.. :hypno: Ειδικά το δεύτερο από πάνω, το λατρεύω!

πς. πού τα βρίσκουμε;; :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.

Aυτό λες;; :redface: Δυστυχώς μόνο μέσω net...από εδώ το βρήκα.

Όπως επίσης και τα ακόλουθα που αν και χρωματιστά πολύ μ' αρέσουν... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
...με μια αρκετά γεωμετρική γόβα τύπου...

Nice shoes ..... πολύ γλύκα είναι, ειδικά το ροζ!!!!

επίσης μου άρεσαν αυτά πολύ


Ειδικά το πρώτο ....... αν το έβρισκα σε άλλο χρώμα .... πιο μπεζ-ροζ π.χπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.








:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Goddess Neri.... :P:P

Το πρώτο είναι τέλειο .... τέλειο λέμε!
Το τελευταίο μου κάνει λίγο έντονο .... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
To 1o κοστιζει $149.00 :P

Εμενα μου αρεσουν αρκετα τα εντονα χρωματα...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
π.χ αναμεσα σε


και σε


θα επελεγα το 2ο!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.

Aυτό λες;; :redface: Δυστυχώς μόνο μέσω net...από εδώ το βρήκα.

Όπως επίσης και τα ακόλουθα που αν και χρωματιστά πολύ μ' αρέσουν... :inlove:
το μαυρο τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
π.χ αναμεσα σε


και σε


θα επελεγα το 2ο!
:P

Άλλο αυτό καλέ μου .... το άλλο είχε πολλά έντονα και μεγάλα λέδουδα .... και δεν ξέρω λίγο το μαύρο με το φούξια μου κάνει κάπως .....
Αλλά σε αυτά εδώ και εγώ το δεύτερο θα επέλεγα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
το μαυρο τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Kαι εγώ...αλλά είναι Stella McCartney και έχει 1.115 ευρώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
π.χ αναμεσα σε


και σε


θα επελεγα το 2ο!
:P

Του Bill πάντως του αρέσει το πρώτο.
Είδα φως και μπήκα, συνεχίστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θα το αγόραζα για τον Βill ...αλλά είναι Stella McCartney και έχει 1.115 ευρώ

ακουσα θόρυβο και μπήκα , συνεχίστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και μενα το μαυρο με τρελαινει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Kαι εγώ...αλλά είναι Stella McCartney και έχει 1.115 ευρώ :P
Χμ..........ωραια τιμη οκ να το παρουμε τοτε και σε ασπρο!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δεν ασχολουμεθα με τιμες εμεις :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Έφαγα φλασιά, αλλά για να μην το'χω ξανακούσει κάποιον λάκκο έχει η φάβα. Όσες κοπέλες κάνουν αποτρίχωση με κερί ξέρουν πως υπάρχει μια βασανιστική περίοδος αναμονής στην οποία η τρίχα ναι μεν φαίνεται αλλά δεν είναι αρκετά μεγάλη (και δεν έχουν βγει όλες) ώστε να ξαναγίνει αποτρίχωση. Σε αυτό το διάστημα μπορεί να χρησιμοποιηθεί κάποια ξεβαφτική/ξανθυντική (έχουν διαφορά αυτά τα δύο; έτσι είχα διαβάσεικάπου ) λοσιον/κρέμα η οποία να κάνει πιο υποφερτή την αναμονή; Υπάρχει περίπτωση κάτι τέτοιο να σκληραίνει την τρίχα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εχω χρησιμοποιησει ξανθυντικα και δε σκληραινουν την τριχα. απλα βγαζουν το χρωμα της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ευχαριστω ciela.
Κι αλλη απορια. Άκουγα μια μερα σε μια εκπομπη μια τυπισσα που μιλουσε για το μαυρισμα και για το τι πρεπει να προσεχουμε γενικοτερα. Ειχε αναλυσει το φυσικο μαυρισμα, τα αντιηλιακα, το σολάριουμ και εφτασε στα προϊόντα self-tanning. Ανεφερε λοιπον οτι η παλαιοτερη γενια αυτων των προϊοντων απλα εβαφε το δερμα, με αποτελεσμα να φαινονται δυσχρωμιες και μετα απο λιγες μερες με την απολεπιση να γινεσαι ριγε. Ειπε πως πλεον εχουν βγει προιοντα τα οποια κανουν καποια χημικη αντιδραση με το δερμα και το αναγκαζουν να παρει ενα πιο σκουρο χρωμα, δεν παράγουν μελανίνη, απλά κάτι ανέφερε για την εξωτερικη στοιβαδα η οποια φυσικα χρωματιζεται. Εχετε ακουσει κατι τετοιο; Το εψαξα αλλα δε βρηκα κατι σχετικο. Τονισε παντως πως ειναι σημαντικο να φορας αντιηλιακο με μεγαλο δεικτη προστασιας γιατι ακομα και με αυτα που σου δινουν την αισθηση του μαυρισματος στην ουσια δεν εχει παραχθει μελανινη. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top