Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ναι αυτό κάνω αλλά να το κάνω κάθε φορά καταντάει βαρετό και άσε που σε κάποια δεν γίνεται
Απλώς τσέκαρε το "Άνοιγμα πάντα με αυτό το πρόγραμμα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καποια ιδεα?:redface:

δωσε πληρη τιτλο βιβλίου να δούμε....

Δεν θελω να το εκτυπωσω.Θελω να κανω ενα αρχειο που θα εχει μεσα ολο το κειμενο που εκανα ΚΑΙ τους μαθυματικους τυπουε που δημιουργησα
pdf printer driver με pdf printer driver εχει διαφορά.

Συνήθως,για να παραχθεί ενα pdf με καλη οπτικη και διχως ανωμαλιες,χρειαζεται να χρησιμοποιησει κανεις εμπορικα προγραμματα διαχειρισης/δημιουργιας pdf,οπως πχ. το Abbyy pdf transformer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
γεια σας από ότι βλέπω λύνετε πολλές απορίες για αυτό θέλω να αναλάβετε και εμένα...θέλω να κατεβάσω το msn εκείνο που πάει στην μπάρα κάτω κάτω στον υπολογιστή και κάνεις είσοδο με το που τον ανοίγεις...αλλά δεν μπορώ συνέχεια πάω να το κατεβάσω αλλά στο τέλος δεν το βρίσκω.Τι γίνεται?και πώς να το κατεβάσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Πας εδω και διαλεγεις το messenger.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
φίλε το έκανα αυτό αλλά όταν μου λέει να διαλέξω τα προγράμματα δεν με αφήνει να το επιλέξω και μου έχει μόνο μια επιλογή ΚΛΕΙΣΙΜΟ!!!(αυτό το κάνω επειδή έχει και άλλα προγράμματα να κατεβάσω και δεν τα θέλω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
To msn δεν υπαρχει πλεων με αυτην την ονομασια. Αυτο που θες εσυ ειναι το Windows Live Messenger. Εχω πολυ καιρο να κανω την εγκατασταση, δεν θυμαμε ακριβος τι επιλογες σου δινει κλπ. Εσυ επιλεξε μονο το Live Messenger η και καπια ακομα απο τα προγραμματα που σου δεινει. Δεν χανεις τιποτα στην τελικη να βαλεις και το mail πχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
To msn δεν υπαρχει πλεων με αυτην την ονομασια. Αυτο που θες εσυ ειναι το Windows Live Messenger.

ναι ξέρω ότι δεν έχει αυτό το όνομα αλλά εγώ απλώς επειδή το έχω συνηθίσει το λέω msn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εδω κατεβασε

απο τα essentials επιλεγεις το live..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
γεια σας από ότι βλέπω λύνετε πολλές απορίες για αυτό θέλω να αναλάβετε και εμένα...θέλω να κατεβάσω το msn εκείνο που πάει στην μπάρα κάτω κάτω στον υπολογιστή και κάνεις είσοδο με το που τον ανοίγεις...αλλά δεν μπορώ συνέχεια πάω να το κατεβάσω αλλά στο τέλος δεν το βρίσκω.Τι γίνεται?και πώς να το κατεβάσω?
Πρώτα απ' όλα, τι windows χρησιμοποιείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
επίσης συνεχίζοντας το πρόβλημα μου μου έχει 2 επιλογές 1.όλα τα προγράμματα που αν τα κατεβάσω δεν θα τα βρώ και 2.επιλογή προγραμμάτων που κανονικά θα έπρεπε κάτω να μου έχει επιλογή ή οκ ή ξέρω εγώ αλλά η μόνη επιλογή είναι κλείσιμο λες και ζητάω την άδεια του chuck norris ωχ όχι παιδιά βοήθειοδσνγξδκψ.σωνλψφ.σξιλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Αν χρησιμοποιείς Windows Vista με ή χωρίς service pack 1, πάτα εδώ.

Αν χρησιμοποιείς Windows Vista με Service Pack 2, πάτα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
θα ηθελα να μου πειτε πως μπορω να συνδεσω 2 οθονες(ειναι διαφορετικης εταιριας,αν αυτο παιζει καποιο ρολο) σε ενα pc???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Πρεπει η καρτα γραφικων σου να εχει 2 εξοδους...και να εχεις και τα καταλληλα καλωδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Πρεπει η καρτα γραφικων σου να εχει 2 εξοδους...και να εχεις και τα καταλληλα καλωδια.

nvidia 9800 GT δεν εχει να φανταστω ε;;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Απο οτι ειδα εχει 2 εξοδους..οποτε εισαι ενταξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Απο οτι ειδα εχει 2 εξοδους..οποτε εισαι ενταξει..

μμμμμμμμμμμ τελεια αν μπορεις να μου πεις και τι καλωδια πρεπει να παρω ???
και γενικα τι παιζει απο μερια προετοιμασίας;;(drivers,κανα ''ειδικο'' προγραμμα...):hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Θελει 2 καλωδια DVI.
Πρεπει να εχεις τους τελευταιους drivers, απο εκει και περα θα αναγνωρισει τις οθονες και θα σου δωσει επιλογες σχετικα με την εμφανιση...
Δεν ειναι κατι δυσκολο μην φοβασαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Θελει 2 καλωδια DVI.
Πρεπει να εχεις τους τελευταιους drivers, απο εκει και περα θα αναγνωρισει τις οθονες και θα σου δωσει επιλογες σχετικα με την εμφανιση...
Δεν ειναι κατι δυσκολο μην φοβασαι.

ok ευχαριστω θα το προσπαθησω και αν προκυψει προβλημα θα αναφερω.Αντε καληνυχτα,ευχαριστω φιλε:hello::hello::hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top