Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κοριτσια, γιατι δε ραβετε τα μαγιω σας; ....
Εγω περσυ το εκανα κι εφτιαξα δυο μαγιω μπικινι στα μετρα και στα γουστα μου, τα φοραω και φετος κι ακουω τα ωραιοτερα σχολια απο οποιαδηποτε μαγιω ειχα ποτε αγορασει. Και δε μου κοστισαν παρα πολυ. Τα ιδια θα εδινα αν τα αγοραζα απο καλο καταστημα. Δινω μια ιδεα.... μηπως θελει καποια να ψαχτει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πολύ καλή ιδέα. Θα το δοκιμάσω. Πόσο σου κοστίζει περίπου;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πολύ καλή ιδέα. Θα το δοκιμάσω. Πόσο σου κοστίζει περίπου;; :hmm:

Εξαρταται απο το που θα πας, μεχρι το πως θα το θελησεις. Ειχα φτιαξει δυο μονοχρωμα. Αν θελεις εμπριμε ισως πηγαινει παραπανω, δεν το ξερω αυτο καθολου γιατι εγω μονοχρωμα ηθελα. Το ενα μου κοστισε περιπου στα 40-50 αν θυμαμαι καλα αλλα δεν ειχα κανει σπουδαιες αλλαγες, απλως τα μετρα μου πηρε. Ενα μαυρο ομως που το ηθελα ιδιαιτερα οπως το ειχα στο μυαλο μου, δηλ. στο πανω μερος η βαση του ηταν τιραντα οπως του σουτιεν. Την αλλαξα και την εκανα τριγωνο, προσθεσα καποιες λεπτομερειες μαυρες και στο κατω, διαλεξα αλλο υφασμα κι ενω η βαση του ηταν ενα κανονικο μαγιω, εγω μικρυνα τα πλαγια ωστε το κορδονι να ειναι λεπτο για το μαυρισμα, οπως επισης το εκανα ολιγον τι κοφτοτερο:redface::P, οχι μπραζιλιαν τυπου τοσο κοφτο, κανονικο μεν αλλα πιο κοφτο ας πουμε. Ε αυτο μου κοστισε περιπου 60-70 απ'ο,τι θυμαμαι. Και ειναι το δευτερο καλοκαιρι που με βγαζουν και ειναι σε αριστη κατασταση. Ξεχειλωμα μηδενικο. Σα να ειναι καινουρια. Βεβαια η κυρια που πηγα ειναι πολυ γνωστη στην περιοχη μας και κανει χρυσες δουλειες καθε καλοκαιρι, δεν ανεβαζει τιμες -προς ωρας τουλαχιστον....- και θεωρω πως παιρνει λιγα για τη δουλεια που κανει.
Εγω Θαλεια εχω δωσει απειρα λεφτα σε μαγιω και ποτε δεν ημουν απολυτα ικανοποιημενη. Ημουν μεν, αλλά. Μη σου πω για περι Ζαρα και τα Ιντιμισσιμι και Μπερσκα κλπκλπ που τα θεωρω αισχρα, διοτι περα απο ακομψα ειναι και εντελως συνθετικα, πολυ κακο για το δερμα μας. Μονο χρωματα εχουν και σχεδια μοδατα, κατα τ'αλλα δε λενε τιποτα για μενα. Στη Med συνηθως απευθυνομουν ή στη LaPerla. Εδινα κατιτις παραπανω αλλα τα ευχαριστιομουν. Η ιδεα να ραψω ηρθε ξαφνικα, αν και γνωριζα την υπαρξη της εν λογω μοδιστρας. Ετσι το αποφασισα να το δοκιμασω και εμεινα ακομα πιο ικανοποιημενη. Τωρα αν πετυχει το ματι μου κανα τελειο της LaPerla που ειναι και η αγαπημενη μου, μπορει και να το παρω.
Μοδιστρες μπορεις παντου να βρεις, ακομα και μεσα στο διαδικτυο. Μοναχα, προσπαθησε να βρεις καποια που ν'ασχολειται με μαγιω, να εχει να κανει με βιοτεχνια μαγιω εξειδικευμενα. Υπαρχουν αμα ψαξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Προσυπογράφω λοιπόν πλέον για τα strapless της MED. Μόλις πήρα αυτό σε μπλε. :inlove: Είναι πολύ ωραίο και έχει καλό κράτημα και χωρίς τις τιράντες του (έχει κι από αυτές).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Προσυπογράφω λοιπόν πλέον για τα strapless της MED. Μόλις πήρα αυτό σε μπλε. :inlove: Είναι πολύ ωραίο και έχει καλό κράτημα και χωρίς τις τιράντες του (έχει κι από αυτές).



αυτο ειχε μπανελα απο κατο ή οχι?:hmm:

θα παω αυριο να κοιταξω κι εγω..ποσο ειχε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχει και μπανέλα και ενίσχυση που βγαίνει. Είναι τσιμπημένο... 70 το πήρα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έχει και μπανέλα και ενίσχυση που βγαίνει. Είναι τσιμπημένο... 70 το πήρα. :hmm:
Θα έπρεπε να συγκινηθώ τώρα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σταμάτα βρε το trolling. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σταμάτα βρε το trolling. :P
Δεν νομίζω πως έχω άδικο σε αυτό που εννοώ:)
Πάντως το μαγιώ φαίνεται όντως πολύ ωραίο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
D'squared



Εεεε... νομιζω ηταν λοβ ατ φερστ σαιτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ποιημα....





Elsa Schiaparelli in collaboration with Salvador Dali, c.1930
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μωρέ δεν μου άρεσε και πολύ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
με τετοια τρελαινεσαι..:shifty::shifty::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για τα ρούχα heel? Εγώ είμαι 50-50...Τα βρίσκω λίγο υπερβολικά άκομψα τα τόσο μεγάλα patches αλλά το παν είναι ο τρόπος που τα συνδυάζεις...


*Αυτά είναι μερικά από τα ρούχα της εταιρίας που θα έβαζα γιατί δεν έχουν patches :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αυτή με τα πουλάκια μαρεσει πολύ! :D
Και το φόρεμα με το λεμόνι.

Άνετα θα τα έβαζα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Απαίσια ρούχα, κακοραμμένα όσο δεν πάει και κάθονται πολύ άσχημα ακόμη και στο μοντέλο που υποτίθεται ότι πρέπει να τα "πουλήσει" :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Αρχη 20ου αι.


ΑΥΤΟ ειναι σηκωμενος γιακας...Οχι η λακοστ ξεφτυλα των τρενταδων ^^​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top