Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αχχ, η καλύτερη φάση!!!

κι εγώ κάαπως έτσι..(σχολείο να σκάσεις :teasing::teasing:)

Άμα δεν εκμεταλλευτούμε τώρα αυτές τις ώρες μας βλέπω τον Μάιο κάπως έτσι:knife:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Είμαι σε πάαααρα πολύ καλή φάση!!! :) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ααα..Έχεις ξεφύγει εσύ..

εγω εχω ξεφυγει η εσεις που το μυαλο σας παει στο πονηρο; Αλλο εννοω με αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Αλήθεια όταν τελειώνει ο χρόνος κανείς δεν είναι σε φάση περισυλλογής....:confused::confused::confused:
Να κάνεις τον απολογισμό του έτους 2012...
Οκ εκτός από τα λεφτά που μας έτρωγε το κράτος...
και την άφθονη αιθαλομίχλη που μας πρόσφεραν οι συνανθρωποι μας....
κάτι άλλο για περισυλλογή;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σε φάση ό,τι χειρότερο!
1) Το έλκος δωδεκαδακτύλου σε έξαρση λόγω των φαρμάκων για το 3)!:sick:
2) Καρακερατωμένη!:crazy:
3) Και το χειρότερο; Με ένα δόντι λιγότερο (έβγαλα φρονιμίτη):hehe:, καθώς και πυρετό (δευτερογενής συνέπεια της περίπτωσης.

Δεν βαριέσαι......8) Φάση είναι θα περάσει....... Αυτή τη στιγμή πάντως είμαι κάπως καλύτερα υπό την επήρεια αντιβίωσης.:P

Και .....τα κλασικά απίστευτο διάβασμα, φροντίδα των γατιών κτλ. μην σας κουράζω......

Χρόνια πολλά κιόλας για τις άγιες μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΑNι

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
μπερδεμενη διοτι αν και ξερω πως αυτα που θελω ειναι στις λαθος επιλογες συνεχιζω να αγωνιω και να θελω να το αποκτησω βεβαια εκτος απο αυτο αντιμετωπιζω τοσες δυσκολιες στη ζωη μου(συγκεκριμενα οικονομικες) που δεν ξερω για ποσο θα αντεξω:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
ειμαι σε φαση καλη χρονια σε ολους!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σε φάση κέρδισα στα χαρτιά :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Σε φάση κέρδισα στα χαρτιά :D :D :D
Χαχαχαχαχα....και εγώ....τους πήρα τα σώβρακα!!:smoke:

Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία και ευτυχία!!!:vroum:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα....και εγώ....τους πήρα τα σώβρακα!!:smoke:

Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία και ευτυχία!!!:vroum:


Κι εγώ φέτος κέρδισα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
σε φαση ετυχα το φουρι! ας ειναι για καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αλλά το φλουρί της βασιλόπιτας δεν το κέρδισα φέτος...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Αλλά το φλουρί της βασιλόπιτας δεν το κέρδισα φέτος...:'(
Εμ, καθέ μέρα πασχαλιά είναι?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
εγω εχω ξεφυγει η εσεις που το μυαλο σας παει στο πονηρο; Αλλο εννοω με αυτο...

σε φαση ετυχα το φουρι! ας ειναι για καλο!

Μετά από όλα αυτά που σου γραψε ο Merc, συνεχίζεις να αλλάζεις φάσεις????? :hmm:

Σε φάση ό,τι χειρότερο!
1) Το έλκος δωδεκαδακτύλου σε έξαρση λόγω των φαρμάκων για το 3)!:sick:
2) Καρακερατωμένη!:crazy:
3) Και το χειρότερο; Με ένα δόντι λιγότερο (έβγαλα φρονιμίτη):hehe:, καθώς και πυρετό (δευτερογενής συνέπεια της περίπτωσης.

Δεν βαριέσαι......8) Φάση είναι θα περάσει....... Αυτή τη στιγμή πάντως είμαι κάπως καλύτερα υπό την επήρεια αντιβίωσης.:P

Και .....τα κλασικά απίστευτο διάβασμα, φροντίδα των γατιών κτλ. μην σας κουράζω......

Χρόνια πολλά κιόλας για τις άγιες μέρες!

Σε φάση συμπαράστασης στη Λυσιστράτη, γιατί αυτό που έγραψε ήταν η πιο ανθρώπινη απάντηση που έχω διαβάσει.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Taxa pelli(cy)

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σε μια παράξενη, συγχησμένη(δεν ξέρω τι θέλω σε διάφορα θέματα) και ελαφρώς αγχωτική(την ερχόμενη εβδομαδα δίνω εξετάσεις για το πτυχίο των γαλλικών και εξετάσεις πρώτων βοηθειών):D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Σε φάση ελάτε δώστε μου μια εβδομάδα ακόμα δεν χόρτασα διακοπές:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top