Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Χμμμ, πουκάμισο λες, ε; Δεν είναι κακό! Και να παίξω με ασπρόμαυρο; Δε θα είναι πολύ "κλασσικό" λες; Αυτό που πρέπει να ξεχυθώ στα μαγαζιά πολύ με κουράζει! :hypno:

ΥΓ: Σε ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Χμμμ, πουκάμισο λες, ε; Δεν είναι κακό! Και να παίξω με ασπρόμαυρο; Δε θα είναι πολύ "κλασσικό" λες; Αυτό που πρέπει να ξεχυθώ στα μαγαζιά πολύ με κουράζει! :hypno:

ΥΓ: Σε ευχαριστώ! :)
Νομίζω πως η φούστα είναι αυτή που έχει το ωραίο και πρωτότυπο σχέδιο, επομένως εκεί θα τραβήξουν τη προσοχή τους όσοι σε δούν. Κάτι πιο "ήσυχο" για πάνω είναι πιο ωραίο κατ'εμέ. Μπορείς να επιλέξεις ένα φάκελο πιο μοντέρνο επίσης κι έτσι να υπάρχει μία ισορροπία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Νομίζω πως η φούστα είναι αυτή που έχει το ωραίο και πρωτότυπο σχέδιο, επομένως εκεί θα τραβήξουν τη προσοχή τους όσοι σε δούν. Κάτι πιο "ήσυχο" για πάνω είναι πιο ωραίο κατ'εμέ. Μπορείς να επιλέξεις ένα φάκελο πιο μοντέρνο επίσης κι έτσι να υπάρχει μία ισορροπία.:)
Συμφωνώ σε αυτό που λες. Θα βγω βόλτα να δω τι θα βρω... Για παπούτσι σου αρέσει αυτό το στυλ μποτάκι ή και γόβα θα σου άρεσε εξίσου; Σόρρυ για το πλήθος των ερωτήσεων! :redface: Σε ευχαριστώ πάααρα πολύ για τις ιδέες! :) :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Συμφωνώ σε αυτό που λες. Θα βγω βόλτα να δω τι θα βρω... Για παπούτσι σου αρέσει αυτό το στυλ μποτάκι ή και γόβα θα σου άρεσε εξίσου; Σόρρυ για το πλήθος των ερωτήσεων! :redface: Σε ευχαριστώ πάααρα πολύ για τις ιδέες! :) :hug:
Το παπούτσι της φωτογραφίας θεωρώ πως είναι το ιδανικό! Ένα τέτοιο να πάρεις, αν βρείς.:) Η γόβα χιλιοφορεμένη γενικά (αν και προσωπικά δεν φοράω ψηλά παπούτσια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Χμμ προσωπικά δε θα μου άρεσε καθόλου να δω το συγκεκριμένο μποτάκι με κάποιο κόκκινο φόρεμα.:P
Το κόκκινο γενικά είναι δύσκολο χρώμα συνδιαστικά, εγώ θα πρότεινα nude γόβες, ή έστω nude flat [πχ. μπαλαρίνα], γιατί το θεωρώ πιο όμορφο συνδιασμό nude-κόκκινο από το κλασσικό κόκκινο-μαύρο.

p.s: προφανώς το nude θα μπει με γυμνό πόδι κι όχι με μαύρο καλσόν, δε μας λες κ το σχέδιο του φορέματος.
.

Ευχαριστώ πρίνσες :):):)

Συμφνωνώ, αυτά τα παπούτσια με τίποτα δεν μου πανε με φόρεμα. Κι εγώ με nude παπούτσι θα το πρότεινα :)
Είναι πιο κοριτσίστικο αν το βάλεις με μπαλαρίνες, και πιο μοιραίο με γόβες.
Βάλε μας καλέ μια φωτο του φορέματος.

Πάει το φόρεμα ...το χάσαμε:'( :P
Απλά το είχα φανταστεί με κάτι τέτοιο https://pp1.fltc.me/5/619/170x340/5619585-2091-3.jpg και δερμάτινο jacket αλλα τώρα...:/:

Ευχαριστώ πάντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Τα λατρεύω! Valentino!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Δεν είναι απλά υπέροχες; :inlove: Τις είδα στο we <3 it, δεν ξέρω μάρκα, τίποτα, αλλά είναι οι πιο υπέροχες γόβες που έχω δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
κορίτσια έχετε ποτέ ψωνίσει από το asos.com;; αν ναι, πώς ήταν από ποιότητα και αν χρειάστηκε να επιστρέψετε κάτι από αυτά που παραγγείλατε σας επιστράφησαν τα χρήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.

Δεν είναι απλά υπέροχες; :inlove: Τις είδα στο we <3 it, δεν ξέρω μάρκα, τίποτα, αλλά είναι οι πιο υπέροχες γόβες που έχω δει!

Ειναι υπεροχες. Εχεις δικαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Περιμένω να μου ρθει αυτό:https://www.melinamay.com/Fashion/Gu...palto-montgkomeri-anonima-mauro_p-797570.aspx
Πώς σας φαίνεται;
γουσταρω
τα μοντγκομερι μπορει να ειναι πολυ ωραια
ειναι λιγο ανοιχτο στο λαιμο αλλα με ενα κασκολ/φουλαρι δε θα κρυωνεις
(μμμμ δεν εχει φερμουαρ? ουπς! παλτο ειναι, σορρυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Περιμένω να μου ρθει αυτό:https://www.melinamay.com/Fashion/Gu...palto-montgkomeri-anonima-mauro_p-797570.aspx
Πώς σας φαίνεται;

πολύ ωραίο κομματι!! μ αρεσε πολύ ο φιόγκος! με γεια σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Δεν είναι απλά υπέροχες; :inlove: Τις είδα στο we <3 it, δεν ξέρω μάρκα, τίποτα, αλλά είναι οι πιο υπέροχες γόβες που έχω δει!

είναι συγκλονιστικές!!!! :thumbsup::thumbsup:
προσπάθησα, αλλά ούτε εγώ μπόρεσα να βρω καμία πληροφορία..κρίμα και είναι τόσο τέλειες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
είναι συγκλονιστικές!!!! :thumbsup::thumbsup:
προσπάθησα, αλλά ούτε εγώ μπόρεσα να βρω καμία πληροφορία..κρίμα και είναι τόσο τέλειες :(
Εδώ πωλούνται
https://www.ebay.com/itm/Womens-Sexy...tom-Platform-Strappy-High-Heels-/281252769593
20 με 30 ευρω περίπου κοστίζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Εδώ πωλούνται
https://www.ebay.com/itm/Womens-Sexy...tom-Platform-Strappy-High-Heels-/281252769593
20 με 30 ευρω περίπου κοστίζουν!
ααα έχει και πολλά χρώματα :D ειδικά τα καρό... :inlove:
ωραία,ωραία ευχαριστούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Δεν είναι απλά υπέροχες; :inlove: Τις είδα στο we <3 it, δεν ξέρω μάρκα, τίποτα, αλλά είναι οι πιο υπέροχες γόβες που έχω δει!
Με τη μόνη διαφορά ότι τέλειες τέλειες αλλά ας παραδεχτούμε ότι πρέπει να έχεις ψεύτικα πόδια για να αντέξεις να τις περπατάς.
Και ναι,μπορεί να έχω φορέσει λίγες φορές τέτοια παπούτσια αλλά πονάνε.:whistle:
Βρήκα παρόμοιες σε μαύρο.
They're mine.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Με τη μόνη διαφορά ότι τέλειες τέλειες αλλά ας παραδεχτούμε ότι πρέπει να έχεις ψεύτικα πόδια για να αντέξεις να τις περπατάς.
Και ναι,μπορεί να έχω φορέσει λίγες φορές τέτοια παπούτσια αλλά πονάνε.:whistle:
Βρήκα παρόμοιες σε μαύρο.
They're mine.:mad:

Δεν με ενδιαφέρει πόσο ψηλές είναι :redface:. Αν τις είχα, θα έκανα ώρες πρόβα προκειμένου να τις φορέσω :hehe:.
Μαύρο;; Αααα, χάνει σε μαύρο :(. Σε αυτό το μπορντό τις ερωτεύτηκα :inlove:.

Edit: Κι αυτές δεν είναι ωραίες;;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραία τα τόσο ψηλοτάκουνα παπούτσια, αλλά πού μπορείτε να τα φορέσετε; :hmm: πχ στο σχολείο; ούτε καν, για καφέ; παραείναι επίσημα και καλά, για ροκ-μπαρ; θα μας πάρουν με τις πέτρες, για ρεμπετάδικο; το ίδιο, για κλαμπ; δε μπορούμε να χορέψουμε με την καμία πάνω σ' αυτά :hmm: Μόνο για έξοδο με boyfriend μπορώ να τα συνδυάσω στο μυαλό μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ωραία τα τόσο ψηλοτάκουνα παπούτσια, αλλά πού μπορείτε να τα φορέσετε; :hmm: πχ στο σχολείο; ούτε καν, για καφέ; παραείναι επίσημα και καλά, για ροκ-μπαρ; θα μας πάρουν με τις πέτρες, για ρεμπετάδικο; το ίδιο, για κλαμπ; δε μπορούμε να χορέψουμε με την καμία πάνω σ' αυτά :hmm: Μόνο για έξοδο με boyfriend μπορώ να τα συνδυάσω στο μυαλό μου :P

Πραγματικά σου μιλάω, απλά μου αρέσουν! :hehe: Δεν θα τα φόραγα ποτέ! Γενικά δεν φοράω ποτέ τακούνια. :redface: Εγώ θαυμάζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top