Αναζήτηση ενός ρομάντζου...

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Τότε προσπάθησε να τον φέρεις κοντά σου, σαν φίλο στην αρχή και με τον καιρό θα γίνει κάτι παραπάνω. Εσύ όμως πρέπει να κάνεις την πρώτη κίνηση αφού λες πως είναι ντροπαλός και κλειστός άνθρωπος, προσπάθησε και ό,τι γίνει. Μπορεί να σου βγει και σε καλό. Αν και θα μπορούσε και εκείνος να κάνει την πρώτη κίνηση σαν αγόρι που είναι, αλλά αν την περιμένεις από εκείνον...ζήτω το 2055 ξέρω γω. :P
Aυτο το "σαν φιλος" δεν ειναι καλο..μπορει να καταλήξει σε friendzone φαση.. :hmm: Μπα; Με το φύλο παει το ποιος θα κανει την πρώτη κίνηση? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Μπα...Δεν το επιδιώξα κιόλας δηλαδή! :P
Σήμερα το βράδυ θα είμαστε σε κοινή παρέα αλλά πάλι θα κάθεται στην γωνιά του και δεν θα βγάζει άχνα!Οπότε...:P

Κοπελια αμα σου αρεσει κανε κατι, δεν παιζουμε σε ταινια για να σου εξομολογηθει τον ερωτα του και να σου σκασει και ενα γαματο φιλι στο τελος :/: Ομορφο θα ηταν αν το εκανε, αλλα αν ειναι στο χερι σου, δειξε κι εσυ πως νιωθεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Κοπελια αμα σου αρεσει κανε κατι, δεν παιζουμε σε ταινια για να σου εξομολογηθει τον ερωτα του και να σου σκασει και ενα γαματο φιλι στο τελος :/: Ομορφο θα ηταν αν το εκανε, αλλα αν ειναι στο χερι σου, δειξε κι εσυ πως νιωθεις...
Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να του πιάσω την κουβέντα.Σε λίγες μέρες είναι μια συναυλία και ξέρω ότι του αρέσει πολύ κι αυτού ο καλλιτέχνης!Σκέφτομαι να του πω ότι εγώ θα είμαι εκεί με τις φίλες μου και αν θέλει να έρθει..Ούτος ή άλλος μια ηλικία είμαστε κι έχουμε βρεθεί αρκετές φορές στην ίδια παρέα!Τώρα για πέσιμο στα ίσια...Όχι, δεν υπάρχει περίπτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να του πιάσω την κουβέντα.Σε λίγες μέρες είναι μια συναυλία και ξέρω ότι του αρέσει πολύ κι αυτού ο καλλιτέχνης!Σκέφτομαι να του πω ότι εγώ θα είμαι εκεί με τις φίλες μου και αν θέλει να έρθει..Ούτος ή άλλος μια ηλικία είμαστε κι έχουμε βρεθεί αρκετές φορές στην ίδια παρέα!Τώρα για πέσιμο στα ίσια...Όχι, δεν υπάρχει περίπτωση!

Μια χαρα το πας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Aυτο το "σαν φιλος" δεν ειναι καλο..μπορει να καταλήξει σε friendzone φαση.. :hmm: Μπα; Με το φύλο παει το ποιος θα κανει την πρώτη κίνηση? :P

Μωρε ας γίνει πρώτα φίλος και μπορει να καταλήξει και σε friends with benefits. Ε, ναι δεν ειναι έτσι; Συνηθως τα αγόρια πρεπει να κανουν την πρώτη κίνηση εφόσον η κοπελα εχει δείξει ενδιαφέρον βέβαια γιατι αλλιως ίσως να φάει χυλοπίτα. Δεν λεω και τα κοριτσια να κανουν την πρώτη κίνηση αλλα ειναι καπως πιο δυσκολο πιστεύω. Προσωπικά μια φορα εκανα την πρώτη κίνηση και μου πήρε τρία χρονια περίπου για να τον ξεπεράσω, άσχετα που δεν παίχτηκε και μεταξυ εμενα και εκείνου. Μου άρεσε υπερβολικά ώστε να κανω αυτη την κίνηση και το μονο που κατάφερα να παρω απο εκείνον ειναι απόρριψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η τακτική του πρώτα να τον/την κάνουμε φίλο/φίλη είναι αποτυχία. Δείχνεις από την αρχή τις προθέσεις σου να ξέρει και ο άλλος πώς να στο ανταποδώσει.
Όσον αφορά την πρώτη κίνηση, δεν είνια τόσο τρομερό να ζητήσεις από κάποιον να βγείτε, σιγά το πράγμα. Απλά διεκδικείς ό,τι σ' αρέσει, αφήνοντας φυσικά χώρο και στον άλλον. Καφές είναι, δε θα παντρευτείτε κιόλας.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να του πιάσω την κουβέντα.Σε λίγες μέρες είναι μια συναυλία και ξέρω ότι του αρέσει πολύ κι αυτού ο καλλιτέχνης!Σκέφτομαι να του πω ότι εγώ θα είμαι εκεί με τις φίλες μου και αν θέλει να έρθει..Ούτος ή άλλος μια ηλικία είμαστε κι έχουμε βρεθεί αρκετές φορές στην ίδια παρέα!Τώρα για πέσιμο στα ίσια...Όχι, δεν υπάρχει περίπτωση!

Πεσιμο... στα ισια? Εγω σου προτεινα να του εκδηλωσεις τα συναισθηματα σου,οχι να του την πεσεις. Εχει διαφορα αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Πεσιμο... στα ισια? Εγω σου προτεινα να του εκδηλωσεις τα συναισθηματα σου,οχι να του την πεσεις. Εχει διαφορα αυτο.

Κατάλαβα τι μου είπες.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αν του ζητήσεις να βγειτε απο fb δεν νομίζω να δεχτεί εύκολα, ειδικα αν ειναι και μερικα χρονια μεγαλύτερος απο σένα. :redface: και πως αρχίζει την συζήτηση και το φέρνεις απο κει που θες; Με το "γεια σου τι κανεις; Ξερεις μαρεσεις και θα ήθελα να βγω μαζι σου;" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Θα αρχισεις με τα τυπικα και μετα θα πεις: "θες να παμε μια βολτα/ στο σινεμα/ για τρεξιμο/ στην καινουργια πιτσαρια?" ή οπου θες εσυ :P
Δεν ειναι αναγκη να πεις οτι σου αρεσει αν δεν θες, απλα το δειχνεις με εμμεσο τροπο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Θα αρχισεις με τα τυπικα και μετα θα πεις: "θες να παμε μια βολτα/ στο σινεμα/ για τρεξιμο/ στην καινουργια πιτσαρια?" ή οπου θες εσυ :P
Δεν ειναι αναγκη να πεις οτι σου αρεσει αν δεν θες, απλα το δειχνεις με εμμεσο τροπο :)

Σωστή, αλλά μπορεί να μην βγει με μια που την περνάει γύρω στα 5-6 χρόνια. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σωστή, αλλά μπορεί να μην βγει με μια που την περνάει γύρω στα 5-6 χρόνια. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις. :P

μια φίλη μου που είναι 19 τα έχει με έναν που είναι 26 οπότε who knows :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top